2024. gada 14. augusts
Vārda dienas: Zelma, Zemgus, Virma

Ordinēs divus mācītājus un astoņus diakonus

iesūtīts: 2024.08.12 10:19
Turēsimies nešaubīgi pie cerības apliecināšanas, jo uzticams ir Tas, kas apsolījis. /Ebr.10:23/

Š.g. 20. jūnijā notika Garīgo darbinieku eksaminācija. Pēc komisijas ieteikuma un ar Bīskapu kolēģijas 6. augusta lēmumu, mūsu Baznīcas kalpotāju rindām piepulcēsies divi mācītāji un astoņi diakoni.

Sestdien, 10. augustā plkst.18.00 Liepājas Sv. Trīsvienības katedrālē diakona amatā ordinēja AIVARU KAŅEPU, KĀRLI RUTKI, JOACHIM FRIEDRICH GRÜN (Norvēģija). Dievkalpojumu vadīja bīskaps Hanss Martins Jensons.

Trešdien, 14. augustā plkst. 18.00 Rīgas Domā palīgmācītāja pakāpē ordinēs ANDI GRĪNBERGU, diakona amatā – ILMĀRU BROKU, ROLANDU KALNIŅU, REINI ORNICĀNU. Dievkalpojumu vadīs arhibīskaps Jānis Vanags. Dievkalpojumā amatā ievedīs arī jauno Rīgas iecirkņa prāvestu Eliju Godiņu.

14. augustā plkst. 18.00 Jelgavas Sv. Annas prokatedrālē
palīgmācītāja pakāpē ordinēs ANDRI KĻAVIŅU, diakona amatā – NORMUNDU ERMANOVIČU-HERMANOVIČU, OSKARU SVILĀNU. Dievkalpojumu vadīs bīskaps Hanss Martins Jensons.

Ikviens aicināts ar klātbūtni un lūgšanām atbalstīt jaunos garīdzniekus. Mīļi gaidīsim!