Lūgšana par Ukrainu vārdos un mūzikā “Vienas debesis un viena maize”

2022.04.09 22:24

14.aprīlī plkst. 16.00 Doma laukumā

Lai apliecinātu vienotību un garīgu atbalstu Ukrainas tautai dažādu konfesiju bīskapi, mācītāji un kopienu pārstāvji aicina vienoties kopīgā lūgšanā šo ceturtdien 14.aprīlī plkst.16.00 Doma laukumā. Muzicēs Lība Ēce-Kalniņa, Anete Kozlovska, Rodions Kuzmins, Valters Gleške, Jānis Kurševs un Iveta Apine, Linda Naudiņa un Marta Millere, Katrīna Anna Pļavniece un citi.

“Debesis ir pār labiem un ļauniem, tāpēc mēs paceļam uz tām savas sirdis un lūdzam, dziedam, raudam, klusējam, gaidām un zinām - ka labais ir stiprāks kā ļaunais, mīlestība stiprāka kā naids, gaisma stiprāka par tumsu, patiesība stiprāka kā meli.” Rīgas Lutera draudzes mācītājs Linards Rozentāls.

Pasākumu rīko Rīgas Lutera draudze kopā ar citām draudzēm un konfesijām, sadarbībā ar Rīgas pilsētas Domi un Ziedot.lv

Slava Ukrainai!
#slavaUkraine