atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu Atzarojums no tēmas „par pēdējo viltus pravieti baznīcā”
Ingars
Iesūtīts: 2011.01.05 10:40:58
Tēma tika slēgta, pirms paspēju atbildēt uz Jonas jautājumu. Labprāt vēlētos diskusiju mazliet paturpināt.
<< . 1 . 2 . 3 . >>
AutorsZiņas teksts
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.01.08 17:20:10
rainars, taa arii ir... ka pa pasauli staigaa visaadi... "pravieši", tad nu jānoliek šie pie vietas...
rainars
# Iesūtīts: 2011.01.08 20:44:07
Domājams ka Rakstos Jesus runa par skabargām pasa acīs un ...... .
Ja skatīsimies uz skabargām savā acī tad arī mazak būs viltus praviešu kuri janoliek pie vietas.
skolniece [84.237.185.207]
# Iesūtīts: 2011.01.09 18:17:15
Sveicināti! Paldies, lasu un domāju, cik ļoti daudz ar Dieva palīgu man vēl jāmācās no Kristus - gan vārdos, sarunās, gan darbos parādīt mīlestību tuvākajam, lai līdzcilvēki ticētu, ka piederu Kristus Baznīcai, lai vēlmes sekot maldu mācītājiem pat prātā nenāktu. Jo pirmais, cik nācies saskarties, kas tiek minēts kā arguments, kādēļ cilvēki taisnā ceļā dodas turp, nevis šurp - ķildas draudžu brāļu un māsu starpā, nesaprotoša, remdena, dažkārt pat naidīga vai nicinoša attieksme - no atsevišķu kristiešu puses (kam pa daļai ticu). "Gaismas skolai" vien, kuri Kristu pazīst, bet sauc Viņu par skolotāju, vienu no daudziem, sociālajā tīklā draugiem.lv vien ir ap 1000 sekotāju, kuri cītīgi studē sevis uzkrauto līderu protokolus, diktātus, pa tiešo no Visuma... "atzīstot kā precīzākus par Kristus norādījumiem", kā cilvēcei dzīvot... Daudz un ilgi, saprotams, lasīt to nav iespējams, jo tur rakstīta
skolniece [84.237.185.207]
# Iesūtīts: 2011.01.09 18:29:44
(turpinājums no "Iesūtīts: 2011.01.09 18:17:15"
jo tur rakstītais ļoti atgādina, ka dažiem "vienīgā cerība", šķiet, ir psihiatrs, ja reiz Dieva Dēls netiek pieņemts. Gaismas skolotāju ierocis ir nenoraidīt nevienu, noklusējot tikai šo Būtisko niansi, ka personīgi Kristu viņi nav ne pieņēmuši, nedz atzinuši. Atliek vienīgi lūgt Dievu par mums, par brāļiem un māsām Kristū, lai Viņš vienmēr palīdz pestīšanas ieročus lietot tā, kā Kristus to darīja. Arī tad, ja kāds jānoraida, darīt to mīlestībā. Paldies, ka ir no kā mācīties!
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.01.10 09:40:35
Domājams ka Rakstos Jesus runa par skabargām pasa acīs un ...... .
Ja skatīsimies uz skabargām savā acī tad arī mazak būs viltus praviešu kuri janoliek pie vietas.


Cik eerti vaine? Ja tev ko aizraada, tad atceert - paskaties peec kaa pats izskaties... un turpini braukt auzaas Kaa tu domaa, vai tas bij Kristus sho vaardu meerkjis, nodroshinaat viltus pravieshiem eertu placdarmu vinju maldiem?
-Jona-
# Iesūtīts: 2011.01.10 11:21:02
Ingars Par līdzejošām zīmēm runājot - tās ne vienmēr ir obligātas pravietim, turklāt bībelē pravietots arī, ka būs viltus pravieši, kuri arī darīs zīmes un brīnumus, ko nu?


būtu labi tomēr izrunāt šo līdz galam

5 Jo tad daudzi nāks Manā Vārdā un sacīs: Es esmu Kristus, - un tie pievils daudzus. /Mt.24/
lūk, pēc Mt.24 tāds, tik muļķīgs izbrīns kā tev nemaz nevarētu rasties! fiziksi miesā Jēzus uz Zemes vairs nenāks un kaut tāpēc vien šie "brīnumu mesijas" ir noraidāmi uzreiz (tas atkal detalizēti apskatīts jau minētajā Vassulas atkl.).
te nudien pietiek ar elementāru lasītprasmi, starp citu, reiz mēs par to jau runājām
http://www.lelb.lv/forums/?fu=l&id=1968&rid=2&start=1


par zīmēm

ja domāji JKristītāju, tad viņš pats ir Zīme - jau vina piedzimšanas apstākļi tiek ar tēva Caharijas pēkšņo mēmumu iezīmēti. izcila personība kuru par Hērods respektēja. bija vinam gan neticīgo atgirešana caur sludināšanu gan dziedināšanas, un tā kā drīz vien nāca Pats Kungs, tad nekādi papildus brīnumi nebija vajadzīgi, tālāk viss pravietotais apstiprinājās jau praksē, ikdienā. galu galā Jānis jau bij a vien 6 mēnešus vecāks par Jēzu.
danar
# Labojis danar: 2011.01.10 11:53:09
skolniece [84.237.185.207]
Jo pirmais, cik nācies saskarties, kas tiek minēts kā arguments, kādēļ cilvēki taisnā ceļā dodas turp, nevis šurp - ķildas draudžu brāļu un māsu starpā, nesaprotoša, remdena, dažkārt pat naidīga vai nicinoša attieksme - no atsevišķu kristiešu puses (kam pa daļai ticu)
Ta ir ...diemzel.Daudzi aiziet no draudzes,jo neatrod tur savu velmju piepildijumu-uzmanibu,pasapliecinasanos,paaugstinasanos.Draudze nav ta vieta,kur izdabat savai miesai..savam paslepnumam.Viltus praviesi to ideali izmanto,lai pateiktu,ka mes neesam ista baznica,jo redzies mums nav milestiba(tikai par kadu milestibu ir runa) sava starpa...daudzi no mums aizejot,pie mums ir kildas,pie mums ir nesaskanas..tatad neesam isti.Galigi aplami.Draudze ir grecinieku kopiena,kura katram no mums, pie tam ve,l ir savs ticibas mers..mes neesam vienadi un tiesi tapec Kristus ir vienigais,Kurs mus spej vienot...tik dazadus.Daudziem nepietiek ar Dieva doto Vardu un Sakramentiem..tapec aiziet
skolniece [84.237.185.207]
# Iesūtīts: 2011.01.10 12:46:11
Paldies, danar, par viedokli. Grūti spriest, kādas kuram vēlmes un man tas arī nav jādara.
Par ticības mēru, ceru, ka saprotu, ar kādu citus mērojam, ar to atmēros...
"Miers lai brāļiem un mīlestība līdz ar ticību no Dieva Tēva un Kunga Jēzus Kristus." (Ef 6:23)
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.01.10 12:46:40
danar, pilniigi pievienojos tev... cik biezhi naakas veerot cilveekus, kas meklee briinumus un visaadas citaadaakas miesiigas iekaares un to nesanjeemushi aiziet...

Bet tas man shkjiet jociigi, jo, kad esmu sapratis KAS tiek dots shajaa draudzee, vairs nekur citur prom negribas iet, jo ko var saliidzinaat ar muuzhiigo dziivoshanu? Nekas tam neliidzinaas... un tieshi to mees sanjemam draudzee... sakramentos, vaardaa...
skolniece [84.237.185.207]
# Iesūtīts: 2011.01.10 17:40:45
Par to, ka kāds draudzēs meklē brīnumu vai iekāres, nezinu, nav pieredzes.
Laipna, pieklājīga, sirsnīga attieksme u.tml., cik saprotu, netiek definēts kā brīnums. Kas mani var kavēt tādai būt un sniegt pat priekšzīmi, ja nepieciešams? Taču ne jau Evaņģēlijs, par ko jāpriecājas, kā arī ne veids, kā kurā Kristus draudzē Tas tiek pasludināts.
Fil 1:18
Domājot ne tikai par sevi, kas man tiek dots, bet lai pēc iespējas daudzus mantotu, lai arī citiem būtu prieks piederēt draudzei.
Gal 6:14
Paldies par saturīgo sarunu un svētīgajiem paskaidrojumiem.
Ar cieņu,
skolniece
rainars
# Iesūtīts: 2011.01.10 20:21:27
........
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2011.01.10 22:31:20
-Jona-

Es par tiem praviešiem. Šim laikam pravietiski viss ir pateikts. Ja ir runa par Dieva vēstījumu mums.
Arī man personīgi Dievs ir izskaidrojis šo laiku. Bet es nevienam neko neesmu stāstījis un tas ir dziļi personīgi.
Bet , ja šodien , vai rīt Dievs kādam caur kādu ticīgo gribēs pavēstīt , tad tas notiks. Ko , tad mēs šo cilvēku noraidīsim? Ja noraidīsim , tad būsim noraidījuši Viņa gribu. Visgrūtāk diemžēl ir tieši daļai mācītāju pieņemt šī laika pravietisko vēsti. Viņi it kā vienā brīdī, kopā sarunājuši mums teiks, ka pienācis laiks , ka nu visi redzēs sapņus , pravietos , dziedinās.... Kur viņi to nolems ? - kādā konventā?!Nē, tagad jau viss notiek. Un tie kuri dzird un redz nelielās.Notiek dziedināšanas, pravietojumi utt. Tikai tiem , kuriem Dievs nedod to saprast, viņi arī visu laiku noliegs Dieva spēku mūsos līdz pasaules galam. Viņi būtībā zaimos Svēto garu, jo būs vairāk sātana kalpi , nekā Dieva kalpi.
Ko vēl vajag, ja redzam , ka Verichipus liek jau cilvēkiem un dzīvniekiem. Visa pasaule tetovējas....Šis beigu laiks jau ir sācies. Protams, būs vēl ,,pēdējais Vēlīnais Lietus,, , bet arī tas sātana kalpus netrāpīs, lai necer. Svētā Gara Lietus atšķirībā no parastā lietus atšķiras , ka tas nenokritīs zemē, visos cilvēkos , bet precīzi trāpīs savām avīm. Nevajag velti cerēt, visa baznīca vēlīno lietu nesaņems. Ja tagad viņi ņirgājas par saviem brāļiem un māsām , tad vēlīnā lietus laikā viņi ņirgāsies vēl vairāk , jo viņi savas sirdis būs apcietinājuši.
Ja runa ir par šo laiku, tad mani pašu Dievs ir izmantojis , lai es pravietiski nodotu ziņu. Bet tas ir noticis tikai kādas četras reizes. Un es neuzskatu sevi par pravieti , bet esmu vienkāršs ticīgais , kurš bīstas Dieva.
Esmu lasījis arī Vasulu un citus , ja tā varētu teikt ziņnešus. Kaut kas ir kaut kas nav. Domāju , ka daudziem Vasulas vēsts liek aizdomāties par Dievu , pasauli .....
Tad vēl par pravietošanu un praviešiem. Te laikam tomēr tiek apspriesta globāla praviešu vēsts no cilvēkiem. Bet ir ikdienas previetiskā pasaule = svētrunas, kristīgas uzrunas, Dzeja , dziesmas...Domāju , ka tas ir daudz būtiskāk , jo laba svētruna ir ļoti pravietiski iedarbīga. Jo Korintiešu vēstulē piemēram ir teikts = kuri pravieto sapulces priekšā , lai to dara pēc kārtas, arī par māsām , kuras sapulcē pravieto 11.kor. .....Tā kā arī šī pravietošana ir jāakceptē. Man pat gribētos aizliegt uzstāšanos draudzes sapulcē saukt par sprediķi, vai svētrunu. Es būtu priecīgs , ja mēs paceltu latiņu un teiktu = tagad mācītājs pravietos ....Kāpēc ne?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.01.11 09:42:50
Hrestomaatiski vaardi

Tikai tiem , kuriem Dievs nedod to saprast, viņi arī visu laiku noliegs Dieva spēku mūsos līdz pasaules galam. Viņi būtībā zaimos Svēto garu, jo būs vairāk sātana kalpi , nekā Dieva kalpi.

-Jona-
# Labojis -Jona-: 2011.01.11 13:47:19
Aivars Lapšāns

jā, lielā mērā piekrītu. saprotams, ir labi un ļoti ļoti svētīgi, arī Bībelē ir daudz piemēru kur cilvēks pēkšņi top Svētā Gara piepildīts un tūlīt pravieto. starp citu, L.Lašansā viena tēma precīzi par to ko saki - ka draudzē Dievs paredzējis pravietsiski izpausties te caur vienu, te atkal otru, te trešo brāli/māsu - lai mazajā sadraudzības kopienā neviens pats nejustos lieks, kā arī neviens lai neuzpūstos, ka tieši viņš nu ir tas apdāvinātais un sevišķais.
BET. ko darīt, ja sākas pretrunas? un katrs uzstāj ka tieši viņš tas Dieva īstenvadītais? forumā mēs to redzam ikdienas, bet iekšā katram tak neielīdīsi? tad nu skaidrībai Kungs ir paredzējis spēcīgas, neatdarināmas Zīmes, kas kopā ar tikpat spēcīgiem (un bez SG palīdzības nemaz nepaveicamiem) Augļiem arī nošķir skaidru Vārda teicēju no samozvanca.

tapēc viņi un tikai vienīgi viņi arī būs tie, par kuriem Rakstos piekodināts:

20 Pār visām lietām ievērojiet, ka neviens rakstu pravietojums nav patvaļīgi iztulkojams;
21 jo pravietošana nekad nav cēlusies no cilvēku gribas, bet Dieva cilvēki ir runājuši Svētā Gara spēkā.
/2.Pēt.1/

savas vietējās draudzītes vidū melkulis atklāsies agrāk vai vēlāk, bet ir ļoti svarīgi lai stratēģiski mēs tiktu vadīti no absolūti drošiem, pārbaudāmiem praviešiem.
varētu saukt viņus par `pilna laika praviešiem` atšķirībā no mums, pārējiem, kas - pravietot gan varam, bet pravieši tomēr neesam.
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2011.01.11 13:52:30
-Jona-
Āmen !
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2011.01.11 13:56:48
Jošs Mulders
Man ir pieaugusi aste. saēdīšos cūku pupas...
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.01.11 16:29:42
ALapshaans... tas jau tev velni visur reegojaas, bet pats... ash Sv. Gars
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.01.11 17:18:55
Ctulhu, bet pa briziham tava nostaashanaas -Jonas- pusee mani nomierina... ka esmu pareizajaa pusee
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.01.11 17:29:26
Ctulhu... nu es ij 2i kapeikas nedodu par tavu speeju noteikt "buutiibu"
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2011.01.11 17:32:04
Pag nu pavisam vienkaarsji: Jona tic paardabiskiem speekiem, Mulders tic paardabiskiem speekiem. Ct tiem netic.

Pareizi?


Nepareizi... arii Ctulhu tic paardabiskiem speekiem - teixim Evoluucijai, Multiversam whatever

Tik davai nenosliicinaam teemu... es off (no teemas) ibo viens otra uzskatus zinaam... un pat "ticeet paardabiskam speekam" nav shiis ticiibas buutiiba.
<< . 1 . 2 . 3 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 138 , pavisam kopa bijuši: 5119