atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par mīlestību Evaņģēlija dziedinošais spēks
foruma vilks
Iesūtīts: 2010.03.27 00:09:40
Kāpēc tas mūsu draudzēs parādās tik reti?


Diskusija kristiešiem. Ateisti un citticīgie - drīkstat īsi paust viedokli, bet jautājumus, lūdzu, uzdodiet citur.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>
AutorsZiņas teksts
Donatella
# Iesūtīts: 2010.03.27 20:55:55
Svētais
hmmm, ka tu zini, cik es daudz sho daavanu lietoju vai nelietoju, ka atljaujies man kaut ko ieteikt?
Svētais
# Iesūtīts: 2010.03.27 20:56:17
Donatella
atvaino, neko tev neiesaku.
Donatella
# Iesūtīts: 2010.03.27 20:57:35
Svētais
paldies, tas jau skan labaak
Svētais
# Iesūtīts: 2010.03.27 21:00:00
Donatella
Jā, piedod. Es pats 17-18 gadus runāju mēlēs, bet šo dāvanu intensīvi sāku izmantot tikai pēdējos pāris gadus, un rezultāts bija acīmredzams. mana dzīve parvertas lidz nepazisanai. tapec ari tev sakuma ieteicu, bet tad sapratu, ka kludijos u npirms tu man aizaradiji jau biju nonemis savu ieteikumu.
Donatella
# Iesūtīts: 2010.03.27 21:05:52
Svētais
labi, labi, es pirms 10 gadiem ljoti intensiivi luudzu meelees, nekas manaa dziivee nepaarvertaas. Un nekas manaa dziivee nemainiijaas tik ilgi, kameer nesaaku analizeet, izbeidzu sevi maaniit un atziit iisto probleemas ceelonjus, ar vienu vardu sakot - kameer neatstaaju upura lomu un nesaaku uznjemties atbildiibu par savu dziivi.
foruma vilks
# Iesūtīts: 2010.03.27 21:08:51
Svētais
redzi, personīgais laimīgums jau nav gluži vienīgais kritērijs.
Kā jau teicu, sevis zombēšana arī var novest pie personīga laimīguma sajūtas.

Nu ir ok, tavā gadījumā tā ir mēlēs runāšana, kas ļauj tev piedzīvot evaņģēliju. Vai šis evaņģēlijs palīdz arī taviem apkārtējiem?
Svētais
# Iesūtīts: 2010.03.27 21:09:29
Donatella
Nē nu protams, ka sevi jaanalize un jamekle istie celoni. par to nav ne runas. tas neizsledz viens otru, bet papildina! esmu parliecinats, ka kludos nemitigi un daudz, un ka man vajag vairak to redzet un labot.par to man nav ne vismazako saubu. tiesi tapat es esmu parliecinats par to, kas mana dzive darbojas un to es turpinu izmantot. par to man ari nav ne vismazako saubu.
Svētais
# Iesūtīts: 2010.03.27 21:14:11
foruma vilks
Vai šis evaņģēlijs palīdz arī taviem apkārtējiem?

man milzum daudz kur pieagt tajā, tas tiesa! es ikdienas mekleju Dieva vaigu un daru savu uzdevumu un aicinajumu ka es esmu to sapratis no Kunga. Man japieagu sava kalposana tuvakajam, un gimenee jo ipasi .apzinos to, ka esmu loit nepilnigs un man daudz ir japieag taja! apkartejiem ir japsriez un ne man, jo tas nebus objektivi.

Par sevis zombesanu es teiksu tā, ka man patik tas kā es esmu sazobets. izklausaas mulkigi, tacu t;ā ir patiesība. Jā,esmu laimigs. un man nav pamata but nelaimigam- Jezus nomira par mani, mani mil, ikdiena komuniceju ar vinu, eju uz debesim, mani greki piedoti, redzesu Dievu, man si atzina ir tik dzila un esmu to ieraudzijis tik plati atvertam acim, ka viss parejais man liekas mazsvarigi, visas ikdienas rupes un raizes, notikumi, nelaimes utt. ( nesaku, ka tas mani neietekeme!)
foruma vilks
# Iesūtīts: 2010.03.27 21:15:09
Svētais
NU bet ja ir sevi jāanalizē un jāmeklē īstie cēloņi, tad nevar sacīt, ka cilvēku dziedina tieši mēlēs runāšana. Ir taču iespējams runāt mēlēs, atrasties pastāvīgā Dieva pielūgsmē u.tml. un tomēr nekad neaizdomāties par to, kāpēc lietas manā dzīvē notiek tā, kā tās notiek.
Svētais
# Iesūtīts: 2010.03.27 21:16:42
foruma vilks
absoluti piekritu tavam pedejam izteicienam 100% un es ari neko citu nesaku! Saku, ka sevi ir jaanalize un jamekle istie celoni. sakuto, ka man tas palidz, kad daru to tada veida kada es to daru.man sada veida lietas atklajas skaidrak.
Svētais
# Labojis Svētais : 2010.03.27 21:19:17
foruma vilks
mēlēs runāšana atnes mieru, atjaunotni, un stiprinajumu garā. Gandriz brinumlidzeklis katrai tavai sajutai, ne situacijai! Uzsveru toi! Ja esmu savarijis ziepies, tad jalabo tās! jaamainaas! Jaaanalizē! utt ujoprojam. Tas ir pēc Biblees, sevi tiesat.

Teikšu tā, es neredzu šodien savas kudas, kuras varbut ieraudzisu ritdien, tad nozelosu to , ka esmu nepareizi darijis un ar Dieva spēku un palidzibu mainisos Kristus lidziba.

Ir taču iespējams runāt mēlēs, atrasties pastāvīgā Dieva pielūgsmē u.tml. un tomēr nekad neaizdomāties par to, kāpēc lietas manā dzīvē notiek tā, kā tās notiek.

protams, ka var apcitinaties sirds konkretas sferas un tu esi akls un neredzi lietas to patiesaja gaisma. protams, ka ta var but! un es to attiecinu ari uz sevi personigi un konkreti, jo ta visu laiku mana kristiesa pieredze ari ir gajis!
foruma vilks
# Iesūtīts: 2010.03.27 21:26:07
Svētais
mēlēs runāšana atnes mieru, atjaunotni, un stiprinajumu garā. Gandriz brinumlidzeklis katrai tavai sajutai, ne situacijai!
Tad mēlēs runāšana nevis dod dziedināšanu, bet gan darbojas kā pretsāpju zāles, tā?
Pretsāpju zāles arī ir ok, tomēr tikai tikmēr, kamēr cilvēks neiedomājas, ka tās ārstē.

protams, ka var apcitinaties sirds konkretas sferas un tu esi akls un neredzi lietas to patiesaja gaisma.
Nu bet taču vajadzētu būt tā, ka Evaņģēlijs cilvēkiem atklāj lietas to patiesajā gaismā. Kāpēc tad tas nenotiek?
Svētais
# Iesūtīts: 2010.03.27 21:32:27
foruma vilks
Tad mēlēs runāšana nevis dod dziedināšanu, bet gan darbojas kā pretsāpju zāles, tā?

Pretsāpju zāles tik daudz un tik lielā mērā, kamēr/ja caur šīm zālem tu iegusti atzinu par celoni, ja tads ir, kas ir jalabo, lai manitu situaciju. Tik talu par pretsapju lidzekli. Par dziedinasanu-tad caur šim melem sanem ari dziedinasanu atbilstošam situacijam, piem., nomaktibai, kurai nedrikst lauties. Ja ludz meles un pastav pretim, tad uzvar. Katra situacija ir savadaka. Celonis kaut kam ar savadaks, un ir jatiek gala ar saklni un celoni, meles reizem palidzes tev atklat kads ir istais iemels tam kaa tu juuties utt!!! Ari ja nopietnakas lietas!!!

Nu bet taču vajadzētu būt tā, ka Evaņģēlijs cilvēkiem atklāj lietas to patiesajā gaismā. Kāpēc tad tas nenotiek?

Tas ir atkarigs no tas pakapes cik liela mera mums ir atzina no Dieva Vārda par konkrēto sferu un situaciju sava dzive! Pamatā tas. Ja nemeklejam evanģēlija izpratni konretas dzives sferas, tad tajas esam zaudetaji, citreiz pat neapzinadamies to. Katrs kristietis agrak vai velak sakaras ar to, ka lietas vina dzive nenotiek automatiski un ka vinam ir jamacas dzivot kristiesa dzive. macities vinam dots ir Bibele prieks ta, ja vins to neizmanto un palaiz savu dzivi paslusma, tad vinam nav konkretas atzinas un tur velns nozog to, ko Dievs patiesiba ir davajis. Tur ir miljons dazadas variacijas.
Svētais
# Iesūtīts: 2010.03.27 21:36:22
foruma vilks
ticu, ka ārstē Jēzus. Ārstē ar savu vārdu, kas ir zāles. Ārstē ar savu garu. Ārstē caur lkūgšanu ( arī mēlēs). Ārstē caur bralu un masu aizlugsanu. Ārstē pardabiski utt...
rainars
# Iesūtīts: 2010.03.27 21:38:22
foruma vilks tu izliecies vai neesi izliecies ?
Pāvils saka Kas runā mēlēs, tas ceļ pats sevi;
Jēzus saka: tie jaunām mēlēm runās
Kuri tie ir, ja ne tie kuros ielijis Svētais Gars. Tieši tas pats kurš vasarassvētkos izlija uz mācekļiem, kurš arī nogāja uz Jēzu Kristu pēc kristībām.
rainars
# Iesūtīts: 2010.03.27 21:42:37
beigu beigās vai vajag nopāļāt cilvēka ticības pieredzi .
man domāt tā ir noniecināšana nevis celšana. Svētie Raksti mums māca citu celt un gūt prieku daloties ticības lietās .Protams pārbaudot un paturt kas derīgs.
jancis [78.84.254.16]
# Iesūtīts: 2010.03.27 21:46:21
Brāļi māsas, kas runā mēlēs, Jusu ticība un pārliecība ir tik liela, jūs esat pilni ar svēto garu. Aizlūdziet par mani lai tieku dziedināts, aizlūdziet par katru kam sāp, kurš cieš. Vairojiet dziedināto pulku. nu dariet taču...
rainars
# Iesūtīts: 2010.03.28 22:42:05
jancis [78.84.254.16] vai esi pats lūdzies un apmeklējis sapūlces kurās tiek sludināts par dziedināšanu ?
jancis [78.84.254.16]
# Iesūtīts: 2010.03.28 23:12:20
rainars es dziedinos, precīzāk, mani dziedina...
rainars
# Iesūtīts: 2010.03.29 11:42:40
jancis [78.84.254.16] tu esi jauks
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 95 , pavisam kopa bijuši: 34874