atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Harizmaatu (shroeiz Adonikas) Kristologjija?
Jošs Mulders
Iesūtīts: 2010.07.14 14:28:26
Nu luuk arii atbraucaam...

A mees briinaamies, ka Adonika & Co. pinaas pa Kristietiibu kaa pliks pa naatreem, a izraadaas... (sic.) Inkarnaacijas Noliegums JAU ir noticis

Adonikas vaardi (un ljoti ceru, ka tie izriet no pashas Adonikas absoluutaas neizpratnes, nevis taa ir vinjas maaciiba vinjas draudzee, jo tad es ieteiktu muusu patriarhiem paarskatiit sadarbiibu ar shiim draudzeem)

Taatad... Inkarnaacijas noliegums tiiraa formaa no Adonikas puses...
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>
AutorsZiņas teksts
Adonika
# Iesūtīts: 2010.07.14 15:43:43
patiesu kristīgo ticību jeb veselīgo mācību, no kuras Tu neapdomīgi gribi atteikties par labu privātai Dieva vārda preparēšana i.
Kāpēc man studēt interpretācijas ja ir pieejams orģināls?

Un pasaki, lūdzu, savas draudzes piederību, lai zinām kas un kā.
es jau daudz reizes esmu teikusi ka nepārstāvu savu draudzi - es pirmkārt esmu kristiete un lai cik ļoti tas daudziem neticami izklausītos es neveidoju savu viedokli un ticību nebalstu uz citu mācībām. Nu nav visur cilvēki iezombējami.

A kas veel? Tu kaut kaa vari Dievu no vinja Pilniibas noshkjirt... tu toch esi psihologjijas akrobaats...
elementāra spēja izšķirt jēdzienus Dievs ir mīlestība, bet tas nenozīmē, ka mīlestība ir Dievs. Ja vien protams nav tendencioza vēlme vēlme saskatīt par esošo.

Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2010.07.14 15:48:22
Kāpēc man studēt interpretācijas ja ir pieejams orģināls?

Varbuut taapeec, lai iemaaciitos saprast origjinaalu? Bet tu tachu lasi Latvieshu tulkojumu, kas IR interpetaacija? Jeb lasi orijginaalvalodaas? Taas arii tev shuupulii ieliktas, jeb taas tev maaciija kaadi... eee... interpretatori? Kaapeec vinjiem uzticies?

Jeb tu sevi uzskati par kvalificeetu
1. Senebreju valodaa
2. Koine griekju valodaa
3. Lingvistikaa
4. Kultuuras Veesturee
5. Teologjijaa
6. Antropologjijaa

Hmmm interesanti... Ij nevajag te piesaukt, ka Apustulji bij zvejnieki... tie bij zvejnieki kas 3 gadu teologjijas seminaaru ar praksi izgaaja pie pasha Dieva Deela...

Tu apmeeram taa... nafig man maaciities pie Instruktora braukt, ja man pashai mashiina... Ij iipashi interesanti veerot "maaxliniekus pashdarbniekus" kas iedomaajas, ka jeedz gleznot... bet skolu nav apguvushi pie tiem ljaunajiem "citajiem"
Tad mosh taa arii saki, ka tu netici tam, kam Kristieshi ir ticeejushi visur un visos laikos, tev miiljaaka shkjiet peedeejaa gadsimta "alleluuja" maaciiba, kas dod psihologjisko komfortu miesai... bet pestiishanai taa neder.



Un kaa.. .tev gribeetos iet pie acuaarsta/kjirurga, kas ir maaciijies no "origjinaala"? Paarlasiijis paaris graamatinjas? Tu kaaptu lidmashiinaa, kuru vada kaads pilots-samouchka, kas tachu origjinaalo graamatinju ir izlasiijis?

Bet... kas interesanti... savu muuzhiigo pestiishanu un dveeseli tu gan esi gatava uzticeet... eee... pati savai interpretaacijai

elementāra spēja izšķirt jēdzienus Dievs ir mīlestība, bet tas nenozīmē, ka mīlestība ir Dievs. Ja vien protams nav tendencioza vēlme vēlme saskatīt par esošo.

Taatad ko ietvetr "Dieva" Jeedziens, kas nav ietverts "Dieva Pilniibas" jeedzienaa?

Nesashaurini luudzu uz "Moraalo Pilniibu" bet gan runa iet par "Visu Dieva Pilniibu" - tobish visu to, kas Dievs IR
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2010.07.14 15:52:02
Draugi, ja uzrādījāt kļūdu cilvēka ticēšanā uz Kristu, un ja paši ticat uz Viņu, tad ņemiet piemēru no Kristus kā tas teikts Jāņa 8:11.
indriķis
# Labojis indriķis: 2010.07.14 15:54:20
Adonika , tavs "oriģināls", visiem še forumā sapulcētiem kristiešiem skaidri redzams, tā ir ne jau Bībele, bet tava spītīgā turēšanās pie maldīgas un sagrozītas Bībeles interpretācijas, kurā tu , acīmredzot, esi iezombēta .
Mani neinteresē kuru draudzi tu pārstāvi, bet gan, kuru draudzi tu apmeklē. Ja tas ir kas slēpjams, tas daudz ko izskaidro.
Jo tikai sektās cilvēki izvairās apliecināt draudzes piederību.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.07.14 15:58:25
Maartinjsh.

Kristum bij visai krasi ashkjiriiga attiexme pret cilveekiem, kas bij greekojushi bet to nozheeloja (kaut vai akmenju draudu priekshaa)... un pret cilveekiem, kas sita roku pie kruutiim un sludinaaja maldus par Kristu...

Kad farizeji maldiijaas tajaa Kas ir Kristus... vai Kristus arii riikojaas taapat kaa pret sho sievieti, jeb ieblieza vinjiem ar citaatu par zaimoshanu pret Sveto Garu?

Maartinjsh, ir biistami visas situaacijas dziivee reduceet uz vienu situaaciju Kristus dziivee

Shobriid Adonikaa nejuutam ne kripatinjas nozheelas vai atgrieshanaas... vai veelmi noveersties no maldiem, tieshi otraadi... vinja nocietinaas un noblokjee jebkuru meegjinaajumu vinjai noraadiit uz ljoti BUUTISKU hereezi vinjas ticiibaa... jo peec Inkarnaacijas Nolieguma vairs paliek tikai atkrishana... un mees, protams, negribam lai tas notiktu ar Adoniku, taapeec arii visai skarbi bet cerams, savlaiciigi, veersham vinjas uzmaniibu uz Kristus Dievishkjo personu...
sica . [78.84.130.149]
# Iesūtīts: 2010.07.14 16:05:04
hmmm dīvaini.... Adonika runā ka nevēlas būt iezombēta. bet izklausās, ka nevēlas būt iezombēta kā mēs... labi jūtoties iezombēta kā daudzi hariki
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2010.07.14 16:06:22
Jošs Mulders
Tā rakstvieta bija pirmā, ko ātrumā atradu. Bet doma gan jau skaidra.

Varbūt vērts pie reizes padomāt par šiem pantiem no Jāņa 8:
7 Kad nu tie uzstāja Viņam ar savu jautāšanu, Viņš pacēla galvu un sacīja: "Kas no jums ir bez grēka, tas lai pirmais met akmeni uz viņu!"
8 Un, atkal noliecies, Viņš rakstīja smiltīs.

Es domāju, ka pietiek uzrādīt kļūdas un atklāt herēzes, bet no nomētāšanas vajag atturēties. Jo taisnība ir ne jau pēdējam komentāram tēmā, bet tam, kurš saskan ar patiesību, šajā gadījumā iemiesoto patiesību
Adonika
# Iesūtīts: 2010.07.14 16:06:36
Varbuut taapeec, lai iemaaciitos saprast origjinaalu? Bet tu tachu lasi Latvieshu tulkojumu, kas IR interpetaacija? Jeb lasi orijginaalvalodaas?
man ir visas iespējas salīdzināt dažādus tulkojumus.

tie bij zvejnieki kas 3 gadu teologjijas seminaaru ar praksi izgaaja pie pasha Dieva Deela...

to pašu kas mums ir dota pierakstītā veidā.

Tad mosh taa arii saki, ka tu netici tam, kam Kristieshi ir ticeejushi visur un visos laikos

lai izdabātu tavam ego??? Tak tāpat nespēj izlasīt rakstīto tik to ko gribi redzēt. nav brīnums ka arī Bībeles tekstos redzi tikai savas interpretācijas.

Bet... kas interesanti... savu muuzhiigo pestiishanu un dveeseli tu gan esi gatava uzticeet... eee... pati savai interpretaacijai
Tu tagad būtu informēts par manu pestīšanu?

tavs "oriģināls", visiem še forumā sapulcētiem kristiešiem skaidri redzams, tā ir ne jau Bībele, bet tava spītīgā turēšanās pie maldīgas un sagrozītas Bībeles interpretācija, kurā tu , acīmredzot, esi iezombēta .
es pārsvarā citēju Bībeles tekstus. Jūs pārsvarā citējat savas baznīcas mācību. tas visu izskaidro.

Ja tas ir kas slēpjams, tas daudz ko izskaidro.
manas draudzes piederība bija viena no pirmajām lietām, ko es minēju šai forumā. Tā kā es sekoju Kristum nevis savas draudzes mācībai (kas izrādās ir reta parādība), tad sevi arī identificēju ar kristietību nevis konfesionālo vai draudzes piederību un neredzu vajadzību to afišēt uz katru pieptrasījumu, lai apmierinātu kāda vēlmi pēc klišeju formulēšanas.
danar
# Labojis danar: 2010.07.14 16:15:24
Adonika
Ja tev nav konkretas macibas,draudzes..tad,ka tu vari sekot Jezum?
Tad ari Vakaredienu nesanem?
indriķis
# Iesūtīts: 2010.07.14 16:18:49
Adonika , es pārsvarā citēju Bībeles tekstus.

Tu tā arī neesi citējusi nevienu Bībeles tekstu, kas apliecinātu,
ka Kristus pēc piedzimšanas ir vien cilvēks, ne Dievs.
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2010.07.14 16:18:59
Vēl viena pamācoša Rakstu vieta tiem, kas tic uz Jēzu Kristu, no Mat.19:
22 Bet, kad jauneklis dzirdēja šos vārdus, viņš aizgāja noskumis, jo tam bija daudz mantas.
23 Bet Jēzus sacīja uz Saviem mācekļiem: "Patiesi Es jums saku: bagātais grūti ieies Debesu valstībā.

Šo stāstu zina visi. Aicinu pievērst uzmanību Jēzus rīcībai nevis jauneklim.

Lai Adonika domā un tic kā viņai liekas pareizi, ne jau caur foruma dolbīšanu kas mainīsies. Kā Mulders jau daudzkārt ir atkārtojis, pietiek, ka Patiesība izskan, tālāk Patiesība pati darbosies. Un nemitīgi atkārtojot bezgalīgas Patiesības mazu daļiņu, tā netiek vairota, bet ir risks, ka paši atkārtotāji caur to ... nostājas Patiesībai priekšā.
indriķis
# Labojis indriķis: 2010.07.14 16:29:43
Vienkārši žēl, ka Adonika ir tā apmāta ar Bībeles savas personiskas interpretācijas un baznīcas mācības pretī nostādīšanu, lai gan te baznīcas mācība ir 100% Bībeles mācība, ka iekrīt tais pašos maldos, no kuriem baznīca ir brīdināta jau kopš baznīctēvu laikiem.

Otrkārt, kristoloģiski maldi = cits gars.
Tātad, kārtējo reizi iznāk pārliecināties, ka ļaudis, kas tik ļoti piesauc gara lietas, iekrīt pavisam negarīgos maldos.
SOS baznīcai - ne viss ir zelts kas spīd.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.07.14 16:31:21
man ir visas iespējas salīdzināt dažādus tulkojumus.

Un izveleeties sev eertaako?

A origjinaalu... kaa ar taa izpratni... lai saprastu KURSH tad tulkojis pareizi un KAAPEEC taa tulkojis? Saucaas lingvistika... sauliit... cik to esi studeejusi... Hermaneetiku?

to pašu kas mums ir dota pierakstītā veidā

Naakamreiz, kad tev buus vajadziiga aarsta paliidziiba, naac pie manis - es arii med enciklopeediju esmu lasiijis. BTW vari pameegjinaat arii mani uzaicinaat par tavas lidmashiinas pilotu, jo esmu arii lasiijis graamatinjas par lidmashiinu piloteeshanu!

Tu tieshaam domaa, ka tu speetu iemaaciities to, ko zinaaja Apustulji izlasot tikai Rakstus Ak tu sveetaa nevainiiba... tu tachu esi viens trakoti jautrs exemplaars... shitaads naivums 21 gadsimtaa... savienots ar absoluuto pashpaarliecinaatiibu... un kas interesanti, taa jau robezhojas ar arroganci...

TU tieshaam domaa, ka tu speetu uzbuuveet maaju izlasot maaju buuveeshanas pamaaciibu? Tu tieshaam domaa, ka tie mulkji tajaas Universitaatees lieki pavada 4-5 gadus (medikji liidz pat 10)... ??? A te ir runa par dveeseles pestiishanu! Uuu apbriinojaam tu Adonika esi Apbriinojama...

lai izdabātu tavam ego??? Tak tāpat nespēj izlasīt rakstīto tik to ko gribi redzēt. nav brīnums ka arī Bībeles tekstos redzi tikai savas interpretācijas.

Tak luuk kur probleema... Tuj esi gatava asinjainaam kaajaam brist stalti paceltu galvu, ka tik nebuutu jaatziist, ka kaut kaada tur Muldera aizraadiijums, ka tava kaaja ir par mazu kurpeem, kuraas esi iekaapusi... To laikam sauc par lepniibu... ka tevi draivo nevis patiesiiba, bet gan tevis iedomaataas domas par Muldera ego? Skumji, protams... Bet... ja tev Muldera ego (ne)izdabaashana ir svariigaaka, par Dieva Vaardu un Dieva Atzinju... tad nevaru paliidzeet...

Tu tagad būtu informēts par manu pestīšanu?
Esmu gan... bet kaa liecina tava attiexme, jebkas ko es tev teikshu iet caur filtru "Ka tik Muldera ego neizdabaatu", taadeejaadi aciimredzot man ir jaapklust, varbuut citu civleeku teikto ieklausiisies...

Jeb tu uzskati, ka es te esmu sakuudiijis burtiski VISUS... un man ir TAADA ietekem LELB, ka manaam dogmaam pakljaujas visi, kas sheit izteicaas par taviem maldu uzskatiem.... ? Bet mosh panjem un sho pashu teemu izlasi ignoreejot Muldera textus... un paskaties, ar ko citu teiktais atshkjiras no manis teiktaa? Vai tas arii ir Muldera Ego?

Jeb varbuut... hmmm... tev traucee tomeer Adonikas ego, kas neljauj ieraudziit to ko Dievs tev meegjina pateikt... un varbuut tas, ka to tev meegjina pateik Caur Mulderu - tam ir kaads... eeee... taalaakejoshs Dieva plaans? Tu tieshaam domaa, ka Dievs uz teviim runaa tikai caur pukjiiteem ucinoties un maigi duudinot?
Arii dziivee, ja mees redzam beernu kas izskrien uz ielas un virsuu vinjam brauc auto, neviens nedudina u nneucinaas un nestaasta cik slikti ir skriet pa celju, bet gan strauji bargi un nikni norauj no celja nost un veel pa dibenu kaartiigi sadod, lai taadas mulkjiibas nedara....

Varbuut Dievs arii izveeleejies kaadu tev ljoti netiikamu un bargu Egoistisku Mulderu, lai tev kaut ko par Kristu atklaatu... jo tieshi shii atzinja ir buutiska... pestiishanai...

Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.07.14 16:35:19
Maartinjsh... gribeetos jau lai Adonika aiziet iepriecinaata.

Es personiigi savaam aciim esmu redzeejis to, ko tieshaam vareetu saukt par "Sveetaa Gara Kristiibu", kad cilveeks kursh visu muuzhu ir zinaajis it kaa visu par Kristietiibu, beidzot saprot un ierauga sho mazo vienkaarsho siikuminju - Kristus ir Dievs - bija, ir un buus patiess Dievs un Patiess Cilveeks...

Shis cilveeks shobriid ir ticiigs kristietis, protams... un vinjsh aceraas pa briizham to laiku, kad shii atzinja naaca... Taa ir patiesi magjiska un briinumaina atzinja... kura... (apskauzhami) Adonikai veel ir priekshaa... kad vinja ieraudziis ko tas noziimee un kaa tas ir, ka pats Dievs ir naacis Cilveeku Viduu un vinju viduu staigaajis... jeb... saakumaa raapojis, un tad staigaajis

Nav daudz Religjijas, kas var lepoties ar Dievu, kas naacis pie Cilveekiem... jo vairums Religjiju runaa par to, kaa Cilveekam naakt pie Dieva, bet Krsitietiiba - par to kaa Dievs naak pie Cilveekiem un dziivo vinju Viduu...

Mārtiņš
# Iesūtīts: 2010.07.14 17:00:12
Jošs Mulders
Es personiigi savaam aciim esmu redzeejis to, ko tieshaam vareetu saukt par "Sveetaa Gara Kristiibu"

Varbūt labāk to saukt par atklāsmi?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.07.14 17:04:13
Maarinjsh, nu... jemot veeraa, ka muusu harizmaatu draugi par Sv. Gara kristiibaam sauc iipashu psihologjisko staavokli, kursh tiek pavadiits ar katu kaadaam atklaasmeem... tad lietoju shaadu terminu

Protams, ka es zinu, ka tas termins ir friivols tagad... bet nu vot..

Tas taa par taam Adonikas izteicieniem par Sv. Garu un sveeto paarlieciibu, ka KRsiteitiibaa ir vismaz divas kristiibas no Kristus paveeleets un Kristieshu praktizeetas... Taadeejaadi... eee... ja cilveekam ir tik aplami uzskati pat par Krsitietiibas pashaam baazes doktriinaam... tad ir skaidrs, ka viss paareejais ir tieshi tik pat shkjiibs un greizs un maldu caurviits... Skumji... bet religjiskajai briiviibai ir arii shii otra puse... cilveekiem ir tiesiibas arii maldiities un uzskatiit sevi par expertiem teologjijaa...
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2010.07.14 17:11:16
Jošs Mulders
Lielā mēra pieturos pie uzskata, ka mūsu leksika atklāj mūs pašus un mūsu ticību. Tamdēļ, manuprāt, uzmanīgi jāattiecas pret šķībi lietotiem terminiem un nevajag apzināti šos šķībumus turpināt.
Adonika
# Labojis Adonika: 2010.07.14 17:15:08
danar
Kāda jēga gaidīt atbildes uz jautājumiem ja spēja lasīt ierobežota???

Tu tā arī neesi citējusi nevienu Bībeles tekstu, kas apliecinātu,
ka Kristus pēc piedzimšanas ir vien cilvēks, ne Dievs.

Uz jautājumu atbildam ar jautājumu? Tb labākā aizsardzība ir uzbrukums.

Un izveleeties sev eertaako?

A origjinaalu... kaa ar taa izpratni... lai saprastu KURSH tad tulkojis pareizi un KAAPEEC taa tulkojis? Saucaas lingvistika... sauliit... cik to esi studeejusi... Hermaneetiku?

Pietiek izvēlēties pēc vairākuma principa. Redz man galvenais vispār ir rema nevis logos. Pēdējais noder vien teoloģiskajiem spriedelējumiem un matu skaldīšanai (kā šeit :D).

Naakamreiz, kad tev buus vajadziiga aarsta paliidziiba, naac pie manis
Tu sevi nostādi augstāk par Dievu?

TU tieshaam domaa, ka tu speetu uzbuuveet maaju izlasot maaju buuveeshanas pamaaciibu? Tu tieshaam domaa, ka tie mulkji tajaas Universitaatees lieki pavada 4-5 gadus (medikji liidz pat 10)... ???

Btw manas draudzenes vīrs uzbūvēja perfekti māju no A līdz Z pats ar savām rokām un izglītojoties netā un grāmatas lasot. ne visiem vajag lai kāds kaut ko ielej ar karoti mutē. Piemērs Tev tiešām neveiksmīgs.

Bet... ja tev Muldera ego (ne)izdabaashana ir svariigaaka, par Dieva Vaardu un Dieva Atzinju... tad nevaru paliidzeet...

Atkal Tu izlasīji to, ko gribēji, nevis to, ko es uzrakstīju visnotaļ skaidri.


Bet mosh panjem un sho pashu teemu izlasi ignoreejot Muldera textus... un paskaties, ar ko citu teiktais atshkjiras no manis teiktaa?

Citi atšķiras ar to ka spēj vismaz par tēmu ko uzrakstīt nevis tikai mētāties ar epitetiem no savas augstās pozīcijas.

lai tev kaut ko par Kristu atklaatu...

Jā - es jau sapratu kāda Dieva žēlastība man ir un cik ļoti paveicies ar apkārt esošajiem cilvēkiem.


Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.07.14 17:17:23
Maarinjsh, taapeec jau shii sarakste, pirms tam tika uzdots konkreets jautaajums un tika sanjemta konkreeta atbilde... Jo citaadi jau jaa... cilveeki meedz diivaini izrunaaties, ka izklausaas viens, a domaa ko citu.
indriķis
# Labojis indriķis: 2010.07.14 17:23:51
Jošs Mulders , iespējams, šī kristoloģiskā herēze, kuru te apiecina Adonika , ir kopēja vismaz tiem harizmātiem,
kuri radušies no konkrētiem ārzemju ticības kustības&novirzienu sludinātājiem, kuri deviņdesmito sākumā rāvās melnās miesās pa skatuvēm.
Kaut ko līdzīgu reiz deklarēja vietējais tamlīdzīga novirziena harizmātu draudzītes sludinātājs.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 115 , pavisam kopa bijuši: 2717