atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Kā Jūs ietekmē uz Jums runātie vārdi? Kā Jūs ietekmē tas, ko runājat Jūs?
svētais
Iesūtīts: 2011.08.22 12:46:34
Kā Jums šķiet?
<< . 1 . 2 . 3 . >>
AutorsZiņas teksts
biča
# Iesūtīts: 2011.08.22 14:11:26
Ctulhu
Būtu mazāk apgriezta, ja mums piegādātu Eiropas kvalitātes produktus Cik nav dzirdētas žēlabas, ka vienā iepakojumā te un, piemēram, Zviedrijā, pārdod ko citu :P
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2011.08.22 14:12:50
Ctulhu
Zemapziņa var satrādāt ārkārtīgi gļukaini, mēģināt vienu reizi pildīt vienu ieborējumu, citreiz atkal citu, vai pat abus vienlaicīgi utt.
Tur arī ir saknes visādiem kompleksiem, dīvainām uzvedībām utml.
Kā arī, tas var nebūt pareizi - ja jau reklamē, tad s*** - vienkārši raklāma ir populārais ceļš, kā līdz klientam nodot informāciju par preci.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2011.08.22 14:14:36
Ctulhu
Tāda korelācija nav nekāds brīnums, jo nauda tak jātērē gan pašas preces ražošanā, gan tās reklamēšanā.
Kā es dzirdēju vienā multilevel-marketing lekcijā, tad usa tā reklāmas izmaksa var sasniegt pat 30% vai vairāk.
biča
# Iesūtīts: 2011.08.22 14:22:04
Ctulhu
Nu Ok, ļoti augstas kvalitātes precēm (īpaši apģērbiem/apaviem/rotām) parasti reklāma jau daļēji ir netieša - apspriežot slavenību izvēles, bet arī viņiem reklāma ir nepieciešama, lai neizkristu no aprites.
biča
# Iesūtīts: 2011.08.22 14:27:10
Ja tā padomā, vienīgais, ko nekad nereklamē ar zemapziņu ietekmējošām reklāmām ir dārzeņi tirgū Oi, es nesen nopirku 2kg brāķētas lielās melones par latu - vienkārši fantastiska, vietām bija bijusi saspiesta un tur iebojāta, kas izgriezts, tāpēc tik lēti. Ne pirmoreiz tā daru attiecībā uz šīm.
biča
# Iesūtīts: 2011.08.22 14:29:37
Ctulhu
Nu, bet tās principā nav plaša ikdienišķa patēriņa preces, tāpēc tāda veida reklāma ir principā nevajadzīga. Tikpat labi varētu tropu mežos reklamēt siltās apakšbikses (Pag, vai tik tur nebija aukstas naktis?)
Pirtniece
# Iesūtīts: 2011.08.22 14:31:05
Ctulhu klau, tiešām? ja trenē zemapziņu un ēd ābolus tad zobi nav jātīra? jippy!!!!!!!!!!
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2011.08.22 14:33:22
Ctulhu
Nuja, ar apziņu var ietekmēt, es jau ar toreiz to pastu nenopirku, ar apziņu izrēķināju ka zemāk plauktā krievijā ražotā nebūs sliktāka.
Taču diez vai es izķeru visus tamlīdzīgus gadījumus, un gan jau ka runa nav tikai par reklāmu. Reklāma jau ir pārāk primitīva.

Tā kā mazliet aizbērām tēmu?
Mēģinot atgriezties: normāli uz mums runātie vārdi iet caur mūsu pieredzes filtru.
Vārdi, kas ir runāti mūsu zemapziņai, to filtru var apiet.
Man sanāk, ka tāpēc ir jācenšas panākt, lai cilvēki runā pēc iespējas vairāk racionāli, izņemot tādus gaumes jautājumus, kā ģērbšanās un ēšana.
biča
# Iesūtīts: 2011.08.22 14:33:49
Ctulhu
Nu, svaigus dārzeņus parasti nepārdod pēc firmas Savukārt gataviem produktiem reklāma ir krietni būtiskāka, īpaši brīdī, kad iepriekš nepazīstams produkts parādās tirgū.
Pirtniece
# Iesūtīts: 2011.08.22 14:34:16
Ctulhu bet es nupat lasīju zobāksta ieteikumu ka pēc āboliem noteikti jāudzerot piena lai zobi nebojājas ko nu?
Aivars
# Iesūtīts: 2011.08.22 14:34:30
klau, nupat jau atkal daži pilsoņi te par daudz spamo!
Nu nav jums citi forumi, vai čati?
Vienkārši balss
# Iesūtīts: 2011.08.22 15:29:31
Mani ietekmē - domāju, visus - kā pozitīvi, tā negatīvi vārdi. Atkarīgs, kas tos saka.
Ja tas negatīvais ir kāds rupeklis anonīmā situācijā, tad tādi parasti man aiztek garām gandrīz kā pīlei ūdens.
Ja ļaunus, sāpinošus, netaisnus vārdus saka kāda daudzmaz pazīstama persona, tad, protams, attiecīgi sāpīgāk.

Esmu sapratusi, ka pašam vajag teikt max labus vārdus. Ja gribas teikt ko dzeļošu, nejauku, tad labāk iekost sev mēlē, jo galu galā jebkurš nejaukums kā atbalss (kaut vai pašam emocionāli) atsitas un trāpa arī pašam.

Vārdam ir spēks. Ja sējam labus vārdus, tie rada labumu. Ja izsakām nelabus, tie kā kovārņi tepat vien riņķo un piesārņo pašu teicēju.

Domāju, ka tas ir kāds garīgs likums.
Vienkārši balss
# Iesūtīts: 2011.08.22 15:51:05
Ctulhu
Precīzi!
biča
# Iesūtīts: 2011.08.22 16:10:18
Aivars
Vai tad reklāma nav uz mums runātie vārdi?
Adam Gontier
# Iesūtīts: 2011.08.22 16:17:32
man patīk teikt kko nejauku (retāk) vai klusēt vispār (biežāk), klusēšana arī tomēr ir attieksme, jo, ja negrib runāt, sarunas partneris to tāpat automātiski nolasa kā zināmu signālu.
biča
# Iesūtīts: 2011.08.22 16:28:59
Adam Gontier
Zini, visforšākie ir tie cilvēki, ar kuriem var ne tikai runāties, bet arī kopīgi klusēt var stundām un ir labi Ar lielāko daļu gan apklustot iestājas neveikls klusums, bet reizēm gadās nosēdēt kādu pusstundu kopīgi domīgi sūcot alu. Man pat reiz gadījās tā, ka ar kādu senu draugu satikos, lai IRL izlamātos par dzīvi, bet... tā arī lielāko daļu laika nosēdējām klusējot, tik ik pa laikam kaut ko ierunājoties. Tiesa gan, alu toreiz sadzēros tik daudz, ka busā uz māju stāvēju kājās, lai neaizmigtu
Adam Gontier
# Iesūtīts: 2011.08.22 16:43:56
ir tā, jā. man gan nav tādu paziņu, ar ko kopīga klusēšana būtu kaut kas pozitīvs , tas tomēr nolasās kā "neveiklais klusums" vai arī vienkārši apstiprina manu "nedraudzīgo" imidžu.
biča
# Iesūtīts: 2011.08.22 17:16:10
Adam Gontier
Tev vienkārši nav draugu No šejieniešiem es laikam tā kopīgi ilgstoši klusēt varētu ar Solveigu, bet parasti mēs tiekamies pietiekami reti, lai visu laiku sparīgi nopļāpātu
Adam Gontier
# Iesūtīts: 2011.08.22 17:28:32
biča protams, ka man nav draugu, kāds atklājums
svētais
# Iesūtīts: 2011.08.22 17:40:38
Es domāju, ka ir labi, ja mēs zinām kam piešķiram vērtību un uz to varam balstīties. Tāpat es domāju, ka ir pozitīvi, ja mēs paši sevi uzmundrinam ar vārdiem un neklausamies tos, kuri runā mūsu dzīvēs negatīvo.
<< . 1 . 2 . 3 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 30 , pavisam kopa bijuši: 32743