atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Vai Dievam ir māte?
Adonika
Iesūtīts: 2010.07.14 10:37:11
Tātad - vai Dievam, kurš tak visa Radītājs ir māte?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . >>
AutorsZiņas teksts
godwit
# Iesūtīts: 2010.07.14 13:53:06
Jošs Mulders
".. un Dievs redz sho buutiibu un sirds staavokli"

Nu tad Dievs vai Mulders?!
Adonika
# Iesūtīts: 2010.07.14 14:11:19
Jeezus Ir Dievs no A-Z un uz Zemes nepaarstaaja buut Dievs Taakaa... shkjiet tev pashi kristietiibas pamati jau ir shkjeersaam, a tu mums te maaci par Sv. Gara kristiibaam, nemaz nezinot, kas Kristus ir
nenāk par ļaunu kādreiz palasīt arī Bībeli ne tikai savas konfesijas doktorīnas un teoloģiju.

Savā starpā turiet tādu pat prātu, kāds ir arī Kristū Jēzū,
6 kas, Dieva veidā būdams, neturēja par laupījumu līdzināties Dievam,
7 bet Sevi iztukšoja, pieņemdams kalpa veidu, tapdams cilvēkiem līdzīgs;
8 un, cilvēka kārtā būdams, Viņš pazemojās, kļūdams paklausīgs līdz nāvei, līdz pat krusta nāvei!

Kristus uz zemes nāca cilvēka veidolā un Viņš nekur uz zemes neizpaudās kā Dievs un sevi nesauca par Dievu allaž norādot uz Tēvu gan kā brīnumu darītāju gan Dievu, uzsverot ka dara to ko redz Tēvu darām tb fiziski piepildīja to ko redzēja notiekam garīgi - tieši tā pati kalpošana kam mēs esam aicināti šeit uz zemes. Jēzum kā cilvēkam bija visas iespējas nepiepildīt savu misiju un tas ka piepildīja bija paklausības un mīlestības apliecinājums Tāpēc arī Dievs Viņu ļoti paaugstinājis un dāvinājis Viņam Vārdu pāri visiem vārdiem,
10 lai Jēzus Vārdā locītos visi ceļi debesīs un zemes virsū un pazemē
11 un visas mēles apliecinātu, ka Jēzus Kristus ir Kungs Dievam Tēvam par godu.


pameegjini sagremot Dieva Vaardaa teikto, ka Elizabete Sveetaa Gara pilna tieshi to arii apgalvo - "Mana Kunga Maate"... ja vien tu, protams, nemeegjinaasi ieboreet, ka Elizabetei bij kaads laiciigs Kungs, kura mamma bij Marija

Kungs nav sinonīms Dievam. Kungu ir daudz, bet Dievs ir viens. Elementāra patiesība, bet izrādās, ka uz tās var pat veselu mācību uzbūvēt.

Vai Jeezus Siliitee bij Dievs?
Viņš bija Dieva Dēls, Pestītājs nevis Dievs.

Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.07.14 14:25:37
Nu tad Dievs vai Mulders?!

Dievs... kad Mulders vinjam to atklaaj
indriķis
# Labojis indriķis: 2010.07.14 14:34:53
Adonika , Viņš bija Dieva Dēls, Pestītājs nevis Dievs.
Baznīca, sekojot Bībelei, māca par Kristu - Patiess Dievs no Patiesa Dieva .
Bet Tu, cik žēl, izrādās, seko maldu mācībai.
Varbūt tomēr esi polemikas karstumā kļūdījusies?
Citādi, te arī parādās manis piedāvātais ticības mācības un apliecības tests garu pārbaudei.
Tātad, Tev Dēls ir vai nav Dievs?
Vai arī Svētais Gars Tev nav Dievs?
Padomā labi.

Adonika
# Iesūtīts: 2010.07.14 14:38:51
indriķis
Tātad, Tev Dēls ir vai nav Dievs.
Vai arī Svētais Gars Tev nav Dievs?

Dievs piedzima kā cilvēks un upurējās kļūstot par cilvēku - piedzima Mesija un Pestītājs. Bet paaugstināts un kā 100% Dievs Jēzus kļuva pēc savas upurēšanās.
Es saprotu ka jums dzelžaini baznīcas dogmātika. Bet nhu tiešām interesē vietas, kur Bībele gana skaidri piedzimušo mazuli silītē sauktu par 100% Dievu.
godwit
# Iesūtīts: 2010.07.14 14:46:56
Adonika
Es saprotu ka jums dzelžaini baznīcas dogmātika. Bet nhu tiešām interesē vietas, kur Bībele gana skaidri piedzimušo mazuli silītē sauktu par 100% Dievu.
Jesajas pravietojums par Kristu:
"Jo mums ir piedzimis Bērns, mums ir dots Dēls, valdība guļ uz Viņa kamiešiem. Viņa vārds ir: Brīnums, Padoma devējs, Varenais Dievs, Mūžīgais tēvs un Miera valdnieks."
pich_
# Iesūtīts: 2010.07.14 14:50:07
Adonika
kā 100% Dievs Jēzus kļuva pēc savas upurēšanās

viņš visu laiku bija debesīs, bet tad uz 33 gadiem nokāpa lejā. Bībele taču saka, ka Viņš bija pirms Ābrahāma
indriķis
# Iesūtīts: 2010.07.14 14:52:01
Adonika , Tu turies pie Baznīcas sen noraidītas
kristoloģijas herēzes jeb maldu mācības,
noraidītas tieši tāpēc, ka tā nesaskan ar Rakstiem.
un kā 100% Dievs Jēzus kļuva pēc savas upurēšanās.
Šis , acīmredzot, ir tavas kaktu dogmatikas apliecinājums.
Cik procentu Dievs tad Jēzus , tavuprāt, bija?
godwit
# Iesūtīts: 2010.07.14 14:53:52
Adonika
Jāņa 1:18 grieķiski: θεὸν οὐδεὶς ἑώρακεν πώποτε· μονογενὴς θεὸς ὁ ὢν εἰς τὸν κόλπον τοῦ πατρὸς ἐκεῖνος ἐξηγήσατο.

Izcēlums lasāms tā: vienpiedzimušais Dievs
Adonika
# Iesūtīts: 2010.07.14 15:11:03
godwit
Jesajas pravietojums par Kristu
pravietojums taču runā par Kristu kopumā nevis izdala viņa cilvēcīgo dzīvi.

Izcēlums lasāms tā: vienpiedzimušais Dievs
es paskatījos grieķu tekstā - interesanti, ka vienā no 7 variantiem vārds Dēls aizvietots ar Dievs.

pich_
viņš visu laiku bija debesīs, bet tad uz 33 gadiem nokāpa lejā. Bībele taču saka, ka Viņš bija pirms Ābrahāma
Protams ka Dievs vienā bridī nekļuva trīsvienīgs - Viņš tāds bija visu laiku. Dzīvojot uz zemes Viņš dzīvoja kā cilvēks nevis Dievs. Viņš bija pilnībā atkarīgs no sava Tēva

Vai tu netici, ka Es esmu Tēvā un Tēvs ir Manī? Vārdus, ko Es jums saku, Es nerunāju no Sevis; bet Tēvs, kas pastāvīgi ir Manī, dara Savus darbus.

Es esmu izgājis no Tēva

Tēvs ir lielāks nekā Es

Itin kā Mani sūtījis dzīvais Tēvs, un Es esmu dzīvs Tēvā, tāpat arī tas, kas Mani bauda, būs dzīvs Manī.


indriķis
# Labojis indriķis: 2010.07.14 15:15:24
pravietojums taču runā par Kristu kopumā nevis izdala viņa cilvēcīgo dzīvi.
Adonika , attopies, tas taču ir pilnīgs sviests kā tu izšķir Dieva vārdu, primārā nozīme izteikumam - Bērns, Varenais Dievs taču ir pašsaprotamā, proti, Viņš nekad nav pārtraucis būt Dievs, arī būdams Bērns ( respektīvi arī vislielākajā krusta pazemošanās stāvoklī.) Kādai jābūt fantāzijai, lai sāktu tā pārgrozīt jēdzienu primārās nozīmes lai tikai pielāgotu savai doktrīnai.

Adonika
# Iesūtīts: 2010.07.14 15:18:20
indriķis
Viņš nekad nav pārtraucis būt Dievs, arī būdams Bērns un vislielākajā krusta pazemošanās stāvoklī
Bez baltā un melnā pastāv arī citas krāsa. Bet ja ieciklējas uz galējībām tad jautājums kā cilvēks var būt Dievs?
pich_
# Iesūtīts: 2010.07.14 15:21:58
Adonika
Viņš bija pilnībā atkarīgs no sava Tēva

Interesanti, ka pirmos gadus Viņš bija atkarīgs arī no cilvēka- māte būtu aizmirsusi pabarot un kirdik. vēl varēja arī noslīkt, meža zvēri saplosīt vai piedzīvot kādu nāvējošu vīrusu...

Tēvs ir lielāks nekā Es
mjā, kā Mulders izskaidrotu šo? citā tēmā tika apgalvots, ka Tēvs un Dēls ir vienlīdzīgs, savukārt pats Dēls apgalvo, ka Tēvs ir lielāks. lai ko arī tas nozīmētu- par vienlīdzību tas neliecina
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.07.14 15:23:44
Adonika...

Nu prijehalji... tagad tu putro Personas ar Dievishkjo Dabu

Njaaa... jums tur bardaks ir dziljaaks nekaa biju domaajis!



Tu taa arii nepateici ko tu saki uz "Visa Dieva pilniibai labpatika iemaajot vinjaa"


Vai tavupraat tikai Teevs ir Dievs? Tu arii Triisvieniibu putro... faktiski sludinot Henoteismu... tev Dievs ir tikai Teevs a Sv. Gars un Kristus ir tik taa... mazaaki Dievi - viens nebij Dievs 33 gadus, otrs nav pieluudzams

"Es esmu izgaajis no Teeva" -> Taatad... ja cilveeks izziet no maates... vinjsh kaut kaa vairs nav cilveeks?

Paarlasi veelreiz Jaanja 1:1-18 (ieteicams origjinaalaa) - kur par Teeva un Vaarda attieciibaam ir rakstiits... un pats pirmais pants tieshi to pasaka, ka Vaards bija Dievs taads pats Dievs kaa Teevs bija Dievs

Patiess Dievs NO Patiesa Dieva Trushi dzemdee trushus, cilveeki dzemdee cilveekus, peles dzemdee peles un Dievs dzemdee Dievu
Adonika
# Iesūtīts: 2010.07.14 15:33:22
Njaaa... jums tur bardaks ir dziljaaks nekaa biju domaajis!
kādiem mums? Varbūt varētu uz mirkli atturēties no savu diagnožu kabināšanas pa labi un kreisi?

Tu taa arii nepateici ko tu saki uz "Visa Dieva pilniibai labpatika iemaajot vinjaa"
es no pilnības Dievu netaisu Tā arī saprotu, ka Dieva pilnībai labpatika iemājot Viņā - Dievs ir bezgrēcīgs un svēts. Par Kristu ir teikts, ka Viņš bija bez grēka - bez Dieva pilnības Viņš uz ko tādu nebūtu spējīgs.

Vai tavupraat tikai Teevs ir Dievs? Tu arii Triisvieniibu putro... faktiski sludinot Henoteismu... tev Dievs ir tikai Teevs a Sv. Gars un Kristus ir tik taa... mazaaki Dievi - viens nebij Dievs 33 gadus, otrs nav pieluudzams

Pirms cik gadiem Tu iemācījies lasīt? Vai tiešām iemaņas nepilnveido??? Derētu atbildēt par saviem vārdiem un skaidri minēt, kur es minēju, ka:
Dievs ir tikai Teevs a Sv. Gars un Kristus ir tik taa... mazaaki Dievi - viens nebij Dievs 33 gadus, otrs nav pieluudzams

Dievs dzemdee Dievu
tad tavuprāt Jēzu dzemdēja Dievs nevis Marija?
indriķis
# Labojis indriķis: 2010.07.14 15:37:10
Adonika - citas krāsas Vai tu Kristu par tādu kā kentauru gribi uzmālēt , cilvēku pusdievu?
jautājums kā cilvēks var būt Dievs
Ak tu Kungs cik liela lieta - Dievam visas lietas iespējamas.
Muhamedāņi aiziet vēl tālāk par tevi un pasaka skaidri , " nepiedien, ka Dievam būtu Dēls". Redzējies, šie iedomājušies ka zina labāk par Dievu kas Viņam piedien un kas nepiedien.
Un Tev sanāk līdzīga ačgārnā loģika.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.07.14 15:40:50
Tā arī saprotu, ka Dieva pilnībai labpatika iemājot Viņā - Dievs ir bezgrēcīgs un svēts. Par Kristu ir teikts, ka Viņš bija bez grēka - bez Dieva pilnības Viņš uz ko tādu nebūtu spējīgs.

Aaa tu par kaut kaadu moraalo pilniibu runaa.
Tavupraat "moraalaa Pilniiba" ir "Visa Dieva pilniiba"... Kaa tu to noshkjir? Ar ko Dieva Pilniiba atshkjiras no Dieva? Kas ir tas, kas Pilniibaa netiek iekljauts, bet Dievam piemiit?

tad tavuprāt Jēzu dzemdēja Dievs nevis Marija?

Luka 1:
34 Bet Marija sacīja eņģelim: "Kā tas var notikt? Jo es vīra neapzinos."
35 Tad eņģelis atbildēja un uz to sacīja: "Svētais Gars nāks pār tevi, un Visuaugstākā spēks tevi apēnos, tāpēc Tas, kas no tevis dzims, būs svēts un taps saukts Dieva Dēls.

Kaa tev shkjiet, kaapeec Kristus ir Dieva Deels... un kaapeec vinjsh vienaliciigi ir Civleeka Deels?

Ikvienam cilveekam ir Maate un Teevs... un cilveeks gan no maates, gan teeva manto vinju dabu...

Kristus ir unikaals cilveeks, jo vinja maate ir cilveeks, bet Teevs ir Dievs... Taadeejaadi vinjsh manto abas shiis dabas... vinjsh ir gan Cilveeka Deels, kas noziimee neko citu, kaa - Cilveeks un vinjsh ir Dieva Deels, kas tieshi to arii noziimee - Dievs...

Un vinjsh ir patiess 100% cilveeks un patiess 100% Dievs... Unikaala Persona, kuraa apvienojushaas divas dabas... Dievishkjaa un Cilveeciigaa un TIKAI TAAPEEC Pestiishana vispaa ir iespeejama... tikai taapeec, ka Kristus ir 100% cilveeks vinjsh var uznjemties visas cilveeku dabas greekus un tikai taapeec, ka vinjsh ir Dievs, vinjsh var sho cilveeka Dabu pestiit sevii...

Ja Kristus nav Dievs, tad vinjsh nevar pestiit... ja vinjsh nav Cilveeks, vinjsh nevar uznjemties ne savas dabas greekus!

Varbuut beidz eest un dzert pienu un rotaljaaties ar grabuljiem un saac apguut cietu bariibu un pilniigu Kristus maaciibu, nevis tikai fragmentaari saraustiitas driskas, kas pielociitas personiigaam iegribaam.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.07.14 15:43:15
jautājums kā cilvēks var būt Dievs

Nekaa...

Bet vot to kaa Dievs var par cilveeku tapt, tas Rakstos aprakstiits



Un jaa shis "Kentaurs" ir mans pestiitaajs... tikai Kentaurs ir PUSCilveeks un PUSZirgs... tobish 50% Cilveeks un 50% zirgs... bet mans Pestiitaajs ir 100% Cilveeks un 100%Dievs

Lieta, kam nespeej ticeet neviens, ja tas vinjam nav no pasha Dieva Dots... Shii ticiibaas atzinja ir patiesaas Sveetaa Gara kristiibas paziime... bez taas... nifiga
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.07.14 15:45:54
Jošs Mulders
tikai taapeec, ka Kristus ir 100% cilveeks vinjsh var uznjemties visas cilveeku dabas greekus
Kur Rakstos ir teikts, ka cilvēka grēkus var uzņemties tikai cilvēks? Tas ir, kautkādu tur vienu cilvēku grēkus var uzņemties tikai kautkāds cilvēks? Nav svarīgi kāds, svarīgi ka cilvēks?
Tipa, skudra tev iekoda, un tu nositi citu skudru?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.07.14 15:52:13
EM, felony crime
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 144 , pavisam kopa bijuši: 35862