atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Vai Dievam ir māte?
Adonika
Iesūtīts: 2010.07.14 10:37:11
Tātad - vai Dievam, kurš tak visa Radītājs ir māte?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . >>
AutorsZiņas teksts
Adonika
# Labojis Adonika: 2010.07.14 15:53:44
Vai tu Kristu par tādu kā kentauru gribi uzmālēt , cilvēku pusdievu?
jautājums kā cilvēks var būt Dievs

nē- es gribu pateikt ka lai Dievs varētu izpirkt cilvēkus Viņam vajadzēja tapt par cilvēku, ko Viņš arī izdarīja.

Aaa tu par kaut kaadu moraalo pilniibu runaa.
Tavupraat "moraalaa Pilniiba" ir "Visa Dieva pilniiba"...

Pirmie cilvēki tika radīti Dieva līdzībā un tie atspoguļoja Dieva pilnību 9un ne jau viņi bija Dievs), jo tika radīti pēc Dieva tēla un līdzības. sagrēkojot tie zaudēja to kāpēc Kristum vajadzēja nākt un sevi upurēt. Un tam bija nepieciešams pilnīgs upuris.

Ikvienam cilveekam ir Maate un Teevs... un cilveeks gan no maates, gan teeva manto vinju dabu...

tad tomēr

Varbuut beidz eest un dzert pienu un rotaljaaties ar grabuljiem un saac apguut cietu bariibu un pilniigu Kristus maaciibu, nevis tikai fragmentaari saraustiitas driskas, kas pielociitas personiigaam iegribaam.
varbūt pats varētu sākt sekot saviem dāsnajiem padomiem un vairāk pastudēt Dieva vātrdu nevis baznīcas mācības.

Nekaa...

Bet vot to kaa Dievs var par cilveeku tapt, tas Rakstos aprakstiits

par to es arī runāju, ka Jēzus bija cilvēks Dievs bet gan Dievs kas tapa par cilvēku. Un atšķirība ir būtiska. Jēzus bija pilnībā atkarīgs no Tēva - Viņš nespēja pats no sevis neko.
EzītisMiglā
# Labojis EzītisMiglā: 2010.07.14 15:56:02
Jošs Mulders
čevo? tā bija Rakstu vieta?
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2010.07.14 16:11:59
nē- es gribu pateikt ka lai Dievs varētu izpirkt cilvēkus Viņam vajadzēja tapt par cilvēku, ko Viņš arī izdarīja.

To jau neviens nenoliedz. Tas ko tu noliedz ir, ka Dievs paarstaaja buut Dievs... vot KAA TO Dievs var, to gan es nevaru saprast, jo Raksti apliecina, ka Dievs pats sevi nevar aizliegt... kur nu veel eeee... uz 33 gadiem "izchaaksteet"...

Ne par velti cilveeki atkriit no Kristietiibas jo nespeej noticeet, ka Dievs var buut Cilveeks UN Dievs vienlaiciigi... Divas Dabas vienaa personaa... Apvienotas tieshi Pestiishanas noluukam... ka ja Cilveeka un Dieva dabu shkjiira greeks, tad Kristuu shiis abas Dabas tiek savienotas un Greeks tiek izniicinaats... taa nu cilveekam Kristuu ir pieeja Dieva dabai... mees tagad esam Dieva dabas liizdaliibnieki Kristuu... tieshi taapeec Kristus saka - Nav ciata celja pie Dieva kaa vien caur Mani - jo tikai Kristuu shiis abas Dabas Satiekaas... kur pasaulee taas ir shkjiras uz muuzhiigiem laikiem greeka deelj... Kristus ir Civleeciskaas Dabas vaarti uz Dievishkjo dabu... vinjsh ir tilts... bet tas vinjsh var buut tikai tad, ja ir gan Dievs gan Cilveeks... Taa teikt - Cilveeks Amfiibija... iet pa sauzemi un pa uudeni kur cilveeks tikai pa sauzemi bet Dievs tikai pa uudeni a shkjir muus greeka nepaarvaramais dambis

Pirmie cilvēki tika radīti Dieva līdzībā un tie atspoguļoja Dieva pilnību, jo tika radīti pēc Dieva tēla un līdzības. sagrēkojot tie zaudēja to kāpēc Kristum vajadzēja nākt un sevi upurēt. Un tam bija nepieciešams pilnīgs upuris.

Bet vai vinjos maajoja visa Dieva pilniikba Miesaa (Kol 2:9 Viņā mājo visa Dieva pilnība miesā, ) ??? Jeb vinji bij LIIDZIIGI Dievam? Statuja arii ir liidziiga cilveekam, bet tajaa nav visa cilveeka pilniibas. Visa Cilveeka Pilniiba ir tikai Cilveekaa, visa Zakja pilniiba ir tikai Zakjii, Visa Dieva Pilniiba ir un var buut tikai Dievaa! Dievs nav noshkjirams no savas Pilniibas

varbūt pats varētu sākt sekot saviem dāsnajiem padomiem un vairāk pastudēt Dieva vātrdu nevis baznīcas mācības
Esmu to dariijis un turpinu Dariit Taapeec arii noraadu tev... jo shkjiet, ka tu uzskati, ka nav jeega studeet neko, ko pati vari izlasiit... taa teikt - pats gudrs!

par to es arī runāju, ka Jēzus bija cilvēks Dievs bet gan Dievs kas tapa par cilvēku. Un atšķirība ir būtiska. Jēzus bija pilnībā atkarīgs no Tēva - Viņš nespēja pats no sevis neko.

Ej nuu... Vinjsh piedeva Greekus Pats no Sevis Vinjsh uzmodinaaja mironjus - Pats no Sevis! Demonus, kas ir izdzenami tikai ar gaeeshanu un luugshanu vinjsh izdzina kaa mazus kakjeenus... pats no Sevis

Tas ka Kristus nemanifisteeja visu savu Dievishkjo speeku un nolika savas "speejas" malaa, nenoziimee, ak vinjsh paarstaaja buut Dievs.

Dieva Daba nenoziimee tikai fokusus taisiit... Dievs var buut arii ljoti pazemiigs un leenpraatiigs, mieriigs un nelekt uz eceeshaam. Aciimredzot (un to tu biezhi jo biezhi esi apstiprinaajusi) Tu Dievu atziisti tikai taapat kaa Juudi - ja vinjsh taisa "briinumus" - bet Dievu, kas celj leenpraatiigi maaju tu pat nepaziitu...

Tas arii ir tas joks - ka tu Dievu nepaziitu kaameer vinjsh tev neuztaisiitu "fokusu" Tu burtiski Dievu neredzi kad vinjsh tavaa priekshaa staav...

Tu pat neaizdomaajies kaadas mulkjiibas tu runaa sakot - Dievs tapa par cilveeku paarstaajot buut Dievs Dievs ko var paarstaat BUUT? Vinja Vaards ir "ES ESMU" - ko starp citu Kristus par sevi teica un gandriiz no Juudiem ar kjirbaali atraavaas... jo Juudi, atshkjiriibaa no Tevis, Saprata ko Kristus par sevi pateica

Shahists nepaarstaaj buut shahists, tad kad saak rakt graavi. Basketbolists nepaarstaaj buut basketbolists tad kad celjmaaju. Cilveeks nepaarstaaj buut cilveeks, tad kad gulj un neizpauzhaas kaa cilveeks, jeb klusee... Dievs nepaarstaaj buut Dievs, tad kad uz nieka 33 gadiem top par cilveeku...

"Vaards tapa Miesa"

Nekur tu Rakstos natradiisi ka no taa izriet, ka Kristus paarstaaja buut Dievs.

Tu taada Rakstu bagaata pieprasiitaaja... tad nu luuk no tevis, pastaasti... kur Rakstos rakstiits, ka Vaards paarstaaja buut Vaards... it iipashi, ja Jaanis (ak nabaga neizgliitotajs apustulis, kas Adoniku neapzina) teica, ka vinjsh sho dziiviibas vaardu APTAUSTIIJA...

EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.07.14 16:16:17
lai Dievs varētu izpirkt cilvēkus Viņam vajadzēja tapt par cilvēku
Kāpēc? Vai arī tā ir aksioma bez paskaidrojumiem?
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2010.07.14 16:18:01
Kāpēc? Vai arī tā ir aksioma bez paskaidrojumiem?

Axioma bez paskaidrojumiem... Civleeku Greekus izpeerk Civleeki, Latvieshu greekus izpeerk Latvieshi... Pasaulee viss ir saistits un par visu mees esam atbildiigi... muusu riiciibas sekas ietiecas muuzhiibaa un taadeejaadi arii muusu atbildiiba ietiecas muuzhiibaa...

Lai kaa tev gribeetos saukt "Ne mana cuuka ne mans lauks"... tomeer ij tava cuuka ij tavs lauks...

Dievs nevelk robezhas starp cilveekiem... "Tavs tuvaakais" ir ikviens cilveeks... un ko tu vinjam esi Dariijis to tu Dievam esi dariijsi, bet ko tu vinjam esi liedzis, to tu Dievam esi liedzis...
pich_
# Labojis pich_: 2010.07.14 16:21:59
Jošs Mulders

vai tik nesanāk, ka Jēzus parādīšanās tāds teātris vien bija? ja pats Dievs sevis veidotajā pasaulē grib izpirkt grēkus, tad kāpēc Visuvarenajam vajadzēja nokāpt lejā un to izdarīt, ja mierīgi varēja sasaukt sapulci debesīs ar Dēlu un SG?

vēl savādāks šķiet Jēzus sašutums par piesišanu krustā un jautāšana Tēvam- par ko tas viss, ja Jēzum šāds scenārijs bija ļoti labi zināms
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.07.14 16:27:36
pich_
Tāpēc, ka aksioma!
Tālāk jautājumu nav.
Ir ideja: "homo sapiens grēkus var izpirkt tikai un vienīgi homo sapiens".
Tālākie jautājumi par loģiku un saprātu atbildēti netiek, ibo aksioma.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.07.14 16:28:54
Ctulhu
Parastais Eziisja jautaajums: Ja man kakjis sasit vaazi nun es gribu to salabot - man jaakljuust par kakkji?
Aha, pie kam kaķis salabot neprot, līdz ar to visi pārējie kaķi jānoslīcina. Salabot var tikai Cilvēks-Kaķis.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.07.14 16:32:54
Ctulhu
Tāpēc jau tā ir aksioma
pich_
# Iesūtīts: 2010.07.14 16:37:12
EzītisMiglā

nu ok- varbūt Dievam nav citu varinatu, un grēku izpirkšanai jāsūta Cilvēks.
bet neatbildēts palika jautājums- kāpēc bija jāiznieko pārsi gadi, kamēr Jēzus tiek izaudzināts, ja varēja uzreiz atsūtīt Cilvēku noteiktā vecumā un uzreiz piekalt pie krusta (jo tāds taču bija mērķis). labi- varbūt ne uzreiz pie krusta, lai var paspēt labus darbus izdarīt (dziedināt slimos), bet tomēr...
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.07.14 16:39:47
Un inversija sitam pasjam: Ko dievs ir dariijis Lucim, to vinjs man ir dariijis, un kameer ellee buus kaut viens velns, es nebuusji absoluti laimiigs, ibo viss ir saistiits.

Dievs nevar piespiest buut laimiigam... ja taada ir tava izveele, tad nevaino Dievu, ka esi izveeleejies buut nelaimiigs muuzhiibaa...
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.07.14 16:40:30
pich_
Lai visi zinātu, ka tas ir patiesi cilvēks, tāds pats kā citi cilvēki, piedzimis maziņš kā jau cilvēki.
Atkal jau tikai to citu cilvēku dēļ viss notiekās.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.07.14 16:41:47
Jošs Mulders
ja taada ir tava izveele, tad nevaino Dievu, ka esi izveeleejies buut nelaimiigs muuzhiibaa...
Neviens neizvēlas būt nelaimīgs, visi domā, ka izvēlas laimi. Ja Dievs neapgādā ar pietiekamiem datiem, tad sanāk tā pati loterija.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.07.14 16:43:00
Ir ideja: "homo sapiens grēkus var izpirkt tikai un vienīgi homo sapiens".

Bij bij Viduslaikos kuriozi, kad tika tiesaats zobens, kas nogalinaajis kaadu cilveeku... nevis rokas iipashnieks, kas zobenu tureejis

Bet tu vari, protams, propozeet priekshlikumus!

Latvijaa shkjiet likumi darbojas tieshi taa kaa tu te gribeetu...

Ja 10 ambaalji atspaarda vienu cilveeku, tad par slepkaviibu tiesaa to, kursh izdariija to speerienu, kas bij naaves ceelonis... Paareeji tiek cauri ar pantu par miesas bojaajumu nodariishanu

pich_
# Iesūtīts: 2010.07.14 16:43:00
EzītisMiglā

bet ne jau cilvēkiem vajag, ka viņu grēkus izpērk tieši cilvēks- Dievam to vajag.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.07.14 16:43:57
Ctulhu, nu karogs tev rokaa...

Taatad... tev nav iebildes, pret to, ka, ja tavas izveeles ir nesavietojamas ar realitaati, tad tu cietiisi?

Ilji tomeer, ja tu gribi lai gravitaacijas nav, tad gravitaacijai ir jaapieraujas?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.07.14 16:45:53
Neviens neizvēlas būt nelaimīgs, visi domā, ka izvēlas laimi. Ja Dievs neapgādā ar pietiekamiem datiem, tad sanāk tā pati loterija.

Bet ja apgaadaa? Bet tu izveelies shos datus ignoreet?

Kursh nosaka, kad dati ir pietiekami? Jo redzi... pavlova suniishu efekts nav SB cieniigs... SB buutiiba ir speet izdariit pareizas izveeles no relatiivi neliela datu daudzuma. Bet dziivniekus dresee konfronteejot ar tieshajiem sho datu empiiriskiem faktoriem...

Taakaa... vai nu tu esi SB, kas noziimee, ka Dievs piegaadaa datus un tu tiem tici vai netici... un tad arii esi atbildiigs par savu izveelju sekaam... Jeb tu neesi suvereena SB, un tad ar tevi riikojas kaa ar dziivnieku - ar dresuuru un lauzhnjiem mutee.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.07.14 16:46:21
Tad es izmainiisju realitaati taa, lai

a) realizeejas manas izveeles
b) neciejs neviena cita SB.


Karogs tev rokaa Dari
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.07.14 16:58:04
Jošs Mulders
Bij bij Viduslaikos kuriozi, kad tika tiesaats zobens, kas nogalinaajis kaadu cilveeku... nevis rokas iipashnieks, kas zobenu tureejis
nu, tas tomēr ir saprātīgāk nekā sodīt kādu, kas ir līdzīgs tam rokas īpašniekam.

Ja 10 ambaalji atspaarda vienu cilveeku, tad par slepkaviibu tiesaa to, kursh izdariija to speerienu, kas bij naaves ceelonis...
Nea. Pareizā līdzība ir tāda - 10 ambāļi atspārda cilvēku, bet tu meklē 10 citus ambāļus, lai tos tiesātu.


Bet tu vari, protams, propozeet priekshlikumus!
Tas taču elementāri - tas, kurš vainīgs, arī tiek saukts pie atbildības:
1) ja skādi var samaksāt vai kā citādi atlīdzināt, tad viņš samaksā vai atlīdzina
2) ja skādi nevar samaksāt
2.1) ja viņš patiesi visu ir nožēlojis un sapratis, ka tā darīt bija slikti, tad viņam tiek piedots
2.2) ja viņš neko nav sapratis, tad tiek pāraudzināts, kamēr saprot. Kamēr nav sapratis, tikmēr pie normāliem cilvēkiem viņu nelaiž.
(protams, mēs te apskatām gadījumu, kad darbojas Hiper-SB, kas māk gan pāraudzināt, gan arī resursi visu veidu viņam ir pietiekami)
Adonika
# Iesūtīts: 2010.07.14 16:59:01
Tas ko tu noliedz ir, ka Dievs paarstaaja buut Dievs... vot KAA TO Dievs var, to gan es nevaru saprast
tak te jau minēja, ka Dievam nebija neiespējams kļūt par cilvēku. Cilvēks ir cilvēks un Dievs ir Dievs.

Cilveeks Amfiibija... iet pa sauzemi un pa uudeni kur cilveeks tikai pa sauzemi
tad Pēteris ar būtu bijis Dievs? jams ar gāja pa ūdeni līdz bailes nomāca ticību par ko Kristus viņu norāja.

Dieva Daba nenoziimee tikai fokusus taisiit... Dievs var buut arii ljoti pazemiigs un leenpraatiigs, mieriigs un nelekt uz eceeshaam. Aciimredzot (un to tu biezhi jo biezhi esi apstiprinaajusi) Tu Dievu atziisti tikai taapat kaa Juudi - ja vinjsh taisa "briinumus" - bet Dievu, kas celj leenpraatiigi maaju tu pat nepaziitu...
Kristus visa kalpošana balstījās uz brīnumu darīšanu - kurus Viņš pats nespēja darīt.

Nekur tu Rakstos natradiisi ka no taa izriet, ka Kristus paarstaaja buut Dievs.
baisi šauri tver. Sāku saprast kāpēc viss pamats ir tikai kāda pasludinātas un formulētas aksiomas. Cilvēkiem cilvēku mācības tuvākas. Tāpēc arī SG dāvanas tā biedē - jo tās iziet ārpus cilvēku prāta formulējumiem. Ērtāk ir droši stāvēt uz stingra cilvēku radīta līdz ar to pazīstama un tuva pamata.
Dievs nāca uz zemes cilvēka veidolā - viņš tapa par cilvēku. Viņš nenāca cilvēka izskatā tikai - Viņš nāca kā pilnībā cilvēks, kurš cieš no kārībām, kuram slāpst un gadās izsalkums utt., utt.

vai tik nesanāk, ka Jēzus parādīšanās tāds teātris vien bija? ja pats Dievs sevis veidotajā pasaulē grib izpirkt grēkus, tad kāpēc Visuvarenajam vajadzēja nokāpt lejā un to izdarīt, ja mierīgi varēja sasaukt sapulci debesīs ar Dēlu un SG?
ja Viņš netapa par cilvēku atsakoties uz laiku no savas dievišķās varenības un esot atkarīgam tikai no Tēva, tad tā sanāk.

"Vaards tapa Miesa"

Nekur tu Rakstos natradiisi ka no taa izriet, ka Kristus paarstaaja buut Dievs.

Tu taada Rakstu bagaata pieprasiitaaja... tad nu luuk no tevis, pastaasti... kur Rakstos rakstiits, ka Vaards paarstaaja buut Vaards... it iipashi, ja Jaanis (ak nabaga neizgliitotajs apustulis, kas Adoniku neapzina) teica, ka vinjsh sho dziiviibas vaardu APTAUSTIIJA...

Tu pēc interesantas formulas darbojies - ja siļke ir zivs tātad zivs ir siļķe un tātad arī asaris un līdaka ir siļķe
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 116 , pavisam kopa bijuši: 1311