2021. gada 21. oktobris
Vārda dienas: Urzula, Severīns

Baltijas Jauniešu festivāls varēs uzņemt divreiz vairāk apmeklētāju

iesūtīts: 2012.04.30 13:57
Pateicoties augstajai apmeklētāju atsaucībai, Baltijas Jauniešu festivāla organizatori pieņēmuši lēmumu rīkot festivālu Arēnā Rīga 9. jūnijā divos laikos – plkst. 14.00 un plkst. 20.00, piedāvājot abu pasākumu apmeklētājiem lielisku četru stundu ilgu muzikālo programmu.

Baltijas Jauniešu festivāla apmeklētāju atsaucība pārspējusi organizatoru prognozes – no aptuveni 10 000 pieejamām vietām Arēnā Rīga rezervēts jau aptuveni 80% vietu, lai gan festivāla reklāmas kampaņa vēl pat nav sākusies. Lai nodrošinātu iespēju festivālu apmeklēt visiem interesentiem, festivāla koncerti notiks gan plkst. 14.00, gan plkst. 20.00, piedāvājot četru stundu garu bezmaksas programmu abos laikos.

Gan grupām, gan individuālajiem apmeklētājiem, kas jau ir rezervējuši savas vietas Arēnā Rīga, vietu rezervācija paliek spēkā uz festivāla pirmo (dienas) pasākumu, kas sāksies pl. 14.00. Šobrīd vēl ir pieejamas aptuveni 1500 vietas individuālajiem apmeklētājiem uz festivāla dienas pasākumu plkst. 14.00. Grupu rezervācija uz pl. 14.00 vairs nav iespējama.

Sākot ar 1. maiju, būs pieejama vietu rezervācija uz festivāla vakara pasākumu, kas sāksies pl. 20.00 un ilgs līdz pusnaktij. Uz pasākumu plkst. 20.00 būs iespējams rezervēt vietas gan individuāli, gan piesakoties grupās. Individuālo vietu rezervācijas limits vienam pieteicējam turpmāk būs trīs vietas.

Šī gada 9. jūnijā Arēnā Rīga notiks Baltijas Jauniešu festivāls – lielākais ticību apliecinošas mūzikas festivāls Baltijā. Aizraujošu mūziku vairāku stundu garumā tajā nodrošinās Newsboys, The Parachute Band, Maikls W. Smits, kā arī daudzi Latvijas un mūsu kaimiņvalstu mākslinieki, Rīgā pulcējot tūkstošiem jauniešu no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas. Festivālu rīko Baltijas valstu baznīcas sadarbībā ar Billija Grehema Evaņģēlisko asociāciju (BGEA) no ASV. Festivāla galvenais mērķis ir iepazīstināt jauniešus ar pozitīvu vēsti par cerību, kas balstīta vēsturiskās kristīgās vērtībās, kā arī rosināt pozitīvas pārmaiņas daudzu jauniešu dzīvēs.
Vairāk informācijas par festivālu: WWW.BYF2012.LV.

Tuvāka informācija:
Ivars Kupcis - tālr. 66 015 021 vai 29266134, e-pasts: ivars@byf2012.lv

« atpakaļ
Pierakstīties ziņām e-pastā
Iesūtīt ziņas redaktoram
 

© 2021 Latvijas Evaņģēliski luteriskā baznīca. Visas tiesības aizsargātas.
Mājas lapas izstrāde: MB Studija
Dizains: Graftik »