atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Par sevis maaniishanu
Jošs Mulders
Iesūtīts: 2011.06.29 11:46:11
Lai pasargaatu gnostikja teemu!
<< 1 ... 27 . 28 . 29 . 30 . 31 . 32 . 33 . 34 . >>
AutorsZiņas teksts
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2011.07.08 10:38:25
a_masiks
Neesmu. Rada iekšēju pretīgumu, iedomājoties vien. Nav jau jāmēģina pilnīgi viss. Katrs cilvēks ir tā bišku atšķirīgi iekonfigurēts.
Ja Ctulhā ir iekonfigurējusies kāds īpašs pretīgums uz alkoholu, tad jau viņu nekas nespēs pārliecināt pamēģināt.
Tieši pret Ctulhu argumentu nebūs.
a_masiks
# Iesūtīts: 2011.07.08 10:42:17
EzītisMiglā
Sajūtas. Sajūtu dēļ ir vērts daudz ko pamēģināt.

Nav jau jāmēģina pilnīgi viss. Katrs cilvēks ir tā bišku atšķirīgi iekonfigurēts.


nu tad tiec skaidrībā - ko ir tās sajūtas vērtas, un vai tiešām vajag visu mēģināt, lai arī tas nebūtu ar īpašu risku veselībai?
Tb- tieši tas, ko Cth arī minēja kā argumentu.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.07.08 10:47:26
Homo tā kā tomēr izkrīt no tās olekts, jo tās ir divu cilvēku brīvprātīga vienošanās.

Kaa tu zini ka taa ir briivpraatiiga?

Tobish 40gadiigs viirishkjis, kad "labpraatiigi" pavedina 18gadiigu puisieti, tu tieshaam TICI ka tas 18gadiitais ir taa "labpraatiigi piekritis" ibo par visu ir informeets?

Arii beernu var pierunaat un apvaardot taa, ka vinjsh "labpraatiigi piekriit"

"Labpraatiiga vienoshanaas" ir tikai atmazka, ar kuru tie, kuriem pieder Vara, apklusina tos, kas iebilst pret vinju izvirtiibu!
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2011.07.08 10:48:44
Jautājums bija, kādā ir?

Taadaa pashaa kaa zapte un meesli ir laba manta ko uz maizes likt. Abi divi organika. Nav iebildes.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.07.08 10:51:58
Tu un kontuzēta žirafe ne ar ko neatšķiraties, jo abi zīdītāji olololol.

Vispaar jau to tu teici! Un tas ir TAVS verdikts par EM

p.s. tu paarliecinaats, ka EM nav smuka garkaajaina pupaina blondiine?
a_masiks
# Iesūtīts: 2011.07.08 11:00:45
Gnidro [90.130.169.76]
Un kāda ir tava olekts?
Cth dotajā piemērā - tāda pati kā Cth olekts = gadījumi, kas nekaitē tavai veselībai, bet nav tā vērti, lai tiktu izmēģināti bez kādas īpaši spiedīgas vajadzības. A bet kaut kādu psiholoģisku bloku gadījumā - netikti izmēģināti nekādā gadījumā, pat nāves draudu priekšā.
Ar to tie varētu būt vienādi ar Cth nevēlēšanos lietot alkoholu. Un šai gadījumā ir vienalga - Cth pietēlo vai arī tiešām kategoriski atsakās.

Tipa kā Mulderim? tjipa tas ir tavs minējums, uz kura bāzēsi tālākos apgalvojumus?

Tu un kontuzēta žirafe ne ar ko neatšķiraties, jo abi zīdītāji olololol.
nu, no zīdītāja dzirdu....
a_masiks
# Iesūtīts: 2011.07.08 11:06:43
Gnidro [90.130.169.76]
Vispār vajadzētu ieviest kaut kādu likumu forumos, ka nedrīkst lietot analoģijas. Tās labi noder tukšpaurīgiem demagogiem, bet no loģikas viedokļa ir nereleventas, nemaz nerunājot par zinātnisko.

diemžēl tieši uz šāda līdzību deklamēšanas principa pastāv visa kristīgā ticība, kristīgā kultūra un jebkādas Dieva pierādīšanas/definēšanas metodes. Tā, ka nāksies TE tev to pieciest, vai arī griezt sev vēnas.
Es gan ieteiktu iemācīties atrast neatbilstības līdzībās, un sameklēt vēl trāpīgākas, tikai pretējas līdzības. Tb - kļin kļinom višibajut...
a_masiks
# Iesūtīts: 2011.07.08 11:08:32
Gnidro [90.130.169.76]
Ctulhu domā, ka visi, kas lieto alko ir stulbeņi, kas neapzinās tā negatīvās ietekmes. Jama loģika, ne mana.

negluži. Tas TU domā, ka Cth tā domā. Un no tā izriet arī pārējie tavi secinājumi šai sakarā.
Lieki teikt, ka TU domā par Cth pilnīgi kļūdaini.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.07.08 11:24:44

Vispār vajadzētu ieviest kaut kādu likumu forumos, ka nedrīkst lietot analoģijas. Tās labi noder tukšpaurīgiem demagogiem, bet no loģikas viedokļa ir nereleventas, nemaz nerunājot par zinātnisko.


Taisi savu forumu un ievies dajebkaadus likumus kaadus tur gribi!

Ja tev tik ljoti nepatiik analogjijas, nu atvaino, iespeejams tev ir par agru diskuteet interneta videe, jo aciimredzot pieklaajiigi un bez psihoshanas to elementaari nespeej izdariit. Tev ko patiik pasham sev nervus chakareet... mazhosims arii ir novirze no normas. Ej pie aarsta, ja tev no manis psihozes metaas.

A tagad par teemu.. es atbildeeju!
Tagad pasaki kaadaa veidaa sex ne ar preteejo dzimumu kaut kaa veel gradeejas... Manaa uztveree tas viss ir slimiibas. Jautaajums var buut par slimiibas formu un nopietniibu, bet taas visas ir novirzes un slimiibas... Citiem iedzimtas, citiem ieaudzinaatas, citiem kaadu traumu rezultaats... Nekas... pasaulee ir gadiijumi, kad slimiibas aarstee, ir gadiijumi kad nevar izaarsteet, un tad ar to ir jaasamierinaas un jaadziivo un taadiem cilveekiem naakas just liidzi un vinjiem jaapaliidz integreeties sabiedriibaa, nu un ir slimiibas kuru deelj liek aiz resteem un apkaart dakteri baltos halaatos staigaa.

Bet taam visaam ir viena kopiiga elementaara ieziime - taas visas ir sliimiibas, novirzes no pareiza attieciibu modelja starp dzimumiem. Neatkariigi ko ultrafeministes, homofiili un citi "fiili" klaaree... jo protams, katram sava novirze par normu shkjiet, un katrs psihais savu novirzi grib paareejai populacijai par "dazhaadojoshu normaaliibu" projiceet.
Mulders tam pretosies.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.07.08 11:26:56
Jā, iespējams. Es par jamo varu spriežu tikai no viņa internet-personas, jo personīgi nepazīstu.

Tikai kaut kaa aizmirsti, ka spried ta izejot no SAVIEM priekshtatiem un spriestspeejas, kuru, aciimredzot, vispaar neapshaubi!
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.07.08 11:30:47
http://make-everything-ok.com/
a_masiks
# Iesūtīts: 2011.07.08 11:32:15
Gnidro [90.130.169.76]
Cth attieksme pret alkoholu nav tik prasta. Ibo Cth zin, ka etilspirts, lai arī uz laiku saindē organismu - pie mazām devām un mazas intoksikācijas tas ir atgriezenisks process. Tb - kaitējums organismam ir pārejošs. Taču bieži lietojot rada pieradumu un jau neatgriezeniskus bojājumus. Tīri formāli Cth ir taisnība - ir stulbi intoksicēt savu organismu, lai ķertu baudu no sava saindētā organisma disfunkcijas. Protams, Cth ignorē to, ka šī intoksikācija nedaudz izmaina smadzeņu funkcionalitāti, zināmā mērā noņemot nosacījuma refleksus visādu psiholoģisku bloku veidā. Tb- risina psiholoģiska rakstura problēmas, palēnām graujot psihi. Cth uzskata ka ir citi veidi, kā to darīt, negraujot psihi. Bet tas tomēr ir ātrākais un pieejamākais variants.... attiecīgi arī ne pats labākais...
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2011.07.08 11:43:17
Līdzīgi jau arī Muldera ticību var uztvert par psihisku slimību;

Droshi vien ka taa VAR uztvert... Jautaajums tad paliek elementaaraa saliidzinaajumaa... Nu taa novedod liidz absurdam.

Kaada sabiedriiba buutu labaaka... Taada kuraa VISI tic taapat kaa Mulders - respektiivi ir Kristieshi un nav neviena ateista (normaalaa). Jeb sabiedriiba, kuraa VISI ir homo, nekro, pedo fiili un nav neviena heterofiilja (normaalaa).

Shaadi domu experimenti dazhkaart var paraadiit kaada slimiiba ir biistamaaka! Protams tas arii ir jautaajums no projiceeshanas un modeleeshanas speejaam.


Piemeeram, ateismu arii Mulders uztver par novirzi no normas, bet ne tika smagu kaa shitaas homo,pedo,nekro...

Un ja es taa modeleeju, es labpraataak dziivotu Ateistu sabiedriibaa - laigan tas buutu ljoti ljoti gruuti un psihologjiski smagi, nekaa hetero, pedo, nekro sabiedriibaa... kur es droshi vien noshautos vai noshautu kaadu visai driiz. Un tad mani kaads nekro... izmantotu.
Gnidro [90.130.175.146]
# Iesūtīts: 2011.07.08 11:49:02
Jošs Mulders
Ja tev tik ljoti nepatiik analogjijas, nu atvaino, iespeejams tev ir par agru diskuteet interneta videe

Lol, neatbilstīgas analoģijas ir tipiskākais ``interneta filozofu`` paņēmiens, īpaši tīņu vidē. Tu es tīņa mentālajā līmenī, ja uzskati, ka tava demagoģija ir awesome, jo proti analoģēt.

Tagad pasaki kaadaa veidaa sex ne ar preteejo dzimumu kaut kaa veel gradeejas...

Tā kā es neesmu reliģiozs, tad tabu šajā sakarā man nav. Kāpēc lai tas priekš manis gradētos kaut kā citādi kā heteroseksuāls sex. Seksa pamatfunkcija = intīmo, erotisko attiecību virsotne jebkurās divu cilvēku attiecībās, vai tās būtu starp diviem pretējā vai viena dzimuma cilvēkiem.

Manaa uztveree tas viss ir slimiibas.

Nu manā uztverē visa veida organizētās reliģijas ir masu psihoze, kas bāzēta indoktrinētā šizofrēnijā. Bet es par to neceļu traci. Katrs jūk prātā pa savam.
Gnidro [90.130.175.146]
# Iesūtīts: 2011.07.08 11:51:36
Bet taam visaam ir viena kopiiga elementaara ieziime - taas visas ir sliimiibas, novirzes no pareiza attieciibu modelja starp dzimumiem.

Tā kā tu nevari uzrādīt avotu, kas objektīvi nosaka ``pareizos attiecību modeļus``, tad varam ignorēt tavu pļutku šajā jautājumā.

jo protams, katram sava novirze par normu shkjiet, un katrs psihais savu novirzi grib paareejai populacijai par "dazhaadojoshu normaaliibu" projiceet. Mulders tam pretosies.

Apmēram kā kriistiešui savu šizofrēniju vēlas uzprojicēt uz visas cilvēces. Gnidrologs pretosies. Tas ir normāli. Idejas atšķiras.
Gnidro [90.130.175.146]
# Iesūtīts: 2011.07.08 11:53:34
Jošs Mulders
Tikai kaut kaa aizmirsti, ka spried ta izejot no SAVIEM priekshtatiem un spriestspeejas, kuru, aciimredzot, vispaar neapshaubi!

Well, Ctulhu antagonisms jebkādai alkohola lietošanai ir ļoti līdzīgs tai, kuru esmu novērojis dažu bijušo ex-alkaholiķu retorikā, tāpēc jā, tev taisnība.
Gnidro [90.130.175.146]
# Iesūtīts: 2011.07.08 11:57:17
a_masiks
Cth uzskata ka ir citi veidi, kā to darīt, negraujot psihi.

Jāsaka, ka lai gan es būtu priecīgs, ja tāds būtu, bet es neesmu līdz šim sastapis ``citus veidus``, kas analogā veidā iedarbotos uz cilvēka psihi kā alkohols. Intravertiem un pārlieku kautrīgiem cilvēkiem alkohols bieži vien ir vienīgais ceļš uz dajebkādu socializēšanos. Sad but true.
Gnidro [90.130.175.146]
# Iesūtīts: 2011.07.08 11:59:14
Jošs Mulders
Kaada sabiedriiba buutu labaaka... Taada kuraa VISI tic taapat kaa Mulders - respektiivi ir Kristieshi un nav neviena ateista (normaalaa). Jeb sabiedriiba, kuraa VISI ir homo, nekro, pedo fiili un nav neviena heterofiilja (normaalaa).

Kārtējais logical fallacy no tevis vārdā ``false dichotomy``. Visi tavi spriedumi no šādām fail demagoģijām vien sastāv.
a_masiks
# Iesūtīts: 2011.07.08 12:03:43
Gnidro [90.130.175.146]
Intravertiem un pārlieku kautrīgiem cilvēkiem alkohols bieži vien ir vienīgais ceļš uz dajebkādu socializēšanos. Sad but true.

vienīgais ceļš, ko tie paši var vai vēlas saskatīt. bet tas nemazākajā mērā nenozīmē ka tas IR vienīgais ceļš.
tas ir tāpat kā ar depresiju. medikamenti sākuma stadijā nemaz nav vienīgais veids, kā tikt ar depresiju galā. taču pārējie prasa lielu darbu pašam ar sevi. un ne visi to vēlas....
Gnidro [90.130.170.66]
# Iesūtīts: 2011.07.08 12:54:33
a_masiks
Uz nepamatotiem apgalvojumiem man nav ko atbildēt.
<< 1 ... 27 . 28 . 29 . 30 . 31 . 32 . 33 . 34 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 8 , pavisam kopa bijuši: 9734