atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par mīlestību greizsirdība...ko ar to darīt?
Natālija
Iesūtīts: 2007.08.09 11:07:03
Sveiki visiem!
Esmu ļoti jo ļoti greizsirdīga persona un tas man sagādā lielas neērtības, jo negribu tāda būt! Bet neko nevaru ar sevi padarīt...Prāts man saka, ka mans mīļotais cilvēks mani mīl un man nav ne mazākā pamata būt greizsirdīgai, bet emocijas parasti gūst virsroku, eh...!
Vai Jums ir nācies piedzīvot ko līdzīgu? Palīdziet ar padomu, kā lai tieku galā ar savu greizsirdību, lūdzu...
P.S. pēc horoskopa esmu lauva-varbūt tur tas iemesls?
<< . 1 . 2 .
AutorsZiņas teksts
Sandija
# Iesūtīts: 2007.09.10 21:04:00
jā, nu Dievs ir Dievs, un mēs vinu koriģēt nevaram
Sandija
# Iesūtīts: 2007.09.10 21:06:16
Dievam ar dzirdi nav problemu - mums ir
Tā ir pavēle no Dieva, lai tiktu nokristīts. Un ja nepilda Viņa pavēles, varbūt Viņš arī nepilda tavas
Sandija
# Iesūtīts: 2007.09.10 21:10:12
Vai tad darbā un citur arī tu nesaņem pavēles? Un mazam tev vecāki arī nedeva pavēles?
Sandija
# Iesūtīts: 2007.09.10 21:20:17
Dievs mums ir tēvs, un attiecības arī tādas pašas kā ar miesīgo tēvu. Jā, maziem bērniem vecāki pieklājīgi, bet dod pavēles un tās ir jāpilda, ja nē tad vecāki rīkojas savadāk.
Par kristību - jā, tā ir jāpilda, bet ar varu jau tevi neviens nespiež to darīt. Gribi runat ar Dievu, tad ej un nokristies. A tad tu gribi Dievu komandet , bet pats neklausi tam ko liek Dievs darīt.
Balss
# Iesūtīts: 2007.09.10 22:48:32
Ctulhu
Vaina ta, ka tu gribi, lai Dievs ar tevi runaa tavaa terminologjijaa. Bet Vinjam ir kaut kas daudz vertigaks un labaks, ko dot, neka tikai informaciju par Vina uzbuvi un funkcioneshanu. (Ko mes, pie tam, nemaz ar savam zinashanam neesam spejigi aptvert.)
Ja tu negribi pienjemt Vina glabjoso milestibu, tad nekam citam nav butiskas nozimes...
<< . 1 . 2 .
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 158 , pavisam kopa bijuši: 11007