atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi Pepijprinči, pirātprinceses un liberastu sērga
Aivars
Iesūtīts: 2012.09.26 20:22:09
Eku, šeku, lieliska iespēja beigt gauži nopūsties un gānīties par zviedriem un somiem, bet kaut ko reāli darīt ar liberastu ambrazūru. http://www.kasjauns.lv/lv/zinas/95245/pieprasa-lai-ministre-vinkele-demisione-bernu-gramatinas-del
Vai grāmatiņa redzēta? Vai tā šķiet kristīga/nekristīga? Kādus soļus būtu jāsper Baznīcai, un kādus Tu kā kristietis esi gatavs spert?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 36 . 37 . >>
AutorsZiņas teksts
svētais grēcinieks
# Iesūtīts: 2012.09.27 13:55:12
Aivars
es domāju, ka pieaugušie šādi manipulē caur bērnu grāmatu, pakāpeniski gribēdami sasniegt savus mērķus. Pamazām pieradinādami sabiedrību, ka nekas traks jau nav...Taču mērķi ir tālejošāki par šo grāmatiņu, tāpēc saku, ka man ļoti tā garā nepatīk..
svētais grēcinieks
# Iesūtīts: 2012.09.27 14:03:49
kādus soļus Tu kā kristietis esi gatavs spert?

izsaku tikai savu viedokli šajā sakarībā, kas ir gaužām negatīvs...
Aivars
# Labojis Aivars: 2012.09.27 14:15:48
svētais grēcinieks
Lai kāda nebūtu šo dāņu programma un mērķi, ko tas maina?
Iedomājies vidējo Latvijas piecgadnieku grupiņu bērnudārzā - kāda tā varētu izskatīties? Kāda ir šo bērnu pasaule?
1) cik attīstīti viņi ir, cik veseli, cik izglītoti, cik spējīgi uzmanību noturēt?
2) kāda ir emocionālā un psiholoģiskā situācija viņu ģimenē? kur ir tētis, kur mamma, vececāki, mammas jaunais draugs, tēta kārtējā draudzene, pusbrāļi, audžumāsas?
3) cik ekonomiski nodrošināti viņi ir un būs turpmākos piecus gadus?
4) kādā valodā viņi runā šobrīd un kādā pēc pieciem gadiem?
5) kādas ir tās reālās problēmas viņu dzīvē, ar ko tie ikdienās saskaras? Kādas problēmas tiem varētu nākties risināt tuvākajos gados?
6) par ko viņi vēlas kļūt, par ko viņi ir spējīgi sapņot?
utt.....

Un pēc tam, kad pamēģini uzzīmēt nu tur vienu 15 bērnu grupiņu Rīgā purvciemā, tad Tukumā, un tad kādu grupiņu Ciblas pagastā, kur laimīgs tas bezdarbnieks, kam rados pensionārs

Un tad, kad tas izdarīts, paskaties vēlreiz uz to grāmateli, vai tā vispār kaut kādu lomu var nospēlēt, un ja var, tad kādu?

Un varbūt pat rodas pašam iedvesma uzrakstīt kādu grāmatiņu, kas tiešām būtu vajadzīga un noderīga jauniem ļaudīm dažādos Latvijas bērnudārzos?
svētais grēcinieks
# Iesūtīts: 2012.09.27 14:19:17
Aivars
jā, bet tas ir tikai sākums...sākumā tiešām tā loma varbūt arī ir nenozīmīga, bet tas var uzņemt apgriezienus, un uzņems, saskaņā ar Dieva vārdu..
Aivars
# Iesūtīts: 2012.09.27 14:29:01
svētais grēcinieks
Zini, te nupat Merkele savus kristīgos demokrātus esot aicinājusi nevis baidīties no islama, bet vairāk runāt par kristietību.
Ko nozīmē `tas ir tikai sākums`? Nu taisnības labad par sākumu runājot, būtu jāatceras, ka katrs grēcinieks sākas ar speramatozoīda un olšūnas saplūšanu. Vai tādēļ ar gaužu nopūtu par neizbēgamo postu kristiešiem būtu sevi jākastrē?
svētais grēcinieks
# Iesūtīts: 2012.09.27 14:32:11
Aivars
katrā ziņā vienalga man tā tendence ļoti nepatīk..Jo ko legalizē, to sabiedrība drīz vien uzskata par pareizu un normu.
dafne
# Labojis dafne: 2012.09.27 14:45:00
Aivars
un p. vārdu maiņa taja grāmata tev nesķiet dīvaina..kapec gan Anniņa nevar spelet futbolu ka Anniņ,kapec tai jakļūst par Pēterīti?
Man neiet vienkarsi kopa tas ko raksta met.mat.ar to,kas rakstits berniem..taja stasta.
nu..var jau būt ka mazo cilvēku prati aizņemti ar citam lietām..un mēs te parak jutīgi to uznemam,bet īsti riktīgi tas nav.
Un nākama jau ir skola...uz kuram brauc visadi papardes ziedi.
Aivars
# Iesūtīts: 2012.09.27 15:31:22
dafne
tā grāmata manuprāt ir slikti uzrakstīta `body swap` murdziņš.
Nu teiksim kā filmas http://www.starpulse.com/Movies/Freaky_Friday/ vai http://www.starpulse.com/Movies/Hot_Chick,_The/ u.c.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2012.09.27 16:33:25
Graamatinjas meerkjauditorija viennoziimiigi ir politikji un pieaugushie... man aug beerni un vinjiem nahren tas fufels nebuutu inchiigs... Tajaa vecumaa, kam it kaa temeets shamais materiaals shiis teemas ir pa kaaju un vispaar... sorry... bet graamatinja ir tipisks politks pasuutiijums, kur beernu veelmes un intereses ir pie pakaljas...

Karoche... shis ir kaarteejais meegjinaajums shajaa sabiedriibaa saakt dzimumtuftu.

Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2012.09.27 16:48:34
Hmmm

A ja taa padomaa... taadas graamtaianjas par Vinniju Puuku vai Murjaanju Kurmiiti iisteniibaa slepeni propogandee zoofiiliju.
Aivars
# Iesūtīts: 2012.09.27 17:26:19
Jošs Mulders
nu vinnijs pūks ar kristoferu robinu jau neapprecējās, bet eža kažociņā, princesē - vardē, un citās pasakās tur jau viss ir pēc pilnas programmas.
Tikai vai mūs pašus bērnībā šīs pasakas uzreiz vedināja uz domām, ka jāmēģina izmīlēt ezi, vardi vai ko tik vēl ne?
Tad, kad bērnudārznieks paziņo, ka gribētu precēt mammu, vai gan viņam uzreiz ir perversijas prātā, vai ne?
dafne
# Iesūtīts: 2012.09.27 22:44:44
http://www.diena.lv/latvija/mes-neesam-pirmie-kas-velas-dzimumneitralitati-13970158
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2012.09.27 23:53:29
Vinnijs Pūks pēc būtības ir bērna skatījums uz apkārtējo un pieaugušo pasauli, un galīgi nav liekams kā piemērs vai līdzība perversām idejām.

Savukārt šitā dāņu grāmatiņa ir acīmredzami pieaugušo uzfantazēts sviests priekš sev līdzīgiem. Interesanti, kāpēc tie bērni svešajos ķermeņos nemanīja fizioloģiskās atšķirības?

Tas, kas galvenokārt riebj, ir uzskata propagandēšana, ka vienkārši normāla ģimene un dzimumu lomas ir kaut kas nedabisks un pārskatāms. Bet šī sērga, ka stabilas un darbojošās lietas vajag mainīt tikai mainīšanas pēc, ir diezgan universāla. Vēl ir risks, ka daži "konservatīvie" psihi šādas te progragandas rezultātā savus bērnus sāk čakarēt pretējā virzienā - ka tik puika ar kādu lelli nepaspēlētos vai meitene ko puicisku neizdarītu.

Ēvalds Bērziņš
# Labojis Ēvalds Bērziņš: 2012.09.28 01:35:09
Atceroties Ingara propagandēto vienlīdzību un pastāvošās kārtības izskaušanu Baznīcā blakus diskusijās, var ieraudzīt ārkārtīgi līdzīgas tendences un kā tas aizved lielās auzās ar visu piesaukto gara (kura?) vadību. Nez vai arī vispārējā priesterība, liberāli pasniegta, ideoloģiski nevelk uz to pašu pusi.
dafne
# Iesūtīts: 2012.09.28 08:32:49
Ēvalds Bērziņš
Daudz lielaka bistamiba ir kristiesus dalit lajos un garidzniekos..un pieskirt katram vinja dalju pec savas saprašanas...tad nu tur,kur bralis vai masa varetupasludinat Evangeliju..tur tas tiek liegts...tik tapec,ka nav ordinets macitajs.Pie tam,Ingars varbut brauc otra grāvī..bet viņs ari norada uz nepilnibam baznīcā...ja ta esam godigi pret sevi.Viss par ko mums butu jasatraucas,lai pec iespejas vairak cilvekus mes no elles varetu izraut,ka tiem šodien palidzēt.Ka man but misionaram taja vieta kura es atrodos..sava darba vide,maja,kura dzivoju..gimene...uz ielas..vienalga,bet mes te..kuram ir tiesibas un kuram nav.It ka viens butu Sv.Garu saņemis cits nebūtu.Ka Luters teica"ja es tagad ticu,tad es ari esmu priesteris".

Aivars,atvaino par kartējo tēmas aizbēršanu!
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2012.09.28 09:52:42
Aivars, nuja...

Gramaatinja iisteniibaa ir vienkaarshi nekvalitatiiva beernu graamatinja... beerniem taa nepatiks un vecaakiem, aciimredzot, arii nepatiik. Tatad pa tuksho izmesti 6000 Ls.

BTW nezkamdeelj gramaatinja atteelo visai padebiilas gjimeniites ikdienu visai padebiilaa sabiedriibaa (beernudaarzaa vai skolaa)...

Tobish tiek konstrueeta maaxliiga LV nemaz neraksturiiga situaacija un tad tiek `risinaata probleema`... kas iisteniibaa ir stulbums.

Autoriem aciimredzot NAV beernu... ikviens vecaaks kas paariiti beernu ir izaudzinaajis visai labi zin, ka meitenju princeshkleitas nekaadiigi netraucee vinjaam raapties kokos un kauties ar puikaam, un otraadi... puiku speeles ar kluciishiem netraucee tais kluciishos iemuureet pupsikus vai speeleet klasiites...
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2012.09.28 09:53:53
Un ja jau rietumos buutu tik izteikta dzimumneitralitaate, tad man luudzu to apgjeerbu veikalu sarakstu, kuri tirgo dzimumneitraalu apgjeerbu...

Man ir pamatotas aizdomas ka taadu nav pat Zviedrijaa un Daanijaa, jo tad attieciigie biznesmenji bankroteetu.

Dzimumneitralitaate ir absoluuts BS, ibo objektiivi nepastaav dzimumneitralitaate fiziskajaa pasaulee :P
svētais grēcinieks
# Iesūtīts: 2012.09.28 09:55:10
Jošs Mulders
nu ir jau tādi apģērbi kā unisex
dafne
# Iesūtīts: 2012.09.28 10:22:33
Jošs Mulderskapec gan būtu vajadzīgi spec.apgerbu veikali,ja virietis var ieiet siev.veikala un nopirkt sev pukainu kleitu
smīniņš [80.70.23.92]
# Iesūtīts: 2012.09.28 11:23:58
Ar pasakām vispār ir interesanti. Maksi un Moricu(nejaukt ar mācītāju Moricu dzīvus izcepa un tad samala un izbaroja lopiem, pūķiem tekoši cērt galvas, lai viss labi beigtos, vilku uzšķērž, raganu Ansis un Grieta dzīvu sadedzina, un atkal viss tāpēc, lai pārējie labi justos. Nerunāsim par brāļiem Grimmiem. Tie varēja būt reāli maniaki un sadisti. Ar šitām pasaciņām arī mēs un citas paaudzes pirms un pēc tika izaugušas( arī Breivīks). Vai jābrīnās par krāsnīm Aušvicē pēc tam un daudz citas vardarbības pasaulē? Būtu labi arī par to runāt.
P.S. Nu bet šitas LM šedevrs protams arī ir *******s konkrēti.
P.P.S. būtu man to naudu atdevuši ja nav kur citur likt...
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 36 . 37 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 138 , pavisam kopa bijuši: 36010