atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu Jēzus Kristus aicina: Lai visi ir viens!
armilo
Iesūtīts: 2011.08.27 15:09:24
„Lai visi ir viens, itin kā Tu, Tēvs, Manī un Es Tevī, lai arī viņi ir Mūsos, lai pasaule ticētu, ka Tu Mani esi sūtījis.” (Jņ.17:21)

Paklausot mūsu Kunga un Pestītāja Jēzus Kristus pavēlei, aicinu Arhibīskapu Jāni, bīskapus, prāvestus, mācītājus un visus Latvijas evaņģēliski luteriskās Baznīcas (LELB) lajus uzsākt apvienošanās procesus ar Romas Katolisko Baznīcu.
<< 1 ... 18 . 19 . 20 . 21 . 22 . 23 . 24 . 25 . 26 . 27 . 28 . >>
AutorsZiņas teksts
svētais
# Iesūtīts: 2011.09.20 14:41:49
Mārtiņš
es zinu, tu runā par šo:


1. Jāņa 3:18 Bērniņi, nemīlēsim vārdiem, nedz ar mēli, bet ar darbiem un ar patiesību!

Bet vai tu mani mīli? vari to pateikt vārdiem? Jeb tikai ar darbiem vari man to pierādīt? Vai tā nav abu divu kombinācija reizēm kopā? Man vajag lai tu man pasaki to tikai ar vārdiem šoreiz, vai vari? man pietiek šobrīd ar vārdiem tavs apliecinājums. Ko teiksi?

Aivars
# Iesūtīts: 2011.09.20 14:44:57
svētais
Ko Tev sieva par šito saka, ka šodien tikpat kā bildini foruma mužikus?
svētais
# Labojis svētais : 2011.09.20 14:46:21
Aivars
nu es tak tev uzrakstīju, ka Dievs grib lai brāļu mīlestība paliek. NU kas tev tur tik piedauzīgs liekās?

Es saprotu, ka ir grūti apliecināt savu mīlestību brāļiem vārdos. tad visi iemiedz asti kājstarpē un uzreiz ierauga to piedauzīgi. bet taču Dievs tā neredzēja to, kad rakstīja, ko ? netopiet pasaulei līdzīgi.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.09.20 14:46:43
Nu miileetaaju banda Ko izleemaat... buusim vienoti Kristuu vai ar Papu?
Aivars
# Iesūtīts: 2011.09.20 14:51:10
svētais
Nu tad kad Tu noskrandis un izsalcis būsi uzņemams, gan jau bračkas mīļi parūpēsies. Bet nu nez vai te kāds lies, cik kvēli Tevi mīl, un mīlēs līdz kapa malai.
svētais
# Iesūtīts: 2011.09.20 14:52:32
Aivars
a man nemaz to nevajadzēja. nu to liešanu un kvēlo atzīšanos, kā tu krāsaini to ieraudzīji. bet ja parūpēsies, kad vajadzēs, tad paldies par šiem vārdiem. To es gribēju no tevis dzirdēt.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.09.20 14:57:35
sveetais, da nemiilu tevi... greecinieks esmu

Ingars
# Iesūtīts: 2011.09.20 15:05:24
Jošs Mulders

Miesā grēcinieks, bet tev jāmirst savai miesai ikdienas. Ja mīlēt nebūtu iespējams, tad nebūtu arī tāda aicinājuma.
---------------------------------------------------------

Prieks, ka kristieši pauž vēlmi apvienoties, atliek vien noskaidrot, kas Vienīgais var būt tas vienotības pamats. Ne struktūra, pat arī ne mācība, tikai ticība uz Jēzu Kristu, ka Viņš ir Dieva Dēls un mūsu Pestītājs. Ar to pilnībā pietiek, lai tu šādi domājošu cilvēku pieņemtu kā brāli vai māsu Kristū. Vienotība struktūrā un mācībā nāks pati par sevi, ja būs vienotība Kristū. Brāļi un māsas - ne jau cilvēks ir tas, kurš dod mācību, bet Svētais Gars. Kāpēc lielajās atmodās, kā, piemēram Azusa ielā un Velsā nav nekādu liecību par to, ka tur būtu bijuši kādi doktrināli strīdi, lai gan atmodās bija irauti kristieši no visplašākā konfesiju un denomināciju spektra? Tas tādēļ, ka tur valdīja Svētais Gars, nevis viens mācītājs vai mācītāju komanda. Tas pats arī ar Draudzi pirmajā gadsimtā.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.09.20 15:43:51
nav nekādu liecību par to, ka tur būtu bijuši kādi doktrināli strīdi... Tas pats arī ar Draudzi pirmajā gadsimtā.

Ja es tev paraadiishu Rakstos balstiitus pieraadiijumus, ka jau 1ajaa gadsimtaa bij doktrinaali striidi? Nevajag nu idealizeet pirmdraudzi.
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2011.09.20 16:46:14
svētais
Manuprāt šādas runas par mīlēšanu ir tukšas pļāpas, maigi sakot.
Aivars
# Iesūtīts: 2011.09.20 16:47:58
Mārtiņš
maigi sakot
Jā, šodien svētais te provocē īpaši maigas sarunas
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2011.09.20 17:07:11
Aivars
Cerams, ka uz ielas viņš tā neuzvedas. Tad varētu izbaudīt ne tikai maigas atbildes.
Pater Henricus
# Labojis Pater Henricus : 2011.09.20 19:52:24
svētais iedomājos, mēs te cepamies , kuram pareizāka Kristus miesas un asinu ēšana.
Runa jau vispār ir nevis tik daudz par to, kuram pareizāka,
bet kurš to dara saskaņā ar Kristus vārdiem -
Mana Miesa un Manas Asinis
un kurš, saukdams sevi par kristieti, savā miesas prātā apgalvo, ka šī maize un vīns nekādā ziņā nevar būt Kristus Miesa un Asinis, jo tas nemaz neesot iespējams.

ingars Kāpēc lielajās atmodās, kā, piemēram Azusa ielā un Velsā nav nekādu liecību par to, ka tur būtu bijuši kādi doktrināli strīdi, lai gan atmodās bija ierauti kristieši no visplašākā konfesiju un denomināciju spektra? Tas tādēļ, ka tur valdīja Svētais Gars ,
Tu esi audzināts ar leģendām par šiem notikumiem ( mani vispār pārsteidz, cik daudz šajā kustībā būvēts uz nostāstiem un leģendām ), bet man informētāki pentakostāļi ir stāstījuši, ka , piemēram, Seimūrs ( ja nemaldos, tā sauca līderi vienai no šīm Amerikas kustībām ) kādā brīdī esot sācis imitēt `"Gara dāvanas".
Pentakostāļiem ir neskaitāmas denominācijas - lielākās no tām: Dieva Asamblejas, Dieva Draudzes etc., un ir pietiekami daudz liecību par doktrināliem strīdiem, pie tam pašā prastākajā līmenī - var vai nevar dejot, var vai nevar smēķēt, vai vai nevar lietot alkoholu, var vai nevar skatīties televīziju un ko var vai nevar skatīties etc.
svētais
# Iesūtīts: 2011.09.21 11:44:09
Mārtiņš
reizēm grūti pat brālim pateikt, vai ne? Kur nu vēl kaut ko izdarīt, nu , kaut kādus mīlestības darbus.

Jāņa 15:9 Kā Tēvs Mani ir mīlējis, tā Es jūs esmu mīlējis: palieciet Manā mīlestībā!

Pater Henricus
Ok, tas ko saki, tam piekrītu.
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2011.09.21 11:51:47
svētais
Reizēm vajag pateikt, ka mazāk vajag runāt
Man ir mani tuvie, pie kuriem pildīt savus darbus. Tevi nepazīstu, tik vien kā foruma personāžš, kur ir uzkarinājis `svētā` birku un runā (raksta) par mīlestību u.c. tēmām. Kas tu esi patiesībā, aiz šīs foruma pašradītās maskas, nepazīstu. Virtuālos tēlus es nemīlu.
svētais
# Iesūtīts: 2011.09.21 11:52:40
Mārtiņš
bet aiz ta virtuala tela ir kads cilveks ,kas alkst brala uzmundrinajuma un milestibas. Nu kas te nav skaidrs ?
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2011.09.21 11:55:33
svētais
Un kas tev nav skaidrs?
svētais
# Iesūtīts: 2011.09.21 11:57:21
Mārtiņš
man viss ir ar tevi šobrīd skaidrs
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2011.09.21 12:00:35
svētais
Labi
Ingars
# Iesūtīts: 2011.09.23 09:49:58
Jošs Mulders
Pater Henricus

Piedodiet, es neprecīzi izteicos. Runa ir par paliekoši neatrisinātām doktrinālām nevienprātībām, kas izraisa šķelšanos. Dažādi viedokļi un uzskati par to vai citu doktrinālu jautājumu, protams, ir bijuši vienmēr, taču pirmajā draudzē un vēlākajās atmodās valdīja tāda dievišķa autoritāte un garīga izšķiršana, ka visas nepareizības tika ātri vien atklāti atmaskotas, vainīgie vai nu atzinās un nožēloja, vai arī atšķēlās no Draudzes. Bībele klusē par tiem, kuri tika izraidīti no Draudzes dēļ sektantiskām tieksmēm, neatrodam nekādas liecības par kādām denominācijām vai konfesijām, kuras būtu radušās uz doktrinālu atšķirību pamata. Es ar to nedomāju, ka šādas sektas nebija, bet gan par to, ka Dievs šīs sektas nekad nav pieskaitījis pie Savējiem, tāpēc arī Raksti par šīm sektām klusē, vien garāmejot tiek pieminēts, ka tur ir, piemēram, tādi nikolaīti, taču par viņiem uzreiz tiek dota liecība, ka šie nav piederīgi Draudzei un viss, vairāk nekāda sīkāka apraksta. Šodien ir savādāk - mums ir desmitiem sektu (denomināciju, konfesiju utt.), bet nav dievišķas autoritātes un garīgas izšķiršanas, kas skaidri nodala pareizu no nepareiza, jo pati Draudze ir kļuvusi nepareiza. Tipiski visām atmodām - jebkādi šķelšanās mēģinājumi uz doktrināla pamata momentā noslāpē atmodu. Tomēr nevis pati šķelšanās ir par iemeslu, tās ir tikai sekas. Cēlonis ir daudz dziļāks - tā ir „krustā nepiesista” miesa, kura tiecas izpausties. Es neesmu ilūzijās par nedz par atmodām, nedz pirmo Draudzi, tieši otrādi - autori, kuri par to rakstījuši, nenoklusē par garīgo līderu kļūdām, bet tieši otrādi - cenšas izanalizēt un saprast, kāpēc tās pieļautas. Vienmēr ir uzsvērts tas, ka neviens Dieva svaidītais nav 100% nemaldīgs, 100% nolemts nekad nekļūdīties. Dievs cilvēkam atstājis brīvo gribu, pat ļoti svaidīti Dieva kalpi ir smagi krituši dēļ nepareizām izvēlēm. Vienmēr parasti, kad notiek atmoda, kur ir Gara izpausmes, līdzās notiek arī miesīgas un pat dēmoniskas manifestācijas - velns vienmēr cenšas traucēt atmodai un vispirms viņš uzbrūk tieši līderiem, līderi saņem vissmagākos kārdinājumus, parasti, piesavināties Dieva godu un ari imitējot Svētā Gara manifestācijas. Tā, ka, pirms nosodīt kādu no līderiem par miesīgām izpausmēm paturēsim prātā, ka mums nav ne jausmas, kā viņi tiek kārdināti.
<< 1 ... 18 . 19 . 20 . 21 . 22 . 23 . 24 . 25 . 26 . 27 . 28 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 111 , pavisam kopa bijuši: 1306