atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Klasiskais Kristietiibas Koaans
Mulders
Iesūtīts: 2009.07.07 09:26:50
Fil 2:
12 Tātad, mani mīļie, tā kā jūs vienumēr esat paklausījuši, nevis manā klātbūtnē vien, bet tagad daudz vairāk manā prombūtnē, gādājiet ar bailēm un drebēšanu, ka topat svēti.
13 Jo Dievs ir tas, kas jums dod gribu un veiksmi pēc Sava labā prāta.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 11 . 12 . >>
AutorsZiņas teksts
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.07.09 13:18:22
Mulders
Lai buutu taisniigi, nevis tjipa tev ieshaut galvaa ne par ko!
Pag, tad pie kuras versijas tu pieturies:
1) Būtne pati sevi iekrāso nepareizu, un Dievs to nevar izglēbt pret pašas Būtnes gribu. Būtne vienkārši NEGRIB, un viss. pati mūžīgi moca sevi.
2) Dievs soda Būtni pēc kādas lielas grāmatas vai likumiem. Būtne gribētu mainīties, taču viņai neļauj, bet mūžīgi moca.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.07.09 13:18:34
Un vispaar- no siis koncepcijas izriet, ka dievs izdomaa greeciniekus un taatad arii greekus. Man skjiet, ka kristiesu dievs to nespeej izdariit un te ira kaarteejaa pretruna.

Nee Dievs tik labi izdomaa briivas SB, ka arii to izdariitie Leemumi ir pavisam iisti un neatkariigi no Dieva... Taapeec Dievs gan izdomaa labas buutnes, bet ja taas ir briivas, tad ir "iespeejamiiba" ka vinjas kljuus par greeciniekiem. Un taadas nerealizeesim!
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.07.09 13:19:50
EM, Butne pati sevi moca!

Pietam starp #1 un #2 nav atshkjiriibas Jo ja Buutne negrib un sevi pati moka, tas noziimee, ka vinja apriori iet pret kaut kaadu citu aprioru Dieva Likumu un Kaartiibu, pret pashu Dievu! Taapeec jau notiek disonanse, jo Buutne savu gribu veersh pret nemainiigu likumu. Nu kaa duraks - grib iziet caur kjiegjelju sienu un sitaas ar galvu kaameer nokriit bezsamanjaa! Vinjsh ar savu aplamo gribu iet pret konkreetu sienu!

Tachu Sienu nevar pabiidiit, jo taa balsta veselu pilseetu!

Tobish, kad dzeeraajs ieskrien stabaa, tad vainiigi ir nevis stabu spraudeeji, bet gan dzeeraajs pats!
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.07.09 13:23:47
Mulders
Tas buutu taada nepilniiga "iedomaashanaas".
Uzdevums ir tikai nonākt lidz "novērtējumam".

ja iedomaajas pilniiga buutne, tad arii... pa iistam... ar Iistu "ES"
Ir atšķirība, vai Dievs domā "radu Ezīti", vai arī Dievs domā "es, Dievs, izliekos par Ezīti". Otrā gadījumā Ezītis kā atsevišķa SB nerodās, tā ir tikai ilūzija. Patiesībā visu izdzīvo un pārdzīvo Dievs. Tas ir kā sapnī, kad tu esi it kā cits, tu un neviens cits, tikai tu pārdzīvo. Tie ir tavi pārdzīvojumi, nevis tava sapņu tēla. Pamosties no murga tieši tu, un tēls izgaist.
Vai arī tu gribi teikt, ka sapņu tēls dzīvo atsevišķi no tevis paša?

Tieshi taapeec Raseejumaa var taisiit pielaides kaut kaados fona detaljaas
Un tāpēc no Rasējuma var iegūt Novērtējumu. Un pēc Novērtējuma izlemt, vai taisīt vai netaisīt ReāloObjektu.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.07.09 13:26:12
Prieksj kam taisniigums? Kaada ir jeega taisniigumam ka apasmeerkjims? Es saprotu jeegu taisniigumam tikai kaa ciesanu minimizacijas instrumentam, aarpus taa taisniigumam jeegas nav.

Tieshi taa! Lai Realizaacijas Pasaulee nebuutu cieshanas, tad taisniiba pieprasa, ka tajaa netiek ielaistas ljopenes, kam luuzt astes un kriit citiem uz galvaam, lai arii shie ir kaartiigas ljopenes!

Ja penjemam, ka dievs izdomaa BG ( briivaas gribas) agentu, tad sanaak, ka dievs izdomaa arii vinju BG izveelju kjeedi un sliktu izveelju gadiijumaa izdomaa arii launumu.
Taa ir robotu pasaule... BG noziimee neatkariigu izveelju kjeedi. To arii implicee vaards "Briivs"
Neprasi KAA... Es nezinu kas peec buutiibas ir Briiva Griba, tik zinu, ka taa ir Briiva tikai tad, ja taas izveelju kjeedes ceelonis nav cita SB...
Vot taapeec saku, ka SB "simulaacijai" arii jaaietver shii Briiviiba... jo citaadi tev buutu taisniiba un sanaak, ka Dievs nerealizee greecinieku nevis greecinieka deelj, bet pasha Dieva nedaljotu deelj!
Bet Dievam viss vienmeer ir "daljots", arii Briivas Gribas realizaacijaa, kas implicee, ka Dievs nav izveelju kjeedes kazuaalais ceelonis! Tikai shaadaa pasaulee un shaadai buutnei var vispaar piekabinaat "labs" vai "slikts", jo nesaka par kakji, ka tas ir labs, jo kjer peles, vai peles ir sliktas jo taas eed graudus, jo vinjiem nav iespeeja to nedariit/negribeet! Tas ir programmeets softs.
A SB un BG noziimee, ka tu pats esi savas gribas leemumu avots, buutibaa taa arii ir taa Dievishkjaa Dzirxts cilveekos, ka vinji savaa zinjaa "ex nihilo" Visumaa ienes jaunas kazuaalistikas!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.07.09 13:27:31
Tad atkal sanaak, ka pasaulee eksistee no dieva neatkariiga informaacija, tb taada informaacija, ko dievs nesatur, un taada koncepcija arii norok monoteismu.

Nenorok... Liidzko leemums ir, taa Dievs to zin
Ja leemuma nav, ja gribas izveeles nav, tad Dievs to arii nezin. Dievs tieshaam nezin neko, kas neexistee Existeet un Dievam Zinaat ir intercheindzhabli jeedzieni - Eziitim jau skaidroju!

Neatkariiba no Dieva leemumiem mums ir daavana... un tai pat laikaa tas ir risks!
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.07.09 13:27:36
Mulders
Pietam starp #1 un #2 nav atshkjiriibas
Kā tā nav? Starp "tiek mocīts" un "mocās"?
Ja pēc nāves Ctulhu iemet Ftopkā, atņem viņam līdzšinējo vidi, tad kur Ctulhu pats sevi moca? Kā viņš sevi moca? Nav saprotams...
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.07.09 13:31:37
Mulders
Es nezinu kas peec buutiibas ir Briiva Griba, tik zinu, ka taa ir Briiva tikai tad, ja taas izveelju kjeedes ceelonis nav cita SB
Kas Dievam traucē zināt tās izvēles? Nevis pašam tās izdarīt, bet vienkārši zināt "kas būtu ja"?
Mulders
# Iesūtīts: 2009.07.09 13:31:48
Uzdevums ir tikai nonākt lidz "novērtējumam".


Nee uzdevums ir Realizeet super feinu pasauli! Noveerteejums buutiibaa ir tikai pats saakums shaadas pasaules realizaacijai! Bet... tas gan ir beigas "dizaina faazei".
Tu man prasiiji, kaapeec nevar buut muuzhiiga "dizaina faaze" - nu tad tas noziimee, ka muuzhiigi nekad netiks realizeets pats projekts... Tas arii tev atbilde, kaapeec shai pasaulei reiz buus gals! Kaapeec nevar gaidiit liidz peedeejajam mudakam pieleks, ka ir forshi buut labam!

Ir atšķirība, vai Dievs domā "radu Ezīti", vai arī Dievs domā "es, Dievs, izliekos par Ezīti".
Veel ir treshais variants - "Iedomaashos Eziiti... nu taadu... liidziigu man peec buutiibas" Un POP... Eziitis rodaas Dieva Iedomaatajaa Pasaulee Pavisam iists un dziivs... un kas interesanti, unikaals ar to, ka taapat kaa Dievs ir briivs!

A briivs un dziivs, jo tas, kas iedomaajas nav "tjap ljap" domaataajs, bet pavisam labs domaataajs!

Protams, vinjsh iedomaajas ne tikai eziiti bet visu visu visumu... un monentaa ZIN taa beigas, un tad ar atrociitaam piedurkneem kjeraas pie Nenolauzto Ljopenju realizaacijas! Tos tad sakonsruee un palaizh kaut kaadaa citaa iistenibaa... Paradiizee - dziivoties... tuseeties
Mulders
# Iesūtīts: 2009.07.09 13:33:30
Kā tā nav? Starp "tiek mocīts" un "mocās"?

Nuja... starp - "Apdauziiju degunu pret sienu" un "Siena man iesita" nav atshkjiriiba - 3ais njuutona likums peec buutiibas. Prosto jautaajums, kursh vainiigs ka saap - siena vai tavs stulbums

Taa teikt - kursh *****s te nometa to spaini uz kura es pakritu?

Atkal manifesteejas tava nespeeja apjeegt kas ir lietas ceelonis un kas sekas! Taapeec, ka tu joprojaam netici un nepienjem, ka Briiva Griba var buut unikaals bezceelonja pirmceelonis notikumu kjeedei! Tu joprojaam uzskati, ka Big Bang vainiigs pie taa, ka LV tagad kriize

Mulders
# Iesūtīts: 2009.07.09 13:34:08
EE, kas par `liidzko`? Kas par laika kategorijaam? Atgaadinu: Dievs aarpus laika. Vai nu zin, vai nezin. Nekaads `liidzko`

Liidzko bij no tava viedoklja!

Dievs zin visu par existeejosho muuzhiibaa. Dievs nezin NEKO par neexisteejosho - nekad
Mulders
# Iesūtīts: 2009.07.09 13:34:55
Nu pag - dievam tak jaasatur visu iespeejamo BG agentu visu iespeejamo izveelju statiska matrice ( ja Mulders grib statisku dievu).

Jaa...

Tachu vinjsh nesatur neexisteejoshu Agjentu Matrices
Mulders
# Iesūtīts: 2009.07.09 13:36:37
Kas Dievam traucē zināt tās izvēles? Nevis pašam tās izdarīt, bet vienkārši zināt "kas būtu ja"?

Nekas To jau vinjsh zin... un taapeec redz visu uzreiz, jo kaa tu teici ZIN visu simulaaciju uzreiz! Tas TEV tas ir notikumu kjeede, Dievam tas ir skats uz vienu lielu milziigu filmu izrulleetu pa Via Baltica shoseju no putna lidojuma... Tas ir kaa mazam beernam ir jaareekjina 1+1 a tu uzreiz ZINI Dievs taapat, tik kudii augstaakaa liimenii!

Tachu Dievs neko nezin par neexisteejoshaam BG SB
Mulders
# Iesūtīts: 2009.07.09 13:37:32
Nujaa, bet man tad sanaak, ka dievs to izveelju informaaciju nesatur.

Kaameer taas nav, tikmeer nesatur Tad kad taa ir, tad satur... pat ja tu to nezini!
Dievs jau ZIN taapeec, ka tu izveelies, nevis tu izveelies, taapeec ka Dievs zin
Mulders
# Iesūtīts: 2009.07.09 13:38:12
Taatad eksisteejosu slikto agentu matrices vinjs satur. Citiem vaardiem - vinjs satur visu Luci ar visu vinja absoluuti ljauno izveelju kjeedi?

Aha... Dievs arii Elli uztur!
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.07.09 13:39:45
Mulders
uzdevums ir Realizeet super feinu pasauli!
tas ir ,pasauli, kurā nav mūžīgo ciešanu, bet tās kuras ir, ir nepieciešamas un nav lielas - piemēram, ciešanas kas rodās no zināšanu trūkuma vai kaut ko apgūstot.

Noveerteejums buutiibaa ir tikai pats saakums shaadas pasaules realizaacijai!
Jā. Novērtējums ļauj piepildīt pasauli ar tādiem objektiem, kas izslēdz mūžīgas ciešanas. Piem, mums ir novērtējums, ka no ļopenes rasējuma #123344 uzbūvētā ļopene būs ar nolūzušu asti. Tāpēc reālas ļopenes #123344 pasaulē nav, kaut arī ir rasējums un novērtējums.

Kaapeec nevar gaidiit liidz peedeejajam mudakam pieleks, ka ir forshi buut labam!
Nu bet ar laiku tak var spēlēties kā patīk, pat mums zināma relativitātes teorija. 1 mūsu sekundē iebāžas mudaku pasaules kvadriljoni gadu.

Veel ir treshais variants - "Iedomaashos Eziiti... nu taadu... liidziigu man peec buutiibas"
Nuja, bet šitas variants pieļauj, ka rodās Ezītis, kas mūžīgi cieš. Savukārt "pasapņošu, ka esmu Ezītis" ļauj no tām ciešanām izvairīties. Cieš pats Dievs.

tad ar atrociitaam piedurkneem kjeraas pie Nenolauzto Ljopenju realizaacijas!
A par Nolauztajām viņam maza bēda, ja?
Mulders
# Iesūtīts: 2009.07.09 13:41:09
Tas atkal noziimee, ka dievs nespeej izveeleeties - kam likt eksisteet un kam ne.

Logjiski! Citaadi buutu paradox!

Jo kaa var likt neexisteet kaut kam, neexisteejosham?

Neexistence nav existence Tieshi to tas noziimee - Neexisteet noziimee - nebuut nekur un nekaadaa videe, kontextaa! To tu un Eziitis nesaprotat.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.07.09 13:42:07
OK, tad ar sjito pasju izlido absoluti labaa dieva koncepcija. tad sanaak, ka dievs satur gan labo, gan ljauno. Un kirdik teezei `dievs=miilestiiba`.

Sorry... tu putro panteismu ar monoteismu!
Dievs nav tas, ko vinjsh Rada

Mulders
# Iesūtīts: 2009.07.09 13:48:04
tas ir ,pasauli, kurā nav mūžīgo ciešanu, bet tās kuras ir, ir nepieciešamas un nav lielas - piemēram, ciešanas kas rodās no zināšanu trūkuma vai kaut ko apgūstot.

Tieshi taa Un taadu Dievs reealizes - saucaas Paradiize
Tur nebuus cieshanu, naaves un ljaunuma!

Jā. Novērtējums ļauj piepildīt pasauli ar tādiem objektiem, kas izslēdz mūžīgas ciešanas. Piem, mums ir novērtējums, ka no ļopenes rasējuma #123344 uzbūvētā ļopene būs ar nolūzušu asti. Tāpēc reālas ļopenes #123344 pasaulē nav, kaut arī ir rasējums un novērtējums.
Pareizi, un shaadas ljopenes Paradiizee nenoveerosi!

Nu bet ar laiku tak var spēlēties kā patīk, pat mums zināma relativitātes teorija. 1 mūsu sekundē iebāžas mudaku pasaules kvadriljoni gadu.
Nu un ja vinjsh pee ctaa ir turpat kur bij un veel ljaunaaks! Tad ko, paaerejiem likt gaidiit kvadriljonu gadu? Ilji realizeet vinjus un ljaut vinjiem buut?

Nuja, bet šitas variants pieļauj, ka rodās Ezītis, kas mūžīgi cieš. Savukārt "pasapņošu, ka esmu Ezītis" ļauj no tām ciešanām izvairīties. Cieš pats Dievs.
Bet otrs variants neljauj Eziitim buut BRiivam, un rada paradoxu, jo pagjeer, ka pats Dievs ir gribeejis un radiijis ljaunumu! Taadeejaadi Dievs nav labs! Bet Dievs ir labs un absoluuti speeciigs, taa ka pat tad, kad vinjsh iedomaajas Briivu Eziiti, tas ir BRIIVS! Taads, kura gribu Dievs nenosaka kazuaali!

Es joprojaam ticu, ka Briiva Pasaule ir vieniigaa, kas ir taa veerta, lai to realizeetu vai Dievs to iedomaatos. Tikai Velns vareetu gribeet pasauli, kur viss notiek peec vinja praata ikviens mirklis ir vinja Kazuaali noteikts. To Velns ir paarpratis un nesapratis Dieva Vareniibas un Miilestiibas kontextaa... Kaa jau teicu, nekas labs nav iespeejams bez briiviibas! Nepiecieshamiiba nav nekas Labs, tikai tad, ja Labais ir briivas izveeles rezultaats, tam ir veertiiba... taada veertibia, kaa deelj ir veerts ciest

A par Nolauztajām viņam maza bēda, ja?
Zheel jau... bet jaa maza beeda... Taa teikt darbs un materiaali pa kaaju! Tach, kas ir iista lidojosha lidmashiina, saliidzinot ar sakjeepaatu raseejumu! Tu par to uztraucies? Tu dikti raudi par tiem bugiem, kas paliek tikai bug-reportos peec tam, kad tavs softs saak darboties pie klienta?
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.07.09 13:49:10
Mulders
Kādas problēmas saprast sekojošu lietu:
1) Dievam ir bezgaldaudz ĻopeņuRasējumu, tai skaitā arī tādas, kurām piemīt apziņa, un kuras mūžīgi mocās. Dievam nevar nebūt nezināmi tādui rasējumi, kaut vai tāpēc, ka cilvēki vai kādas citas Būtnes tādus var izdomāt.
2) Katram ĻopeņuRasējumam ir atbilstošs savs ĻopeņuNovērtējums
3) No visiem ĻopeņuNovērtējumiem Dievs realizē tikai tās ReālāsĻopenes, kuras mūžīgi nemocīsies un galu galā būs labas un laimīgas.

Tad nav nekāda izbīļa, ka cilvēks Dievam paprasīs "kas būtu, ja es uzbūvētu Ļopeni pēc šī te Rasējuma?". Tad Dievs nevis sāktu stostīties un buksēt, bet atbildētu "Ā, tas ir man zināmais Rasējums#1234567898, un tam ir savs Novērtējums, vari palasīt... Diemžēl, ReālasĻopenes nebūs, jo ciešanas man nepatīk."
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 11 . 12 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 7 , pavisam kopa bijuši: 16344