Seminārs “DROŠSIRDĪGS VĪRIETIS”

2022.05.31 10:00

(10 lekcijas par vīrieša seksualitātes jautājumiem)

Par ko būs seminārs “Drošsirdīgs vīrietis”?
Seminārs “Drošsirdīgs vīrietis” ir par vīriešu seksuālo dzīvi, disciplīnu un spēju to pasargāt no ievainojošas un destruktīvas pieredzes.

Kas seminārā varēs piedalīties un cik tajā būs lekcijas?
Seminārā var piedalīties katrs vīrietis, sākot ar 16 gadu vecumu, kurš vēlas padziļināti, drošā un konfidenciālā vidē, kopā ar pārējiem kursa dalībniekiem, iedziļināties 10 tēmās:

Kas vadīs semināru “Drošsirdīgs vīrietis”?
Kursu vadīs Aldis Elberts, kurš dzimis ASV, bet pēdējos 35 gadus  kopā ar ģimeni dzīvo Austrālijā. Mācītājs 37 gadus strādājis ASV, un Austrālijas draudzēs.

“Kopš ierados Austrālijā, meklēju kursu kas palīdzētu vīriešīem pozitīvi saprast un savaldīt savu seksuālo dzīvi. Nebija viegli atrast pievilcīgu un praktisku materiālu. Tad atradu Drošsirdīgs vīrs. Izgāju šim kursam cauri, un atradu to ļoti vispusīgu, praktiski palīdzīgu, un pat iedvesmojošu. Ieteiktu to katram vīrietim kas grib pozitīvu uzvaru šinī laukā.”

Kad, kur un cik maksā piedalīšanās seminārā?
Seminārs sāksies 15.jūnijā, Rīgas Vecā Sv.Ģertrūdes draudzes Lutera zālē, pulksten 18:30 – 21:00.

Paredzēts, ka, izņemot 21.jūniju, seminārs notiks katru trešdienu līdz 17.augustam ieskaitot.

Semināra dalības maksa par vienu nodarbību ir 12 eiro, bet, ja maksājat uzreiz par visu kursu tad 100 eiro.

Semināra laikā individuāla tikšanās ar semināra vadītāju Aldi Elbertu, vai organizatoru Kristu Kalniņu.

Ja ir kādi jautājumi par semināru, lūdzu zvaniet Kristam Kalniņam +27877717, vai rakstiet uz epastu krists.kalnins@gertrude.lv

Kursa pilns apraksts uz norādīto saiti.

Pieteikšanās, aizpildot reģistrācijas ANKETU.