atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par mīlestību Atkal miera reliģija "islāms" izceļās
Jošs Mulders
Iesūtīts: 2010.03.04 10:38:35
http://www.delfi.lv/news/world/other/libija-izsludina-embargo-pret-sveici.d?id=30333763

Nu nesaprot dvieļgalvji demokrātijas būtību! Nesaprot! Lai viņi pārdzīvo savus viduslaikus un tad laist pie civilizācijas.
<< . 1 . 2 . 3 .
AutorsZiņas teksts
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.03.05 14:02:29
Jošs Mulders
Ps - par tiem 4 gadiem laikam sanāk dēļ tā, ka bija tā sulīgā bērnu apkaušanas pasaka, kuru jakobi Hērods pavēlēja izveikt. Tad, nu dzelžaina loģika gribi negribi - piespiež Jēzus dzimšanu nobīdīt uz laiku, kad vēl Hērods bija dzīvs...
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.03.05 14:04:29
Tad tu saki, vini skaitija ik pa 10 gadiem?? (Izfantazeji ka bija vairakas skaitisanas??) Parspej pat musdienu tautas skaitisanas biezumu

Kaadaa veidaa es izfantazeeju Lukasa 2:2 vaardu "Pirmaa skaitiishana` ?

Atkal tavas personigas fantazijas

Atkal, vai tad es Lukas Evangjeeliju sarakstiiju un izgudrou personu "Luka", kursh kaareiz pats savaa textaa uzraksta gan laikus gan sava texta meerkji un pinpointo konkreetas koordinaates laikaa un telpaa senaas Romas Juudas teritorijaa?

Tavupraat es Apustulju darbus sarakstiiju, kuri ir viens no labaakajiem veesturiskajiem avotiem par 1 gadsimta Palestiinu, ko izmanto pat sekulaari Veesturnieki?
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.03.05 14:06:03
Jošs Mulders
Ups, nokļūdījos. nevis lūkasa, bet Jāņa jevanģēlijam sanāk 18 gadi pirms mūsu ēras....


The Gospel of Luke states that Jesus was born during the reign of the Emperor Augustus and while Cyrenius (or Quirinius) was the governor of Syria (2:1–2). Blackburn and Holford-Strevens[2]:770 indicate Cyrenius/Quirinius` governorship of Syria began in AD 6, which is incompatible with conception in 4 BC, and say that "St. Luke raises greater difficulty ...Most critics therefore discard Luke". Some scholars rely on John 8:57[11]: "thou are not yet fifty years old", to place Christ`s birth in circa 18 BC.[2]:776

Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.03.05 14:06:28
Nu, kā to ķīnieši un japāņi dara - tas zināms. aber kā to dara īpaši advancētie kristieši, ja jau kapitāli paši putrojas -to nu es ar gribētu zināt. Pastāsti gan!

Pagiadaam shkjiet kapitaali putrojies tu!

Kaa jau teicu, kaadas tev pretenzijas pret tradicionaalu 1 gadsimta referenchu sisteemu attieciibaa pret dazahadiem personaazhiem, kursu Luuka izmanto?

Jeb tu gribi teikt, ka shodien mees vairs nevarm uzzinaat kad valdiijas Augusts, Kireenijs, Herods... kad Herods jaunaakais vai Poncijs Pilaats bij vietvaldis ? Tobish taas ir taadas exkluziivas personas par kuru existenci Veesturei nav ko teikt?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.03.05 14:07:42
masiks, a kuraa vietaa Jaanja Evanejeelijaa ir kaut mazaakaa reference uz to, ka tas ir rakstiits ar hronikas meerkji? Jaanja Evangjeelijs NAV Hronika un noteikti nav rakstiita ar meerkji pasniegt veesturiski preciizus notikumu izklaastu hronologjiski pareizaa seciibaa!
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.03.05 14:08:15
Es tev neprasu par pirmo, bet gan par otro?? Tavs fantazijas auglis??

Jeb caurums tavaas veestures zinaashanaas!
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.03.05 14:10:55
Bet tajos laikos viena paveele vareeja liidz impeerijas otram galam celjot etaki paaris gadus... Ij paveeles izpildiishana veel paaris gadus!
Vispār jau nē. Romieši savā impērijā uzturēja neticami labus ceļus un to infrastruktūru. Ziņa ceļoja ar zirdziņa mundra riksīša ātrumu. Tie varētu būt 10-20Km/h. Attiecīgi ziņa no viena līdz otram impērijas galam aizceļoja max dažās nedēļās.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.03.05 14:13:08
Vispār jau nē. Romieši savā impērijā uzturēja neticami labus ceļus un to infrastruktūru. Ziņa ceļoja ar zirdziņa mundra riksīša ātrumu. Tie varētu būt 10-20Km/h. Attiecīgi ziņa no viena līdz otram impērijas galam aizceļoja max dažās nedēļās.

Tad iepaziistini mani ar to labo celju no Romas liidz Jeruzaalemei
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.03.05 14:14:32
Jošs Mulders

Jeb tu gribi teikt, ka shodien mees vairs nevarm uzzinaat kad valdiijas Augusts, Kireenijs, Herods... kad Herods jaunaakais vai Poncijs Pilaats bij vietvaldis ? Tobish taas ir taadas exkluziivas personas par kuru existenci Veesturei nav ko teikt?

A varam, nereferencējoties uz kristus dzimšanu? Ir kāds NEATKARĪGS laika skaitīšanas veids, kurš noteiktu - cik gadu pagājis? Es tev visu laiku saku - jamā perioda notikumi referencējas viens uz otru. bet tā ir relatīva atkaites sistēma. nevis aboslūta. Visi notikumi eleganti var "peldēt" +- 50 gadus šurp-turp. Ij fig tu to konstatēsi.
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.03.05 14:19:39
Jošs Mulders

Tad iepaziistini mani ar to labo celju no Romas liidz Jeruzaalemei
Aber lūdzu:
http://en.wikipedia.org/wiki/File:Roman_Empire_125.svg
jõgis [84.237.143.5]
# Iesūtīts: 2010.03.05 14:29:37
masiks [212.93.96.2] piekritīšu Tev, ceļi Romas impērijā tika būvēti pamatīgi (netā var arī atrast bildes ar ceļu posmiem no tiem laikiem), jo tam apakšā bija pārliecība, ka Romas impērija pastāvēs mūžīgi (hmm, ko tas pastāsta par Latvijas ceļu būvētājiem?)
<< . 1 . 2 . 3 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 27 , pavisam kopa bijuši: 2612