atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Stūrgalvība vai nepietiekošs izskaidrojums?
Papucs
Iesūtīts: 2008.05.28 15:07:40
Tātad, vakarā izņēmu es laukos istabaugšā veco logu, un jau otrā rītā tur lidinās bezdelīga, meklē vietu ligzdai. Nepaspēju vēl otrā dienā ielikt jaunu logu, putniņš jau atradis draudzeni - nu šie lidinās abi divi. Pirms loga ielikšanas ar grūtībām dabūju viņus ārā. Draugs izlidoja, bet draudzene, labi neiepazinusi situāciju, sāka sisties pret otru logu. Nebija jau liels ātrums - bums, tāds spalvu vīkšķītis atsitas pret rūti un nesaprot, kas noticis. Reizes trīs. Pēc tam izlidoja. Es ieliku logu. Draugs gan pusstundu sēdēja blakus elektrības vadā un gaidīja, kad atkal tiks iekšā. Kā radības kronis, es savu iespēju robežās mēģināju paskaidrot, ka nekādas ligzdas tur nebūs, bet putniņš ne pa jokam ieņēmis galvā savu.
<< . 1 . 2 . 3 .
AutorsZiņas teksts
Amelija
# Iesūtīts: 2008.05.28 18:15:15
Papucs, tev ir tur pīlādžu audze? no tevis vārēs rūdenī iegādāties mazliet pīlādžus? es dabā augošos vienmēr nokavēju aiziet savākt aizņemtības dēļ, tāpē jau vairākus gadus palieku bez pīlādžu ievārījuma.
Papucs
# Iesūtīts: 2008.05.28 18:45:21
Amelija
Vēl nav, līdz šim braucam lasīt, kur atrodam. Pīlādžu ievārījums, bet vislabāk pīlādžu želeja ir patiešām super!
<< . 1 . 2 . 3 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 47 , pavisam kopa bijuši: 12822