atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Vai esat savā ticības dzīvē
Gnostiķis
Iesūtīts: 2011.07.30 21:13:57
Saņēmuši kādas nepārprotamas Dieva zīmes , kad esat šaubās un jautājat Viņam pēc padoma?
<< . 1 . 2 . 3 . >>
AutorsZiņas teksts
Aivars
# Iesūtīts: 2011.08.03 22:29:58
dafne
Gadās. Ne tikai Bībeles piemēri par to liecina. Jocīgākais, ka dažkārt pat it kā kaut kādus nākamības sīkumus iznāk nosapņot. Bet var jau būt, ka taisnība teicienam, ka Dievs runā caur tādām mazām lietām
Memekija
# Iesūtīts: 2011.08.03 22:31:53
Man sapnis izraisīja svarīgāko pagriezienu garīgajā ceļā.
Sicilia
# Iesūtīts: 2011.08.03 22:32:42
Nu ne gluži nepārprotamas zīmes, bet mājienus esmu saņēmusi. Daudz ko nosapņoju. nesen bija sapnis, kas gandrīz piepildījās... Varbūt Dievam mainījās plāni. Tad redzēju citu sapni un ceru, ka tas piepildīsies.
Drizāk ir tā, ka es no rīta pamostos ar konkrētu apziņu kā jābūt, lai gan iepriekšējā vakarā esmu kliegusi un raudājusi.
dafne
# Iesūtīts: 2011.08.03 22:35:26
Aivars
nee.man laikam gadijas nosapnot naakamibas `lielumus"pie tam to sapni atcerejos tikai tagad...
Memekija
# Iesūtīts: 2011.08.03 23:04:17
Šad tad nosapņoju kādus gaidāmus politiskus notikumus, pie tam simbolos, kurus es nez kādā veidā saprotu. Tikai nezinu- kāpēc. Jēga būtu kaut ko sapņot, ja varētu darīt kaut ko lietas labā.
dafne
# Iesūtīts: 2011.08.04 09:51:37
Memekija
tad tev jaiet valdibaa par padomdeveeju
Adonika
# Iesūtīts: 2011.08.07 00:31:20
Es nez, ko autors saprot ar zīmēm, bet pa manam un tas kā to var lasīt Bībelē, komunikācijai ar Dievu jābūt abpusējai tb nevis tikai mēs Viņam ko sakām, bet arī Viņš mums.
Personīgi pēdējais spilgtākais bija, kad redzēju kaķi - man trīs dienas bija pazudis kaķis un ļoti pārdzīvoju, meklēju un biju zaudējusi cerību atrast. No rīta pamostoties redzēju vīzijā skaidru bildi ar savu kaķi, kas apmierināts sēž un tā kā saules izgaismots. Pēc dažām stundām savu kaķi sveiku un veselu atradu.

Bet vispār prasīt zīmes man nepatīk - raisa asociācijas ar zīlēšanu. Es kādreiz tā darīju, ka veidoju uzstādījumus. Idejiski: ja pirmā pretīmnācēja būs sieviete, tad būs tas un tas. Līdzīgi kā kāršu spēlē - ja izdosies salikt kombināciju, tad būs pozitīva atbilde. Un ja nenotika kā gribēju, tad to izbrāķēju un mēģināju pa jaunu. No tā man arī nepatīk zīmju prasīšana. Bet tas tik uz mani attiecas tb es nevispārinu.
Papucs
# Iesūtīts: 2011.08.07 18:22:30
Gnostiķis
Jā, esam saņēmuši.
Divas reizes sarunājos ar Dievu, vienu reizi ar Eņģeli vai Kristu (bija ēna, neatpazinu).
dafne
# Iesūtīts: 2011.08.07 19:30:24
Papucs
diezgan nopietni....
Papucs
# Iesūtīts: 2011.08.07 21:04:21
dafne
Jā, diezgan nopietni.
Es pat teiktu - dzīvības cenā.
dafne
# Iesūtīts: 2011.08.07 22:29:24
Papucs
man bisku savadaka sastapsanas bija ticibas celja sakuma,bet ta ari vel lidz sai dienai nezinu kas isti tas bija..
armilo
# Iesūtīts: 2011.08.08 14:09:51
Gnostiķis

savas kristietības sākumā, apmēram gadu pirms un pēc iesvētībām, esmu piedzīvojis vairākas vizuālas vīzijas nomodā, un vienu tekumu no Dieva skaidrā latviešu valodā. Pēdējos gados Dievs vairs pārdabiski nemanifestējās, un sākumā tas mani satrauca, jo biju pieradis pie tik tuvām attiecībām ar debesu Tēvu. Tagad esmu to pieņēmis, un ļauju Dievam veidot mūsu attiecības pēc Viņa labajiem ieskatiem. Es domāju, ka man tas bija vajadzīgs, lai nostiprinātos kristīgajā ticībā. Katru cilvēku Dievs uzrunā citādi, un to vislabāk var novērot kristiešu atgriešanās liecībās.
armilo
# Iesūtīts: 2011.08.08 14:23:12
Ctulhu

tas ir līdzīgi kā mātei ar bērnu. sākumā bērnam vajag mammu katru stundu, tad retāk un retāk, līdz bērns kļūst pavisam patstāvīgs, un attiecību uzturēšanai pietiek satikties vienreiz nedēļā
Adonika
# Iesūtīts: 2011.08.08 15:07:24
tas ir līdzīgi kā mātei ar bērnu. sākumā bērnam vajag mammu katru stundu, tad retāk un retāk, līdz bērns kļūst pavisam patstāvīgs, un attiecību uzturēšanai pietiek satikties vienreiz nedēļā
Neskan īsti kristīgi. Kaut pati ideja par neatkarīgu dzīvi no Dieva. Kur nu vēl tas ka draudze ir Kristus līgava nevis meita tb tām attiecībām visu laiku jābūt tuvām.
Adonika
# Iesūtīts: 2011.08.08 15:09:37
Es domāju, ka man tas bija vajadzīgs, lai nostiprinātos kristīgajā ticībā.
Tas ir viens. Bet otrs ir tas, ka Dievs sāk runāt klusāk tāpēc, lai mēs viņam tuvāk pieietu. Ja nepieejam, tad tikai secinām, ka sākām dzirdēt sliktāk. Attiecības jau ir abpusējas un arī ieinteresētībai tajās jābūt abpusējai.
armilo
# Iesūtīts: 2011.08.08 15:13:50
Adonika
"Neskan īsti kristīgi."

ja bērns noliegtu savu māti, tad tas skanētu nekristīgi. tomēr bērns mīl savu māti visu mūžu
dafne
# Iesūtīts: 2011.08.08 15:17:38
armilo
tu vairak nedomaji par tam sajutam,kuras ticibas celja sakuma..ta Dieva klatnibas izjuta visur kur vien eji,bet velak ta paraug ticibaa bez ssim sajutam...?
armilo
# Iesūtīts: 2011.08.08 15:24:55
dafne

jā, līdzīgi
Eshkola
# Iesūtīts: 2011.08.08 22:23:35
armilo
vai Tu, lūdzu, nevarētu atbildēt uz man svarīgo jautājumu 1. lpp ?
Adonika
# Iesūtīts: 2011.08.08 22:27:01
ja bērns noliegtu savu māti, tad tas skanētu nekristīgi. tomēr bērns mīl savu māti visu mūžu
nekristīga ir ideja par to ka attālināšanās no Dieva ir pieaugšana Viņā. Tas ir ceļš uz atkrišanu. Un tam raksturīga sava ceļa iešana nevis Dieva vadība.
<< . 1 . 2 . 3 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 63 , pavisam kopa bijuši: 34842