atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Kā jūs izturaties pret tiem, kas nelūgti pamāca ticības lietās?
Trilobīte
Iesūtīts: 2011.02.08 12:02:27
Es atzīstu, ka man tas nepatīk, ja cilvēks mav mana autoritāte.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>
AutorsZiņas teksts
masiks iesmīkņā [87.110.184.238]
# Iesūtīts: 2011.02.08 13:11:12
Jošs Mulders
jā, jā zinu zinu - te jums gluži kā ezotēriķiem: enerģija, dimensijas, kvanti un sinerģija nozīmē PAVISAM ko citu, nekā tie patiesībā nozīmē...

Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2011.02.08 13:13:12
nekā tie patiesībā nozīmē...

Huh?

kaadaa taadaa patiesiibaa?

Redzi... ezoteerikji jau nevar pateikt ko tas noziimee... kristieshi visai konkreeti var pateikt ko kas noziimee... Jautaajums ir vai tu reekjinies ar sho noziimi sarunaas ar Kristieshiem, jeb centies vinjiem uzspiest savu valodu?

Tu kad runaa ar matemaatikji vai fizikji vai agronomu arii tjipa vinjiem maaci kaa pareizi runaat un ko IISTENIBIAA noziimee termini, kurus vinji lieto? Ilji tomeer, ja gribi saprast, ko tev staasta agranoms, tad adapteejies vinja valodai?
παλαιό ανόητος
# Iesūtīts: 2011.02.08 13:17:31
... ezoteerikji jau nevar pateikt ko tas noziimee...

Kā tad nu nevar pateikt. Ta nu gan Ņūtona binoms! Citi ezotēriķi nav ne par knapu švakāki savā terminoloģijā kā kristieši!
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.02.08 13:22:50
reksis,

Redzi... kaut vai tas klasiskais "sveetiiba" ko masiks citee... Sanaak biku kuriozi. Pats jeedziens naak no religjijas, nu teixim muusu gadiijumaa no kristietiibas. Taalaak to apgremo kaut kaadi frukti un ieliek tezauraa savu izpratni par sho jeedzienu - pietam visai kompaktu, nepilniigu.
Tad atnaak masiks un maaca kaa PATIESIIBAA jeedizens, kas origjinaalaa naak no kristietiibas, kristieshiem buutu jaasaprot!

Kristietis uz shaadu izleecienu pasaka - PNH ar savu tezauru... A ja saprast negribi, tad jaabeidz ljurinaat un jaabeidz teelot kaadu, kam ir kadaa autoritaate kaut ko citiem pamaaciit
pich_
# Labojis pich_: 2011.02.08 13:25:39
Jošs Mulders
heh, vai šeit iederētos citāts no Bībeles, kāds ir svētīgs cilvēks?
laikam jau visi zin to Psalmu 137:9
jeb tas nav svētīgs?
παλαιό ανόητος
# Iesūtīts: 2011.02.08 13:43:44
Jošs Mulders
Masika tezaurs jau nav pretrunā ar kristietību, imho.
Vai tad "Dieva vai dievu labvēlīgā ietekme, žēlastība, no dieva vai dieviem saņemtā labvēlība, laime, aizsardzība" neatbilst?
Līkcepure
# Iesūtīts: 2011.02.08 13:48:39
Nav ticības, tāpēc nav arī ticības lietu.
Džonijs
# Iesūtīts: 2011.02.08 14:27:13
Kā citi izturās pret dažādiem sludinātājiem, esmu izbaudījis uz savas ādas
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.02.08 14:35:00
reksis,

Bet masiks jau tezauru izvilka kaa pretargumentu Aivara izteiktajam "sveetiiga naave"... un meegjinaaja iestaastiit ka Tezaurus ir vieniigais pareizais sveetiibas izpratnes jeedziens, taapeec Aivars sho jeedzienu lieto nepareizi un neadekvaati... laigan jeedziens Tezauraa ir shauraaks nekaa to lieto kristietiibaa... un tad Masiks staasta, ka kristietiiba vaardus lieto kaut kaa atshkjiriigi no to pateisaas noziimes... jakobi tezaurus ir patiesaas noziimes avots vaardiem, kuru izcelsme nav tezaurus
skolnieks.
# Iesūtīts: 2011.02.08 14:36:08
Ja pamāca? Uzklausu kā viedokli. Vai
ņemu vērā tas atkarīgs nevis no mācītāja, bet gan ko viņš māca un vai tas ir pieņemams man. Citātu peistošana no Bībeles, sevišķi garos palagos , uzskatu par bezjēdzīgu jebkurā diskusijas kontekstā. Manuprāt jāizsakās ar saviem vārdiem, ja vien jautājums nav par konkrētu rakstu vietu, bet tādi jautājumi te retums, jo laikam jau skaidrība aptuveni ir.
Aivars
# Iesūtīts: 2011.02.08 14:38:28
Jošs Mulders
Varbūt tas bija viltīgs mēģinājums noskaidrot, kā izturēsimies pret nejēgu, kas nelūgts uzmācas ar padomiem ticības lietās?
Līkcepure
# Iesūtīts: 2011.02.08 14:48:43
Nebūtu slikti izveidot kaut kādu kristiešu-ateistu vārdnīcu, lai ieejot forumā to varētu turēt pie rokas un diskutēt vismaz bilinguāli.
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2011.02.08 14:53:42
Liikcepure, nu vot lieto muus kristieshus... centiisimies paskaidrot.
Prikols jau tajaa, ka ne vienmeer kristieshi zin atbilstoshu ateistiskaas pasaules idiomu vai terminologjiju lai aprakstiitu kaut ko.
Valentīnis
# Iesūtīts: 2011.02.08 15:07:22
mani sen nav pamācījuši, ticības lietās. laikam uzskata, ka nav vērts
παλαιό ανόητος
# Iesūtīts: 2011.02.08 15:09:18
Trilobīte

Vai pretēja attieksme - "nav ko bērt pērles cūkām priekšā" - arī neliecina par iedomību?
sica garlaikota... [78.84.101.18]
# Iesūtīts: 2011.02.08 15:10:10
vo es atzīšos... es nolamāju laiku pa laikam Vaļiku,..... jo man tracina, ka viņš izkropļo RKB un Dieva baušļus un ir slinks pēc ... nezinu kā..... bet man par to kauns, jo es saprotu, ka tas ir bezjēdzīgi
Aivars
# Iesūtīts: 2011.02.08 15:12:29
Trilobīte
Viņš gan te nav vienīgais, kas tā izdarās. Daudz te neluterāņu. Bet ja tevi personiski tas uztrauc, raksti viņam, aprunājieties, bet nevajag tādēļ forumā aprunāt 3. personā.
masiks iesmīkņā [87.110.184.238]
# Iesūtīts: 2011.02.08 15:12:56
Jošs Mulders
masiks, nomirt sveetiigi kristietiibaa (un tezaurus nav gluzhi kristietiibas vaardniica) noziimee - mirt ticiibaa uz Dievu, mieriigi... taa teikt "aiziet" "aizmigt"... vieglu paareju no shiis dziives naakamajaa.

nē, zaķīt! "Svētīgi nomirt" - tas ir tāds pats barbarisms kā "šausmīgi jauki". Tb - vārds "svētīgs" tiek kristīgajā sarunvalodā vulgarizēts līdz šī vārda pretējai nozīmei, ij ja tad salīdzina abas nozīmes - nu tad arī Mulders klūp masikam krāgā apsūdzot ka tas neko no šīm nozīmēm nejēdz, ij no sevis baiso valodas agronomu tēlo....
Aivars
# Iesūtīts: 2011.02.08 15:15:01
Trilobīte
Bet kāds taču viņu jau novāca
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.02.08 15:19:57
liikcepure, reksis

Nu redzi...

Es paskaidroju masikam, kas ir domaats ar jeedzienu "sveetiiga naave" kristiigaa kontextaa. Bet masiks, vissziniigi pazinjo, ka nee tas taa nav... Ibo masiks ir kristietiibas experts Un tad briinaas, ka nesaprot nedz vinju nedz vinjsh.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 15 , pavisam kopa bijuši: 7868