Mācītājs Sandis Ratnieks noslēdz kalpošanu Rīgas Domā

Vakardien 22.februārī Rīgas Domā norisinājās īpašs dievkalpojums, kur mācītājs Sandis Ratnieks vairāk kā pēc 17 gadiem noslēdza savu godpilno kalpošanu šajā draudzē. Dievkalpojumā kalpoja arī arhibīskaps Rinalds Grants, dekāns Elijs Godiņš un mācītājs Jānis Cepurītis. Pēc dievkalpojuma sekoja sadraudzība ar pateicības galdu un tika pasniegtas piemiņas dāvanas mācītājām Sandim. Paldies par pašaizliedzīgo un uzticīgo kalpošanu, lai Dievs svētī arī turpmākos ceļus!
Dienas lasījums
Jēkabs gāja savu ceļu. Un viņu satika Dieva eņģeļi.1Moz 32:2
Pāvils sacīja: "Šonakt Dievs, kam es kalpoju, atsūtīja pie manis Savu eņģeli, un tas man sacīja: nebīsties, Pāvil, tev būs jāstājas cēzara priekšā, un, redzi, Dievs Savā labvēlībā tev ir devis visus, kas ir kopā ar tevi uz kuģa."Apd 27:23–24
Papildu rakstvietasSak 15:16–33
1Tim 1:18–2:15
Mt 12:33–42
1Tim 1:18–2:15
Mt 12:33–42
Mēneša lasījums
BET ATCERIETIES TOS, KAS CIETUMĀ, IT KĀ PAŠI BŪTU TIEM LĪDZI SAISTĪTI, ATCERIETIES ARĪ TOS, KAS PAKĻAUTI CIEŠANĀM, JO PAŠI, BŪDAMI MIESĀ, ESAT PAKĻAUTI CIEŠANĀM.Ebr 13:3










































