atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Kāpēc neviens prāta apsvērums nav palīdzējis neticīgam kļūt par ticīgu?
Svētais
Iesūtīts: 2010.12.28 15:49:47
Kā Jūs domājat?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>
AutorsZiņas teksts
masiks [87.110.184.238]
# Iesūtīts: 2010.12.29 12:05:01
Ctulhu
šoreiz kļūdies. Emocijas nav prāta funkcija. Es pat varētu apgalvot, ka prāts ir emociju funkcija.
masiks [87.110.184.238]
# Iesūtīts: 2010.12.29 12:06:26
prāts -a, v.
1. Psihisko norišu un personības īpašību kopums, kas rada iespēju veidot subjektīvu, ar priekšstatiem un jēdzieniem pastarpinātu īstenības atspoguļojumu, izzināt priekšmetu un parādību vispārīgās un būtiskās īpašības un darboties jaunā situācijā, izmantojot šādi iegūto informāciju; arī intelekts.
// Apziņa; arī izpratne, domas.
// Uzskats, uzskatu kopums.
Pēc sava prāta (retāk pa savam prātam) — atbilstoši saviem uzskatiem, domām.
// Nodoms, nolūks, vēlēšanās.
// Nozīme, saturs; arī jēga.
2. savienojumā ar apzīmētāju . Noteikts emocionāls stāvoklis.
masiks [87.110.184.238]
# Iesūtīts: 2010.12.29 12:07:15
emocijas -u, s.
1. Jūtu izpausme; pārdzīvojumi, apzinātas un neapzinātas cilvēku un dzīvnieku subjektīvās reakcijas uz iekšējo un ārējo kairinājumu iedarbību.
Svētais
# Iesūtīts: 2010.12.29 12:08:36
Ctulhu
Redzi, nav tā struktūra smadzeņu garozā. gars nav fiziska substance. dvēsele arī ir tikai daļēji. to nevar izmērīt nekādiem fizieskiem mērinstrumentiem piem. ar neironiem.
Svētais
# Iesūtīts: 2010.12.29 12:12:16
Gnidrologs
sirds nav domāta fiziskā, bet fiziskā sirds ir tā, kas darbina visu organismu apgādājot to ar asinīm. garīgā sirds simboliski atspoguļo fizisko. No šīs garīgās sirds nāk ārā visādas lietas, ko cilvēks tur ir uzkrājis vai ielaidis iekšā šajā sirdī. no labas sirds nāk ārā labas lietas no ļaunas ļaunas lietas.( Lūk 6:45)
Svētais
# Iesūtīts: 2010.12.29 12:13:19
CtulhuCtulhu
nu jā, es jau saku, ka to nevar izmērīt pēc fiziskiem lielumiem neironiem. varbūt pārteicos, bet doma tā pati.
Svētais
# Iesūtīts: 2010.12.29 12:17:15
Ctulhu
izmērīt var ar Dieva Vārdu savas sirds patieso stāvokli, jo tikai Dieva Vārds ir tas, kas atšķir dvēseli un garu un ir sirdsprāta domu tiesnesis.(ebr.4:12)

Svētais
# Iesūtīts: 2010.12.29 12:18:25
Ctulhu
tas ir reāls objekts. bet lai tu labāk to izprastu to nosauca par sirdi, kas ir simbols fiziskajai, bez kuras cilveks nevar iztikt. ta ir tik svariga sastavdala cilvēkaā. bez kajas, rokas, acs un nieres vel var iztikt, bes sirds nevar.
Svētais
# Iesūtīts: 2010.12.29 12:28:01
Ctulhu
Ja sirds ir ļoti apcietināta, tad Dieva Vārds nevar iekrist labā augsnē un nest augļus. Asfaltā nevar iesēt neko, tāpēc es nezinu modeli tavai rīcībai, kā tev būtu tas jādara.

Bet vispār ir tā, ka Dieva Vārds lasot sējas sirdī un nevajadzīgās lietas izravē no tās ārā, lai to šķīstītu. Tad tas nes augli, bet ir vajadzīga sadarbība no cilvēka puses, jātīra no akmeņiem augsne, jālaista ar lūgšanu. Tas viss līdzībā protams .
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.12.29 14:01:58
masiks, vai tad gluonus un kvarkus noveero ziemaa kaasot veederu? Imo visaadu baigo mashineeriju iekurbulee... ? Pravda nekad neesmu praktiski ar shito mantu detekteeshanu nodarbojies, taakaa varu kljuudiities, bet imo veedera kasiishana taaja neietilpst.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.12.29 14:02:58
Ctulhu, btw no tevis teeja, ibo nekas neliecina, ka liepa buutu tapusi par ticiigo... bet gan kljuva par ateistu
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.12.29 14:04:40
Sveetais... Ctulhu un tu runaajat absoluuti dazhaadaas valodaas, diez vai jums existee daudz kopiiga
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.12.29 14:07:21
Ctulhu, nu ieveelaas Liepa un es aatri nodomaaju, ka shamaa ar savu domaashanu taps par ateistu, tu teici ka par ticiigo

Pravda es neuzstaaju, jo veel jau nav vakars, shamaa pazuda kaut kaa

Es prosto... laikam cherez rindinjaam uzprasos uz kaut kaadu pateejoshanu... (varu arii pac maxaat) kaut kad kaut kur... baigi auxts gan laukaa.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.12.29 14:09:06
Ctulhu, nu es meegjinu mapot shos visus jeedzienus uz kaut cik saprotamiem jeedzieniem prieksh "neiesveetiitajiem"...

Ibo taa pa riktiigam "sirds dara to un to" tachu ir sena un veca idioma, kas tiiri no psihologjijas driizaak reprezentee to ko es saucu "ar pakalju juut"... nu kaut kaadu zemapzinju, bezapzinju, kas darbojas un producee gala rezultaatus prieksh apzinjas bez starprezultaatiem...
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.12.29 14:10:23
Ctulhu, naakamnedeelj nespiid, ibo man janvaaris buus mazaa elle... prezentaacijas, demo u.c. hernja, ko mees te sastraadaajushi - visaadi klienti klups kraagaa... gribeeshu vakaros pasleepties un neatstarot. Es domaa vispaar... kaut kad kad ir chancis... mosh uz pavasari vajag sateejoties.

Laigan kaa tur bij, tu tak worko fiziski centraa, ilji "centrs" tev ir spriedze un spec braukaashana?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.12.29 14:12:16
Ctulhu, nu ok... nezinu ko Sveetais ar kuru textu domaa...

Shkjiet vinja texti liecina par to, ka vinjsh ir ljoti skeptisks pret praata noziimi ticiibaa... iespeejams, vinjsh ar praatu saprot ko citu nekaa es... bet pat Kristus saka - Miili Dievu ar visu savu... praatu... (listee bij arii viskautkas cits)... Taatad praats nav nedz pretmets nedz atmetams ticiibai un attieciibaam ar Dievu. Ko ar to visu domaa Sveetais - to es nezinu.

Es gan piekriitu, ka praats nevar radiit ticiibu, tachu tas var nonjemt shkjeershljus ticiibai...
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2010.12.29 14:12:33
Ctulhu... es kjiimiju neceretu, kas ir ATN4?

Un kaapeec dzelzs (Fe) kjiimiskajaa tabulaa ir kaut kaada tur robezha... zvaigzhnju pelni, un kaa tik veel sho nesauc, kas tur taads prikoliigs?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.12.29 14:13:37
Ctulhu, aaa skaic... abus zinu
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.12.29 14:17:46
Ctulhu, vispaar taas ir Apzinjas funkcijas... un pagaidaam veel neviens nav pieraadiijis, ka Apzinja ir smadzenju funkcija, ibo var sanaakt taa stulbi, ka smadzenes ir Apzinjas funkcija
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.12.29 14:18:36
Ctulhu, tobish ja mums vajag baigi daudz sliedes, tad prosto vajag aiziet un kaadu nelielu zvaigzni kas veel nav lopnjiijusi, savaakt?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 215 , pavisam kopa bijuši: 1421