atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par mīlestību Dievs tevi pieņem un mīl uz tā pamata , ko Viņš ir izdarījis tavā labā, bet nevis uz tā pamata, ko tu dari Viņa labā
Svētais
Iesūtīts: 2009.09.24 11:25:09
Dieva mīlestība pret tevi nemainās un nemainīsies, pat ja tu līdz mūža galam vairs nelasīsi Bībeli, neiesi uz Baznīcu un nedarīsi labus darbus. Viņš tevi mīlēs ar pilnīgi vienādu , nemainīgu un mūžīgu mīlestību neatkarīgi no tā ko tu dari! Tas ir evaņģēlijs, ko Dievs pavēsta cilvēkam caur Jēzu Kristu! Tev nav vairs jāgŗēko, jo Dievs tevi mīl un nemaina savu attieksmi pret tevi, kad tu esi sagrēkojis - tā ir vienāda arī tad, kad tu esi sagrēkojis, kaut 1000reižu, vienāda ar to it kā tu nekad nebūtu grēkojis/usi!
<< . 1 . 2 . 3 . >>
AutorsZiņas teksts
Raimonds
# Iesūtīts: 2009.09.24 12:25:02
Svētais
Jāpiekrīt. Bausļi ir doti, lai uzrādītu grēku. Dievs tos devis cilvēka dēļ. Baušļi kristietim pilda pedagoģisku un vadošu funkciju, parādot to labo ko labu darīt gan attiecībās ar Dievu, gan tuvāko.

Bet problēma sākas tajā brīdī, kad kāda draudze, kopiena sāk skaidrot baušļus ar savu tradīciju, perspektīvu un disciplīnu. Resp.subjektīvs skatījums un pieredze konfrontē ar kopienu.

Kam Tu tādā situācijā dotu priekšroku?
Balss
# Iesūtīts: 2009.09.24 12:25:13
masiks [212.93.96.2]
... masveida inficēšanās.........
Svētais
# Labojis Svētais: 2009.09.24 12:32:27
Raimonds Jaunās derības kristietim ( no baušļu kategorijas, kur ir apm. 630 dažādi baušļi un likumi vecās derības) ir norādīti tikai trīs. Izvairīties no netiklības, elkdievības, nožņaugtā un asinīm.

Ap. d. 21:25 Bet par pagāniem, kas kļuvuši ticīgi, mēs esam lēmuši un rakstījuši, lai viņi sargās no elku upuriem, asinīm, nožņaugta un netiklības."

Par Jēzus bausli mīlēt citam citu, tas, protams, arī paliek spēkā saskāņā ar veselīgo mācību ( arī citas labās lietas ievērot)

Priekšroku es dotu staigāt ticībā Jēzum, un neiedziļināties dažādas "baušļošanas" analīzē un sekās. Respektīvi, es izvēlos konfrontēt, ja tas ir nepieciešams savas ticības dēļ uz Jēzu, nekā ievērot bausli pateicoties kuram es varu kļut svētāks-jo tas nav iespējams Dieva acīs, tāpēc,ka :

Gal. 3:12 Bauslībai nav daļas ar ticību...



Raimonds
# Iesūtīts: 2009.09.24 12:44:24
Svētais
Paldies, par labām atziņām! Jo tas, ko Tu sacīji par uzticēšanos Dieva mīlestībai un tam ko Viņš mūsu dēļ ir darījis un sacījis caur Jēzu, nekad nebūs banāli un novalkāti. Tāpat arī par personīgo ticību Jēzum un drosmi savu ticību saprast un apliecināt. Tas ir tas vienkāršais un skaidrais Evaņģēlijs, kas arī šim laikam vajadzīgs. Protams, par bauslību - kā mēs to varbūt nedaudz atšķirīgi saprotam, redzu, varam sakarīgi parunāt. Lai Dievs Tevi, brāli, svētī!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.24 12:45:06
Svētais,

Tomēr, kad mēs lasām Pāvila Vēstules un JD vispār, tomēr Apustuļi aicina ievērot Dieva likumus un baušļus... ne VD tieši burts burtā, bet nezodz, nekrāp, neslepkavo... etc. etc. etc. un daudzi citi!

Tavuprāt, kāda ir šo likumu un pavēļu nozīme Jaunās Derības laikā, kad Evanģēlijs ir pasludinājis mums piedošanu neatkarīgi no bauslības?
Svētais
# Labojis Svētais: 2009.09.24 12:47:52
Raimonds Paldies Raimond, par bauslību varētu daudz runāt, bet tiešām, kā es to saprotu ir tas, ka to ievērojot tu nesaņem taisnošanu Dieva priekšā ( ja tāda ir tava ticība), bet tu to ievēro( cik iespējams) tāpēc, ka Tu esi Jēzū Kristū, tas izriet no tevis nevis kā bauslības darbs, bet kā ticības Jēzum rezultāts.

Gal. 3:24 Tātad bauslība līdz Kristum ir bijusi mūsu audzinātāja, lai mēs ticībā kļūtu taisnoti.


Gal. 3:25 Bet, kad ticība ir nākusi, tad audzinātājai nav vairs varas pār mums.

Pieņemu tavus svētības vārdus, un svētīju Tevi arīdzan!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.24 12:48:58
Trilo... zinu... taads es esmu
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.24 12:50:38
Svētais,

Lūk tev labs links šepat lelbā, ir kādas iebildes?

http://www.lelb.lv/lv/?ct=bausli
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.24 12:51:15
Ctulhu, uvi vajag... mēs starojam neredzamās gaismas spektrā... infrasarkanajā!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.24 12:53:27
Ctulhu, offtopiks (neattīstām tik tevi iepriecināšu)

Mājās ķimerējos ar kompi, softu zīmēju ponta pēc un man tam softam vajag bildīšu mockupus... nu vot, es tur esmus salicis šitādus te apmēram - http://dreamlandtoyworks.com/images/dke/my_little_cthulhu_victims.. .jpg

Nu un vakar mana mazaa kaa shamos ieraudziija taa bij sajuusmaa spiedzieni un pazinjoja, ka vinjai taadu rotaljlietu vajag... Tur veel arii taadi liidziigi sarkani iraid... Mana sieva arii par shiem ir sajuusmaa... un viņas abas viņus sauc nevis par Ctulhu bet par "Čulbiņiem"
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.24 12:53:48
Pag, infrasarkanajaa es arii staroju, lai gan sveetiits njefiga neesmu...

Palūdz Trilobītei, šamā te visus svētī!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.24 12:56:56
Trilo... 365 nesanāk zils... UV imo ir zem 360!!! Bet moš putroju... man likās ka redzamais bij no 360 liidz 700 kaut kā tā!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.24 12:58:08
nja... mees Luteraanji neesam tik energjeetiski... tikai silti... Mums veel jaaizaug cauri redzamajam spektram, kur visi hariki iraid... spriezhot peec shamo textiem. Un tad jaapaariet RKB augstfrekvences energjeetiski augstaakaa liimenii!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.24 13:04:06
Ctulhu, a ja to visu pamaniis... nebuus jau par veelu?
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.24 13:21:52
Trilo, es tak nestriidos par dimantu spiideeshanu... es par UV spektru te funktiereeju...
esenif
# Iesūtīts: 2009.09.24 18:45:53
Bet problēma sākas tajā brīdī, kad kāda draudze, kopiena sāk skaidrot baušļus ar savu tradīciju, perspektīvu un disciplīnu. Resp.subjektīvs skatījums un pieredze konfrontē ar kopienu.
Atļaušos iebilst, ka visas kopienas, draudzes, konfesijas skaidro pēc savas saprašanas. Tāpēc arī nav pilnīgas vispareizākās doktorīnas - pa lielam kā tai līdzībā ar trim aklajiem un ziloni.
Papucs
# Iesūtīts: 2009.09.24 19:19:59
Svētais
Žēl, ka Tu slēdz tēmas, ja jūti, ka nespēsi izlocīties.
Tātad, par to noticēšanu Dieva mīlestībai.
Tā nav nekāda emocija un laba pašsajūta, bet ticība tam! - nepareizi. Tā ir gan emocija, gan laba pašsajūta un vēl daudz kas cits. Un 1. Jāņa 4:16 to nekādi nenoliedz, tikai piebilst vēl par ticību.
Un lai saņemtu Dieva mīlestību, ticība nav vienīgais kritērijs.
To var saņemt arī bez speciālas ticības. Es saņēmu. Un tā man nebija ticība tradicionālā izpratnē - gluži vienkārši vērsos pie Dieva atklāti un personīgi, bez aizspriedumiem. Es jau neapgalvoju, ka tā nebija Viņa dāvana, tikai nevarētu saukt to par ticību.
Ingars
# Iesūtīts: 2009.09.24 20:57:45
Papucs
Protams, Dievs mīl arī tos, kas netic, bet Viņš negrib (nevis nevar) piespiest cilvēkus pieņemt Viņa mīlestību, taču Viņš dod mums tādu spēju - ticību, ar kuru mēs to varam satvert, bet ja tev nav ticības, tad tu nespēj to satvert un lai gan Dievs tevi mīl, neaizmirsti, ka Viņš ir ne tikai mīlestība, bet arī taisnība un taisnību Viņš piepildīs. Tojestj - vai nu tu atzīsi, ka Jēzus ir samaksājis par taviem grēkiem, vai arī varēsi par tiem maksāt pats. Dievs jau tevi ir aicinājis - vai nu tu paliec aicinājumā un kļūsti izredzēts, vai arī paliec neticībā
Papucs
# Labojis Papucs: 2009.09.24 21:03:07
Ingars
Nejauc zināšanu ar ticību.
Mīlestībai var ne tikai ticēt, mīlestību var arī piedzīvot, un tad jau tā vairs nav ticība, bet zināšana.
Esmu piedzīvojis, ka no rītiem uzaust diena - es to zinu.
Ka uzausīs arī rīt - tam, savukārt, es ticu.
Manuprāt ir nedaudz jocīgi teikt es ticu mīlestībai , ja es esmu to jau piedzīvojis, sajutis u.t.t. Tā parasti runā pamatskolā, jo vēl nav piedzīvojuši mīlestību, kaut gan man tas sākās jau bērnudārzā

Teicu tikai, ka neticēju Dieva mīlestībai, iekams to nepiedzīvoju, bet pēc tam jau vairs nebija jātic, jo es to jau zināju. Ticības moments tika apiets, tā vietā stājoties zināšanai.
incognito
# Iesūtīts: 2009.09.24 21:48:08
Papucs
Kas tic un tiek kristīts, taps izglābts. Ja tu netici, bet zini - vai esi pestīts?
<< . 1 . 2 . 3 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 123 , pavisam kopa bijuši: 35995