atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Ko darīt?
T-Rex
Iesūtīts: 2011.03.07 15:22:41
Mums visiem ir labi zināma rakstu vieta no Jāņa Atklāsmes grāmatas 3. nodaļas: ``Redzi, es stāvu durvju priekšā un klaudzinu. Ja kas manu balsi dzird un durvis atdara, es ieiešu pie viņa un turēšu ar viņu mielastu, un viņš ar mani.``

Ko darīt situācijā, ja cilvēks neprot atvērt savas sirds durvis Kristum? Nevar atrast durvju kliņķi pats savai sirdij. Ir sajūta, ka viss, kas notiek sasniedz prātu, bet nesasniedz sirdi. Cilvēks vēlas uzticēties Kristum, taču reizē saprot, ka lūgšana nenāk no sirds, bet no prāta. Vārdu sakot, dzīve ar Kristu nebūs patiesa un dzīva, jo sirds aizvien ir noslēgta.
<< . 1 . 2 .
AutorsZiņas teksts
skolnieks.
# Labojis skolnieks.: 2011.03.10 16:54:29
Manuprāt problēma ir tajā, ka cenšamies līdzināties saviem garīgajiem vadītājiem, kuri šislaikos aizvien biežāk ir biznesa projekta vadītāji. Bet nav jālīdzinās viņiem. Etalons ir pavisam cits - ar To salīdzināties.
Raimonds
# Iesūtīts: 2011.03.10 17:03:55
skolnieks.
žetons!
Tēvs Indriķis
# Labojis Tēvs Indriķis : 2011.03.11 10:42:18
skolnieks biznesa projekta vadītāji ir "Jaunās paaudzes" un līdzīgo grupu ar piramīdveida struktūru un naudas ievākšanu kā prioritāti vadoņi, nu labi KLB, manuprāt, viss.
Pārējie jau vairāk vai mazāk darbojas tradicionālajā kristīgo vadītāju garā.
epafrs
# Iesūtīts: 2011.03.11 22:58:33
Ko darīt situācijā, ja cilvēks neprot atvērt savas sirds durvis Kristum? Nevar atrast durvju kliņķi pats savai sirdij.

Labu padomu sirds durvju atvēršanai var gūt, palasot arhibīskapa J. Vanaga grāmatu: "Par kristīgas dzīves principiem". Tajā viņš iesaka praktizēt kristīgas dzīves disciplīnas. Tās pašas par sevi gan nespēj radīt cilvēkā iekšējas pārmaiņas, bet tās noliek cilvēka dvēseli vietā, kur Svētais Gars to var sastapt, veidot un atvērt Kristum. Kas ir kristīgas dzīves disciplīnas? Protams, viena no tām ir lūgšanas, bet bez lūgšanām ir vēl daudzas citas: Rakstu studēšana, dievkalpojumu apmeklēšana, grēksūdze, labie darbi u.c. Iespējams, ka šī grāmatiņa ir vēl kaut kur dabūjama. To izdevusi Jumava 2008. gadā. Labu veiksmi!
παλαιό ανόητος
# Iesūtīts: 2011.03.11 23:01:15
epafrs
Bet vai tā rīkoties nav tāda kā izlikšanās?
epafrs
# Iesūtīts: 2011.03.11 23:03:53
παλαιό ανόητος Manuprāt, tas ir trenniņš.
skolnieks.
# Iesūtīts: 2011.03.15 15:41:18
Trilobīte Man būtu grūti tādu sameklēt (savas konfesijas ietvaros).
Jauki, ka tik jauki ...
Tēvs Indriķis Pārējie jau vairāk vai mazāk darbojas tradicionālajā kristīgo vadītāju garā.
labi ka tāds labs Gars vada...

<< . 1 . 2 .
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 13 , pavisam kopa bijuši: 5736