atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem ATHEISMUS - pro et contra
Juris Saivars
Iesūtīts: 2011.12.19 01:12:08
Ateisms – no grieķu ἄθεος, bezdieva
Tēma uzsākta, lai izprastu un definētu minētā uzskatu kopuma kompleksitātes aspektus
visu uzskatu cienītāji aicināti ar cieņu atcerēties tos, kas tikuši notiesāti un sodīti ar nāvi par dievu zaimošanu - Jēzu no Nācaretes tai skaitā.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 12 . 13 . >>
AutorsZiņas teksts
παλαιό ανόητος
# Iesūtīts: 2011.12.19 15:50:25
Tie, kuri uzskata sevi par homo sapiens spožākajām spuldzītēm, visus pārējos apsūdzot patvēruma meklēšanā pie pašizdomātu pasaku tēliem. "??
Pēc taisnības, koncepcija par dieviem kā "pašizdomātiem tēliem" ir no Bībeles, sk.:
"Ir gan taisnība, Kungs, ka Asīrijas ķēniņi izpostīja visas tautas un viņu zemi, kā arī sadedzināja viņu dievus, taču tie jau nebija dievi, bet cilvēku roku darbs no koka un akmens, tādēļ tie varēja tos iznīcināt." (Jes.37:18, 19)
Nārvalis
# Iesūtīts: 2011.12.19 15:55:42
Jošs Mulders
Nākamreiz, kad kāds tev prasīs, kas tu esi, atbildi nevis, ka teists, bet, ka tu neesi ateists. Loģiski, loģikas karali?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.12.19 15:57:01
Naarvalis... nuvo... taads apgalvojums ir visai neinformatiivs.
Nārvalis
# Iesūtīts: 2011.12.19 16:05:19
Jošs Mulders
Pasaulē ir daudz ķīnieši. Tu laikam arī esi ķīnietis? Ja nē, tad tu esi neķīnietis. Tas nekas, ka Āzijai neesi pat tuvumā.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.12.19 16:09:31
Naarvalis... Nu luuk... tu veelreiz aplieicni, ka apgalvot "esmu ateists" ir visai bezjeedziigi.

nevajag staastiit kas neesi, bet gan kas esi...

Defineet ar negatiivu noliegumu ir kaa jau teicu - neinformatiivi vairaakumaa gadiijumu.
Nārvalis
# Iesūtīts: 2011.12.19 16:11:10
A uzskatīt tevi par ķīnieti by default ir pareizi?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.12.19 16:27:09
A uzskatīt tevi par ķīnieti by default ir pareizi?

ja esi kjiinietis, tad tieshi taa arii jaasaka - esmu kjiinietis

nevis "esmu nekjiinietis"

garām ejot [178.63.130.214]
# Iesūtīts: 2011.12.19 16:30:12
Pater Henricus


Ciānas Gudro protokoli kā antiutopija labi apraksta mēŗķtiecīgu ateisma misiju:
diskreditācija, manipulācija.
"Jumts" tam visam - velns un iedzimtais grēks.
Masu mēdiju izmantošana.
Ateismam palīgā daudz pseidozinātnes - darvinisms, marksisms, Bībeles kriticisms etc.


Tas viss ir skaisti, tikai tu nekādi neizskaidro - no kurienes tam bija rasties eiropā, dziļi ticīgā sabiedrībā, kur kristietība bija valsts reliģijas statusā? Ja tas nav citplanētiešu pirxts, tad TAS ir cēlies no pašiem kristiešiem, ne no viena cita.
Nārvalis
# Iesūtīts: 2011.12.19 16:31:30
Jošs Mulders
Aizmirsi atbildēt uz jautājumu.
garām ejot [178.63.130.214]
# Iesūtīts: 2011.12.19 16:32:42
Jošs Mulders

nu es tā arī saku: es esmu tas, kurš nepieņem pārdabiskas parādības par iespējami esošām.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.12.19 16:33:20
Tas viss ir skaisti, tikai tu nekādi neizskaidro - no kurienes tam bija rasties eiropā, dziļi ticīgā sabiedrībā, kur kristietība bija valsts reliģijas statusā? Ja tas nav citplanētiešu pirxts, tad TAS ir cēlies no pašiem kristiešiem, ne no viena cita.

Nu bet arii firzikjis tika apeests tieshi Paradiizee... nekur citur... Ibo, kaa liecina prakse, cilveeks ir izlaidiiga buutne... un pretosies vienmeer visam labajam... Un jo labaak dziivos, jo vairaak kachaas pravas un vairaak pretosies esoshajaa situaacijaa... Vot aafrikas nabadziigie beerninji, vinji priecaajs, ka dabon 1x dienaa paeest... un nechiixt par sliktiem dziives apstaakljiem. A kaut kaadi izlepushi Rietumnieki... vinjiem padavai tur nezinu kaut kaadas tiesiibas, podatkas, lielaaku algu etc.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.12.19 16:33:50
Naarvalis, tak atbildeeju... ja esi kjiinietis, tad jaa... Ja neesi kjiinietis, nu tad tas ir visai padumji.
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2011.12.19 16:34:38
nu es tā arī saku: es esmu tas, kurš nepieņem pārdabiskas parādības par iespējami esošām.

Nesanaaks... ibo es tieshi taapat

Man tikai ir aizdomas ka "paardabisks" tev un man noziimee dazhaadas lietas.

Taakaa... diez vai derees shii definiicija...

Ij atkal... tavs sevis apraksts ir ar negaaciju nevis ar pozitiivismu.

Piemeeram ontologjiskais naturaalisms shai zinjaa ir labaaks gadiijums, ibo tas meegjina defineeties pozitiivi...

Piemeeram... varu tev piedaavaat variantu, tu izdomaa, vai tas tev pasham patiik... tb

http://en.wikipedia.org/wiki/Metaphysical_naturalism

Cits variants

http://en.wikipedia.org/wiki/Physicalism

Kursh tev shkjiet pasham tuvaaks?
garām ejot [178.63.130.214]
# Iesūtīts: 2011.12.19 16:35:11
Jošs Mulders

Un? secinājums - ateisti ir izlepuši un pārtikuši kristieši? Nu, es jau ar to saku - ateisti ir no kristietības atkrituši kristieši nevis otrādi. Kas arī bija jāpierāda.
Nārvalis
# Iesūtīts: 2011.12.19 16:36:43
Jošs Mulders
By default ignorē nosacījumus kā kas tu īstenībā esi, na to tas arī ir by default.
Prasu vēlreiz - by default ir pareizi uzskatīt tevi par ķīnieti?
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2011.12.19 16:39:05
Naarvalis, does not compute.

By Default nevis ignoree, bet nezin kas tu esi.

Gadiijumaa JA tu nezini kas tu esi, tad uzskatiit sevi par kjiinieti buutu visai logjiski. Kas gan par tevi neko daudz neliecinaatu... ja tu visiem censtos ieboreet ka esi kjiinietis tikai taapeec, ka neesi papuuleejies noskaidrot KAS tu esi Redz kaa Zatlers... centaas!
Nārvalis
# Iesūtīts: 2011.12.19 16:41:55
Tad, ja es nezinu, ka tu neesi ķīnietis, būtu loģiski uzskatīt, ka tu esi ķīnietis? Kā tev tas patiktu?
Es redzu, ka tu ļoti labi redzi kāds absurds te veidojas, jo spītīgi izvairies no godīgas atbildes un sāc muhļīt savu loģiku, a jautājums tak elementārs.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.12.19 16:42:26
masiks... Nu taapee ka kristietiiba ir vide, kuraa ateisti var justies gana eerti... ibo Kristieshi vinjus ne paaraak vajaa...

Islaama ateisti parasti emigree, vai dabon duuciiti ribaas... Par Hinduismu un Budismu nezinu... laigan Budisms labi savietojas ar taadu pseido-ateismu taapat...

Taakaa... jaa... Ateistu visvairaak ir tur kur ateistiem ir eerti... jeb kur visi citi ir nolikvideeti... Teixim Ziemeljkorejas vai Kjiinas ateisti diez vai kvalificeesies kaa no kristietiibas atkritushie Tur cits prikols kaapee ljautinji ateisti...
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.12.19 16:44:05
Tad, ja es nezinu, ka tu neesi ķīnietis, būtu loģiski uzskatīt, ka tu esi ķīnietis? Kā tev tas patiktu?

Nu taapee labi ir, ka es varu tev pastaastiit kas es esmu

Es redzu, ka tu ļoti labi redzi kāds absurds te veidojas, jo spītīgi izvairies no godīgas atbildes un sāc muhļīt savu loģiku, a jautājums tak elementārs.

Pagaidaam absurdu neredzu!

Nārvalis
# Iesūtīts: 2011.12.19 16:45:35
Jošs Mulders
Nu dzīvē es tevi neesmu redzējis, tātad nezinu, vai tu esi ķīnietis.
Tad man ir pareizi uzskatīt, ka tu esi ķīnietis?
Nu šis ir tas absurds, ko es saredzu un par ko es runāju, es nez, varbūt tev liekas normāli.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 12 . 13 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 108 , pavisam kopa bijuši: 32821