atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu Kam kalpo baznīca
Ingars
Iesūtīts: 2010.11.08 10:27:44
Atradu interesantu rakstu http://www.apollo.lv/portal/news/articles/208336
Protams, tur daudz kas ir pārāk pārspīlēts un līdz galam nepārbaudīti fakti un tomēr - tas ir tas, ko vairums neticīgie redz no malas. Jautājums mums mīļie kristieši - kāpēc? Kādu laiku atpakaļ es biju ielicis diskusiju par mājas grupām, kuru, protams paši kristieši, lielākā daļa itin veikli nolika līdz ar zemi. Ak cik naski mēs esam uz visādām pārgudrībām, bet cik kūtri uz reāliem darbiem. Vai nav tā, ka lielākā daļa no mums reizi vai divas nedēļā (dievkalpojums+vēl kāda bībeles stunda) atsēž savu laiku baznīcā, šad un tad kādam varbūt arī kaut ko palīdz, bet tas arī viss. Mīļie brāļi un māsas - VAI AR TO IR PIETIEKAMI? Es nedomāju pestīšanai, bet gan Dieva vēlmei izpaust mīlestību caur mums. Es vienkārši vēlos rosināt padomāt, vai nav laiks izlīst ārā nop savas komforta zonas un sākt reāli kalpot - ne tikai tai saujiņai katrā draudzē no diakonijas, bet katram draudzes loceklim?
<< . 1 . 2 .
AutorsZiņas teksts
Aivars
# Iesūtīts: 2011.05.05 13:52:19
skolnieks.
Vai nav tā, ka tur ir maz smieklīga, ka cilvēki ir raduši sevi izprast kā tādus allažos autsaiderus, nepiederīgos, neiederīgos, malā stāvošos, gan runājot par valsti, gan par baznīcu, sabiedrību, utt ?
muga34
# Iesūtīts: 2011.05.06 13:09:31
Aivars - es domāju, tas nav par to ka mēs domājam, ka esam nepiederīgi - vairāk par vienaldzību, arvien pieaugošākai sabiedrības daļai ir vienalga, kas notiek ar līdzcilvēkiem, ka tik pašiem labi un pupu mizas ar jums...

negribu teikt, ka nav musos žēlsirdības - ir bet tā neizpaužas...
skolnieks.
# Iesūtīts: 2011.05.06 13:15:31
AivarsVar jau dažādi smieties. Vai nav gadījies redzēt, ka smejas pat tad ja ļoti sāp?
Tēvs Indriķis
# Labojis Tēvs Indriķis : 2011.05.07 09:08:15
Ingars VAI AR TO IR PIETIEKAMI? Es nedomāju pestīšanai, bet gan Dieva vēlmei izpaust mīlestību caur mums. Es vienkārši vēlos rosināt padomāt, vai nav laiks izlīst ārā nop savas komforta zonas
`
Dieva mīlestības izpausmes pret kristiešiem ir skarbas,
un tādu pašu skarbu mīlestību nododam tālāk.
Ko nu kurš esam saņēmuši, to arī dodam.

muga 34 Nav jau tā ka baznīca dara visu iespējamo, lai palīdzētu līdzcilvēkiem
Baznīca dod iespēju cilvēkiem pašiem kārtot savas dzīves, dodot iespēju piedalīties dievkalpošanā, uzklausīt Evaņģēliju
mācot tos lūgšanai, dievbijībai, dāvājot žēlastības līdzekļus.
Vai tas nav viss iespējamais?
skolnieks.
# Iesūtīts: 2011.05.08 19:51:16
Tēvs Indriķis Vai tas nav viss iespējamais?

Nē, tas nav viss iespējamais.
Aivars
# Iesūtīts: 2011.05.08 20:27:48
skolnieks.
Siranodeberžeraks?
Un tomēr, lai cik pazīstami, tie tomēr ir smiekli, kas liek jautāt pēc alternatīvas.
skolnieks.
# Iesūtīts: 2011.05.08 21:43:57
Aivars

Alternatīva?

Kur to ielasi?
Tēvs Indriķis
# Iesūtīts: 2011.05.09 11:29:06
skolnieks , viss iespējamais nav iespējams.
Jābūt mierā ar to, kas iespējams.
skolnieks.
# Iesūtīts: 2011.05.09 12:20:59
Tēvs Indriķis Jābūt mierā ar to, kas iespējams.

Katram savs- es izvēlos meklēt aizvien jaunas iespējas...
Aivars
# Iesūtīts: 2011.05.09 12:26:34
skolnieks.
Nu re... jaunas iespējas - kas cits, kā alternatīva?
skolnieks.
# Iesūtīts: 2011.05.09 12:47:22
Aivars Cik reizes piedod Dievs? Un cik reiz mums tiek dota iespēja? Un vai šī iespēja Tavā dzīvē iet tikai caur altāri? Vai Tevi Dievs nekad nav uzrunājis caur cilvēkiem? Kāpēc jaunie teologi, arī vecie domā aizvien jaunus sprediķus, protams ir arī tādi, kuri maļ uz riņķi...
Aivars
# Iesūtīts: 2011.05.09 12:57:22
skolnieks.
Raudu dziesmas 3:22-23?
Jānis22 [80.89.73.43]
# Iesūtīts: 2018.05.18 01:44:53
3:22
<< . 1 . 2 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 123 , pavisam kopa bijuši: 33986