atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par mīlestību Dievs mīl homoseksuāļus, bet ienīst homoseksuālismu. Dievs mīl grēcinieku, bet ienīst grēku. Grēks ir grēks un Dievs to ienīst!
Svētais
Iesūtīts: 2009.09.25 13:51:41
Dievs tevi mīl vienalga ko tu dari, vai kāds tu esi. Viņš tevi grib mainīt!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 .
AutorsZiņas teksts
Confrater
# Iesūtīts: 2013.01.05 17:38:04
Aivars man tā angļu tautas reliģija nekad nav bijusi īpaši tuva, ne jau velti pat ekspremjers Blērs katoļos pārgāja. Tā kā - kas zina ko šie atkal samudžina tai Kntrberijā.
Aivars
# Iesūtīts: 2013.01.05 17:44:10
Confrater
ne jau velti pat ekspremjers Blērs katoļos pārgāja. Tā kā - kas zina ko šie atkal samudžina tai Kntrberijā.
Tas tā, lai Tev nebūtu jāblamējas - http://www.christianpost.com/news/catholic-tony-blair-supports-legalizing-gay-marriage-in-uk-71209/
Confrater
# Iesūtīts: 2013.01.05 17:54:16
Aivars es ne par Blēra grēcīgajām vēlmēm,
bet par anglikāņu jucekli vispār , kamdēļ šis tos pameta par labu RKB..
Aivars
# Iesūtīts: 2013.01.05 17:59:50
Confrater
da uz katoļiem pārgāja, kā pats atzinās, tādēļ, ka sieva šo turp aizvilka, un tam nav nekāds sakars ar jucekli pašos anglikāņos
Kādas tik muļķības veči nesadara sieviešu dēļ. Vecais ādams šitā pat par veģetārieti kļuva
Bet tā laikam nav diskusijas tēma, tik ekskurss nepilnīgu argumentu sakarā
Confrater
# Iesūtīts: 2013.01.05 18:27:50
Aivars, bija Blēram pašam arī tīri prātīgi izteicieni par kristietību Rietrumos jau katoļos esot, bet anglikānis paliek anglikānis. Konf. piederību maina, bet tikumu ne
<< . 1 . 2 . 3 . 4 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 72 , pavisam kopa bijuši: 34164