atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību ticība
S.R...
Iesūtīts: 2008.05.27 14:02:07
Kristiešiem.
<< . 1 . 2 . 3 . >>
AutorsZiņas teksts
Mulders
# Iesūtīts: 2008.05.27 15:39:19
S.R. arī gribe`t ticēt mēs nevaram... nevari tu sagribēt un noticēt... Islāmam vai Hinduismam, vai Lutera "sola scriptura, sola fidea, sola gratia"... Tāpat es nevaru sagribēt un noticēt Pāvestam, Muhamedam vai Ateistiem!
Arī Ateisti nevar izvēlēties un ticēt Kristum!

Ticība ir Dāvana, kas nāk no paša Dieva!
S.R...
# Iesūtīts: 2008.05.27 15:42:56
paldies, Mulderīt, Tev ir dāvana stiprināt šaubīgos un tos, kas grasās krist panikā un histērijā.
Balss
# Iesūtīts: 2008.05.27 15:50:12
Mulders
Ticība ir Dāvana, kas nāk no paša Dieva!
Mūsu vienīgā izvēle ir - tad, kad mums šī dāvana tiek dota - to pieņemt vai noraidīt...
Mulders
# Iesūtīts: 2008.05.27 15:50:39
S.R. pret histēriju palīdz forša pīpe... tev kā sievišķim ieteiktu kaut kādu ķiršu tabaku...
Balss
# Iesūtīts: 2008.05.27 15:53:33
Mulders
Tu ko?! Uz narkomāniju mūs te skubini?
Tad jau labāk jaunas smaržas, garšīga kūciņa, skaista puķe...smuka mūzika...
Mulders
# Iesūtīts: 2008.05.27 15:55:08
Mūsu vienīgā izvēle ir - tad, kad mums šī dāvana tiek dota - to pieņemt vai noraidīt...

Pat ne tik daudz... Mūsu vienīgā izvēle, kad esam piedzimuši ir - pakārties... bet turpināt dzīvot... vai tad tā ir izvēle!

Vai tad mēs izvēlamies katru brīdi ieelpot gaisu un to izpūst. Vai mēs izvēlameis dzert, ēst, dzīvot. Tas vis snotiek bez izvēles... brīvi... Izvēle ir tad, kad mēs dabīgo ritējumu gribam pagriezt citā virzienā... Tad vai nu mēs pagriežam to ar savu izvēli, vai kāds cits to pagriež...

Šo izvēli - ticēt - mūsu vietā izdarījis Dievs caur Vārdu, Sakramentiem... kāpēc viņš tā darīja... nezinu, bet viņš man izrādījis savu žēlastību, un aiz kaut kādiem saviem apsvērumiem deva man ticību... Tagad es to elpoju, un man nav plānos pārstāt elpot, aizturēt šo elpu ko Dievs dod... es gribu arvien vairāk un vairāk elpot... dziļāk, lai varētu arvien vairāk sajust Dieva dāvātā ticības-gaisa smaržu un burvību... es gribu elpot, lai saprastu cik labi ir būt dzīvam... un Dievs man devis apsolījumus, ka es ar šo elpu varu elpot mūžīgi! Un es to daru... un darīšu!

*Duksis
# Iesūtīts: 2008.05.27 15:55:27
Vislabāk pret histēriju palīdzot tēmīgs sitiens pa žokli.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.05.27 15:55:41
Tad jau labāk jaunas smaržas, garšīga kūciņa, skaista puķe...smuka mūzika...

Sievietes... Der arī kūciņas!
Donachka
# Iesūtīts: 2008.05.27 16:05:02
Mulders
varetu padomat, ka kuucinja nav tikpat kaitiiga kaa kjirshu tabaka.
Balss
# Iesūtīts: 2008.05.27 16:08:42
Pēc tekstiem izklausās, ka Duksis ir vardarbīgs seksists...
Sitiens pa žokli...
Ja Mulders kļūst poētisks, nevis bliež ar argumentiem, tad nekas.
Ja es tā daru - tad esmu aprobežots, mazizglītots, uzmācīgs sievišķis...
Labi, dosim viņam vēl uzticības kredītu, balstoties uz līdzkristiešu pozitīvo liecību!
vilks
# Iesūtīts: 2008.05.27 21:12:53
Es ticu Trīsvienīgajam Dievam, par kuru stāstīts Bībelē.
Kāds tam pamatojums? Bībele un ticība, ko Viņš man devis.

bet tāda viennozīmīga pamata ticībai nav, jo `ticība ir stipra paļaušanās uz to, kas cerams`.. kaut kā tā. man šķiet, ka kristieši parasti tic un cer reizē.
sicilia
# Iesūtīts: 2008.05.28 08:00:39


nu nezinu bet laikam piekrītu Mulderam - ticībai nav pamatojuma.
Ticu, jo man tā ir labi, es tā jūtos labi un man līdzās ir kāds, kas mani mīl
protams, man apkāryt ir arī cilvēki, kas mani mīl, bet es to;č zinu, ka atšķirībā no cilvēkiem Tēva mīlestība ir lielāka un bezgakl;īgāka.... un nekad netiks man atņemta
Papucs
# Labojis Papucs: 2008.05.28 08:26:24
Kā jau Mulders te sākumā konstatēja, un vairums piekrita, tad
ticība tomēr saistās ar neskaidrību.
Tāpēc, runājot par Dievu, es nelietoju vārdus ticu, ka Viņš ir. Tā kā Viņš ar mani ir vismaz divas reizes personiski runājis (trešajā laikam bija kāds sūtnis-eņģelis), tad vienmēr saku es zinu, ka Dievs ir . Pat zinu, kāds Viņš ir. Tātad šeit nav runa par ticību, bet zināšanu.
Par ticību varētu saukt manu pārliecību, ka Debesu valstībā šīszemes seksuālās attiecības būs paceltas augstākā un brīvākā līmenī
S.R...
# Iesūtīts: 2008.05.28 09:24:23
Mulders
pret histēriju palīdz forša pīpe...
mmm... nekas tāds vēl nav mēģināts ķiršu tabaka - izklausās interesanti.
Balss
Pēc tekstiem izklausās, ka Duksis ir vardarbīgs seksists...
Sitiens pa žokli...

piekrītu, tas ir pārspīlēti. cilvēkam, kurš nonācis nekontrolējamas histērijas lēkmē pa žokli gāzt nevajadzētu, pilnīgi pietiktu ar pamatīgu izpļaukāšanu. esot iedarbīga metode.
bet tādam cilvēkam, kurš kārtējo reizi nonācis ticības krīzē(šoreiz viegla stadija vislabāk der brāļu un māsu atbalsts.
Briinumsons
# Iesūtīts: 2008.05.28 09:24:46
1 Jo ticība ir stipra paļaušanās uz to, kas cerams, pārliecība par neredzamām lietām.

Vēstule Ebrejiem 11:1,

Mulders jau citēja, es saprotu -
Es paļaujos, ka Dieviņš par mani parūpēsies , kad vajadzēs.
----
Bat vai es pats kļūstu tikumīgāks ticībā , tāds ir jautājums?
.... ticība bez darbiem ir nedzīva? Jēkaba vēstulē 3 vietās.
---
un kā motivēt sevi būt tikumīgam. es nesaku, ka daudz palīdzu līdzcilvēkiem, bet škiet tas ir vieglāk ...
Donachka
# Iesūtīts: 2008.05.28 09:27:38
Briinumsons
Es paļaujos, ka Dieviņš par mani parūpēsies , kad vajadzēs.
Vai tad TAGAD Dievs par tevi neruupeejas???
Papucs
# Iesūtīts: 2008.05.28 09:38:24
a_masiks
Šausmu vilcieniņš dzīves lunaparkā ir viens no Dieva rūpju izpausmes veidiem!
Tā bija viena no otrajām vai trešajām svarīgākajām atziņām, ko Dievs man iemācīja.
S.R...
# Iesūtīts: 2008.05.28 09:43:13
Papucs
Šausmu vilcieniņš dzīves lunaparkā ir viens no Dieva rūpju izpausmes veidiem!
Ko tu ar to gribi teikt, šausmas, sāpes, nāve ir Dieva izklaides pordukts?
Donachka
# Iesūtīts: 2008.05.28 09:54:48
S.R...
kursh no klasikjiem ir teicis tos vardus - Tas Kungs ar mani rotalaajas Un rotaljas meedz buut dazhadas
Papucs
# Iesūtīts: 2008.05.28 10:05:12
S.R...
Nupat pirms pāris nedēļām nomira mana vecmāmiņa ar vēzi. Vēl pēdējās dienās, kad viņai bija puslīdz skaidra apziņa, mēs paspējām viens otram novēlēt Dieva svētību. Savukārt manai mammai, kopjot viņu pēdējos mēnešus, gandrīz pašai pienāca gals, nevarot pārdzīvot tās šausmas. Mamma netic Dievam. Ir vajadzīga pārliecība par notiekošā jēgu, lai spētu tajā šausmu vilcieniņā nekrist panikā. Arī man ir nācies piedzīvot dažas situācijas, kuru jēgu un nozīmi nesaprotu, bet citādi kā par šausmām to nenosauksi. Piemēram, pāris dienu ilgu balansēšanu uz ārprāta robežas, kad palīdz tikai apziņa, ka Dievs no tā visa izvedīs, jo citādi nekam nav jēgas.
Nezinu apzīmējumu, bet kā Tu citādi nosauktu Ījaba gadījumu?
<< . 1 . 2 . 3 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 58 , pavisam kopa bijuši: 12760