atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Bībele vai tās izskaidrojums
elina222
Iesūtīts: 2008.07.23 22:00:37
Kāda jums bija pirmā iepazīšanās ar Dievu? Vai papriekšu izlasījāt Bībeli un tad dzirdējāt (piemēram, baznīcā) rakstu izskaidrojumus, vai otrādi? Tāds jautājums, jo ir taču tādas - visbiežāk pārprastās rakstu vietas. Ne par velti daudzi, kas lasījuši Bībeli, to vērtē kā pretrunu pilnu un tā arī nepaliek ticībā.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>
AutorsZiņas teksts
Ingars
# Iesūtīts: 2008.07.25 14:25:08
Mulders
es vēl neesmu līdz tai ticis, tagad lasu Mozus 1. grāmatas skaidrojumu
Sandis
# Iesūtīts: 2008.07.25 14:25:22
107 Ибо истинно говорю вам, что Сатана и все его напасти могут быть изгнаны лишь постом и молитвой.
108 Уединитесь и поститесь в одиночестве, никому не показывая своего поста.
109 Бог живой увидит его, и велика будет ваша награда.

varbūt man tev kanonos iekļautajos evangēlijos sameklēt apliecinājumu Kristus sacītajam?
Sandis
# Iesūtīts: 2008.07.25 14:29:43
133 И тот, кто очищает себя снаружи, но внутри остается нечистым, подобен гробнице, ярко выкрашенной снаружи, но внутри полной всякого рода ужасной грязи и мерзости.
134 И потому истинно говорю вам, дозвольте ангелу воды дать вам также крещение внутри, чтобы могли вы освободиться от всех ваших прошлых грехов, и чтобы внутри вы стали чисты, как речная пена, играющая в лучах солнца.
135 - Итак, найдите большую тыкву, стебель которой равен по длине росту человека.
136 Выньте всё, что у нее внутри, чтобы стала она полой и наполните её водой из реки, которую нагрело солнце.
137 Повесьте её на ветвь дерева и станьте на колени перед ангелом воды, и дозвольте войти стеблю тыквы в ваш задний проход, чтобы вода могла проникнуть в ваш кишечник.
138 И оставайтесь затем коленями на земле перед ангелом воды и молитесь живому Богу, чтобы простил он вам все ваши прошлые грехи и молитесь ангелу воды, чтобы освободил он ваше тело от всего нечистого и болезненного.
139 Затем дозвольте воде выйти из вашего тела, чтобы могла она унести с собой всё нечистое и зловонное, что принадлежит Сатане.
140 И вы увидите своими глазами и почуете собственным носом всю нечистоту и мерзость, осквернявшую храм вашего тела, и все грехи, обитавшие в вашем теле, причинявшие вам всевозможные страдания.
141 Истинно говорю вам, крещение водой избавляет вас от всего этого.
142 Повторяйте свое крещение водой каждый день своего поста до тех пор, пока вы не увидите, что вода вытекающая из вас не стала чистой подобно пене речной.
143 Затем доставьте ваше тело к реке, и там, в объятиях ангела воды воздайте благодарение Богу живому за то, что освободил он вас от грехов ваших.
144 И это священное крещение ангелом воды знаменует собой рождение в новую жизнь.
KarotesNav
# Labojis KarotesNav: 2008.07.25 14:29:55
Mulders
Blēņas! Vismaz Kristietība nemēģina par labu padarīt ļauno...tādu izskaidrojumu, kas šo ļaunumu padara par "paciešamu" ...
Nu, es taču tādā nozīmē, ka - Dievs vienmēr ir labs nu ne pie kā nav vainīgs, lai kas arī nenotiktu. To jau saka visas reliģijas, nevis - ka ļaunuma nav. Pret ļaunumu cīnās visās ticībās.

Jocīgi, ka tu atrodi meirinājumu tādu shēmu izveidošanā, kas ļaunumu noveļ uz "pac vainīgs, pac to gribēji, ko gribēji to dabūji"
Vai tad daudz jocīgāk nav - "pac neesi vainīgs, ciet ne par ko, bet viss čikiniekā, tevi mīl un viss taisnīgi"?
Tas ir, apziņa ka tevi piekāva ne par ko, tev ir tīkamāka par apziņu, ka paslīdēji un sasities? Jūties labāk?

Kristietība glābiņu un kompensāciju atrod Kristū, kur Kristus laicīgas ciešanas komepnsē ar pārlaicīgām mūžīgu svētlaimi un prieku!
Bet ne jau visiem vienādi, un ir tikai viena iespēja.

Jo tieši mīlestība savam mīlestības objektam dod vairāk, nekā tas pēc likuma vai savas darbības ir pelnījis!
Pelnījis pamatos ar ko - ar to ka piedzima jau sačakarēts? "pelnījis" tu vari būt tikai ar saviem darbiem.

Nepelnītas žēlastības jēdziens tāpat ir pazīstams daudzās ticībās. Un pat parastu cilvēku ģimenēs, pārsvarā attiecībā pret maziem bērniem.

Tavā sistēmā, ja es iesitu, iesitīs man. Kristietībā Dievs sitienu, ko esmu nodarījis es, atbildi saņem pats uz sevi tā pasargājot mani no pretsitiena!
Tev domāta sitiena uzņemšana uz sevis tāpat nav nekas jauns citās sistemās. Piem, ja tu esi pietiekami attīstījies, tad tev tās sitiena sekas nebūs jāiedzīvo. Elementārs piemērs - pieaugušo nesoda par bērnībā saplēstu vāzīti.
P.S. Vajadzētu tā kā uz smilškasti tomēr ar šo pārvākties...


Jā, bet tad kad tu cel māju, tu nemaini ģeometrijas būvniecības gaitā! Pirms tu iejauc pankūku mīklu tu sev nosaki kādā ģeometrijā to darīsi un tikai tad rīkojies...

Jā, bet tas tev netraucē celt vēl vienu māju pēc citas ģeometrijas likumiem

Un te nu sanāk `ģeometrijas tests" - Realitāte, kas nepakļaujas mūsu viedoklim - veic korekcijas!
Sīkā mērogā visas ģeometrijas darbojas vienlīdz labi. Nevari tu praktiski izmērīt, kāds tad tur tam trijstūrim tā leņķu summa ir patiesībā - mērījuma kļūda būs lielāka. :-)

Līdz ar to tāda "reinkarnoloģiska" sistēma, kuras "kodols" vispār ir pārpasaulīgs un faktiski paziņo, ka šis ir sapnis, ir bezjēdzīga, jo nepārbaudāma - nefalsificējama
Līdz ar to jebkura sistēma, kuras kodols ir pārpasaulīgs, tāpat ir bezjēdzīga un nepārbaudāma. Piem, paradīzes nu elles eksistence, vai vispār pēcnāves dzīves eksistence... tas ir ārpus Matrixa visās sistēmās.

Tāpēc Realitāte ir vislabākais teoriju tests. Prakse! Dzīve saskaņā ar šo teoriju! Un esmu drošs, ka reti kurš ateists dzīvo saskaņā pats ar savu teorijU!
Kas tur atestiem īpašs jāsaskaņo?
Lūk, kristieši gan nav novēroti masveidā dzīvojot saskaņā ar savu mācību - atkal jau tā pati iztrūkstošā statistika.

Vienīgais ir - mēģināt dzīvot saskaņā ar savu sistēmu un skatīties kas sanāk!

Lērums cilvēku dzīvo saskaņā ar savām sistēmām un apgalvo, ka viņiem viss sanākot!

Tb tev šķiet netaisnīgi, ka kāds cieš, ja izvēlās ar galvu sienā ieskriet?
Viņš jau neizvēlas, tb, vai esi ieskrējis ar galvu sienā, varēsi redzēt tikai Beigās, līdz tam tu neko nevari novērtēt. Bet Beigās jau būs par vēlu.

mūzika, kas paskadiro, ka sienā skriet ir nevēlami
Mūziku jau navajaga, vajag mēģinājumu-kļūdu-korekciju metodi, bet, tā kā viss rezultāts ir redzams tikai pēc nāves, tad, diemžēl, nekas te nespīd.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.07.25 14:31:54
"Kas neapliecina Kristu, tas ir no Velna...
°Sanāk,tu esi no velna?


Ja neapliecinu Kristu, tad jā!
Sandis
# Iesūtīts: 2008.07.25 14:34:04
185 - Ибо ваш Отец Небесный есть любовь.
186 - Ибо ваша Мать Земная есть любовь.
187 - Ибо Сын Человеческий есть любовь.
188 - Только посредством любви Отец Небесный и Мать Земная и Сын Человеческий становятся одним.
189 Ибо дух Сына Человеческого сотворен был из духа Отца Небесного, а тело его - из тела Матери Небесной.

Lai to saprastu,ir nepieciešams Kristus mācību skatīt gara acīm.
Sen bija laiks sev pajautāt:kāpēc tradicionāli kristīgie uzskati,ir patriarhāli.
Ideologiski nepieslīpēta Kristus mācība nevelk nošķirtni starp patriarhālo un matriarhālo.
185 - Ибо ваш Отец Небесный есть любовь.
186 - Ибо ваша Мать Земная есть любовь.
Tā ir dzīvā mācība,Kristus mācība.Un to saprast,nav grūti.
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.07.25 14:36:14
Mulders
Es šādās reizēs jautāju - KN - vai tu gribi lai Dievs dāvā tev ticību un gribu Viņu Pieņemt?
Kaut kā visi neticīgie bēg no šī jautājuma - jo ļoti labi acīmredzot zin savu iekšējo balsi - nē es negribu!


Nu jau! Tavā jautājumā jau ir iekšā prasības:
1) atzīt, ka Dievs IR
2) ka Dievs dāvā ticību (t.i. jau braucam konkrēti kristietībā, jo šur tur citur cilvēkam pašam vairāk jāmācās, nevis jāpieņem kaut ko uz dullo kā patiesību)
3) ka ir tāda darbība "pieņemt Dievu", kas atkal jau velk uz kristietību, kur Dievs ir jāpieņem. Atkal - visur tā nav.

Tāpēc arī neticīgie neatbild, jo jautājums nav korekts. Nav te bēgšanas.
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.07.25 14:42:32
Mulders
Ja neapliecinu Kristu, tad jā!
Tas ir, tu pieļauj, ka tu varētu arī kļūdīties un Kristu neapliecināt? Tev nav īstas pārliecības, ka tas ko tu sludini, ir tas pats ko mācīja Kristus?
Un nav iebildumu, ka tāpēc tevi iemetīs Ftopkā, nevis visu piedos un uzslavēs par centību?
Mulders
# Iesūtīts: 2008.07.25 14:43:01

Vai tad daudz jocīgāk nav - "pac neesi vainīgs, ciet ne par ko, bet viss čikiniekā, tevi mīl un viss taisnīgi"?

Jā tāda būtu slikta reliģija!

Bet ne jau visiem vienādi, un ir tikai viena iespēja.

Nu es ceru! A to iedomājies, ja visiem dažādajiem cilvēkiem vienādas porcijas iedalītu! Tavuprāt taisnīgi būtu?

Pelnījis pamatos ar ko - ar to ka piedzima jau sačakarēts? "pelnījis" tu vari būt tikai ar saviem darbiem.
Nuja! Nesapratu iebildi!


Jā, bet tas tev netraucē celt vēl vienu māju pēc citas ģeometrijas likumiem
Pareizi!
Un galu beigās stāvēs tā māja, kura būs celta pēc tās ģeometrijas likuimiem, kura vislabāk atbilst Realitātei!
Tas ka tev ģeometrija ir kaut kāda "extendēta" un tu mājai zvārgulīšus piekabini, tas jau netraucē!
Tāpat... piemēram, Veģetārietim jau netiks Paradīze liegta gadījjumā, ja Veģetārisms nav gluži Kristietīabs mācība. Tb Kristietībā ir tā sauktā "kristīgā brīvība" Tu vari pildīt vairāk kā no tevis prasa, par to jau nesoda. Soda, ja tu esi "par īsu"... nu tā neiedziļinoties! Tādējādi, ja tava ģeometrija lieto axiomas 1,2,3,4 bet otra ģeometriaj 2,3,4,5 bet būtiskas ir tikai 2,3,4 tad abu ģeometriju mājas stāvēs... tik viena būs ar 1 tipa zvārgulīšiem bet otra 5 tipa zvārgulīšiem. Tak ja kāds uztaisīs māju pēc principiem 1,5,3 - šamam māja sabruks! Un tas ka tu teixi - nu bet kā, reku viena māja ar 1 un 3 stāv, otra ar 5 un 3 stāv, kāpēc tad mana sabruka - tas nelīdzēs!

Sīkā mērogā visas ģeometrijas darbojas vienlīdz labi. Nevari tu praktiski izmērīt, kāds tad tur tam trijstūrim tā leņķu summa ir patiesībā - mērījuma kļūda būs lielāka. :-)
Nato dota Mūžība!
Vot ij tad ieraudzīs... kurstojas tās taisnes tur bezgalībā ļiba nē un kāds ir pēdējais cipars skaitlim PI
Ja gribi existēt mūžībā, tad nāksies pacensties lai tava ģeometrija ir absolūta, jo arī Zemeslodi var uztvert par plakanu, ja tev mazdārziņā gurķi jāaudzē, bet līdzko sāksi GPS satelītus plivināt, neies cauri tava ģeometrija... a vot ja pastiepjamies līdz mūžībai - tad vajag tjutjeļka v tjutjeļku, a to mūžibas mērogā 1 mikrona novirze pārvērtīsies par bezgalīgu šķībumu!

Kas tur atestiem īpašs jāsaskaņo?(C)

Morāle. Ateistiem morāle neizriet no viņu sistēmas, to viņi palienē no tiem, kas savu morāli veido no trascendentāliem principiem!

Lērums cilvēku dzīvo saskaņā ar savām sistēmām un apgalvo, ka viņiem viss sanākot! (C)

Kā tai anekdotē - nu apgalvo arī tu Apgalvošanai jau lielu prasmi nevajag!

Viņš jau neizvēlas, tb, vai esi ieskrējis ar galvu sienā, varēsi redzēt tikai Beigās, līdz tam tu neko nevari novērtēt. Bet Beigās jau būs par vēlu. (C)

Pag pag... nejauši sagribēja ieskriet sienā? Kā tu šito dabon gatavu?

Mūziku jau navajaga, vajag mēģinājumu-kļūdu-korekciju metodi, bet, tā kā viss rezultāts ir redzams tikai pēc nāves, tad, diemžēl, nekas te nespīd. (C)

Nē nu tiem, kas netic, kad viņiem saka, ka tavas galvassāpes no tā ka tu sienā skrien, tiem toč nekas nepalīdzēs.
Domā ka tevi sodīs par tev nezināmu likumu pārkāpšanu?

Mulders
# Labojis Mulders: 2008.07.25 14:45:40
Tas ir, tu pieļauj, ka tu varētu arī kļūdīties un Kristu neapliecināt? Tev nav īstas pārliecības, ka tas ko tu sludini, ir tas pats ko mācīja Kristus?
Un nav iebildumu, ka tāpēc tevi iemetīs Ftopkā, nevis visu piedos un uzslavēs par centību?


Vispār jau nepieļauju! Tb es ta zinu, ka es vismaz drusciņ Kristu apliecinu, un Dievs tamdēļ šad tad caur maniem vārdiem šur tur cilvēkiem ko labu nodara... Tas es Sandim atbildēju - lai viņš nomierinās!

Un jā... es tak neiebilstu, ka Dievs soda ļaundarus!

Tamdēļ es uzticos Dievam un ļauju viņam no manis taisīt cilvēku, mums ar Dievu ir sarunāts - ka tais gadījuimos, ja es braucu bīstamās auzās, viņš man drīxt krāmēt pietiekoši stipri, lai manu stūrgalvību izdauzītu no manis!

Tā kā es Kristīts, tad man ir pamats domāt, ka Dievs mani nepametīs un koriģēs un labos un sargās etc. etc. etc.

Esmu atdevis sevi Dievam, lai viņš no manis uztaisa ko jēdzīgu... jo uztcios, ka viņš vislabāk zin kam es derīgs... (ceru ka tas nav balets)


tā mana atbilde ir tas loģiskais paradox!

Zini šito "Ja A tad B"

Nu lūk un tīri pēc formālās loģikas, ja A ir falš apgalvojums, tad B vietā tu vari rakstīt dajebko!

Tas ir "Ja uz Marsa ir dzīvība tad es esmu balerīna"
Sandis
# Iesūtīts: 2008.07.25 14:48:25
a_masiks
Personīgi tev,es negribu teikt neko.Tev gara acis ir aizvērtas.Tāpēc ar tevi diskusija par šiem jautājumiem ir izslēgta.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.07.25 14:49:49
Tā nu gan nav tasinība. (C)

Lab precizēju! Morāle ateistiem ir subjektīva un pakļaujas tā teikt "balsojumam" Līdz ar to, to ko tradicionāli saprot ar morāli - vienoti principi, kuri ir saistoši neatkarīgi no cilvēku vieokļa - ateisitem nav!
Jo ateistiem vienkārši nav nekā cita, kā tikai cilvēks, kas vienīgais var būt dajebkura morāles likuma avots. Tamdēļ ateistiskā sistēmā "Morāles principi, kas ir saistoši neatkarīgi no cilvēka viedokļa" neexsitē!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.07.25 14:51:47
Sandis, prosto nezinu kurš lasa tos krieviskos palagus, tamdēļ arī tavu textu mērķis nav skaidrs!

Teixim, kāpēc tu uzskati, ka tevis drukātais texts ir Dievišks. Kas to apstiprina, vai tu to vienkārši pieņem ticībā? Kas vēl bez tevis tic un ir vēsturiski ticējis šo vārdu Dievišķajai izcelsmei? Kāpēc?
Tie visi ir interesanti jautājumi!

A citādi - atvaino bet kaut kāds frukts ar niku "Sandis" un viņa viedoklis nu noteikti mums nav saistošs un tas ka "Sandis" tic, ka kāds texts ir Dievišķs jau tikai liecina par Sandi nevis implicē kaut kādu realitāti, kas ir saistoša kādam citam izņemot tiem, kas Sandim piekrīt!
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.07.25 14:55:37
Mulders
Jā tāda būtu slikta reliģija!
Nu, tad tev tāda ir! :-)
ciešanas ne par ko = ne par ko, ko pats esi izdarījis, varbūt tas tevi samulsināja tā atbildēt?

A to iedomājies, ja visiem dažādajiem cilvēkiem vienādas porcijas iedalītu!
... un visi tie sliktākie vai vājākie (atšķirīgākie) cilvēki nejauši piedzimst Mekā un tās apkārtnē, un līdzīgās vietās? ;-)

Nuja! Nesapratu iebildi!
Tu saki: "mīlestība savam mīlestības objektam dod vairāk, nekā tas pēc likuma vai savas darbības ir pelnījis!"
Tātad, piedzimšana sačakarētam ir paša piedzimušā vaina? Ar ko viņš to ir nopelnījis?

Ja gribi existēt mūžībā, tad nāksies pacensties lai tava ģeometrija ir absolūta
Bet tam ir dots ierobežots laiks un nekādas iespējas savu ģeometriju pārbaudīt! Tikai pēc nāves tu redzi, vai tās taisnes krustojas vai nē, un ja neesi trāpījis pareizajā versijā, tad - Ftopkā iekšā! Nepaveicās...

Ateistiem morāle neizriet no viņu sistēmas
Visa morāle itin labi izriet no izdzīvošanas un kaifa ķeršanas.

Apgalvošanai jau lielu prasmi nevajag!
Nuja, un tā kā pārbaude nav iespējama, tad - dažiem uz cūceni viņu apgalvojums sakrita ar Realitāti.

Pag pag... nejauši sagribēja ieskriet sienā? Kā tu šito dabon gatavu?
Gribēja tikai skriet, un justies laimīgs no skriešanas, un atskriet pareizā vietā. Viss sākās pie krustojuma, kur uz N-tām plāksnītēm bij rakstīts teksts "te ir pareizais virziens, pārējie virzieni - siena! Uzmanību, skriešana notiek pa miglu, bez iespējām pārliecināties, vai skrien pareizi!". Tad nu - izvēlējās acij tīkamāko plāksnīti (citu kritēriju nav), un sāka skriet...

Nē nu tiem, kas netic, kad viņiem saka, ka tavas galvassāpes no tā ka tu sienā skrien, tiem toč nekas nepalīdzēs.
Neviens jau nejūt tās galvassāpes, pagaidām visi tikai vēl skrien, ar liēlu pārliecību, ka viņu taciņa ir pareizā.
Sheksna
# Iesūtīts: 2008.07.25 15:12:38
Ateistiem morāle neizriet no viņu sistēmas, to viņi palienē no tiem, kas savu morāli veido no trascendentāliem principiem!
Bulšic. Ateistiem morāle izriet no sabiedrības uzbūves un darbības principiem, kuri noteiktos apstākļos (sabiedrības eksistences nominālā režīmā) ir OBJEKTĪVI.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.07.25 15:14:42
Bulšic. Ateistiem morāle izriet no sabiedrības uzbūves un darbības principiem, kuri noteiktos apstākļos (sabiedrības eksistences nominālā režīmā) ir OBJEKTĪVI. (C)

Varētu uzrādīt kādu Sabiedrību, bez indivīdiem? Kas veido Sabiedrības "viedokli"?
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.07.25 15:16:13
Sheksna
Jā, ateistiem var pārmest tikai to, ka viņi uz dullo ir paņēmuši vērtības "izdzīvot" un "censties būt laimīgam".
Vispār, diez vai citas pamatvērtības ir iespējamas - tādiem vajadzētu ātri iznīkt.
Ingars
# Iesūtīts: 2008.07.25 15:18:05
Morāle ir tas, kas nāk no cilvēka sirdsapziņas. Kā saka Luters - cilvēks gan ir pazaudējis savu dievišķību, spēju ko labu sākt, veikt un pabeigt garīgajās lietās, bet laicīgajās lietās cilvēkam ir saglabājusies vēl ķada spēja veikt ārējus labus darbus, un arī tā ir visai ierobežota un novājināta.

Ak ja mēs sastaptos aci pret aci ar dzīvo Dievu, tad ikviens parādītos, kā pēdējais nelitis Viņa svētuma gaismā
Mulders
# Iesūtīts: 2008.07.25 15:28:12
Nu, tad tev tāda ir! :-)
ciešanas ne par ko = ne par ko, ko pats esi izdarījis, varbūt tas tevi samulsināja tā atbildēt? (C)

Pag pag! Nelec no āķa nost!

Tu teici "pac neesi vainīgs, ciet ne par ko, bet viss čikiniekā, tevi mīl un viss taisnīgi"?"

Es teicu, ka tāda reliģija būtu cita!

Tad tu izvelc "ciešanas ne par ko" un saki, ka tas ir viens un tas pats!

Tu davai apredjeļisj. Jo izskatās, ka tu kaut kādu salmu cilvēciņu attiecini uz Kristietību! Kristietībā nav ciešanas par ne par ko! Kā arī nav pliks "Es tevi mīlu un viss ir čikeniekā".
Kristietībā ciešanas ir par ļoti konkrētu lietu - grēka dēļ! Tavu vai citu grēku dēļ, bet ciešanas no zila gaisa nav! Tāpatās, ar pliku "es tevi mīlu" zajavu neviens Kristiets netiek cauri - Dievs savu mīlestību parāda konkrēti un taustāmi, kompensējot gan tagad gan nākotnē to ko tev nodara citi un ko tu nodari citiem! Dievs ir Kristietīabs balansējošais faktors, nevis cilvēks! Jo Dievs ir vienīgais, kas var redzēt visu bildi kopskatā!

Tātad, piedzimšana sačakarētam ir paša piedzimušā vaina? Ar ko viņš to ir nopelnījis? (C)

Tavuprāt "piedzimt sačakarētam" ir Mīlestības izpausme? Tu velc to galvu no tām durvīm laukā - šitās tak ir muļķības! Iļi tu rposto mīlestību putro ar netaisnību un ļaunumu? Tam gan es neticu! Kaut ko tu vai es pārpratām!

Bet tam ir dots ierobežots laiks un nekādas iespējas savu ģeometriju pārbaudīt! (C)
Loģiski, ja tu esi galīga būtne, tad tu nevari pārbaudīt bezgalīgu "zajavu". Ticība Tādējādi - KAM tu tici! Lūk mums te nāk visādi frukti kas visādas zajavas izsaka...
Mēs ticam Kristum, pastāstam kāpēc ticam un kādā veidā mums ir cerība "sinhronizēties" ar mūžību! Droši vien citi saka ko citu... Nu neizbēgsi tu to izvēli, nāksies tev to izveikt agri vai vēlu! Arī izvēles neizdarīšana būs izvēle! NEzinu kā tu vispār iedomājies dzīvot mūžīgi neizdarot lēmumus!

Tikai pēc nāves tu redzi, vai tās taisnes krustojas vai nē, un ja neesi trāpījis pareizajā versijā, tad - Ftopkā iekšā! Nepaveicās...

Tāpēc vajag trāpīt pareizajā versijā! Tajā, ko Dievs provaido! Taustīšanās tumsā būtu tad, ja Dievs klusētu vot tad teiktu - es pa tumsu maldījos, gaismas nebija!
A teikt, ka tu pa tumsu maldies, jo baidies gaismā atvērt acis... nu sorri... kuru tu gribi apčakarēt.
Ko ta tu domā Dievs regulāri mani no darba rauj nost un liek ar tevi bazarēt? Tāpat vien?

Visa morāle itin labi izriet no izdzīvošanas un kaifa ķeršanas. (C)

Aha! Diez viņi paši tam piekrīt!

Nuja, un tā kā pārbaude nav iespējama, tad - dažiem uz cūceni viņu apgalvojums sakrita ar Realitāti. (C)

Ir ir iespējams! Tak redz... atkal... ticību vajag!
Tu visu laiku ceri, ka existē kaut kādi kritēriji pēc kuriem var pašu Realitāti pārbaudīt, piekam tādi kritēriji, kas ir ārpus Realitātes... un vēl vairāk... ka tu esi spējīgs šos kriteŗijus aptvert!

Vot kad sapratīsi, ka bez patiesības neexistē cita patiesība, būsi paaudzies! Atliks tik atrast kur ir patiesība! Es ieteiktu, ar pašu Patiesību sarunāties!

Tad nu - izvēlējās acij tīkamāko plāksnīti (citu kritēriju nav), un sāka skriet... (C)

Nu i muļķis... Paklausies, ko tev saka citi, kas ir jau paskraidījuši - pavēro kādi šiem puni, ieklausies miglā, vai nebūkšķ! Skriet ta vajag, tak ne jau ar acīm un ausīm ciet! Un neba tu viens skrien!

Neviens jau nejūt tās galvassāpes, pagaidām visi tikai vēl skrien, ar liēlu pārliecību, ka viņu taciņa ir pareizā. (C)

Nu ja nejūti, tad skrien!
Es saku - tajā virzienā ir siena!
Kad nobūkšķēsi, vismaz zināsi, kam padomu prasīt A tā... toč nevar pārliecināt, kāmēr neiebliezies sienā!

Bet cits jautājums - vai tu GRIBI just galvassāpes, ja skrienā iesien?
Mulders
# Iesūtīts: 2008.07.25 15:32:50
a_masiks, aiz loga ir 21 gadsimts nevis 18, redkuciniisms un determinisms attiecināts uz cilvēku un Sabiedrību ir vecas teorijas... BTW sen jau podā nolaistas!

Tas ja tu protams domā, ka mūsu politiķi pieņem lēmumus vadoties no fizikas likumiem, tu tam drīxti ticēt. Es labprāt gribētu to formulu ar kuru varētu izrēķināt visādus morālētiskus lēmumus izejot no... eee... kā?

<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 68 , pavisam kopa bijuši: 2188