atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par mīlestību par piedošanu
spāniete
Iesūtīts: 2010.02.02 16:47:40
Varbūt varat padalīties domās par piedošanu. Kā saglabāt laulību, ja ir bērni, bet vīrs jūs ir vairākas reizes sitis strīdu laikā, kad lietojis alkoholu attaisnojot ar to, ka rīkojies šādi, lai savaldītu sievas nesavaldīgo dabu. Es esmu to izrunājusi ar viņu un piedevusi, bet tomēr bieži atceros. Pietam, es turpinu vīru mīlēt. Attiecības ir uzlabojušās, bet piedot līdz galam nespēju.
<< . 1 . 2 .
AutorsZiņas teksts
pa logu
# Labojis pa logu: 2010.02.05 10:40:32
liepa Man šajā gadījumā liekas ir svarīgi, ka noziedzniekam ir piedots, tas ir svarīgi. Un ja noziedzniekam tas ir svarīgi, viņš sapratīs, ka viņam tagad ir pienākums. Tam kurš ir piedevis ir vieglāk dzīvot, kaut bez kājām.
spāniete
# Iesūtīts: 2010.02.05 10:40:32
Donachka
To arī vēlējos, lai kāds pasaka no malas kā izskatās, tātad jāstrādā ar bailēm paralēli lūgšanām. Bet visi cilvēki jau baidās (baiļu faktors), tā man teica psihologs. Šķiet, ka manā situācijā parādās skaidrība, jo bez citu palīdzības ir grūti. Man makā ir tāda zīmīte, ko pārlasu: "Esi stiprs un drošs! Nebīsties un nebaiļojies! Jo tas Kungs, tavs Dievs, ir visur ar tevi, kurp vien tu iesi" (Joz. 1:9)
cietsirdīgā feja
# Iesūtīts: 2010.02.05 11:16:30
liepa

Bet ja bailes vienkarsi ignoret? Nu atlauj tam bailem eksistet, neliecies par vinam ne zinis. Tads variants nav iespejams?


nav iespējams. pēc pieredzes saku... man ir ir bijis baiggg smags brīdis, kas bailes pār mani valdīja. un man bija izmisīga vēlme šim cilvēkam visu piedot, visu aizmirst, bet tikai viņa vārda pieminēšana mani iedzina panikas lēkmē..... man bija vienai bail palikt mājās, jo likās.... visss beigas....
man palīdzēja lūgšanas un ilgas.... pagāja gads, kamēr ar lūgšanām un skaidro saprātu es sāku atbrīvoties no bailēm un 2 gadi kamēr mierīgi varu sēdēt un ar šo cilvēku sarunāties un spēju sevi kontrolēt.... tādejādi radot diskomfortu viņam, jo situācija, kad es panikā baidījos viņu sajūsmināja. (nē, man nav iespējams izvairīties no kontaktiem ar šo cilvēku, taču tie ir samazināti līdz minimumam)
spāniete
# Iesūtīts: 2010.02.05 11:33:07
Jautājums Vilkam
Es katru vakaru pārdomu kladē rakstu konkrētās dienas visas situācijas, kur man radās aizvainojumi, dusmas, bailes. Tad atrodu kādas attiecības bija apdraudētas (sociālās, drošības, personiskās utt.), tad aprakstu savas kļūdas un beigās secinu, ka man ir trūkumi un tam cilvēkam arī un skaitu lūgšanu skaļi, lai Dievs man palīdz saprast konkrētu cilvēku un lai palīdz atbrīvoties no saviem trūkumiem un lai Dievs palīdz šo situāciju atrisināt. Vai tās var saukt par sarunām ar Dievu?
Donachka
# Iesūtīts: 2010.02.05 11:42:11
spāniete

To arī vēlējos, lai kāds pasaka no malas kā izskatās, tātad jāstrādā ar bailēm paralēli lūgšanā
Luudzoties jau tu arii ciinies ar baileem. Bailju nav miilestiiba,a bet pilniiga miilestiiba aizdzen bailes ( 1. Jņ. vēst). . Manuprat, tu ljoti labi tiec gala ar situaaciju.
Donachka
# Iesūtīts: 2010.02.05 11:44:57
Ctulhu
es tev piekristu, ja sheit buut parastais alkoholisma liidzatkariigaas gadiijums,. Bet sheit taa nav. Ir bijushi gadiijumi, varmaka ir sapratis savas kljuudas un 3 gadus nekadu paridariijumu nav bijis. Problema vairs nav aareejais apdraudejusm, bet gan spaanietes iekshejais apdraudeejums - bailes no recidiiva.
Jeb tu uzskati, ka cilveks nekad un ne pie kaadiem apstaakljiem nespeej mainiities?
cietsirdīgā feja
# Iesūtīts: 2010.02.05 12:06:54
Ctulhu
protams ārā un viss ir ideāls variants, bet ja cilvēks dzīvo civilizētā sabiedrībā, ne vienmēr tas der...... diemžēl... tāp;ēc ir jāsamekklē sevī spēkus stāties tam cilvēkam pretim un nebaidīties...... ignorēt viņa izlēcienus utt
spāniete
# Iesūtīts: 2010.02.05 12:13:51
Paldies visiem rakstītājiem. Jūs man visi ļoti palīdzējāt.
spāniete
# Iesūtīts: 2010.02.05 13:14:14
Jautājums Vilkam
Vai esi studējusi teoloģiju un kur var apgūt tādas zināšanas kā Tev? Varbūt vari ieteikt kursus vai grāmatas?
spāniete
# Iesūtīts: 2010.02.05 13:50:10
Nu liels paldies.
pagaidaam Marta
# Iesūtīts: 2010.02.05 17:54:13
Ja runa iet tikai par "saglabāt laulību", tad saglabā un rēķinies kā ar darba attiecībām-kolēģi ir dažādi. Man vīrs nozīmē mīlestību...un arī mīļas attiecības. Jautā savai sirdsbalsij...Bet, ja Tev ir šāds jautājums forumam, tad noteikti sirdsbalss atbildi esi jau sqaņēmusi,tikai negribi to pieņemt. Bet ļaujies...un Tu nevari visu paredzēt kas var mainīties.Lai veicas!
jancis
# Iesūtīts: 2010.02.06 10:38:43
Mīlestība vai nu ir, vai nav. To nevar uzzīmēt un priecāties par to kas rāmī. To var dot, ja esi saņēmis un saņemt ja esi devis
<< . 1 . 2 .
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 117 , pavisam kopa bijuši: 2708