atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Brīnumaina dziedināšana caur aizlūgšanu
Balss
Iesūtīts: 2008.07.14 16:50:25
Man tuvs draugs tika dievišķā veidā, kārtīgi izdziedināts!
Manā lūgšanas pulkā ir tāds angļu vīrietis. Robets Šmits (Robert Smith)
vārdā. Viņš aizlidoja uz ASV. Apmeklēja draudzi(http://www.freshfire.ca), kur mācītājs bijis panks. Ar tetuvējumiem unsudraba kārpiņām sejā. Tagad mācītājs. Nu…bet apķēpājies jau izskatās. Bet Dievs viņu lieto!
Robertam bija cukur slimība. Ar šlircēm spricējās. Pēc aizlūgšanu viņš,
cik sapratu nākam rīt iešpricēja sev insulīnu, kā jau mēdza. Tad asins
analīzi sev paveica, durstot pirkstā. Pēkšņi glukoza vērtība nosista
līdz pārmēr zemu līmeni. Šis domā, ka pārmēr spēcīgu devu sev sadevis.
Iekoda cukuru lai regulētu to un skatījās uz pudelītes. Nē. Pilnīgi
pareizi. Bet tas pats katru reizi, kad grib iešpricēt sev. Amērikā tad
sāka nedot sev insulīnu.
Vēlāk mājās Vesterosā (http://www.vasteras.se) aiziet viņš uz slimnīcu,
jo nevar sev dot insulīnu vairs. It kā nevar jau. Bet…ja ārsti nevar to
konstatēt, tā nav dziedināšana. Medmāsa pasaka, ka Roberta asins
<< . 1 . 2 . 3 . >>
AutorsZiņas teksts
Zive.
# Iesūtīts: 2008.07.14 21:05:34
a_masiks
Ko Tu saproti ar likteni?
Teiksim tā, dzīve sastāv no veselas čupas ar izvēlēm. Un bieži mēs izvēlamies to, kas mums absolūti nav nepieciešams. Vai arī izvēlamies absolūti nepareizus, kaut arī iespējams ne sliktus līdzekļus kādu mērķu sasniegšanai.
Rosalie
# Iesūtīts: 2008.07.14 21:19:46
a_masiks,

nevienu experimentu ar cilveeku nevar absoluuti preciizi, sinhroni atkaartot. Nevienu. Smalki taisa dubultaklos, randomizeetos peetiijumus, a priori atstaajot kljuudas procentu.

Viens dziedinaasanas gadiijums ir tiesi viena lieciiba. Pasaki, ka negribeetu to pie tuva cilveeka piedziivot

Zive- pilniigi piekriitu.
Zive.
# Iesūtīts: 2008.07.14 21:20:34
a_masiks
Ak, debestiņ! I sīcis, kad Tev prasītu piekto kg konču kā dzīves papildus kvalitāti?
Tāpat arī piedod, bet ir baigi slidenā robeža, lai saņemot visas n-tās dzīves kvalitātes Tu nedegradētos kā cilvēks.
Varbūt Jony
# Iesūtīts: 2008.07.14 21:22:55
a_masiks Nu nepiekritīšu...cik jau ir pētīts, bet tik un tā cilvēki mirst mokās no dažādām slimībām. Un pat ja kaut kad kaut ko atrod, tad tas ir jau nokavēts pie tiem, kas jau ir miruši. Un pati nāve jau ir bezjēdzīga no materiālisma viedokļa.
Zive.
# Iesūtīts: 2008.07.14 21:29:52
a_masiks
Ko mums no tā secināt?
Tu dumš vai izliecies?
No tā secināt, ka dziedina nevis lūgšanas bet Dievs.
Varbūt Jony
# Iesūtīts: 2008.07.14 21:31:58
Zive.Dumš viš nav...tik pārbauda Tevi...cik Tu izturēsi
Varbūt Jony
# Iesūtīts: 2008.07.14 21:33:56
Nebūt ne! Tas Tu tā iedomājies materiālistu vietā!!! Kā reiz no materiālisma viedokļa nāve ir neizbēgama un nepieciešama. Nāve ir vienīgais veids, kā saglabāt dzīvību! Līdz ar to sameklēt nemirstību nav iespējams. Var tikai uzlabot dzīves kvalitāti līdz iestājas nāve.

a_masiks Vot šito Tu paprovē ieklārēt slimajiem un mirstošajiem
Zive.
# Iesūtīts: 2008.07.14 21:34:17
Varbūt Jony Nē, nu es jau nezinu, moš es galīgi nesakarīgi izsakos un tikai man pašai liekas, ka saprotami....
Zive.
# Iesūtīts: 2008.07.14 21:38:20
Zin ko, Masik! Mēs jau pamatīgi aizklīstam no tēmas! /Tas bija maigs mājiens ar slotas kātu, ka nevēlos runāt par radīšanas tēmu un Ādamu un Ievu, ibo tai visā man arī ir savas neskaidrības un viedokļi/

nu un kāpēc neizsecināt, ka Dievs un lūgšanas ar to nenodarbojas?

Abet lūdzu! Brīva valsts, katrs var secināt ko vien viņš vēlas
Zive.
# Iesūtīts: 2008.07.14 21:39:56
a_masiks
vai pati saproti to, ko "saproti"?
Saprast ta saprotu, bet tā kā mēs maisamies pa nepierādāmu lauciņu...
Varbūt Jony
# Iesūtīts: 2008.07.14 21:40:12
a_masiks Priekš kam...nu tad sev, ja gadījumā(lai Dievs pasarg) saslimsi...vai tas Tev palīdzēs(šī atziņa)
Varbūt Jony
# Iesūtīts: 2008.07.14 21:50:47
a_masiks Nu tad pie tā arī paliksim...Tu tak zini, ja reiz cilvēks ir palicis par ticīgo, tad tur vairs neko...Tu tikai vari izprovocēt mūs uz kašķi, vai arī likt padomāt par saviem apgalvojumiem
Rosalie
# Iesūtīts: 2008.07.14 22:01:35
biezputra ar daudz SVIESTA...

Masik, ko tu par likteni sauc? Taa aizdomiigi
Rosalie
# Iesūtīts: 2008.07.14 22:32:40
a_masiks,

tu to taa kaa par mani/nosarkst/?

Tak ne... sagriezaat taadu teezze-antiteeze karuseli, ka man disputa objekts pazaudeejaas. un veel pasas laucinjaa... obidno
Balss
# Labojis Balss: 2008.07.15 02:30:41
Ctulhu
Protams, teksts izklausās ļoti fantastisks. Vienīgi, ka es šo cilvēku, kurš man to atsūtīja, pazīstu personīgi. Viņš gan ir harizmāts, bet ne mistifikators.

Nabaga Šeksna... žēl...
Sheksna
# Iesūtīts: 2008.07.15 09:22:45
Varbūt Jony
Vot šito Tu paprovē ieklārēt slimajiem un mirstošajiem
Tikpat labi Tu viņiem vari mēģināt ieklārēt, ka slimība/miršana ir dieva mīlestības apliecinājums...
Varbūr [78.84.118.237]
# Iesūtīts: 2008.07.15 18:29:57
SheksnaVo vo , vajag savas kļūdas uz kādu novelt...kāpēc ne Dievs.Bet Tu tak zini caur ko tā nāve un slimības...ja nezini , tad atgādinu-caur Ādamu un Ievu
Donachka
# Iesūtīts: 2008.07.15 18:42:07
Tikko izlasiiju viena onkolga interviju, kur vinsh saka, ka pasaulee ir regjisteeti ap 150 briinumaini veezha izdziedinaashanas gadiijumi. Cik saprotu, tos ir apstiprinaajusi oficiaalaa mediciina. Tikai vinsh nemineeja vai kaads no izdziedinaataajiem bija kristietis un vai bija luudzis.
Rosalie
# Iesūtīts: 2008.07.16 11:45:31
Donachka,

daudz vairaak taadu gadiijumu ir. Gan kristiesiem, kuri luudz, gan tiem, par kuriem citi luudz.

Gan taadiem, kur, cilveekupraat, zjelastiiba nebuutu pelniita.
Papucs
# Labojis Papucs: 2008.07.16 12:06:02
Balss
Reiz Rīgā viesojās kaut kāds katoļu kadrs, kuru gribēju redzēt. Tas viss turpinājās vairākas dienas.
Viņa lekcijā tulkoja viena meitene, kura pirms dažām dienām bija cietusi autoavārijā. Viņai nežēlīgi sāpēja galva. Pēc tam nelielā grupiņā mēs aizlūdzām par viņu ar roku uzlikšanu. Lielākā daļa grupā nebija harizmāti. Nākamajā dienā jau viņa bija ar ieģipsētu kaklu, jo bija plīsuši pāris muguras skriemeļi. Ārsts licis gatavoties ļoti smagai un bīstamai operācijai. Meitene, protams, bija sabēdājusies. Mēs vēlreiz lūdzām.
Pēc dažām dienām viņa atnāca vesela. Ārsts teicis, ka rentgenā neesot pat redzamas sadzīšanas pēdas, kurām tur bija jābūt. Skriemeļi bija tik veseli, kā nemaz nebūtu plīsuši.
<< . 1 . 2 . 3 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 13 , pavisam kopa bijuši: 16688