atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Lūgšanu piepildījums
Balss
Iesūtīts: 2008.12.01 11:14:01
Nesen, kad degvielas cenas visā pasaulē cēlās kā termometra stabiņš un uzkurbulēja ekonomisko krīzi, ASV kādas kristiešu grupas paziņoja, ka lūgs Dievu par degvielas cenu krišanos. Ja pareizi atceros, darīja to pat publiski, ar plakātiem.

Viņus, protams, visi gudrie izsmēja. Un kā? Ko tagad saka mūsu ateisti? Kārtējā sagadīšanās? Kad tūktoškārt pierādās, ka lūgšanās izteiktās vajadzības tiek apmierinātas?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 .
AutorsZiņas teksts
Balss
# Iesūtīts: 2008.12.03 11:23:25
EzītisMiglā,a_masiks
Ir zināmi (pat ārstu un zinātnieku pētījumi) par dažādiem t.s. spontānās izveseļošanās gadījumiem, par tik bezgaldaudziem notikumiem, ko kristieši ir piedzīvojuši un jums par to liecinājuši.

Jūs tos nosaucart vai nu par iedomām, vai sagadīšanām vai meliem.
BET - paraugdemonstrējumi par Dieva esamību un viņa iedarbi nebūs. Esam šo maluši jau nezcik ilgi, tā ka varat neatkārtoties. Ja gribat, palasiet vecās diskusijas.
Ir jau arī skaidrots - kāpēc. Dievs nav triku meistars ateistu ziņkārības apmierināšanai.
Vai mūsu aizlūgšanām ir vai nav spēks... varbūt par to kādreiz jūs paši savā dzīvē parliecināsities...
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2008.12.03 11:31:11
Balss
Jūs tos nosaucart vai nu par iedomām, vai sagadīšanām vai meliem.
Es tak minēju, ka arī citās reliģijās ir tādi gadījumi.
Tātad, var būt arī tā, ka strādā kādi cilvēka iekšējie, vēl neapzinātie spēki.
Balss
# Iesūtīts: 2008.12.03 11:34:02
EzītisMiglā
var būt arī tā, ka strādā kādi cilvēka iekšējie, vēl neapzinātie spēki.
... kuri aizkavē vilcienu jeb liek nolīt lietum sausuma sezonas pašā vidu?... Jeb izglābj no nāves pašnāvnieku (par kuru ir ilgstoši aizlūgts), kura auto ietriecas betona stabā un ir izšķaidīts, bet pašam tikai zilumi?
Balss
# Iesūtīts: 2008.12.03 11:35:06
a_masiks
Tev tas ir n-tās reizes skaidrots, un daudz labāk, nekā es to spētu. Pietiek, ej lasi vecās tēmas.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2008.12.03 11:45:04
Balss
... kuri aizkavē vilcienu jeb liek nolīt lietum sausuma sezonas pašā vidu?...
Jā, ir arī dažas tādas mācības.
Nu, visur ar viena cilvēka iekšējiem spēkiem te cauri netiks, bet der, piemēram, "viss ir viens", vai arī cilvēka māka iedarbināt kādus ārējus spēkus, piem. egregorus (kas ir pēc būtības pašu cilvēku radītas konstrukcijas).
Balss
# Iesūtīts: 2008.12.03 12:11:25
a_masiks
ej lasi vecās tēmas!!!

EzītisMiglā
Jā, ir arī dažas tādas mācības.
Nē, tās nav nekādas mācības un nekādi cilvēku spēgi, egregori vai buršanās (piedod, ka vulgarizēju) - tās ir reālas Dieva atbildes uz lūgšanām.
Balss
# Iesūtīts: 2008.12.03 12:31:20
a_masiks
Atbildes ir. Tu tās nepieņem. Tu lavierē, lai aizmudžinātos prom no tev netīkamās atbildes.
Balss
# Iesūtīts: 2008.12.03 13:40:31
a_masiks
Meklē nu pats - tev tik daudzas reizes tas ir skaidrots... bez gala un pat par daudz. Kā jau teicu - tu atbildes nepieņem, jo tev tās nepatīk.
Balss
# Iesūtīts: 2008.12.03 14:09:24
Balss
TEV IR SKAIDROTS BEZGALGARI BEZGALDAUDZĀS TĒMĀS!!!
Es nesākšu te spamot! Ej un pārlasi PATS!
Balss
# Iesūtīts: 2008.12.03 14:17:02
a_masiks
Otstaņ!
Ej pats un pameklē - esmu jūsu strīdus (diskusijas) atlasījusies līdz boļše ņemogu!
Ja tu TIESĀM gribētu, nevis tikai kašķi meklētu, tad ietu un pārlasītu visu, ko piem., jūs ar Mulderu esat sarakstījuši.
Es tavā vietā nestrādāšu - man tiešajā darbā ūdens smeļas mutē.
Skaties, ka tev pašam vēl neiznāk visrsstundas strādāt, šeit daudoties,, atkarīgais!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 136 , pavisam kopa bijuši: 16648