atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Kas nekristiešus teorētiski var motivēt būt labiem?
Adam Gontier
Iesūtīts: 2011.09.24 06:04:32
Es, iespējams, esmu diezgan primitīvs, tāpēc kā visa labā avotu spēju iedomāties tikai noteiktu reliģiskumu. Varbūt kāds gudrāks var man paskaidrot, no kā motivāciju izturēties labi, ētiski utt. gūst, piemēram, kareivīgie ateisti, vai viņos arī, pašiem to nezinot, darbojas kkāda Dieva perspektīva vai tamlīdzīgi?
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 .
AutorsZiņas teksts
svētais
# Iesūtīts: 2011.10.04 13:26:21
jaunajā pasaulē attīstība turpināsies. Bez JK tas nebūs iespējams, jo Viņā ir radīta šī jaunā pasaule..
svētais
# Iesūtīts: 2011.10.04 13:32:41
Ctulhu
jauns ir jauns. veco uzlabot citreiz ir dargak, čakarigak un neizdevigak. tapec jauns. jauna masina labak braukt neka veca grabaza , lai ari uzlabota. tapat vina nepildis visas musdienu vajdzigas funkcijas...
svētais
# Iesūtīts: 2011.10.04 13:40:22
Ctulhu
ja tev ir nauda jaunam auto, prieks kam tev veco, ja vari aiziet nopirkt juanu? Labi beidzam.
Raimonds
# Iesūtīts: 2011.10.04 13:42:23
Ctulhu
Budisma skolās varētu būt atšķirības. Iespējams, ka tik pat lielas atšķirības arī ir rietumnieku interpretācijās.

kaapeec JK runaa par jaunu pasauli, ja varam attiistiit sjo pasju
To, ko Kristus darīja un mācīja, liek domāt, ka šī pasaule nav massa perdutionis , laikam jau Viņš to neaizsviež kā produktu iepakojumu.
Raimonds
# Iesūtīts: 2011.10.04 13:55:04
Ctulhu
jaasaudzee un jaaattiista sjii pasaule

Tas ir interesanti. Starp citu šobrīd rietumu kristieši ir vieni no pirmajiem, kuri runā par apkārtējās vides saudzēšanu un environment ētiku. Jā, atbalstu, kristieši varētu būt vieni no viszaļāk domājošākajiem. Tikai diemžēl šobrīd neskaitāmās ES zaļās programmas ir kļuvušas par veiklu manipulācijas instrumentu.
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 .
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 88 , pavisam kopa bijuši: 34180