atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Harizmaatu (shroeiz Adonikas) Kristologjija?
Jošs Mulders
Iesūtīts: 2010.07.14 14:28:26
Nu luuk arii atbraucaam...

A mees briinaamies, ka Adonika & Co. pinaas pa Kristietiibu kaa pliks pa naatreem, a izraadaas... (sic.) Inkarnaacijas Noliegums JAU ir noticis

Adonikas vaardi (un ljoti ceru, ka tie izriet no pashas Adonikas absoluutaas neizpratnes, nevis taa ir vinjas maaciiba vinjas draudzee, jo tad es ieteiktu muusu patriarhiem paarskatiit sadarbiibu ar shiim draudzeem)

Taatad... Inkarnaacijas noliegums tiiraa formaa no Adonikas puses...
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 .
AutorsZiņas teksts
indriķis
# Iesūtīts: 2010.07.17 12:05:25
Gnidrolog, tu tāpat no tā ne bū ne bē.
incognito
# Labojis incognito: 2010.07.17 12:23:59
Var jau būt, ka kāds jautājums senatnē ir atrisināts arī nepareizi un tagad, pateicoties harizmātiskās atjaunotnes ciešajai SG vadībai, iespējams šīs kļūdas labot. Izvērtēt koncilu lēmumus, ieklausoties SG bezvārdu nopūtās, nevis tā laika politiskā tirgus apstākļos.
Paulus
# Iesūtīts: 2010.07.17 15:39:12
Nebija laika izlasīt visu diskusiju, kas jāatzīst, ir ļoti interesanta un pamācoša. Tomēr pēc tā ko izlasīju nākas secināt, ka Adonika diemžēl pagaidām ir uz nopietnas herēzes ceļa. Jo noliedzot, ka Jēzus Kristus no Nācaretes vienlaikus bija 100% Dievs un 100% cilvēks, patiess Dievs un patiess cilvēks, Adonika faktiski noraida pašu kristietības pamatu. Un līdz ar to nostājas tādu nekristiešu pusē kā jehovieši, mormoņi. Manuprāt ir ļoti pamatots šī foruma brāļu satraukums, jo šādi uzskati ir ļoti nopietna herēze. Ceru, ka Svētais Gars atklās Adonikai to, ka Vārds patiešām tapa miesa jeb Dievs kļuva par cilvēku, lai izpirktu cilvēku grēkus. Jo kā gan ar Jēzus Krusta upuri mūsu grēki varētu būt salīdzināti, ja Jēzus nebūtu Dievs? Jo Dievs uzņēmās mūsu grēku smagumu uz SEVI, nevis to uzkrāva kādam cilvēkam. Pie Krusta Golgātā cieta, nomira un augšāmcēlās patiess Dievs un patiess cilvēks.
Nespējot to saprast, ieticēt šai kristietības pamatdoktrīnai, kas formulēt gan Apustuļu, gan Nīkajas ticības apliecības, notiek atgriešanās pie herēzēm ar kurām pirmajos gadsimtos cīnījās baznīctēvi. Baigi skumji ko tādu lasīt šeit Tiešām ceru, ka Svētais Gars nāks pār Adoniku un atklās viņai patiesību.
Jo mana tā dēvētās Svētā Gara kristības jeb izliešanās pieredze bija tieši tāda - es ieticēju, "sapratu", ka Jēzus Kristus bija vienlaikus patiess Dievs un patiess cilvēks.
Es domāju vienkārši jālūdz par Adoniku un to harizmātu brīvdraudzi, kuru viņa apmeklē
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 4 , pavisam kopa bijuši: 36872