Rīgas iecirkņa prāvesta Jāņa Cepurīša ievešana amatā un Artūra Bogdanova ordinācija

2023.02.13 17:42

Trešdien, 15. februārī plkst. 18.00 Rīgas Domā divkāršs notikums: amatā ievedīs jauno Rīgas iecirkņa prāvestu Jāni Cepurīti un palīgmācītāja pakāpē ordinēs Artūru Bogdanovu. Dievkalpojumu vadīs arhibīskaps Jānis Vanags.

LELB Rīgas Doma draudzes mācītāju JĀNI CEPURĪTI par Rīgas arhidiecēzes Rīgas iecirkņa (23 draudzes) prāvestu arhibīskaps Jānis Vanags iecēla 2022. gada 8. novembrī. J.Cepurītis amatā nomainīja prāvestu Rinaldu Grantu (kopš 2019. gada 1. jūlija), kurš turpina kalpot kā Rīgas arhidiecēzes palīgbīskaps. Saskaņā ar LELB Satversmes 94. pantu, prāvesta pilnvaru laiks ir septiņi gadi.

ARTŪRS BOGDANOVS evaņģēlista amatā ievests 2016. gadā. Patstāvīgi, kā mācītāja pienākumu izpildītājs, kalpo LELB Nītaures (no 2017. gada septembra), Zaubes (no 2019. gada septembra) un Mālpils draudzē (no 2022. gada jūlija).

“Cīnies labo ticības cīņu, satver mūžīgo dzīvību, uz ko tu esi aicināts, pats apliecinādams labo liecību daudzu liecinieku priekšā.” /1.Tim.6:12/

Ikviens sirsnīgi aicināts piedalīties!