atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi grāmata par konfliktiem un konfliktu tēma
p.l.dassy g-pilsētā
Iesūtīts: 2012.01.10 00:35:07
vai zināt kādu kristieša vai teologa sarakstītu grāmatu jeb rakstu par konfliktiem un to risināšanu?

kā arī varat izteikties par konfliktu risināšanu kā tādu!
<< . 1 . 2 .
AutorsZiņas teksts
p.l.dassy g-pilsētā
# Labojis p.l.dassy g-pilsētā: 2012.01.11 21:18:51
Uldis
Tu nespēji ieklausīties.
Nevis nespēju ieklausīties, bet pēc man dotajiem kritērijiem darbam nesaklausīju, ka man kas noderētu...

lai gan viss atkarīgs no tā, kā to pasniedz!

Protams, principi tie paši konflikta risināšanā... un tai pat laikā katram konfliktam apkārtējai videi ir viens savas iezīmes!

Zināms saspīlējums bija arī KLB iekšienē, kuru mēs atrisinājām - labi vai slikti, tas ir cits jautājums.
prieks no Tevis dzirdēt šādus vārdus!
... jo esam pārrunājuši ar dažiem draudzes locekļiem šīs lietas... jo prieks, ka KLB ir domājoši cilvēki... nevis kā mācītājs saka un dara - tā ir vienmēr 100% pareizi - Āmen! Jo arī mācītājs arī ir cilvēks, kurš var kļūdīties... kuri ir grēcīgi pēc Lutera teoloģijas!
Jā, varbūt varēja labāk... un tai pat laikā, var saprast, ka visi esam cilvēki, ar ierobežotiem resursiem!
Jo zini, runājot ar vienu no konfliktā iesaistītajiem... viņš ir zaudējis dēļ tā visa ticību KLB identitātei... protams, kā visur šeit virs zemes nekas nav ideāls... bet par to man notiesas žēl! tasi arī liek domāt, ka varbūt šis cilvēks nebija atradis pats savu ticības apliecību, bet balstījās tikai uz emocijām.... ai gan pastāv variants, ka vnk tā spriedze un tās lietas, kas un kā notika viņa acīs zaudēja, kāpēc vispār KLB pastāv!? Viņa pilnā pārliecība ir, ka tās ir pupu mizas! Ja nezinātu to visu, kā pret viņu izturējās, kā viņš izturējās, kas noticis, tad uzskatītu to par apvainojumu! Bet viņu vnk saprotu...

Atvainojos, ka šeit runāju par KLB lietām, jo šeit ir LELB forums... bet man nekas nav slēpjams! un tas ir konfliktu sakarā!
Uldis
# Labojis Uldis: 2012.01.11 21:19:30
Aivars

Šķiet,ka grāmata ir laba. Faktiski tāda rakstura grāmatas baznīcā ir nepieciešamas. Bet kas ir svarīgākais, ka tā ir pieejama Kindle versijā. Tad par kādiem $ 5 ir lētāk. Bet pats galvenais, ka tā atnāk uzreiz un bez jel kādām pasta izmaksām. Uz kompja ir tikai jāuzinstalē Kindle for PC un vēl ir vajadzīga Visa karte. Ja tas viss ir, tad ātri rīkojoties 10-15 minūtēs grāmata ir datorā.
p.l.dassy g-pilsētā
# Iesūtīts: 2012.01.11 21:21:32

paldies!
darbu jau šodien aizstāvēju!
varētu diskusiju slēgt, bet šķiet par konfliktiem ir svētīgi parunāt! nedomāju, ka tam vajadzētu jaunu diskusiju atvērt!
p.l.dassy g-pilsētā
# Iesūtīts: 2012.01.11 21:24:38
Uldis
+ ja karte nav reģistrēta i-pirkumiem! tā jāreģistrē i-bankā!

Uldis
# Iesūtīts: 2012.01.11 21:29:01
p.l.dassy g-pilsētā

+ ja karte nav reģistrēta i-pirkumiem! tā jāreģistrē i-bankā! - jā, laikam tā bija.
Uldis
# Iesūtīts: 2012.01.11 21:30:20
Grāmata rādās tiešām interesanta. Paldies jāsaka Juris Saivars
p.l.dassy g-pilsētā
# Labojis p.l.dassy g-pilsētā: 2012.01.11 21:47:00
Uldis
Prieks, ka Tev šī diskusija bija par svētību kuras rezultātā var novērtēt grāmatu, kas iespējams noderēs draudzes darbā! un labums būs daudziem!
Uldis
# Iesūtīts: 2012.01.11 22:21:21
p.l.dassy g-pilsētā

Tu taču teici, ka es ienīstu Juris Saivars?
Juris Saivars
# Labojis Juris Saivars: 2012.01.12 00:02:58
Uldis kas ir tie pareizie lēmumi?

kā nonākt pie pareiziem lēmumiem – tā ir šīs grāmatas tēma.

Autors saka: The writings of the New Testament were not composed for private readership, after all, or for individual interpretation. They were composed as documents written for communities. They were intended to be read aloud, and to be interpreted in preaching, and to be open to the discernment of all. They are therefore best fitted not to the transformation of individual lives, bet to the edification of communities. This is why they were written and is the work they do best.

Ja lēmumus pieņemam baznīcā iemītošā Svētā Gara vadībā un saskaņojam tos ar Rakstiem …

===================


«Kindle for PC» ir laba lieta, ar «Creator» var visus formātus pārlauzt vienkāršā teksta dokumentā, http://translate.google.com/ … pierediģē un raksti referātus ar atsaucēm uz svešvalodu avotiem, ka rūc vien … tas, vai ziniet, nav «starpbibliotēku abonements» +rakstāmmašīna

bet ja kādam tomēr mīļāks vecais formāts –to pašu «Scripture and Discernment» pie Barnes&Noble lietotu var nopirkt par $5 … Nebūs pirmā svaiguma, toties pasta papīros varēs uzrādīt kā „used papers, no value” – un nekāda PVN. Ja kāds vēlas – sakiet.
p.l.dassy g-pilsētā
# Iesūtīts: 2012.01.12 00:09:45
Uldis
Tu taču teici, ka es ienīstu Juris Saivars?
šito nu gan es neteicu!
es tik teicu, lai izbeidziet apsaukāties agrāk!
Aivars
# Iesūtīts: 2012.01.12 12:59:57
p.l.dassy g-pilsētā
A nuka tūlīt izlīgstiet ar Uldi! Nav te ko konfliktus eskalēt, grēka pagales gatavie!
Uldis
# Labojis Uldis: 2012.01.12 15:36:05
Juris Saivars

Amazone.com pati konvertē, ja ir kindle. Aizsūti e-mail uz adresi *@free.kindle.com, tēmā ieraksti - convert un burtiski pēc pāris minūtēm viņi jau atsūta atpakaļ konvertētu vajadzīgajā formātā un formējumā. Tad tikai atver pastu, noklikšķini uz atsūtīto formātu. Automātiski atvērsies kindle uz kompja un liet darīta. Ņemi un lasi.

PS
Vēl labāk, ja pašam ir kindle. Tā gan maksā vairāk. Atkarībā nomodeļa cenas svārstās no kādiem $ 79 - 350. Tā ir tā saucamā elektroniskā grāmata, kuru ērti var ņemt visur līdzi, veikt piezīmes uc fīčas.
Aivars
# Iesūtīts: 2012.01.12 15:49:02
Uldis
tūlīt gan būs galīga beztēma (izdzēsīšu), bet Tev pašam ir tas kindlis? Acis negurst, grāmatzīmes, pasvītrojumi, lapu pāršķiršana uttt ērta? Izdrukāt ko var? Kā ar kāršanos un infozudumiem?
Juris Saivars
# Labojis Juris Saivars: 2012.01.12 16:50:29
Veidot Kindlei saprotamos .awz failus vislabāk ar pašu Mobipocket Creatoru … Savējā bāžu visus draudzes papīrus – ar domu reiz izveidot meta-linkus utt … lai var no dienas kārtības lēkāt uz protokolu, no protokoliem uz komiteju lēmumiem utt … lai nav reizēm jāsēž un jādomā: „Mēs taču par šito jau vienreiz runājām – pirms 2 gadiem – tikai ko?”

Amazon Kindle lasīšanai ir ērta – viņi ir ļoti strādājuši pie monitora, gandrīz pilnīgi sasniedzot sajūtu, ka tā ir drukāta lapa … grāmatzīmes, lapu pāršķiršana – viens klikšķis … piezīmes pie teksta viegli veidojas … var integrēt vārdnīcas – un dabūt skaidrojumu jebkuram vārdam … iespēju ir ļoti daudz – tikai ekrāns ir melnbalts (pāris desmiti pelēko toņu)

Tomēr jāsaka ka Barnes&Noble Nook man sāk patikt vairāk – no tā var izspiest praktiski to pašu, ko no iPad.
<< . 1 . 2 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 144 , pavisam kopa bijuši: 1746