atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi Gaviļu gads
Aivars
Iesūtīts: 2012.02.09 16:06:27
Mūsu Kungs Jēzus reiz sacēla trauksmi Nācaretes sinagogā, kad pieteica, ka izsludina Gaviļu gadu: Lūkas 4:18 "Tā Kunga Gars ir uz Manis, jo Viņš Mani svaidījis sludināt prieka vēsti nabagiem, pasludināt atsvabināšanu cietumniekiem un akliem gaismu, satriektos palaist vaļā
19 un pasludināt mūsu Kunga žēlastības gadu."
20 Un, grāmatu aizvēris, Viņš to atdeva sulainim un apsēdās. Un visi, kas bija sinagogā, vērsa savus skatus uz Viņu.
21 Un Viņš iesāka uz tiem runāt: "Šodien šis jūsu ausīm dzirdētais raksts ir piepildīts."


Kā jūs, šodienas kristieši, reaģētu uz šādas Dieva `plānotās revolūcijas`(kā kāds to raksturojis) izsludināšanu ik pēc kāda laiciņa? Vai tas jūs iepriecinātu vai sarūgtinātu?

nedaudz intrigai http://www.kasjauns.lv/lv/zinas/71981/liga-dimitere-ludz-latvijas-prezidentu-atlaist-visus-paradus

Diskusija tikai kristiešiem

<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>
AutorsZiņas teksts
Mārtiņš
# Labojis Mārtiņš: 2012.02.10 14:35:03
Atlaižot parādus vairs nebūs jādomā, varēs atkal aizņemties.

Mozus bija daudz gudrāks nekā viņa šodienas kritiķi.
Gaviļu gads bija paredzēts katrs 50tais. 50 gadus nodzīvot ar attieksmi "aizņemšos, jo tāpat dabūšu" nozīmētu nopietnas ziepes stipri pirms Gaviļu gada sagaidīšanas.
Ja šodienas Latviju skaitam no 91.gada, tad tikai 2041.gadā būtu Gaviļu gads. Grūti iedomāties, ka pa to laiku parādu piedzinējs nestāvētu pie durvīm. Bet tagad cilvēkam nav pat šādu cerību, ar ko dzīvot atlikušos 29 gadus.

Bet vispār, tuvāk zemei, labi būtu, ja mūsu valdīšana kaut tik daudz pielemtu kā tas ir dažā rietumu zemē, ka parādsaistības apjoms nevar pārsniegt pašu ķīlu (un nevis tās atsavināšanas dienas realizācijas cenu kā tas pie mums ir).
Aivars
# Iesūtīts: 2012.02.10 14:35:40
Raimonds
nu reformācija gan neizsludināja gaviļu gadu.

skolniekss [195.8.115.229]
kā reiz ne. Es vairāk par revolūciju (apgriezienu, apvērsumu, metanoiju) domāšanā runāju
Aivars
# Iesūtīts: 2012.02.10 14:40:57
Mārtiņš
parādsaistības apjoms nevar pārsniegt pašu ķīlu
Tas gan būtu būtiski
skolnieks.
# Labojis skolnieks.: 2012.02.10 14:41:14
Aivars
„Revolūciju” organizēšanas shēma ir sekojoša:

1. Represīvā aparāta neitralizēšana
Nozīmīgākajiem valdošo aprindu un represīvā aparāta cilvēkiem (key persons) tiek doti mājieni, ka tie var zaudēt savus ārvalstu bankās esošos līdzekļus (atsevišķos gadījumos var apdraudēt arī ko citu – īpašumus, reputāciju, nākotni, brīvību, ģimeni, dzīvību utt.) , bet tas nenotiks, ja tautas nemieru gadījumā spēka struktūras nerīkosies vai arī rīkosies neprofesionāli, novēloti, pasīvi. Kad visas nozīmīgākās personas šādi ir apstrādātas (ir piekritušas izvirzītajiem nosacījumiem), represīvais aparāts ir paralizēts un var sākt „revolūciju”, jo ir droši zināms, ka nemieri netiks apspiesti vai arī tiks apspiesti tādā veidā un apjomā cik tas pēc iecerētā scenārija ir nepieciešams.

2. Masu izvešana ielās
Cilvēkus izvešana ielās parasti tiek organizēta izmantojot sociālos tīklus (proamerikāniskākā un „inteliģentākā” nemiernieku daļa) un izmantojot vietējās radikālākās organizācijas, kas ir lielākie nekārtību cēlāji.

3. Valsts vadītāju piespiešana atkāpties
Kad liels daudzums cilvēku ir izgājis ielās un valsts vadība izrādās bezspēcīga likvidēt nemierus un ieviest valstī kārtību, valsts vadībai parasti visdažādākos veidos tiek uzstājīgi un ļoti pārliecinoši ieteikts atkāpties un nodot varu iepriekš jau sagatavotiem politiskiem spēkiem.

Pēdējais uzskatāmais piemērs, kur šī shēma perfekti nostrādāja, bija Ēģipte. Lībijā galīgi nesanāca kā bija plānots, tāpēc nācās iejaukties gan Rietumvalstu specvienībām, gan arī aviācijai.

Ivars Prūsis
/24.11.2011/
Aivars
# Iesūtīts: 2012.02.10 14:44:57
skolnieks.
Tas viss ir skaidrs. Vēl tikai neaizmirsti, ka iepriekš ir jāuzkrāj kapitāls, jāsagaida stagnācija utt...
Bet šeit nav runa par valsts apvērsuma organizēšanu Latvijā, bet gan Gaviļu Gadu kā skandālu mūsu pašu izpratnē par lietu kārtību, taisnību, īpašumu, savstarpējiem rēķiniem
skolnieks.
# Labojis skolnieks.: 2012.02.10 14:45:49
Aivars Revolūcija domāšanā šāda revolūcija var notikt tikai pēc fiziskas revolūcijas. Nav kas cilvēku piespiež domāšanas revolūciju veikt. Vēl jo vairāk, ja finansiālos parādus atlaidīs.

Bet šeit nav runa par valsts apvērsuma organizēšanu Latvijā, bet gan Gaviļu Gadu kā skandālu mūsu pašu izpratnē par lietu kārtību, taisnību, īpašumu, savstarpējiem rēķiniem


Tad tas ir kaut kas virtuāls dažu galvās un nekas vairāk.
Raimonds
# Iesūtīts: 2012.02.10 14:48:04
Aivars
Jā, vai kristīgās baznīcas 2000 gados ir bijuši kaut kur Gaviļu gadi? Grēku piedošanas, izlīdzināšanās utt., jā, bet vispārēja restartēšana? Nu, ja vienīgi Kungs nav visu restartējis?
skolnieks.
# Iesūtīts: 2012.02.10 14:49:23
Raimonds Cilvēka vājība- viņš vēlas lai visu kāds izdara viņa vietā.
Mečtaķeļi
Aivars
# Iesūtīts: 2012.02.10 14:51:00
Raimonds
Labs jautājums. Nez kādēļ ienāca prātā leģenda par Finka pareģojumu Benjamiņai, bet tos gan nesauca par gaviļu gadiem
Aivars
# Iesūtīts: 2012.02.10 14:51:49
skolnieks.
Tu tiešām vēlies, lai visu tavā vietā izdara?
skolnieks.
# Labojis skolnieks.: 2012.02.10 14:56:05
Aivars Tas Aivar ir arī zinātnes un attīstības dzenulis. Grāvjus rok ekskavatori/roboti, kastītes loka un izgatavo arī šie personāži un t.t. Cilvēki izgudro, mācās, vairojas, mīl, tic un nokauj. Cilvēki, kuriem dzīve vieglāka rada problēmas, lai risinātu. Dažos ierunājās kaut kas, kas liek palikt līdzjūtīgam, bet tikai retais ir gatavs tam ziedot savu labumu. Tiem, kuriem dzīve ir izdzīvošana neatliek nekas cits kā censties izdzīvot. Valstis ziedo lielus līdzekļus lai nedaudz atvieglotu dzīvi izsalkušajiem, bet ar to ir gaužām par maz. Mēs bļaujam ka mums ir parādi, tie jāatlaiž! Ar tiem var pabarot ne mazumu izsalkušo. Par ko ir runa?
Nez ko te varētu teikt par Gaviļu gadu?
http://vimeo.com/28671519
Raimonds
# Iesūtīts: 2012.02.10 15:03:50
Aivars
Jūdu ortodoksie kabalisti šobrīd ļoti ņemas ar visām šīm transformācijas idejām. Nav jau izslēgts, ka šo to viens otrs vēlas pasteidzināt.
S.R...
# Iesūtīts: 2012.02.10 15:29:49
esmu pilnīgi pret jebkādas formas gaviļu gadiem .
labi - atlaist varētu tiem, kas nespēj(patiešām) nomaksāt neatliekamas operācijas. tiem, kam nekā nav ko atdot bankām. bet tālāk ni,ni! kas ir mans, tas ir mans, a kas tavs, to man nevajag. āmen.

atvainojiet, ne diskusiju, ne rakstu nelasīju, man tāpat ir savs viedoklis.
Aivars
# Iesūtīts: 2012.02.10 16:08:51
S.R...
Kam tad piederēs tas, ko tu esi sakrājis?
S.R...
# Iesūtīts: 2012.02.10 16:14:54
Aivars
ko es varu sakrāt? ja nu tik vien kā pāris šķūņos nelien iekšā.
skolniekss [46.109.229.204]
# Iesūtīts: 2012.02.10 16:35:13
Aivars Kam tad piederēs tas, ko tu esi sakrājis?

Šī piederības meklēšana cita sakrātajam slimīga. Jāskatās ir - ko darīt ar sevis sakrāto?
Aivars
# Iesūtīts: 2012.02.10 16:40:08
skolniekss [46.109.229.204]
Tu laikam Bībeli neesi lasījis, ij nesaprati mājienu
skolniekss [46.109.229.204]
# Iesūtīts: 2012.02.10 16:45:18
AivarsVispār jau esmu šo to lasījis un tad esmu tā arī sapratis, ka man visupirms ir jāskatās uz sevi un nav jānorāda brālim viņa bagātības vai nabadzības slieksnis.
Gan jau ka es arī daudz nesaprotu, bet tāpēc jau dzīvoju šeit, lai saprastu...
Aivars
# Iesūtīts: 2012.02.10 16:53:09
skolniekss [46.109.229.204]
Manuprāt, Gaviļu Gada ideja principā liek atradināties no bagātības un nabadzības sliekšņu iezīmēšanas
skolniekss [46.109.229.204]
# Iesūtīts: 2012.02.10 16:56:00
Aivars Ja? Un kas būs tam, kuram nekā nav? Kurš ir piedzimis un vecāki kaut kur paklīduši un tā arī nav viņam mantas. Vai īpašumu vecāki pārdeva. Padalies savā atklāsmē...
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 111 , pavisam kopa bijuši: 34338