atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi Grēka sekas
S.R...
Iesūtīts: 2011.08.08 09:35:52
Grēka alga ir nāve.
Kā zināms, mēs grēkojam, vairāk vai mazāk apzināti. Kā tad ir? grēks, tiek piedots, sekas paliek.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>
AutorsZiņas teksts
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.08.08 21:01:34
aber kaa tu piemeeram nullificeesi beebi, kas sanaacis greka rezultataa?

Nav ne jausmas... nav tads sanaacis

Un beebis nav greeka sekas... greeka sekas buus probleemas attieciibaas un pirmkaart jau visaados valstiskos regjistros, mantojuma jautaajumos etc. Ir redzeeti gadiijumi tak, kad mammas un teeti nevarbeernus sadaliit, jo nav kaut ko liidz galam izdariijushi.

Donatella
# Labojis Donatella : 2011.08.08 21:02:11
Aivars
kura vieta es saku ka gribu nullificet beebi????? Pratinj, naac maajaas! Es jautaju Mulderam atbildi uz vinja tekstu.


Adonika
# Iesūtīts: 2011.08.08 21:02:14
Tad jau sanāk, ka Viņu atzinuši ir tikai harizmātiskie kristieši? Jo luterāņi, cik saprotu, sevi atzīst par grēciniekiem, tāpat arī katoļiem pat dievkalpojumā ir daļa, kur visa draudze sūdz grēkus un saka "mana vaina, mana vaina".
Citāts ir no Bībeles. Un izsūdzēti grēki ir piedoti - kāds tur vairs grēcinieks.
Aivars
# Iesūtīts: 2011.08.08 21:06:23
Donatella
Pratinj, naac maajaas!
Āmen! Izlasi vēlreiz savu dīvaino jautājumu, un atbildi pati sev (neslēpjoties pati no sevis), kas liek Tev tik dīvainus jautājumus izgudrot.
Ja dzīvē kaut kas ir pagājis garām, nevajag ienīst bēbjus. Viņi nav vainīgi
Donatella
# Iesūtīts: 2011.08.08 21:16:11
Aivars
Kaapeec izdzeesi manu tekstu? Nobijies vai?
Aivars
# Labojis Aivars: 2011.08.08 21:19:42
Donatella
Nebūt ne! Tikai esmu lasījis to pašu Mateja evaņģēlij 1. nodaļu, un riebj dažu iedomīgu grēka pagaļu ņirgāšanās par Dieva bērniem, ko šīs iedomājas saukt par `grēka sekām`
Donatella
# Labojis Donatella : 2011.08.08 21:22:37
Aivars
Mana jautaajumaa nebija nekaa no njirgaahanaas. Es patiesham gribeeju zinat atbildi ibo pati esmu tas beerns.
Bet nu tava atbilde ir skaidra - tadi beerni ir iedomiigas greka pagales ar neizdevushaam dziiveem.
Aivars
# Iesūtīts: 2011.08.08 21:26:02
Donatella
Nu tad paskaties to pašu Mateja 1. nodaļu! Jēzus radurakstus, ar visu Tamāru, Rahabu, `Ūrijas sievu` un citiem stāstiem, ko dzimtas salidojumā parasti ar lepnumu nepieminēs. Nu neienīst Dievs cilvēkus, kuru tēvi vai mātes ne vienmēr ideāli bijuši
Donatella
# Iesūtīts: 2011.08.08 21:27:43
Aivars
bet tada gadiijumaa - kaapeec negreekot ( nu labi es tagad par vienu konkretu greeku runaaju)? Sekas tachu buus labas.
Aivars
# Iesūtīts: 2011.08.08 21:29:29
Donatella
Kāpēc spēlēt šķībi un sāpīgi, ja var spēlēt skaisti?
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2011.08.08 21:46:15
Donatella, ja Voljka visu laiku shkjiibi speelees futbolu, tad Hotabichs vienreiz bez baardas un matiem palix chinjiijot vinja shkjiibo speeli.
Donatella
# Iesūtīts: 2011.08.08 21:49:13
Jošs Mulders
nu vel nav palicis,kaut gan lielaakaa pasaules dalja spelee shkjiibi
Un briizhiem liekas - a par ko lai nespeeletu shkjiibi ibo izvele ir - vai nu nespeelee nemaz vai shkjiibi. Bet kristiigiem vechiem jau to nesaprast, ta kaa mani jautajumi ar sho ir beigushies shovakar
vilks
# Iesūtīts: 2011.08.08 22:23:59
Donatella
nu bēbis pats par sevi varētu nebūt grēka sekas, bēbis jau netop bez Dieva ziņas un ir daļa no Viņa radīšanas darba. Grēka sekas ir vecāku attiecību problēmas un, iespējams, vēl citu cilvēku sāpināšana, paša bērna eventuāla traumēšana, augot dalītā ģimenē vai vispār ar tikai vienu vecāku (vai bez vecākiem) u.tml.

Tas, ko es saprastu ar grēka seku nulificēšanu, būtu tas, ka, grēku nožēlojot, Dievs dod žēlastību, kas dziedina vecāku traumas un palīdz arī bērnam izaugt par sakarīgu cilvēku, varbūt bērna sākotnēji traumējošo dzīves sākumu vēršot viņam pašam par svētību - piemēram, ka viņš ne vien pats tiek dziedināts no traumām, bet arī pats vēlāk spēj palīdzēt citiem, kas tādas piedzīvojuši.

Iespējams, ka kaut kā tā.

Tomēr man pašai šķiet, ka Dievs ne-nulificē visas sekas. Kā es to saprotu - viņš paņem prom lielāko daļu seku, atstājot mums mazas drupačas, ar kurām cīnoties mēs topam stiprāki, gudrāki un vispār augam. Bet tās ir tikai drupačas un Viņš pieskata, lai neviena no tām mums nebūtu par grūtu vai nepārvaramu (skat. attiecīgo Rakstu vietu).
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2011.08.09 01:21:20
armilo
jo mazāk grēko, jo lielākas iespējas nodzīvot pilnvērtīgu dzīvi un nomirt sirmā vecumā.

Par to sirmā vecuma sasniegšanu kaut kas īsti neklapē.
Kurilbobs [91.188.42.9]
# Iesūtīts: 2011.08.09 08:05:24
vilks
Paldies, vilks par atbildi, manuprat, ljoti izsmeljosha. Manuprat tu butu ljoti labs maaciitaajs atshkjiribaa no dazhiem labiem nezheeliigiem tipiem sheit.
armilo
# Iesūtīts: 2011.08.09 08:49:58
Kurilbobs [91.188.42.9]

piekrītu, Vilks labi izsmēla, taču viņai nav jābūt mācītājai. uz to nav Dieva pavēles. Kā jau iepriekš esmu teicis, viņa varētu izkopt padomdošanas dāvanu, un kļūt piemēram par kristīgo psihoterapeitu.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.08.09 08:57:13
Vilx, Dievs neatstaaj mums drupachas, vienkaarshi, tas ko vinjsh dara ar Greeka sekaam ne vienmeer sakriit ar muusu viedokli par to, kaa mees taas risinaatu, ja buutu dievi

Arii shii "maaciishanaas no sekaam" tikpat labi var buut tas, kaa Dievs shiis sekas likvidee...
Kurilbobs [91.188.42.9]
# Iesūtīts: 2011.08.09 08:59:10
armilo
nevajag tik ljoti satraukties, man jau nav tadas varas, lai liktu vilku par maaciitaaju Ar to es tikai gribeeju pateikt, ka vilks prot ljoti labi izskaidrot un vinjaa nav ljaunas agresijas.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.08.09 08:59:49
Vilx, zinot S.R. konfesiju manupraat origjinaalaas teemas kontexts vairaak pavelk uz to RKB maaciibu par... greekus ta jums piedod, bet tomeer purgatorijaa buus jaapacepinaas "likvideejot sekas".

Jautaajums, kaa greekojushu vecaaku cepinaashanaas Purgatorijaa paliidz atjaunot attieciibu un beerna traumu cirstaas greeka sekas?

Vai "greeku seku" izpirkshanai lielaaka jeega nebuutu tepat shajaa dziivee, kur greekam ir vara (pagaidaam) bojaat attieciibas? RKB maaciiba par "prosto pacepinaaties Purgatorijaa" ir absoluuts anahronisms un bailju teologjija, kaa ar baileem piespiest cilveekus iet pa taisnu celju... sviests.
Kurilbobs [91.188.42.9]
# Iesūtīts: 2011.08.09 09:04:42
Jošs Mulders, vilks
bet mani tomeer interesetu jusu domas par jautajumu - ja nav iespeejas speelet taisni - kaa ir labaak - speelet shkjiibi vai nespeelet nemaz?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 34 , pavisam kopa bijuši: 11224