atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Homolegomena un Antillegomena
Mulders
Iesūtīts: 2008.04.24 09:21:06
Tēma kristiešiem, pirmkārt jau brāļiem luterāņiem!

Jautājums izpeldēja sakarā ar Sola Scriptura!

Subj. minētie termini ir jauni manām zināšanām, tamdēļ gribēju par to parunāt!
<< . 1 . 2 .
AutorsZiņas teksts
Ingars
# Iesūtīts: 2008.04.24 12:20:34
Nu pag pag man tik slinkums pavilkt ārā konkrētus pantus, un tu ļoti labi zini, ka ir rkastu vietas kur ir atsevišķa runa, kā pats teici - raksti skaidro rakstus. Un kur tu izlobi,ka ir trīs Dievi, ja tur skaidri rakstīts, ka šie trīs ir viens?

Par Jēzu ir teikts, ka Viņš ir Vārds un Vārds IR Dievs
Par Svēto Garu bieži tiek runāts kā par Personu

Un vēlreiz atkārtoju - šie trīs ir viens - neko tas neizsaka?
Mulders
# Iesūtīts: 2008.04.24 12:24:52
Ingars, tātad atzīsti, ka tevis uzrādītā rakstu vieta nav pietiekama 3Vienības doktrīnas izvešanai, vajag pieslēgt vēl citas! Nu a tas jau ir tas ko es saku!

Ko tu šai gadījumā ņemsi par bāzi kur sāksi! Tu man vienkārši pateici tikai varbūt vienu mikroskopisku daļiņu visā 3Vienības doktrīnas pamatojumā no Rakstiem! Un es tevi apgāzu, jo šķiet, ka šobrīd tu esi vienīgais kristietis vēsturē, kas tic, ka ar vienu rakstu vietu 3Vienības doktrīna top skaidra

Tās ir daudz daud daudz rakstu vietas, un ir būtiski kā tu tās sakārto un kā tās tiek intepretētas...

Tieši tas ko es saku KURI Raksti KURUS skaidro?
Ingars
# Iesūtīts: 2008.04.24 12:29:54
Bāc Mulder, tieši šitais runā tev pretī, jo ir vienādi un otrādi, šitā skaidro to un tā skaidro šito, viss ir saistīts, un tāda šķirošana ir patiesi nepamatota. Ja tev piemēram prasītu par romiešu vēstuli - kā ta jūs tur tik ticībā un bez darbiem, ja? tad tu skaidrotu ar Jēkaba vēstuli, kā nu ir patiesībā un otrādi - ja prasītu par pestīšanu no darbiem, tad Jēkaba vēstuli skaidrotu ar vēstuli romiešiem - kur te H un kur A?
Ingars
# Iesūtīts: 2008.04.24 12:30:58
Saproti? Pēc tevis teiktā iznāk, ka var iztikt pinībā ar H, bet tādā gadījumā ir arī tādi H bez kuriem var iztikt, jo taču atkārtojas
<< . 1 . 2 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 108 , pavisam kopa bijuši: 16445