atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi Mūsdienu cilvēks vairāk tic lieciniekiem nekā skolotājiem
Zive.
Iesūtīts: 2011.10.22 14:22:31
Mūsdienu cilvēks vairāk tic lieciniekiem nekā skolotājiem, vairāk pieredzei nekā doktrīnai, viņš vairāk uzticas nevis teorijām, bet dzīvei un faktiem. Tātad pamatmisija – dzīves liecība – ir neaizstājama.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>
AutorsZiņas teksts
bitukas
# Iesūtīts: 2011.10.30 18:06:17
"Mees braalju cieshanas kaa savas juutam" klasiska baptistu dziesma
Memekija
# Iesūtīts: 2011.10.30 18:08:09
bitukas
Domā, ka viņš cieš no sava baļķa? man liekas, ka no "nepareizo" skabargām vairāk. Es arī jūtu viņam līdzi.
bitukas
# Iesūtīts: 2011.10.30 18:11:10
Tad tomeer vinjam ir tas balkjis acii?
bitukas
# Iesūtīts: 2011.10.30 18:11:52
Un kas ir taa skabarga, ko vinjs ieveero?
Memekija
# Labojis Memekija: 2011.10.30 18:12:13
bitukas
Tad tomeer vinjam ir tas balkjis acii?
Piesējies! nē, ausī
bitukas
# Iesūtīts: 2011.10.30 18:16:09
Labi, atvaino. Sastaadiishu kopaanijus sievai - paskatishos pas modeleem. Ataa!
Memekija
# Iesūtīts: 2011.10.30 18:17:53
bitukas
Ā, es arī to skatos ar Mikromemekijām.
Aklais [95.68.14.89]
# Iesūtīts: 2011.12.02 16:43:47
Zive.

Viens iemācās par skolotāju un ierodas pie lieciniekiem un sāk viņus mācīt. Sākas dzirkstele. Skolotājiem parasti ir iemācīts ar šiem lieciniekiem izrēķināties tā - tu neesi pazemīgs, sektants, necie ni Baznīcu.
īstenībā tas skolotājs nemaz nezina kas ir baznīca, jo vēl nemaz nezin liecības Garīgo dimensiju.


Magdalēna
# Iesūtīts: 2011.12.02 17:01:14
Liecības pamatforma – gan misionāram, gan kristīgai ģimenei vai Baznīcas kopienai – ir pati dzīve, jo tieši tā vislabāk atklāj jaunu rīcības veidu.
Amen.
cipars [81.198.71.35]
# Iesūtīts: 2011.12.08 17:14:23
Ctulhu

"Vispār jau cilvēki visvairāk tic korekti izdariitu eksperimentu rezultaatiem un korektaam teorijaam."

Tas gan būs diezgan konkrēts un neliels cilvēku slānis. Vairāk būs pat tādu, kas visvairāk tic ekstrasensiem, astroloģijai un reinkarnācijai.
rainars
# Iesūtīts: 2011.12.08 20:53:09
man te atcerejās šajā sakarā kādi teikumi lasīti Bībelē: Pēc mīlestības jūsu starpā būs jūs atpazīt un tā da vēl:ja jūs kožaties un ēdaties tad pielūkojat ka viens otru neaprij.
Man pašam domāt ka patieš``am skola , bez prakses ir burts kas kauj gan pašu skolotāju , gan skolnieku. Specizglītībās jau ar praktizē praksi un mēs tak zinām ka cilvēks ar pieredzi bez speciālas izglītības kabina iekšā tikko kā no skolas sola iznākušiem.
Te prātā nāk anikdote no padomijas laikiem kur viens makšķernieks zelta zivtinjai par vaļā laišanu prasa a/m "Volga", vasarnīcu ko zivtinja ar izpilda , bet kad prasa pēc Lielā `tēvijas kara varoni lai varētu iepirkties spec veikalos(tādi bija padomijā) tad prasītājs atradies četru tanku vidū ar dakšu rokā. Morāle tāda ka par katru lietu jāmaksā cena. Nevaram , bez cī`ņam ieiet Debesu Valstībā un būt , darīt tādus pašus darbus kādus darījuši svēti `viri un sievas pildot Dieva gribu, tādejādi saņemot gaŗigas svētības.
Mīļie rakstu meistari sāksim piepildīt cieņas un `mīlestības likumu ne tik ar vārdiem kā to darīt aicina apustulis Jēkabs savā vēstulē.
Aivars
# Iesūtīts: 2011.12.08 21:52:43
rainars
a ko te mūžam ēdies, vecozēn? Vārdi.. vārdi.. vārdi... a kur Tavi, kā mīlestības guru, darbi redzami?
ainars [213.226.141.104]
# Iesūtīts: 2011.12.12 01:17:59
Aivars

a ko te mūžam ēdies, vecozēn? Vārdi.. vārdi.. vārdi... a kur Tavi, kā mīlestības guru, darbi redzami?

Vai tad viņam ir tavā priekšā jālielās? A kur tavi darbi redzami?
Uldis
# Iesūtīts: 2012.01.03 13:36:18
Zive.

Atļaušos nepiekrist svētīgajam pāvestam Jānim Pāvilam II un visiem tiem, kas ir vienisprātis ar viņu. Vienīgais, ko tāds misionārs liecina, ir par sevi. Protams, tāda veida dogmatiku, kādu pasniedz Roma, nespēj misionēt, jo tā jau nav Rakstu mācība, bet filozofija - cilvēku gudrība. Tieši tas, ko Jēzus pārmeta farizejiem un rakstu zinātājiem. Kristus saka: "ne visi, kas uz mani saka: kungs, kungs, ieies Debesu valstībā.." Un vēl Jēzus saka, ka Aizstāvis nāks un liks "pasaulei izprast grēku, taisnību un tiesu.." Tātad mums ir jāzina šīs lietas, lai varētu atšķirt Patiesības Garu no viltus gara.
Uldis
# Iesūtīts: 2012.01.03 13:44:34
Bez tam,

jāsaka, ka savā ziņā Jānim Pāvilam II ir taisnība, ka cilvēki tic vairāk personiskai liecībai, nevis skolotājam. Tas ir tieši tas, kas pasauli pazudinās, jo pasaule sekos viltus lieciniekiem. Bet Kristus savu draudzi uzrunā: mazais ganāmais pulciņš..

Arī Kristus bija skolotājs...
Zive.
# Iesūtīts: 2012.01.03 13:48:00
Uldis Kristus bija ne tikai skolotājs, bet arī liecinieks. Šaubos, vai Viņā kāds klausītos, ja Viņa vārdi nesaskanētu ar darbiem.
Aivars
# Iesūtīts: 2012.01.03 14:10:46
Zive.
Vispār, vai šī nav stipri mākslīga teoretizēšana? Kas ir `mūsdienu cilvēks"? Ko `mūsdienu cilvēks` meklētu pie Kristus savādāk nekā `nemūsdienu cilvēks` toreiz?
Dziedināšanas, fiksos risinājumus? Vai krustu? Vai Dieva žēlastību?
Uldis
# Iesūtīts: 2012.01.03 14:13:35
Zive.

Tur jau ir tā lieta, ka Kristū saskan vārdi un darbi, nevis tikai vārdi vai tikai darbi. Pareizi ir arī tas, ka Kristus liecināja, bet par ko? Kā Kristus saka: es liecinu par savu Tēvu.

Bez tam, īsi pirms Debesbraukšanas Kristus saka uz saviem mācekļiem: "Jūs saņemsiet Svēto Garu.. un būsiet Mani liecinieki: Jeruzalemē, Jūdejā, Samarijā un līdz pasaules galam." (precīzs citāts Ap. d. 1:8). Tātad, lai liecinātu par Kristu, ir jāpazīst Kristus, proti, Viņa personība, Viņa darbs, Viņa mācība, Viņa ciešanas, Upuris, Augšāmcelšanās un Debesbraukšana. Tieši pēc šādiem principiem mācekļi izvēlējās Matatiju Jūdas Iskariota vietā.
Zive.
# Iesūtīts: 2012.01.03 14:23:04
Uldis Nu un te arī ir jautājums - vai pazīstot Kristu cilvēks mainās? Vai var teikt, ka cilvēks pazīst Kristu, ja nekas viņā nemainās un nekas viņa dzīvē neliecina par to, ka viņš Kristu pazīst?

Aivars Es to saprotu tā, ka kristietībai ir bijuši ļoti dažādi statusi vēstures gaitā un dažādi ceļi, pa kuriem cilvēki nonākuši līdz kristietībai. Tā konkrētāk nevarēšu atbildēt, jo neesmu par to tik dikti aizdomājusies.
skolniekss [195.8.115.229]
# Iesūtīts: 2012.01.03 15:02:48
Aivars Dziedināšanas, fiksos risinājumus? Vai krustu? Vai Dieva žēlastību?
Vienkāršu patiesību. Tādu, kur nav plika muldēšana, bet gan arī ticība tam ko stāsta. Šīs pašas patiesības dēļ cilvēks Baznīcā cenšas atrast mierinājumu...
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 153 , pavisam kopa bijuši: 35576