atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Obama: Kristus ir Dieva mīlestības manifestācija
Aivars
Iesūtīts: 2011.12.05 16:03:02
http://blog.christianitytoday.com/ctpolitics/2011/12/obama_at_christ.html

Iededzot Z-svētku egli, ASV prezidents uzsvēris, ka Kristus nav parasts jaundzimušais, bet Dieva mīlestības manifestācija, kādēļ arī visdažādākie cilvēki, neatkarīgi no izcelsmes un veida, kā viņi Dievu pielūdz, varot vienoties šajos svētkos. Iepriekš tika vērsta uzmanība uz to, ka Obama Pateicības dienas uzrunā Dievu neesot pieminējis.

Viens kulturāls prezidents tomēr
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>
AutorsZiņas teksts
Aivars
# Iesūtīts: 2011.12.06 11:33:04
Papucs
opā.. vēl viens zemapziņas izvirdums
kur ziņā par Obamas uzrunu bija zemnieki, mācītāji, roku bučošanu?
Saki nu vēl, ka neesi kaut kur traumēts, ja šitas viss tev gāžas laukā pie ziņas, ka kāds politiķis apliecinājis, ka Kristus ir Dieva mīlestības izpausme! No kurienes tev šī automātiskā agresija? No kurienes naids uz citiem kristiešiem, kas noteikti nav automātiski sliktāki kā tu pats? Kāpēc tu zemapziņā pārdzīvo, ka esi sivēns un muļķis, kam noteikti jāpierāda, ka tāds nav?
Vari neatbildēt, jo tas drīzāk ir aicinājums pārdomāt, kādēļ ar tādām aizdomām un ienaidu šodien cilvēki uztver jebkuru, arī visnevainīgāko paziņojumu, kam paši it kā taču piekrīt

Jêkabs [212.93.105.69]
# Iesūtīts: 2011.12.06 11:44:19
papucs, laiki, kad roku buçoja priesteriem nebija slikti laiki, vnk citi , patriarhâlâki laiki.
Visi bija kristieši-baltiešos luterâni un çangalos katoli,un zinâja kas launs, kas labs.
Jêkabs [212.93.105.69]
# Iesūtīts: 2011.12.06 11:48:35
aivars, tu tik par savu Obamu, pašam tev kâds bžiks uz viñu, bet Papucs tâ vispârîg... Labas lietas pasaka kâ ierindas kristietis, no tiem, kas priesterim roku nrbuço.
Aivars
# Iesūtīts: 2011.12.06 12:03:29
Jêkabs [212.93.105.69]
Tēmas virsrakstu redzi, rjadovoj ješka?
Jêkabs [212.93.105.69]
# Iesūtīts: 2011.12.06 12:08:08
tu taçu nevari gribêt noturêt diskusiju tikai par kâdas tur salu lielvalsts virsaiša izteikumiem eglîti aizdedzot.
Aivars
# Iesūtīts: 2011.12.06 13:51:20
Jêkabs [212.93.105.69]
Protams, ka ziņa ir tikai pārdomu ierosmei
Bet ir zīmīgi, kāda veida pārdomas klātesošos nodarbina
Papucs
# Labojis Papucs: 2011.12.06 15:08:04
Aivars
pārdomas klātesošos

Pārdomas ir skaidrākas par skaidru - klātesošajiem nepatīk, ka Kristus vārds tiek nelietīgi valkāts.

Ziņa pati par sevi ir skaidra un vismaz 2000 gadu veca, taču tieši Tu vēlējies, lai tā tiek sasaistīta ar Obamas vārdu, kas arī rezultātā notika

P.S. Un mēs arī neesam tik šauri domājoši, tāpēc tēma loģiski tika paplašināta.

Raimonds
# Iesūtīts: 2011.12.06 15:23:41
Juris Saivars
Pārdomu vērtus novērojumus izsaki!
Tuvojoties Ziemassvētki nav slikti kopīgi padomāt, kas latviešus, un ne tikai latviešus, bet vispār sabiedrību spēj vienot un iedvesmot labiem, pašaizliedzīgiem darbiem, bet arī domāt par labām cerībām un idejām kopīgai nākotnei? Latvietim laikam ierastāk ir bijis domāt par pagātni. Piemēram, mūsu garīgie vadītāji, pirmkārt, un tas jau ir gadiem lielākais uzsvars, aicina uz pastiprinātu pagātnes grēku nožēlu, pazemību, padziļinātu meditāciju. Savā ziņā tas ir ceļš, kas liek nevienam vien aiziet no sabiedriski aktīvas dzīves un pozīcijas t.sk.arī Baznīcā. Noteikti tik liela sevis izvētīšana, atsacīšanās, noliegšana ir domāta, kā aicinājums, lai krāšņāk uzplaukst ticības zieds. Bet, vai tik luterāņiem nav otrādi, ka laba grēknožēla ir priecīgas un darbīgas ticības auglis. Priecīga un nākotni skatoša ticība ir spējīga pārvarēt pagātnes ievainojumus un vilšanos.

Man patīk šis teiciens, ko reiz kādas lielas Baznīcas vadītājs teica, ka mūsu nākotne neiesākas rīt vai aizparīt, bet mūsu nākotne sākas jau šodien, tagad! Jo līdzīgi kā ģimenē, ja katrs domā un dara savu, sapņo - ja vien sapņo - pilnīgi ko savu, tad vispār rodas jautājums par to, kāpēc mēs vēl esam kopā? Ja paši par savu nākotni neparūpējamies, tad būs citi, kas parūpēsies mūsu vietā.
Jêkabs [212.93.105.69]
# Iesūtīts: 2011.12.06 15:42:06
Raimonds,
bet vai nesanâk vien labi saukli ?
Jo katrs ir tajâ situâcijâ, kâdâ ir un ko, piemêram, îpaši var intensificêt un padzilinât tâdâ intîmâ lietâ kâ grêknožêla? Nožêlo taçu tos grêkus, ko padara.
Raimonds
# Iesūtīts: 2011.12.06 16:27:55
Jêkabs [212.93.105.69]
Tur tas āķītis, nevis bezgalīgi nodoties savu dvēseles dzīļu analīzei vai sevis pašiznīcinošai paššaustīšanai, bet mācīties uzticēties augšāmceltajam Pestītājam.
Aivars
# Iesūtīts: 2011.12.06 16:33:18
Raimonds
Vecais labais stāsts par evaņģēliju. Re cik automātiski arī kristiešiem ir farizejot par 2. baušļa pārkāpšanu un ko tik vien nē, jo ir taču trenēts šis instinkts - nopelt, nosodīt, uzrādīt apsūdzību un problēmas kristieša dzīvē, baznīcā utt...
un tad nu paskaties nu paskaties uz putniem gaisā ... tie maitas taču nodokļus nemaksā, parazīti tādi ... un puķes laukā ... kristīgu pazemību nepieprot
Nepieminēs Obama Kristu, viņš būs antikrists, pieminēs - būs viltīgs antikrists..
Bet ir taču kaut kas simbolisks, ka pasaules lielvalsts vadītājs dod godu Ķēniņu Ķēniņam un Kungu Kungam, kura Adventu svinam
Aivars
# Iesūtīts: 2011.12.06 16:38:43
dvēseles dzīļu analīzei
nu kas ne tikai degunu urbina, bet ar pirkstu rīkli urķē, pats vainīgs

Jeņķu kovbojiem esot teiciens, "ja atklāj, ka esi dziļā bedrē, tā ir zīme, ka jābeidz rakāties"
Jêkabs [212.93.105.69]
# Iesūtīts: 2011.12.06 16:50:40
Raimonds, âmen.-
Aivars, ak vai cik brîniškîgi un neparasti - dozéti vârdi par Kristu, ñemot vêrâ tâs Mamonu salu lielvalsts kristîgo vêsturi. Ja Kînâ tos teiktu, es prastu novêrtêt.
Aivars
# Iesūtīts: 2011.12.06 16:58:04
Jêkabs [212.93.105.69]
Slikti! Vai tad tiešām Kristus apliecināšana `kristīgajā` pasaulē nav vērā ņemama un ir nicināma?
Raimonds
# Iesūtīts: 2011.12.06 17:23:57
Aivars
Es kaut kā vairāk pieķēros domai par nākotni. Pats par to, diemžēl, pamaz domāju.
Jêkabs [212.93.105.69]
# Iesūtīts: 2011.12.06 17:37:51
Aivars, ja tev slikti, pamêgini ožamo spirtu? Es esmu sajûsmâ par aizkustinošo politkorektuma evañgêliju no Obamas .
Jêkabs [212.93.105.69]
# Iesūtīts: 2011.12.06 17:41:53
Raimonds, nãkotne vairâk saistâs ar cerîbu uz pârticîbu, pârêjo Dievs man devis. Gribâs bêrnus izskolot un pasauli apcelot.
Aivars
# Iesūtīts: 2011.12.06 17:52:34
Jêkabs [212.93.105.69]
ha ha ha
bet es domāju, lūk par ko - kāpēc apustulis Pāvils rakstīja Filipiešiem 1
15 Daži naida un strīda dēļ, bet citi ar labu prātu sludina Kristu.
16 Vieni aiz mīlestības, zinādami, ka esmu šeit, lai aizstāvētu evaņģēliju,
17 otri pasludina Kristu, patmīlības dzīti, aiz netīriem nolūkiem, domādami ar to manām važām pievienot bēdas.
18 Ko tad nu? Par katru veidu, kādā Kristus tiek pasludināts - vai ar izlikšanos vai patiesībā, es priecāšos.
Jêkabs [212.93.105.69]
# Iesūtīts: 2011.12.06 17:57:46
raudât neraudu, naidâ nesašûtu pret Obamu, tâtad visdrîzâk priecâjos. Lalalâ, lalalâ
παλαιό ανόητος
# Iesūtīts: 2011.12.06 20:00:10
Redzu, ka Aivaram šī mazā diskusija ir labi noderējusi, lai pakratītu pirkstu par forumiešu farizejismu un kompleksiem. Protams, vienmēr ir jauki kādu eepreecināt.
Bet vismaz man kā nekristietim tas, ka politiķis lieto reliģisku retoriku, vienmēr liekas aizdomīgi. Iepriekšējais amīšu prezidents mēdza saukt Irāku par "ļaunuma ass sastāvdaļu". Vēlāk viņu izlūkdienests meloja par masu iznīcināšanas ieročiem un Amerika iebruka Irākā, izraisot karu, kas nav beidzies vēl šodien. Šī kara ietvaros, domāju, lielā mērā pateicoties reliģiskās retorikas burvju varai, amerikāņi sāka spīdzināt ienaidniekus.
Nu un man liekas, ka tā vietā, lai skaisti runātu, viņu prezidents varēja pildīt savus solījumus. Var jau būt, ka runas par Kristus mīlestību ir nepieciešams pirmais solis..
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 6 , pavisam kopa bijuši: 34098