atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu Par pasaules finansu pārvaldību
svētais
Iesūtīts: 2011.11.01 10:46:53
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 .
AutorsZiņas teksts
skolnieks.
# Labojis skolnieks.: 2011.11.03 09:34:39
Papucs Kristiešiem lietas vajadzētu saukt īstos vārdos
Varbūt sapņos un grēksūdzē Dievam. Citādi nez vai.

pasaulē beidzot kāds drosmīgais paziņotu, ka neviena valsts neko nav parādā
Nevis vajag paziņot to, kā itkā nav, bet nevajag aizņemties to kas ir un ir saņemts un jau saknē zināms ka nespēs atdot.

Aizņemtai un ieguldītai naudai ir jānes nauda atpakaļ, tai ir jāpelna, nevis jāuztur pie dzīvības. Kamēr par aizņemto naudu vairos nekustāmos īpašumus, reģionos kur nav reālas ražošanas, vai tur kur nav tūrisma meka, tikmēr sūkās īkšķi, vai ko citu lai atdotu aizņemto.

Vajadzētu stingrākus noteikumus naudas saņēmējiem- nevis sarežģītus lai spēj dabūt tikai tie kas tuvāk ministram, bet vienkāršus un saprotamus, valstī noteikto attīstības prioritāšu virzienā. Pie kam, attīstības prioritātēm jābūt uz vietējo izejvielu un darba spēku orientētām ražotnēm, kuru izdevīgums un rentabilitāte ir pamatota ar LV zinātnieku līdzdalību.
Latvijā patiešām ir iespēja ražot kvalitatīvus un konkurētspējīgus būvmateriālus no vietējiem resursiem. Tā pati enerģija visdažādākajos veidos ir pieejama šeit pat LV, bet mēs pērkam dārgus energoresursus un projām dodam savus videi draudzīgos un lētākos.
Protams ir dažādas intereses, bet ja šī aizņemtā nauda nes nevis peļņu bet procentus kas aug un ir neizbēgami jāatdod, tad tā arī rodas parādi.
Vajag Saimnieku, nevis uzraugu uz 4 gadiem.



Papucs
# Labojis Papucs: 2011.11.03 10:13:29
skolnieks.
Nevis vajag paziņot to, kā itkā nav, bet nevajag aizņemties to kas ir un ir saņemts un jau saknē zināms ka nespēs atdot.

Problēma ir pavisam cita.
Nekas jau netiek aizdots, jo nekā īstenībā nav!!! Tā nauda ir vienkārši izdomāta!!!

Ja man piederētu banka, kuru atzītu tā banka, kur Tavs konts, tad es arī varētu vienkārši paziņot, ka es Tev aizdodu naudu, kuras man nemaz reāli nav. Es tikai no savas bankas pārskaitītu izdomātu summu uz Tavu bankas kontu un viss ...
Tad es vienkārši paziņotu Tev, ka Tava mašīna īstenībā pieder man, un Tavs dzīvoklis arī, ja vien Tu tagad desmit gadus nestrādāsi manā labā.

Tā notiek lietas pasaulē - viss ir elementāri...
To 40 triljonu dolāru, ko visa pasaule velnam parādā, taču reāli nemaz nav, tie ir izdomāti no zila gaisa!

Tā nauda kļūst reāla tikai tajā brīdī, kad dažas it kā tautas pilnvarotas bezatbildīgas personas paraksta visas tautas vārdā parādzīmi kaut kādam mītiskam SVF vai PB, ka tauta tagad ir viņiem kaut ko parādā, ķīlā liekot Brīvības pieminekli. Tad jā, tad mūsu sviedri kļūst par visnotaļ reālu naudu.

Ļoti laba epizode ir filmā "Apvārdotais". Kā Tu vari pārdot velnam savu dvēseli, kura Tev nemaz nepieder?
Tas pats ir ar valstīm un tautām, un to pārvaldītājiem.
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2011.11.03 10:17:53
skolnieks.
Vajag Saimnieku, nevis uzraugu uz 4 gadiem.

Palasi VD, tur par šito gana rakstīts. Kā Izraēlam sagribējās ķēniņu tāpat kā citām tautām, un ko Dievs par to domāja.
Mārtiņš
# Labojis Mārtiņš: 2011.11.03 10:31:54
Papucs
Nav jau gluži tā, ka banka vienkārši varētu paziņot, ka viss manējais tai pieder. Parasti ir arī pretēja apņemšanās, kurā var saskatīt apbrīnojamu līdzību ar popkultūrā apspēlēto līgumu ar nelabo, proti - šodienas labklājības vai veiksmes dēļ tiek maksāts ar mūžību (šajā gadījumā - savu nākotni).
Bet banku pamatbizness tiešām nav nekādā sakarā ar to ekonomiku, ieskaitot līdzekļu ieguldīšanu, kas Bībelē aprakstīta kā pareiza un vēlama. Jo pašos pamatos sistēma ir tāda, ka pat teorētiski visu naudu aizņēmēji nekad nevar atgriezt atpakaļ.
Ja palūkojas, kas uz vecāku laiku (kaut tikai pirmās LV valsts, ieskaitot 1.pasaules kara pagaidu valdību izdoto) papīrnaudas ir rakstīts - tās ir dažādu iestāžu aizdevumzīmes. Finanšu sistēmas būtībā nauda ir nevis sava darba maiņas līdzeklis, bet dinamiskas parādzīmes
Un tomēr, pat apjaušot visas sistēmas globālo bezcerīgumu, mēs zinām, ka Dievs mūs nenolemj būt mūžīgiem parādniekiem
Aivars
# Iesūtīts: 2011.11.03 10:36:51
Mārtiņš
Forši pateici!
Papucs
# Iesūtīts: 2011.11.03 10:44:58
Mārtiņš
Pēdējais teikums ir labs

Un tomēr es nesaprotu, kā visa pasaule ļaujas tā muļķoties.
Sanāk tā, ka cilvēki tūkstoš gadu dzīvoja kokos un ēda sēnes, līdz, kamēr atnāca viens labdaris un teica - ziniet, apnicis man sēdēt uz saviem 40 triljoniem, un pasaule 100 gados tika pie aifoniem un aipadiem, un sāka lidot uz Marsu?

Sanāk, ka bez šī mistiskā labdara nekas nebūtu sanācis?
Kaut kas neštimmē...
Mārtiņš
# Labojis Mārtiņš: 2011.11.03 10:56:59
Aivars

Papucs
Tur jau tā lieta, ka nekāds labdaris nav atnācis, bet tie triljoni ir uzkrātais parāds ar procentiem.
Sākums tam visam droši vien, ka bija vienkāršs - kāds bija uzkrājis vairākl mantu/līdzekļus nekā citi, līdz ar to aizdeva tos ar godīgu atlīdzību (augļu procentiem), jo aizņēmējs tos procentus nopelnīja. Bet tad, kad aizdošana kļūst tik masveidīga, ka pēc apjoma pārsniedz kādu kritisko masu (pret kopējo ekonomiku), tad procenti kļūst neatdodami. Tas tiek nostiprināts ar naudas sistēmas izveidi, kad ir ierobežots pieejamās naudas daudzums ar tās emisiju, bet nevis ar aizņēmēju padarītā darba apjomu. Naudas vērtības noteikšana jau ir tās emitētāju rokās.
Aivars
# Iesūtīts: 2011.11.03 10:57:33
Papucs
Tā jau gluži nav. Principā, tā kā katrs, kas kredītus nav ņēmis, tomēr maksā par ekonomisko burbuli dēļ valsts kopējiem parādiem utt. Principā, arī man, maniem ģimenes locekļiem, daļai tuvinieku, kaimiņu, paziņu utt ir parādā kā Latvija, tā Zviedrija ar savām bankām. Bet ja paraksim dziļāk, var gadīties, ka arī mēs visi esam dzīvojuši uz kaut kādu ķīniešu un indiešu vergu darba rēķina otrā pasaules malā.
Protams, jautājums līdzīgs kā ar ebreju zeltu Šveices bankās. Vai tas, ka tiešie ieguldītāji dabūja galu nāves nometnēs un nomaļos silos, nozīmē, ka tas pieder Šveicei, un tā nevienam neko nav parādā, vai tomēr tā ir parādā gan, un ne tikai zeltu
skolnieks.
# Iesūtīts: 2011.11.03 11:00:32
Mārtiņš Palasi VD, tur par šito gana rakstīts. Kā Izraēlam sagribējās ķēniņu tāpat kā citām tautām, un ko Dievs par to domāja.
Nju esmu par reālu šodienu. Un neuzskatu, ka salīdzināt ar seno Izraēlu šodienu ir prāta darbs.
Lai būtu vairāk saprotams tad ar teikumu Vajag Saimnieku, nevis uzraugu uz 4 gadiem. domāju, ka nepieciešama ir saimnieciska pieeja visdažādākajās sfērās. Bet tauta bieži skatās uz lietām daudz seklāk un viņas domāšana beidzas tepat pie dzīvokļa sienas. un tad ir šie vadītāju talanti, kuri spēj arī dzīvi līdz šai sienai, kur sniedzas tautas domāšana, padarīt tīkamu, ne apsolot mūžīgo dzīvošanu, bet gan piepildot reālo šodienas situācijas nepieciešamību.
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2011.11.03 11:10:42
skolnieks.
Dievs saka: Es esmu patiesais saimnieks, un jums nebūs sevi atdot citiem.
Mārtiņš
# Labojis Mārtiņš: 2011.11.03 11:28:37
Ctulhu
Nevis aizdošana, bet mākslīga atdošanai pieejamās summas ierobežošana, neļaujot visiem dzēst parādu.
Papucs
# Labojis Papucs: 2011.11.03 20:29:14
Ctulhu
Tad sanaak, ka aizdosjana uz procentiem tomeer ir kljuudaina strategija

Domāju, ka mūsu sabiedrībā viennozīmīgi!

Procentiem varētu būt jēga tikai dabiski naturālā sistēmā. Tas nozīmē, ņemot vērā Zemes auglības ciklu. Līdzīgi arī naudai, ja tā ir pieskaņota šim ciklam.

Resp., ja es pavasarī aizņemos uz pusgadu 10 graudus, tad rudenī man jāatdod, piemēram, 30 graudi, jo pa vasaru ir nobriedusi 10x raža, un tas tiek ņemts vērā.
Ja es, teiksim, rudenī aizņemos 10 graudus uz pusgadu, tad pavasarī, savukārt, man jāatdod ~15 graudi, jo vērā tiek ņemts tikai ziemas glabāšanas dabiskais atbirums daži procenti.
Ja es pavasarī aizņemos uz gadu , tad atkal aizdevējs rēķina procentus, izejot no teorētiskās iespējas, cik daudz viņa neiesētais bet gan aizdotais grauds varētu būt vidēji nesis augļus rudenī, plus, cik liela iespēja, ka viens grauds no šiem augļiem pārziemos un nesīs atkal peļņu nākamajā rudenī u.t.t.
Ja iekrīt 7 neražas gadi, tad tas atkal tiek ņemts vērā, it kā pašam aizdevējam tie būtu iekrituši u.t.t.

Ja ar naudu nav līdzīgi, tad ar naudu nav vispār nekā, tāpēc mēs mierīgi varam savus parādus paziņot par neesošiem!

P.S. Un atkal jau jautājums kristiešiem - vai mums ir saistoša velna ieviestā paverdzināšanas sistēma?
Ja nav, tad cik tieši blīvai vajadzētu būt kristiešu komponentei sabiedrībā, lai šo sistēmu pasludinātu par neeksistējošu?
Un vai Vatikānam tas varētu izdoties, ja vien tāds ir Vatikāna mērķis?
Pretējā gadījumā vienotās Vatikāna ieteiktās finanšu sistēmas pārvaldes ieviešanu varētu traktēt vienīgi kā plānu, lai atdotu velnam Pasaules parādu, ko nu gluži par kristīgu pieeju nevarētu nosaukt.
Tas būtu līdzīgi, kā noteikt, cik tieši daudz augļu pārstrādes produktu Ievai ar Ādamu jāizkakā, lai skaitītos, ka viņi aizliegto augli nemaz nav ēduši.
Adonika
# Iesūtīts: 2011.12.04 09:17:40
doma ir uztaisīt pārvaldi, kas kontrolētu visas pasaules finanses plūsmas un pārdali...
Es domāju, ka pa lielam tas jau ir un sākas viss ar reliģijas apvienošanu.
http://www.sidroth.org/site/News2?abbr=tv_&page=NewsArticle.. &id=10665 Interesants raidījums par šo.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 102 , pavisam kopa bijuši: 3414