atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi Pepijprinči, pirātprinceses un liberastu sērga
Aivars
Iesūtīts: 2012.09.26 20:22:09
Eku, šeku, lieliska iespēja beigt gauži nopūsties un gānīties par zviedriem un somiem, bet kaut ko reāli darīt ar liberastu ambrazūru. http://www.kasjauns.lv/lv/zinas/95245/pieprasa-lai-ministre-vinkele-demisione-bernu-gramatinas-del
Vai grāmatiņa redzēta? Vai tā šķiet kristīga/nekristīga? Kādus soļus būtu jāsper Baznīcai, un kādus Tu kā kristietis esi gatavs spert?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 36 . 37 . >>
AutorsZiņas teksts
svētais grēcinieks
# Labojis svētais grēcinieks: 2012.09.27 11:31:21
Aivars

nu ja māca no bērna kājas to, ka puisis var spēlēties kā meitene un meitene kā puisis, tas mulsina bērnus un izraisa nepareizas asociācijas. es redzu te velna nodomu. To , ka viņš grib , izjaukt to, ko Dievs ielicis vīrietī un sievietē - vīriško un sievišķo. Tā ienaidnieks nolīdzinādams šīs atšķirības padara to ļaunu. man katrā ziņā nepatīk tas garīgi. varbūt nevaru tev teoloģioski pierādīt un izskaidrot, bet intuitīvi man liekas tā lieta ļauna.

vispār man kopumā liekas, ka velna nodoms ir atņemt iestādīto vīra lomu un sievas lomu un atbildības arīdzan.
dafne
# Labojis dafne: 2012.09.27 11:52:43
svētais grēcinieks
nu ja māca no bērna kājas to, ka puisis var spēlēties kā meitene un meitene kā puisis, tas mulsina bērnus un izraisa nepareizas asociācijas. es redzu te velna nodomu.
to jau ipasi nav jamaca,berni pasi izprove dazadas lomas spelejoties..un man liekas,ka tas ir ta dabigi.cita lieta ir ,piemeram meitenei,kura spelejas ar mašīnām iestastīt,ka viņa nu ir puika.Vai zēnš,kurs izmēģina auklītes lomu..iestastit,ka nu viņs ir meitene.Patiesiba pieaugušais izmanto berna dabigo interesi un zinkari...lai bīdītu savas perversijas..un tas ir cits stasts.
Aivars
# Iesūtīts: 2012.09.27 11:53:55
svētais grēcinieks
Zini, ne tik sen man viena jauka sieviete stāstīja, kā sākumskolā vienam puikam strīda laikā situsi galvu pret sienu, aiz kā vecāki izsaukti uz pārrunām. Bet tajā brīdī kā mazam skuķim viņai nemaz nav licies, ka dara kaut ko vājprātīgu, jo puikām taču nesāp. Tiesa, es šaubos, ka šādas dīvainas neinteresantas grāmatas varētu kā palīdzēt pret tādiem aplamiem stereotipiem.
Es drīzāk iebilstu pret to, ka nauda un laiks tiek šķiesta šādām sēnalām, kad varbūt tiešām varēja ar to izdarīt kaut ko jēdzīgu, un bērnu izglītošana top par kaut kādu `pseidoizglītošanu`.
Bet par tām rotaļām runājot... nu zinu puikas, kas no mazām dienām izvēlējušies mašīnas, konstruktorus, bet tajā pašā laikā tur ir kāds mīļš zaķītis vai lellīte, kas tiek līdzi nēsāta un gultā blakus spilvenam ņemta. Zinu jaukas lēdijas, kas augušas kā vienīgās māsas brāļu barā un puikām līdzi turējušas viņu spēlēs, bet tādēļ par lezbietēm nav kļuvušas.
Regulāri televīzija rāda tādas filmas kā Mrs. Doubtfire, What Woman Wants, Big Moms House, Tootsie, Some Like it Hot, u.c. kur daļa no intrigas ir vīrišķis sievietes ādā, katru vakaru bērni var dzirdēt mazgājamā līdzekļa reklāmu par bruņinieku, kurš tapa par karalieni ... gan jau pats bērnībā redzēji Veru Singajevsku un Veltu Skursteni transvestītiskajā šovā par brālīti un Karlsonu... vai tādēļ uzreiz meties kniebt puikām stilbos?
svētais grēcinieks
# Iesūtīts: 2012.09.27 12:00:37
nu man nepatīk un viss. mans subjektīvais un personīgais viedoklis. man tas neliekas dievišķi, bet sātaniski. noskatījos arī 9 min garu grāmatas atklāšanas pasākumu. nu manuprāt tie cilvēki ir pievilti, jo morāle jau ir Dieva aspekts, un ja to aiztiek un ar to sāk visādi lavierēt , tad tas nav labi. it kaā jau ar labiem līdztiesību nodomiem, bet problēma jau tāda, ka Dieva acīs vīrietis un sieviete abi ir līdztiesīgi pa vertikāli, bet pa horizontāli Dievs ir iestādījis citas funkcijas katram, un tur viņi nav vienādi līdztiesīgi., bet te grib padarīt abus vienādus. tas ir pasaulīgi.

te tā atklāšana.
http://www.tvnet.lv/online_tv
svētais grēcinieks
# Iesūtīts: 2012.09.27 12:07:18
dafne

Patiesiba pieaugušais izmanto berna dabigo interesi un zinkari...lai bīdītu savas perversijas..un tas ir cits stasts.

tieši to arī es domāju, ka tur tā ir.
dafne
# Iesūtīts: 2012.09.27 12:20:14
Kristofers
te var iepazities ari ar metod.mat.
http://www.lm.gov.lv/text/2326
Ēvalds Bērziņš
# Labojis Ēvalds Bērziņš: 2012.09.27 12:33:24
dafne
EB: Bet ilgtermiņā jāveicina kvalitatīva kristīgā mācība jau sākot no bērnudārza.
D: ka tu to doma panakt?
es citu variantu neredzu ka veidot kristiesiem atseviskas PII iestades un ari skolas

Tā Tu aptversi ļoti maz tautas. Bet, ņemot vēra visai augsto Baznīcas piederības apziņu tautā, tautai arī vajag valdīt pār saviem nodokļiem un tos tērēt savās interesēs valsts izglītības iestādēs, nevis atsevišķu viltīgu ideoloģiju projektiem, kas pārāk viegli tiek pie valsts, t.i., mūsu nodokļiem.
Ēvalds Bērziņš
# Iesūtīts: 2012.09.27 12:41:55
Aivars
Bet kas tad īsti ir tas, ko tik bezkaunīgi mācīs mūsu bērniem?
To, ka dzimumu nomainīt ir normāla parādība. Tas iet vēl tālāk par viendzimuma dzimumattiecibu uztveršanu par normālu parādību.
Ēvalds Bērziņš
# Iesūtīts: 2012.09.27 12:47:25
Aivars
gan jau pats bērnībā redzēji Veru Singajevsku un Veltu Skursteni transvestītiskajā šovā par brālīti un Karlsonu
Tur jau tā lieta, ko to nepasniedza ne ar pušplēstu vārdiņu kā dzimumaudzināšanu, kā tas notiek šajā gadījumā.
Aivars
# Iesūtīts: 2012.09.27 12:54:46
Ēvalds Bērziņš
hm... vai tad tiešām tur bērns var saskatīt šādu mācīšanu?
Tad jau eža kažociņš arī māca sugu maiņu un zoofīliju, ne? Tāpat arī kaķīša dzirnaviņas dekonstruē sabiedrību, mācot monarhismu un kaķu kultu. Kā Tev šķiet, vai tas viss neapdraud bērnus?
svētais grēcinieks
# Iesūtīts: 2012.09.27 12:57:37
es gan vairāk piekrītu Ēvaldam par to, ka tas mudina jau uz nākamo soli...klajāku homoseksualitātes paušanu kā normu utt..
dafne
# Iesūtīts: 2012.09.27 13:00:32
hm..papetot metod.mater.neka briesmiga tur neatrodu..

Šajā metodiskajā līdzeklī skolotāji un citi, kas strādā ar bērniem, var smelties
iedvesmu tam, kā atteikties no iesīkstējušiem priekšstatiem par meiteņu un zēnu
spējām un prasmēm un ļaut viņiem būt tādiem, kādi viņi ir.
(c)no metod.lidz prieksvarda
Aivars
# Iesūtīts: 2012.09.27 13:02:48
svētais grēcinieks
kas tieši? un kuru mudina?
svētais grēcinieks
# Iesūtīts: 2012.09.27 13:09:03
Aivars
kopumā sabiedrību pieradina pie domas, ka tas ir norma, ka vīr. un siev. ir līdztiesīgi un vienādi, un ka ka tiem nevajagot atškirties. Viens no nākamajiem soļiem ir legalizēt viendzimuma laulības. Tas, ko legalizē, to sabiedrība pēc brīža pieņem un uzskata par pareizu, un vēlāk arī par normu.Vispār manuprāt bīstama tendence, bet neizbēgama.
Aivars
# Iesūtīts: 2012.09.27 13:10:11
dafne
nu metodiskajā materiālā tur šie paši komplekso par savu lūcijas dienas tradīciju, un nezkādēļ kaut kāda zeltīte pļekāne spiež meitenes spēlēt futbolu, kad šīs pašas to negrib
Pat nekādas jēdzīgas idejas tur par inkluzivitāti tie sarakstītāji nepiedāvā. Tad jau man nāk prātā kāda bērnudārza spartakiāde, kur tiešām bija izdomāts, lai katrs būtu labākais kādā disciplīnā, kas metienā ar labo, kas ar kreiso roku, kas skrienot uz priekšu, kas atpakaļ, kas kūleni metot, kas applaudējot

Aivars
# Iesūtīts: 2012.09.27 13:24:49
svētais grēcinieks
tā grāmatiņa mudinās bērnudārzniekus legalizēt viendzimuma laulības?

vienīgos draudus, ko es tajā grāmatiņā redzu ir tas, ka tā bērnudārzniekiem varētu mācīt slēpties no pieaugušajiem kaut kādās alās, vai arī nokaut interesi par grāmatām vispār, radināt pie pliekanas valodas un neveicināt gaumi un domāšanu.

Tas, ko šie `vientiesības` mācītāji, līdzīgi kā viņiem oponējušie ir aizmirsuši, ir tas, ka bērni jau nemācās no rezolūcijām par dzimumu lomām, bet gan kaut kādā veidā atdarinot pieaugušos
visticamāk, tā arī tā ieguls noputējušos plauktos starp citiem nepopulāriem pedagoģiskajiem materiāliem, un kopumā priekš bērnu pestīšanas ir mazāk bīstama, nekā skūšanās putu laizīšana no priestera ceļiem
svētais grēcinieks
# Iesūtīts: 2012.09.27 13:28:36
Aivars
es gan domāju, ka tas ir daudz nopietnāks pieteikums Latvijas sabiedrībai, ļaunprātīgi izmantojot pieeju caur bērnu grāmatu-tā popularizējot savu homoseksuālisma propagandu. tie ir tikai ziediņi..
Aivars
# Iesūtīts: 2012.09.27 13:35:21
svētais grēcinieks
kur tur ir vēl homoseksuālisma propoganda?
svētais grēcinieks
# Iesūtīts: 2012.09.27 13:38:17
Aivars
es to redzu kā homoseksuālisma propagandas ieceri. ļoti viltīgi ieslēptu vienlīdzības dogmā. sajaucot visas atšķirības starp sievišķo un vīriško. katrs protams redz individuāli, bet garā man tas ļoti ļoti nepatīk..
Aivars
# Iesūtīts: 2012.09.27 13:48:54
svētais grēcinieks
Kāda, Tavuprāt, izskatās mūsdienu Latvijas piecgadnieku pasaule? Kas veido viņu identitāti?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 36 . 37 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 23 , pavisam kopa bijuši: 33723