atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Ecehiēla 28:13 - par ko te ir runa?
vilks
Iesūtīts: 2011.08.16 11:14:33
Lūdzu versijas un idejas.

diskusija pamatā kristiešiem, bet drīkst izteikties arī citi, kam ir viedoklis par te minēto Rakstu vietu.
<< . 1 . 2 .
AutorsZiņas teksts
svētais
# Iesūtīts: 2011.08.16 12:04:55
nu nezinu. es to saprotu tā. Dievs radījis ko labu, bet velns to samaitājis un sapostijis ar savu ietekmi. piem. nazis ir radits, lai mes nogrieztu maizi. kads nem un izmanto to slepkavibai. tas pats var būt arī ar mūziku.
vilks
# Iesūtīts: 2011.08.16 12:06:02
svētais
Bet vai tu nepiekrīti, ka gars, kas nāk no pasaulīgās mūzikas var būt velna iedvesmots?
vai tu te nenodarbojies ar ielasīšanu tekstā?
tipa, tu jau iepriekš esi pārliecināts, ka pasaulīgā mūzika var būt velna iedvesmota, un tad meklē visas iespējamās, pat attālās un vispār neiespējamās norādes Bībeles tekstā, lai tikai pamatotu savu domu. Nevis padomā, ko īsti Bībeles teksts te saka. Kā te var būt runa par mūziku, kas nekādi ne ar vienu vārdu te netiek pieminēta?

Tikpat labi te runāts par interneta kaitīgumu, caur internetu pat var tirgoties, un tirgošanās te ir minēta

Aivars
kad dzirdu `kūko kūko dzeguzīte`, `balta balta saulīte`, jūtu kaut ko tik negatīvu, ka pārslēdzu uz kaut ko gaumīgāku
a es, klausoties to pašu dziesmu par dzeguzīti, uzreiz domāju par Dievu...

izlog. D.a. [84.237.161.72]
jā, es dikti cerēju arī uz tavu viedokli, priecātos arī plašāku
dafne
# Iesūtīts: 2011.08.16 12:08:14
svētais
atkarigs jau no klausitaja...nevis no muzikas,ne.Ja cilveks pilns agresijas,tad vinju ari kads viegls roks var pavilkt uz ljaunam darbibam.
Nazis jau nav vainigs..bet cilveks,ne?
Mārtiņš
# Labojis Mārtiņš: 2011.08.16 12:08:28
παλαιό ανόητος
drīzāk jau šī rakstuvieta runā par tirdzniecības, nevis mūzikas kaitīgumu, jo tieši tirdzniecība ir tā, kas radīja netaisnību `svaidītā ķeruba` sirdī.
Un lai to piemin visi, kas māca vai mācās merčendaizingu un citas apgrēcības!


18 Ar saviem daudzajiem noziegumiem un ar negodīgo tirgošanos tu esi licis negodā savus svētumus

Drīzāk jau bīties vajadzētu par šo zināšanu pielietošanas veidu un motivāciju.

Iepriekšējie panti mūs informē par Tiras karaļa mantkārīgo pusi. Skatot plašakā VD aprakstīto notikumu kontekstā, nav liecības par, ka Tiras ķēniņa bagātībai un varai būtu balanss ar taisnīgumu, žēlsirdību, Dieva godāšanu u.tml. īpašībām.
svētais
# Iesūtīts: 2011.08.16 12:09:31
vilks
es it kā novirzījos no domas neatkarīgi no teksta. Apspriežu vnk šo jautājumu atseviški. bet tam ko tu saki piekrītu.
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2011.08.16 12:10:33
svētais
Ar nopietnu ironiju.
Man tiešām netīkama ir daļa no tā saucamā "kristīgā repertuāra". Gan pasniegšanas veida (pretīgs salkanums), gan saturiskā, kas sagroza kristīgo vēsti.
svētais
# Iesūtīts: 2011.08.16 12:11:54
Mārtiņš
nu tas ar tā var būt. tad sanāk, ka katram pēc gaumes un tas ir tikai gaumes jautājums? nevis velna inspirētas lietas? Tāds ir tavs uzskats?
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2011.08.16 12:16:59
svētais
Mans uzskats ir, ka savu ideju ielasīšana Rakstos nav no Dieva, un tad ir risks uzrauties uz šo:
6 un tādēļ saka Dievs Tas Kungs: tāpēc ka tava sirds savā pašpaļāvībā iedomājusies, it kā tu būtu pats Dievs,
svētais
# Iesūtīts: 2011.08.16 12:18:24
Mārtiņš
bet ja paskatās uz šo jautājumu par mūziku neatkarīgi no šīs rakstu vietas, kā es uz to arī raugos. Ko tad tu saki?
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2011.08.16 12:28:19
svētais
Nopietni ņemot, es nezinu, kā tu uz to raugies.
Es vispār izvairos runāt par velna ietekmēm, jo ar šo velna jēdzienu cilvēki mēdz saprast katrs savu, bet no kristīgās ticības viedokļa mums svarīgi ir ticēt Dievam un nevis velnam. Jo mēs zinām, ka ir tikai viens Svētais gars un neskaitāmi citi gari. Nav jēgas iespringt par visiem šiem citiem gariem.
svētais
# Iesūtīts: 2011.08.16 12:32:27
Mārtiņš
ok.
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2011.08.16 13:27:10
izlog. D.a. [84.237.161.72]
Mērķis (šādi sodot ar nāvi): parādīt, ka Tīras valdnieks nav Dievs, bet tikai cilvēks (Ec 28,9)

Mērķis (nolūks) tur nav teikts, bet gan sekas, kas izriet no aprakstītās Tīras valdnieka darbības.
Konkrētajā pantā ir arī tieši norādīts uz maldīgajām iedomām "esmu kā dievs", jo šīs iedomas naidnieka zobena priekšā neko nepalīdzēs.

Šajā un citās Rakstu vietās, kur sastopamies ar situācijām, kad kāds ir iedomājies sevi esam kā Dievu, redzu arī brīdinājumu nepaust Dieva vārdā to, kas Rakstos nav teikti, ieskaitot pasludināt Dieva mērķus utt.

To, cik maldīga ir bijusi Dieva mērķu izpratne, mums skaidri parāda Kristus ciešanas un nāve.
armilo
# Iesūtīts: 2011.08.16 15:45:30
mana versija pilnībā saskan ar Aivara versiju, izteiktu pirmajā komentārā. Aprakstīts tiek Tiras ķēniņa apģērbs. Ar flautām vai ērģeļu stabulēm Tiras ķēniņa apģērbs nebija aplīmēts.
<< . 1 . 2 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 9 , pavisam kopa bijuši: 33709