atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Esi uzticams! (1.Kor.4:1-5)
Raimonds
Iesūtīts: 2011.06.01 21:19:02
Draudžu dienām ir dots skanīgs nosaukums - esi uzticams! Vai uzticībai šajos laikos vēl ir kāda nozīme? Un ja, ja sakām - esi uzticams, ko ar to domājam?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>
AutorsZiņas teksts
Raimonds
# Iesūtīts: 2011.06.08 00:21:49
dafne
Man patīk palasīties Tavas atbildes.
Dievs mums uzticas daudz vairāk nekā mēs Viņam. Šo domu vairākkārt atkārto Brennans Menigs "Evaņģēlijā skrandaiņiem"

Kā Tu domā, kā mēs varam stiprināties vai vingrināties uzticībā? Un vai vispār to var kaut kā uztrennēt ?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.06.08 09:25:14
Raimonds, dot karstaa laikaa Mulderam patureet juusu alu
dafne
# Labojis dafne: 2011.06.08 10:23:01
Raimonds
Laikam jau tas dzirdetais,lasitais un pardomatais kaut kur nosezas,jo es ar nesen lasiju so gramatu,bet es atceros ,ka ari spredikos ir runats,par to ka Dievs mums uzticas.un man tie ir ljoti svarigi vardi.

Pedeja laika pie sevis redzu,ka uzticibu Dievam var uztrennet vienkarsi nebaidoties dzivot,nemukt no kaut kadam lietam,bet iet tam cauri palaviba uz Dievu...uzticoties Vinam.
..ta varetu but ari ikdiena,kad uzticamies mazas lietaas..ne tikai tad,kad mus piemekle parbaudijuma briizzi

Bet butiba,kurs tad var mums pilniba uzticeties..neskatoties ne uz ko..tikai tads,kurs mus miil
Raimonds
# Iesūtīts: 2011.06.08 19:34:57
dafne
Nedaudz paturpinot domu, ka uzticibu Dievam var uztrennet vienkarsi nebaidoties dzivot,nemukt no kaut kadam lietam,bet iet tam cauri palaviba uz Dievu...uzticoties Vinam.
Šodien par kādiem "kapusvētkiem" bija rakstīts - pasākuma laikā mākslinieku grupa mākslinieka Aigara Bikšes vadībā akcijas laikā ar uguni aizlaidīs debesīs «Trīsgalvaino kurl-akl-mēmo jodu» - kā simbolu aizejošajai vēlmei nedzirdēt, nerunāt vai neredzēt notiekošās netaisnības.
Raimonds
# Iesūtīts: 2011.06.11 14:22:19
Kurš no forumistiem piedalīsies Draudžu dienās? Vai tagad vēl par to domā, kā būtu, ja būtu?
dafne
# Iesūtīts: 2011.06.11 17:09:52
Raimonds
es jau gribetu piedalities daraudzu dienaas,bet atvalinajums par iisu
Vienkārši balss
# Labojis Vienkārši balss: 2011.06.13 11:54:18
Raimonds
Domāju, ka piedalīšos. Tu piedalīsies?
Raimonds
# Iesūtīts: 2011.06.14 14:19:08
Vienkārši balss
Laikam piederēšu vairāk pie tiem, kas palīdzēs citiem tur nokļūt.

Bet kā saprast šos vārdus, esi uzticams? Uzticams sev, tuvākajiem, Dievam. Cilvēcīgi jāatzīst, ka sevi saukt par uzticamu, vai vienmēr varam? Ja varam, vai tā nav lepnība? Vai vēl viens aspekts: uzticība ir abpusējas attiecības gan tam - kas uzticās, gan tas - kurš uzticās. Kur problēmas būtība, ja neuzticās?
Raimonds
# Iesūtīts: 2011.06.14 14:32:58
Ctulhu
Kā Tu sevi raksturotu 10 baļļu sistēmā starp uzticams un neuzticams.
pats sev, savai idejai, nākotnes sapņiem... jo uzticības objekti, atmiņa un algoritmi ar laiku tomēr mainās, jāizdara kādas korekcijas. Tāpēc, ka savstarpējās attiecības lielu lomu nospēlē cilvēciskais faktors, jo izšķiroša nozīme ir atskaišu sistēmai jeb ideāliem, cik katrs redz lielus šo savus dzīves ideālus?
Raimonds
# Iesūtīts: 2011.06.14 14:45:28
Ctulhu
Personiskā infa par uzticību - mēs katrs ceram, ka dabūsim ieskaiti.
Viss, kas ir cilvēcīgs (cilvēka faktors) ir dinamisks un pakļauts pārmaiņām bieži ne no mums neatkarīgām: vecums, slimības, krīzes, apstākļi utt., utj.
Raimonds
# Iesūtīts: 2011.06.14 14:57:05
Ctulhu
Daļēji jau tā ir kā saki, ja domājam par uzticību no paša skatu punkta, kā trenniņu un sagatavotību. Bet uz to varam paskatīties arī kā uzticēšanos draugam, kurš arī ja kļūdies - sapratīs, arī ja mainies - dzīvos līdzi. Uzticēšanās kā ļaušanās tuvākajiem, viņa labvēlībai, viņa palīdzībai.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.06.14 15:04:58
Ctulhu, a ja nekontrolee? Tad kljuusti neuzticams, haotisks un visaadi citaadi shiis nekontroleejamaas situaacijas upuris?
Raimonds
# Labojis Raimonds: 2011.06.14 15:09:02
Ctulhu
Uzticamiiba - taa ir situacijas kontrole. Es esmu uzticams, ja kontroleeju situaciju.
Divi tādi sastopas un beidzas ar to, ka vienam sāk likties, ka otrs kaut ko viņam ir atņēmis un parādā. Cik šādu arhetipisku stāstu, sākot ar Kainu, nav Rakstos!
Raimonds
# Iesūtīts: 2011.06.14 15:16:15
Ctulhu
Ja starp viņiem būs uzticība, bet nevis cīņa par varu, hirarhijas veidošana, amatu dalīšana, sevis apliecināšana utt., tad tā varētu būt.
Aivars
# Iesūtīts: 2011.06.14 15:18:48
Raimonds
Es esmu uzticams, ja kontroleeju situaciju.
Divi tādi sastopas un beidzas ar to, ka vienam sāk likties, ka otrs kaut ko viņam ir atņēmis un parādā
Te vakar laikam viena forumiete atsaucās uz 1996 gadā izskanējušu viena ASV psihologa apgalvojumu, ka homofobija esot homoseksualitātes izpausme. Tajā lapā akurāt redzēju kaut kāda psihologa vēstījumu, ka katras attiecības kontrolējot tas, kurš ir mazāk ieinteresēts otrā. Principā, tas nozīmē, ka `kontrolētājs` nebūs tas, kas ar Tevi rēķinās, un ko varētu saukt par uzticamu
Raimonds
# Iesūtīts: 2011.06.14 15:28:24
Aivars
Homoseksualitāte vai homofobija ir jāskata, cik katram tā vai cita pieredze? Kurš jūtas apdraudēts, kuru sirdsapziņa neliek mieru utt.

Savā ziņā par ideoloģijām, meliem - sevis dievināšanu un citu kontroli stāsta 14.jūnijs. (Kalmes raksts ir labs!)
Aivars
# Iesūtīts: 2011.06.14 15:35:56
Raimonds
Nē, tās homoštelles tur vispaŗ ņepričom. Bet ideja par to, ka attiecībās toni mēdz uzdot lielākais egoists, liekas diezgan atbilstoša novērojumiem. Tādēļ tas liek aizdomāties par to pašu Rakstu vietu šajā sakarā, vai kontroles frīki maz ir kā saistīti ar uzticamību
Aivars
# Iesūtīts: 2011.06.14 15:42:34
Ctulhu
Lai tevi partneris kārtīgi izkontrolē un izoptimizē!
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.06.14 15:45:16
Ctulhu, sadarbiiba bez pazemiibas neies cauri. Be ttaa kaa tu pazemiibu esi pasludinaajis par netikumu, savukaart lepniibu par tikumu... tad Aivaram taisniiba, tev buus probleemas ar kontroli, ibo vairaakumaa gadiijumu kasiisies par proceduuraam un hierarhiju, nevis situaacijas kontroli.
Raimonds
# Iesūtīts: 2011.06.14 15:46:10
Aivars
Kontrole, acīmredzot ir veids, kā savu vietu pasaulē šamie atrod. Pasarg, Dievs, ja šamiem tiek vara un liela vara... Tur ir kaut kas cilvēku iesūcoš, ievelkoš - ellišķīgas izolācijas egoisma virpulis, no kura nevar nemaz tik viegli izkļūt.
Savā ziņā uzticēšanās laikam ir tāda nabagu daļa. Uzticēties, būt atkarīgam no citu ieinteresētības, labvēlības, uzmanības. Jēzus saka, ka svētīgi garā nabagie. Viņš to runā par attiecībām ar Dievu. Interesanti. Kā Luters pirms aiziešanas saka, visi esam nabagi.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 155 , pavisam kopa bijuši: 34772