atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Svētdienas skola/ticības mācība un ticība
vilks
Iesūtīts: 2011.12.30 20:25:54
Diskusija tiem, kam ir pieredze ar Svētdienas skolu vai ticības mācību.

Kādu iespaidu Svētdienas skola atstāja uz jūsu ticību un kā jūs šodien raugāties uz tur mācīto?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>
AutorsZiņas teksts
dafne
# Iesūtīts: 2012.01.03 19:49:57
biča
nu ja tu kristietibu saskati ka apdraudejumu bernam..tad nu..nu jāa..
biča
# Iesūtīts: 2012.01.03 19:54:06
Aivars
Nekristīga vide nevienam neuzmācas, ja vien nav darīšana ar karojošiem ateistiem.

dafne
Es kristietību uzskatu par apdraudējumu saticībai ģimenē, ja tā nav kristīga, un bērns tajā jūtas kā ticības dēļ vajāts kristiešu moceklis.
Aivars
# Iesūtīts: 2012.01.03 19:55:41
biča
Nekristīga vide nevienam neuzmācas, ja vien nav darīšana ar karojošiem ateistiem.
Tavos sapņos!
Tu pati šitām muļķībām tici, vai vienkārši tā tev poza tāda?
dafne
# Iesūtīts: 2012.01.03 20:08:39
biča
cik daudz tu zini sadas gimenes?
biča
# Labojis biča: 2012.01.03 20:11:02
dafne
Par laimi, nevienu, jo man zināmo ateistu bērni uz kristiešu ietekmi nepavelkas. Bet padomā pati - vai Tu gribētu, lai kāds Tavam bērnam māca kādas Tev nepieņemamas reliģijas mācību?
Aivars
# Iesūtīts: 2012.01.03 20:23:09
biča
Klausies, beidz murgot! Ne svētdienas skola, ne ticības mācība nav piespiedu kārtā. Savukārt antikristu propoganda gan iet pilnā sparā.
Un ja tev ir kādas porblēmas ar saviem kristīgajiem tuviniekiem, tad izlīgsti, vai izskaidrojies, bet tikai beidz gvelzt muļķības biezā slānī
skolniekss [46.109.229.204]
# Iesūtīts: 2012.01.03 20:37:59
Aivars Tavi noliegumi paliek smieklīgi. vai patiešām Tev apkārt viss norit gludi un pūkaini? Visi Tevi klausa ?
dafne
# Iesūtīts: 2012.01.03 20:42:51
biča
nu voooo..dabuuji
bet nu ta jau ir...sv.skola iestajoties vecakiem jaaizpilda anketa..ta,ka..bez vinju zinjas nekas nenotiek
Aivars
# Iesūtīts: 2012.01.03 20:43:31
skolniekss [46.109.229.204]
Vai vari argumentēt? Tevi arī izlauztām rokām aizveda uz svētdienas skolu?
Es saprotu, ka dažiem ir cemme uz Baznīcu, lai kādi būtu iemesli, bet nu nevajadzētu jau jums par paranoiskiem muļķa meļiem sevi pataisīt.
Mūsu pusē tiešām nekas tāds nenotiek, pūkaini vai nepūkaini. Un esmu pārliecināts, ka lielākajā daļā citu luterāņu draudžu tāpat. Stāsti par to, kā mūki laupījuši pagānu bērnus un pārtaisījuši par jezuītiem, protams, ir dzirdēti, bet vai nu tagad ar apšaubāmu folkloru šodienu raksturosit?
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2012.01.03 21:12:30
Šķiet, ka daži par kristiešiem saucamie kristietību ir izvēlējušies vai saņēmuši mantojumā kā tādu reliģisku hobiju vai obligātu nepieciešamību kaut kam ticēt. Tad nav brīnums, ka ir noraidoša attieksme vai nepatika pret kristietības izpausmēm ārpus šī personiskā "man patīk" lauciņa.
Juris Saivars
# Labojis Juris Saivars: 2012.01.03 21:25:46
Manā Latvijas lauku draudžu pieredzē Svētdienas Skolai bija evaņģelizācijas nozīme – vecāki sāka nākt uz Bībeles stundām, lai zinātu ko sacīt, kad bērni sāk runāt par eņģeļiem, Jēzu, Bībeli utt … šī situācija prasa garas un iecietīgas sarunas.
Principā katrai ģimenei, kuras bērni nāk Svētdienas Skolā, būtu jābūt mācītāja mājapmeklējumu listes augšgalā … un ja tie nav draudzes locekļi – tad atzīmētiem ar sarkanu izsaukuma zīmi (runāt neuzbāzīgi) .
skolniekss [195.8.115.229]
# Iesūtīts: 2012.01.04 10:08:48
Aivars Tevi arī izlauztām rokām aizveda uz svētdienas skolu?
Ko lēkā pa savu grāvi? Nedomāju ka pārliecība, manā pusē viss ir pareizi, bet otrpus ceļam tie ir *****i un nesaprašas, ir pareiza. Nedomāju, ka cilvēkam ir cemme uz Baznīcu, drīzāk jau uz baznīcu.
Aivars
# Iesūtīts: 2012.01.04 10:14:46
skolniekss [195.8.115.229]
Tas ir labi, ka nedomā, ka otrā pusē ir ****i. Dari tā un tu dzīvosi!
Tieši par to arī runa - nu nevajag demonizēt svētdienas skolas un to darbību
Rosalie
# Iesūtīts: 2012.01.06 11:55:09
Juris Saivars -(runāt neuzbāzīgi) es arii uz sarunaam ar draudzes locekljiem attiecinaatu ... bet par beernelju vecaakiem - pilniigi piekriitu.
Pater Henricus
# Labojis Pater Henricus : 2012.01.06 17:47:25
Aivars Stāsti par to, kā mūki laupījuši pagānu bērnus un pārtaisījuši par jezuītiem, protams, ir dzirdēti,
Ir fakts par to ka kāda dedzīga katoļticīga kalpone nokristījusi mazu jūdēnu un kad sācies hajs , jo visa "progresīvā" cilvēce iespringusi pret šādu netaisnību, konkrētais pāvests kā visu kristīto draugs un brālis ņēmis šo jūdēnu savā ziņā un no viņa rezultātā tapis priesteris.
It kā neētiski,
bet - kas labāk - iet uz elli kā jūdam vai uz debesīm kā kristietim?
Tipa, kas tēvu un māti vairāk mīl, nav Kristus cienīgs...etc.
Jeb - kopsolī uz elli, bet mīlošas ģimenes lokā!
Juris Saivars
# Iesūtīts: 2012.01.06 18:38:10
Rosalie
dikti jau gribētos būt neuzmācīgi/neuzbāzīgam saskarsmē ar draudzes locekļiem ... bet kad kasiera vieta kļūst vakanta, vai nākošam dievkalpojumam dežurantu pietrūkst ...
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2012.01.07 13:01:06
Pater Henricus
It kā neētiski,
bet - kas labāk - iet uz elli kā jūdam vai uz debesīm kā kristietim?
Tipa, kas tēvu un māti vairāk mīl, nav Kristus cienīgs...etc.
Jeb - kopsolī uz elli, bet mīlošas ģimenes lokā!


Šī mīlošas ģimenes (un vispār mīlestībā balstītu attiecību) pretnostatīšana Kristus mīlestībai uz Debesīm tiešām neved.
Pater Henricus
# Iesūtīts: 2012.01.07 20:52:07
Mārtiņš kopsolī uz elli, bet mīlošas ģimenes lokā - ironizēju par tik lielu "mīlestību".
Aivars
# Iesūtīts: 2012.01.12 18:01:11
Ctulhu
Nez ko psihoneirologs būtu sacījis par bērna un viņa sencīšu psihi šai sakarā
Aivars
# Iesūtīts: 2012.01.12 18:18:01
Ctulhu
problēma bija kas cits. Man arī ir atstāstīts gadījums, par jaunieti, kas nojūdzās pirms eksāmeniem marksismu ļeņinismu zubroties. Un šitādus gadījumus par trešajām personām varam salasīt daudz un dikti. Tad jau ķīmiju arī jāaizliedz bērniem mācīt
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 3 , pavisam kopa bijuši: 1426