atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par mīlestību Sauksim lietas īstajos vārdos (kristiešu tēma)
Ingars
Iesūtīts: 2010.05.11 08:42:44
Bieži nākas dzirdēt tādus terminus kā "reliģiozs kristietis", "mirusi draudze", "dzīva draudze", "brīvā draudze", "nekonfesionāla draudze" utt. Bet šajā diskusijā gribētos aplūkot divus no šiem terminiem - "nekonfesionāla draudze" un "reliģiozs kristietis". Ko tie patiesībā nozīmē un vai mēs konsekventi pareizi lietojam šos vārdus?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>
AutorsZiņas teksts
danar
# Iesūtīts: 2010.05.11 14:04:19
Svētais
a ka tad savadak to pazemibu macisimies...tikai no "draudzigas"attieksmes
Svētais
# Iesūtīts: 2010.05.11 14:06:35
danar
, nezinu vai raudat vai smieties . Paldies Dievam es sev mirstu ikdienas. taču jā šaada veidā liakam jau var daudz ko iemacities, tachu Dievs tā nebija paredzējis...Te vins velejas vienotibu un vienpratibu, pieaugsanu milestiba.
danar
# Iesūtīts: 2010.05.11 14:11:41
Svētais
nu,jaa ta viš i...bet tu jau vari pieaugt..tev jau nav nav jagaida kad citi pieaugs
Svētais
# Iesūtīts: 2010.05.11 14:12:32
danar
ne nu protams
danar
# Iesūtīts: 2010.05.11 14:19:25
Svētais
zini..man skiet,ka te nav runa pat par konfesijam..latviesi vispar..ka tauta tadi kaskigi ira...tas genos
Svētais
# Iesūtīts: 2010.05.11 14:20:46
danar
tu piemeram neesi kaskiga, kapec lai citi butu ? tapec, ka latviesi?, neticu !
danar
# Iesūtīts: 2010.05.11 14:30:41
Svētaistas ir te.. varbut neesmu kaskiga,jo es te tomert jutos ka ciemins..censos pieklajigi uzvesties
labi, aizgajam ne par temu
Svētais
# Labojis Svētais: 2010.05.11 14:36:15
danar
ciemins? tu tak esi luterane...Vai tad ne ? Katole? lai nu kā vienalga kas butu, ja gribi but ciemins, tad juties ta, es ar esmu ciemins, bet jau juutos kaa maajaas , bet vienmer paturu prata, ka esmu ciemos . Tu jau zini to teicienu .Labi tulit mus Ingars vai Vilks sabars, tad bus jaiet un janokaunas, mos dazi komenti japadzes
Aivars
# Iesūtīts: 2010.05.11 14:43:33
Nu šausmīgi, šausmīgi, šausmīgi ir tie latvieši. Un šausmīgi, šausmīgi, šausmīgi ir tie luterāņi. Tikai visdrosmīgākie svešinieki ieklīst lauvu bedrē - LELB forumā. Un arī tad tikai pulkos, jo vienatnē taču tiktu saplosīti.
Nez, cik no Svētā `iesvētību` organizētājiem bija latviešu luterāņi?
Ingars
# Iesūtīts: 2010.05.11 14:46:52
Aivars

Tu ko salīdzinājumā ar delfu reliģijas sadaļu šitā ir tīrā paradīze
Svētais
# Iesūtīts: 2010.05.11 14:46:57
Aivars
ir jau labi, tu piemeram izturejies labveligi pret mani, un labi, ka tadi ar bija, citadi jau nez vai varetu te palikt . luterāņi ir ok., un latviesi ar ir ok , un man visi liekas ok . Iesvetibas jaa taa bija incanta padarisana .
Aivars
# Labojis Aivars: 2010.05.11 14:50:09
Ingars
Nu interneta vide Latvijā vispār ir klīniskas psihiatrijas tēma.
Bet, lai gan būtu patīkama apziņa, ka LELB forums nu ir tā vienīgā vieta, kur Dieva Valstība nāk spēkā, vēl jau līdz paradīzei tālu.
Ingars
# Iesūtīts: 2010.05.11 14:54:13
Aivars

Kāds mans draugs stāstīja viena ārzemnieka iespaidus par Latvijas interneta vidi un doma bija apmēram šāda - apbrīnojami, cik te visi gudri, uz katru tēmu par kaut ko ir jau gatavas atbildes "da ko tu te muldi, tas viss jau sen ir zināms, tas ir tā un šitais ir šitā"
vilks
# Labojis vilks: 2010.05.11 14:56:34
Svētais
es būdams "harizmātiķis", lai gan sevi par tādu neuzskatu, ienākot luterāņu forumā saņēmu diezgan daudz "draudzīgas" attieksmes.
"Draudzīgā" attieksme gan bija pavisam citu iemeslu dēļ. Nevis tāpēc, ka esi no harizmātiskas draudzes, bet tāpēc, ka arī Tava attieksme sākotnēji bija/vai izskatījās visai neiecietīga un nemīloša.
A harizmātisms tur vispār bija klāt tikai tāpēc, ka šāda "indeve" jeb paradums šādi uzvesties parasti ir ļaudīm no harizmātiskām draudzēm.

arī neiecietīgi ateisti, kas citus neciena, šai forumā nesaņem nekādu draudzīgu attieksmi..pat no foruma ateistiem nereti ne.

Iesvetibas jaa taa bija incanta padarisana
nu jā, mēs iemācījāmies drusku cits citā klausīties..vismaz vairums.
Svētais
# Iesūtīts: 2010.05.11 14:58:32
vilks
O.K. Aizrādījumu pieņemu, pats ar diezgan daudz kļūdas pielaidu . Nezināju kā izturēties. Kā vispār komunicēt šādos forumos .
vilks
# Iesūtīts: 2010.05.11 14:59:28
Svētais
tomēr domāju, ka mums visiem tas ir galu galā nācis par labu..kā jau rom.8:28 rakstīts
Svētais
# Iesūtīts: 2010.05.11 15:00:57
vilks
Aha . Turklāt jūs ( foruma laudis) mani normāli komunicet forumā iemācījāt, par to jums paldies .
Pavasara balss
# Iesūtīts: 2010.05.11 15:25:42
Lai gan seit apgrozas visvisadi laudis - ka jau to busi piedzivojis - bet foruma kodolu Ikdienas sarunaas veido paliela katolu grupa ar nelielu ateistu un luteranju piedevu.

Citaas teemaas palete veel raibaaka, tur bez agnostikjiem un ateistiem ir vel ari dazhi agresivaki nezinamas izcelsmes avatari, tadel diez vai butu pareizi no foruma tekstiem spriest par to, kada ir dazhadu konfesiju un draudzu savstarpejaa attieksme - aina varetu veidoties diezgan nepreciza.
Svētais
# Iesūtīts: 2010.05.11 15:27:40
Pavasara balss
varbūt, ka tev taisnība.
Rosalie
# Iesūtīts: 2010.05.11 18:34:26
Aivars-Vatikaans alusknaipee seezh starp Spridzaanu un Maskalaanu
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 130 , pavisam kopa bijuši: 4750