atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par mīlestību Dievs ir Celš, Patiesība, Mīlestība, Dzīvība ...
Betanija
Iesūtīts: 2010.03.09 04:02:40
Esiet žēlsirdīgi! Esiet svēti! Esiet pilnīgi!
Mīli Dievu no visa sava prāta, no visas savas sirds un no visa sava spēka un mīli savu tuvāko kā sevi pašu!
Mīl Dievu tas kurš pilda Viņa baušļus izdzīvojot evanģēliju, ejot pa atsacīšanās un tikumu ceļu, aizliedzot sevi - ikdienas ņemot savu krustu un pildot Dieva gribu.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . >>
AutorsZiņas teksts
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.03.10 10:50:48
Ja cilvēkam nekas vairāk dzīvē neeksistē, kā tikai Dievs- kā to lai nosauc?

73 psalms:
23 Bet pie Tevis es palieku vienumēr, Tu mani turi pie manas labās rokas,
24 Tu mani vadi pēc Sava prāta un beidzot mani uzņemsi godībā.
25 Kad Tu esi mans, tad man nevajag ne debess, ne zemes!
26 Jebšu man arī pamirtu miesa un sirds, taču Tu, Dievs, esi mans patvērums un mana daļa mūžīgi!
pich007
# Iesūtīts: 2010.03.10 11:58:05
Svētais

esi apsvēris kļūt par mūku? varēsi atteikties no laicīgās pasaules, un nodoties tikai Dievam.
man šķiet, ka Dievam tas patiks. arī Jēzus būs priecīgs par šādu tavu lēmumu
Svētais
# Iesūtīts: 2010.03.10 12:17:36
pich007
Nekur Jezus to nav vēlējies. tieši otrādāk gāja pie tautas un sludināja tiem. turklāt pavēle ir dota iet pa visu pasauli un sludināt

Svētais
# Iesūtīts: 2010.03.10 18:55:33
Gnidrologs
ar ko es tevi nobiedēju draudziņ?
incognito
# Iesūtīts: 2010.03.10 19:11:36
Gnidrologs
Nu, bet labi, ka pateicoties šiem sludinātājiem mēs uzzinām par dažādiem kristietības aspektiem. Citādi ievilktu piemēram Tevi iekšā, nokristītu un tikai tad atklātu patiesību. Un ko tad? Skriet uz upi un mazgāt nost?
Svētais
# Iesūtīts: 2010.03.10 19:13:17
incognito
Paldies tev .
Svētais
# Iesūtīts: 2010.03.10 19:14:39
incognito
kristietība ir visradikālākā reliģija, tas tiesa, tam es pilnībā piekrītu. Žēl, ka tikai to tik maz var redzēt mums apkārt...
incognito
# Iesūtīts: 2010.03.10 19:31:14
Svētais
Nu.. jebkuru reliģiju var interpretēt radikālā veidā, tas nav nekas īpašs. Kristietība man liekas ir ļoti dažāda reliģija, lietot kaut kādus apzīmētājus nozīmē vienkāršot. Ja mēs sakām, ka kristietība ir miera reliģija, var iebilst par krusta kariem, reformācijas kariem un pat ASV iebrukumiem dažādās valstīs; ja sakām - mīlestības reliģija, var atcerēties raganu dedzināšanas; ja sakām - opijs tautai, var atcerēties, ka daudzi cilvēki ir veikuši patiešām labas lietas, no kristietības iespaidojoties.
Svētais
# Iesūtīts: 2010.03.10 19:34:38
incognito
Piekrītu. Kristietība atšķiras ar to, ka tie, kas ir kristieši zina un apzinās, ka viņos mājo pats Dievs, un tas nu gan ir viens drosmīgs apgalvojums un no tā izrietošais...

Piekrītu arī, ka katrs kristietis pa savam daudz ko ir sapratis, un tāpēc tas raibums...
incognito
# Iesūtīts: 2010.03.10 19:39:57
Svētais
Es pārāk smalki nezinu dažādas reliģijas, bet domāju, ka arī īstenticīga muslima sirdī mājo Allahs, budistam piemīt Budas daba, vaišnava sirdī Krišna spēlē fleitu viņa dvēselei, kas ir kā Radha...un tā joprojām.
Svētais
# Iesūtīts: 2010.03.10 19:44:44
incognito
Jā, tā ir. diemžēl es nopūšos par viņiem. Ne tāpēc, ka es būtu vispareizākais, bet tāpēc, ka es zinu, ka viņi maldās...

Es jau zinu, ka par mani arī kāds grib to pašu teikt, taču es zinu kam ticu- Jēzum un 100% zinu, ka Viņš ir, jo manī dzīvo Viņa Gars. Es to nevaru izdomāt, nevaru sajaukt ar kaut ko citu( jo to pastiprina Bibele), nevaru šai ziņā nokļudities. Pat ja kaut kur mana atziņa vai atklāsme ir par īsu, tācui par Jēzu zinu 100% droši, ka viņš ir Dievs un mans glābējs.
incognito
# Labojis incognito: 2010.03.10 19:51:24
Svētais
Ar ko arī Tevi apsveicu.
Bet kā Tu zini, ka citi maldās?
Svētais
# Iesūtīts: 2010.03.10 19:55:14
incognito
Jo es zinu patiesibu, kas ir Jezus.Par to esmu 100% parliecinats. Tu vari mani sazaget, bet es nekad no šis patiesibas neatteiksos. Dievs reāli darbojas manā dzive ikdienas, es viņu pazīstu un tapec nenomainisu nekad vinu ne pret vienu. Par citiem ir tā, ka viņ i var ticēt kam viņi grib, Jēzus nevienam sevi nezuspiež, un glābšanu nepies`piež, bet piedāvā caur ticību.
incognito
# Iesūtīts: 2010.03.10 19:59:37
Svētais
Es negribu teikt neko sliktu par Jēzu. Viņš ir Tavs glābējs un tas ir jauki.
Bet es neredzu iemesla, kāpēc citiem cilvēkiem nevarētu būt citi glābēji.
armilo
# Iesūtīts: 2010.03.10 20:02:42
incognito, "Bet es neredzu iemesla, kāpēc citiem cilvēkiem nevarētu būt citi glābēji."
Var būt. Bet tiem nav garantijas.
Svētais
# Iesūtīts: 2010.03.10 20:02:42
incognito
tie ir iedomāti, un tiesas diena to atklās. Varbūt šajā dzīvē viņiem no šī iedomātā elka ir kāds labums, jo viņi kaut ko smeļ no tā vai no viņa mācības, bet Dievs saka, ka tiesas dienā visi savus dievekļus un elkus aimetis prom, jo tie nevares ne glabt ne palidzet.
Dona Margosha
# Iesūtīts: 2010.03.10 20:03:25
Svētais
tu esi parliecinats, ka tev azotee nesleepjas neviens dieveklis?
incognito
# Labojis incognito: 2010.03.10 20:08:33
armilo Svētais
Redziet... zajavas jau kristietībai ir lielas. Bet kāda ir realitāte? Vai kāds no jums ir gatavs ar savas ticības spēku iedēstīt vienu kāpu priedīti jūrā? (Lk. 17:6)
Svētais
# Iesūtīts: 2010.03.10 20:12:54
incognito
Kad Jēzum prasīja pēc brīnumiem viņš tos nedarīja, jo tā bija kardināšana. Kad Viņš savā ikdienā cilvēkiem kalpoja ar dziedināšanu u.c. notika daudz un dažādu pārdabisku brīnumu cilvēku dzīvēs.
armilo
# Iesūtīts: 2010.03.10 20:13:03
icognito, mēs ticam Tam, kas to var paveikt, un ir paveicis. Kas ir kalna pārcelšana jūrā? Tā ir Kristus augšāmcelšanās no kapa.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 135 , pavisam kopa bijuši: 34362