atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Vai esat savā ticības dzīvē
Gnostiķis
Iesūtīts: 2011.07.30 21:13:57
Saņēmuši kādas nepārprotamas Dieva zīmes , kad esat šaubās un jautājat Viņam pēc padoma?
<< . 1 . 2 . 3 .
AutorsZiņas teksts
armilo
# Iesūtīts: 2011.08.08 23:04:32
Eshkola
" vai ir labi lūgt Dievam zīmes"

es domāju, kad ticībā drīkst visu. Dievs par to noteikti nedusmosies. Cita lieta vai viņš to zīmi dos, un kad un kādā veidā, to nekad nevar zināt. Vēl man šķiet, ka zīmju lūgšana vairāk piestāv jaunākajiem ticības brāļiem un māsām. Vecajiem jau vairāk vai mazāk savs ceļš ir zināms.
armilo
# Iesūtīts: 2011.08.08 23:08:36
Adonika

ok, beigsim Dievu salīdzināt ar mammu. Šādas līdzības gan palīdz saprast domu, tomēr tām ir robežas. Attiecībām ar Dievu nekas protams nevar līdzināties.
Eshkola
# Labojis Eshkola: 2011.08.08 23:15:57
armilo
paldies
iedomājos par Gideonu. Viņš taču arī prasīja zīmes Dievam. Tajā brīdī viņš bija jauns vai vecs ticības brālis?
Un, ja es tomēr izlemju prasīt zīmi no Dieva, vai tad man vienkārši jālūdz "kādu zīmi", vai jāsaka konkrēti - ja tā Tava griba, tad lai notiek tas un šitas (nu piemēram kaimiņa ēzelis runāt sāk ar mani)...
armilo
# Iesūtīts: 2011.08.08 23:25:41
Eshkola

Gideons bija vecās derības brālis, tātad jaunākais brālis. Gideons lūdza vienkārši zīmi bez detaļām ar ēzeļa mēlēs runāšanu.
Eshkola
# Iesūtīts: 2011.08.08 23:30:51
armilo
nu kaut kādus nosacījumus jau viņš izteica gan (par rasu aitas vilnā), pie kam 2 reizes...
Un kā ir JD? laikam jau nav aprakstīts neviens , kas zīmes lūdz (nu izņemot farizejus, bet tie kā zināms, bešā palika)
Memekija
# Iesūtīts: 2011.08.08 23:31:14
Adonika nekristīga ir ideja par to ka attālināšanās no Dieva ir pieaugšana Viņā. Tas ir ceļš uz atkrišanu. Un tam raksturīga sava ceļa iešana nevis Dieva vadība.
Nevis no Dieva, bet no savām ilūzijām par Dievu. Pienāk brīdis, kad viņas ir neglābjami jāatmet, lai Dievu varētu pa īstam satikt. Nesen to pārdzīvoju, zinu, par ko iet runa.
Memekija
# Labojis Memekija: 2011.08.08 23:36:34
Vienreiz esmu lūgusi Dievam tiešu atbildi, tā bija svarīga izvēle. To arī saņēmu. Nevaru apgalvot, ka es to tekstu dzirdēju, bet vienā mirklī bija skaidrs, it kā man tas būtu tieši pateikts.Līdz atbildei gan dabūju kādu nedēļu pagaidīt.
armilo
# Iesūtīts: 2011.08.08 23:49:33
Eshkola

lai vai kā, bet zīmi Gideons dabūja. JD Pēteris uzprasīja tādu zīmi, ka pa maz nelikās skat. Mat. 14:28
dafne
# Iesūtīts: 2011.08.08 23:53:31
Eshkola
nepalika jau farizeji bessa..Jonas zime takss bija
Eshkola
# Iesūtīts: 2011.08.08 23:55:10
armilo
nu es vispār protu peldēt... bet gan ko vienkāršāku izdomāšu, neesmu jau nekāda klints, tikai eshkola
Papucs
# Iesūtīts: 2011.08.14 09:24:27
Eshkola
Vai zīmi kā zīmi, pēc kuras pastāv vēl arī iespēja izdarīt izvēli?

Tad jau labāk, kā te daži minēja, ir paprasīt skaidru un gaišu atbildi nevis zīmi.

dafne
man bisku savadaka sastapsanas bija ticibas celja sakuma - vai tas bija uzraksts elektrības stabā "Nekāp! Nositīs!" ?
dafne
# Iesūtīts: 2011.08.14 15:31:04
Papucs
vai tas bija uzraksts elektrības stabā "Nekāp! Nositīs
nee,kaut gan ja grib var Dieva zimes ieraudzit visur...pat uz alus pudelem...

<< . 1 . 2 . 3 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 81 , pavisam kopa bijuši: 35662