atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi Lūgšanas un aizlūgšanas
S.R...
Iesūtīts: 2011.07.19 12:33:00
Kāda ir jūsu pieredze, attieksme?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 11 . 12 . >>
AutorsZiņas teksts
Memekija
# Iesūtīts: 2011.07.21 13:06:13
Jošs Mulders Nē, bet iepazīstot kādu jauku cilvēku ir patīkami iepazīties arī ar viņa draugiem.
Zive.
# Iesūtīts: 2011.07.21 13:06:28
armilo
Tu jau esi pie Dieva aizsaukts svētais, par kura mocekļa likteni un garīgo cīņu uzvarām mēs visi labi zinām?!!!

Varbūt vienīgais Aivars pūlas sev nodrošināt mocekļa statusu ar savu darbību forumā
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.07.21 13:07:05
Arī es Tev to pašu lūgšu, pamato ar Rakstiem, kur Dievs ir liedzies svētajiem par mums aizlūgt?

Nav liedzis.

Jautaajums ir vispaar... no kurienes tev IDEJA, ka vinji a) Speej tavu bubuleeshanu pie sevis dzirdeet - taatad Omnipresence b) Ka vinji par tevi jelko aizluugs?

Aivars
# Iesūtīts: 2011.07.21 13:07:23
armilo
Ā, tātad, ja kāds mirst mocekļa nāvē, tad viņš kļūst par dievu? Klau, šito varētu pamatot kādā skandināvu vai helēņu mitoloģijā, bet kur tu redzi tam pamatu Bībelē?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.07.21 13:08:10
Tu jau esi pie Dieva aizsaukts svētais, par kura mocekļa likteni un garīgo cīņu uzvarām mēs visi labi zinām?!!! Ja vēl nē, tad vienkārši satiekamies un es Tev pastāstīšu par ko es vēlos aizlūgšanu.

A kaapeec domaa ka taads sveetais dzird ko tu runaa? Un kaapeec tu domaa, ka vinjsh ir poziicijaa tavus luugumus izpildiit?
Aivars
# Iesūtīts: 2011.07.21 13:08:32
Zive.
Apustuļi redzēja viņus atklājamies Kristus priekšā. Bet nav dzirdēts, ka paši viņi reegulāri ietusēja ar Mozu un Eliju.
armilo
# Iesūtīts: 2011.07.21 13:08:57
Aivars

Viesturu Pavasari zinu un cienu. Viņš ir speciālists latīņamerikas pagānu/kristiešu jautājumos. Taču, vēlreiz atgādināšu, mēs runājam par Dieva svētajiem, nevis pagānsmu adaptējušiem puskristiešiem.
Memekija
# Iesūtīts: 2011.07.21 13:09:23
Aivars cilvēka aicinājums bija būt radībā kā apliecinājumam par Dieva vienreizību
Sorry, nesapratu. Vai tad par Dieva vienreizību neliecina arī katrs mazākais stādiņš vai kukainītis, kurš katrs taču ir unikāls.?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.07.21 13:11:12
Nē, bet iepazīstot kādu jauku cilvēku ir patīkami iepazīties arī ar viņa draugiem.

Pareizi... taatad primaarais ir Dievs un Sveetie ir sekundaari... Redzeet kaa shis Dievs cilveekus izmaina.

A te mees noveerojam visu achgaarni... cilveeks tik ljoti baidaas no Dieva, ka negrib pie vinja aiziet un luugt.

Rakstos nav pamatojama maaciiba par Sveeto Aizluugumiem, kas buutu jau Dieva priekshaa saukti... Visi aizluugumi ir PAR sveetajiem pietam Paavils u.c. apustulji shos aizluugumus attiecina uz dziiviem cilveekikem, kas nav Dieva priekshaa veel... jo tas viss pamatojas Kristus vaardos - Kur viens vai divi manaa vaardaa, tur es buushu vinju Viduu... taa nu mees gribam lai par mums un ar mums aizluudz citi cilveeki... jo par to mums ir Apsoliijums.

Kur ir dajelkaads apsoliijums, prakses piemeers vai kaada citaadaak izpausta maaciiba par mirushu sveeto aizluugumiem? Vienkaarshio no kurienes shii maaciiba... jo Rakstos taadu maaciibu mees neatrodam... taatad taa ir Cilveeku izgudrota... un tiek novienaadota ar Dieva maaciibu... ne pirmo ne peedeejo reizi shaadi maldi ir Bazniicaa iemaldiijushies... un Kristus pret tiem uzstaajaas... vinjsh ir vieniigais starpnieks...
Aivars
# Iesūtīts: 2011.07.21 13:11:24
armilo
Paga, paga... tieši par pagānismu adaptējušiem (un propogandējošiem) `puskristiešiem` mēs te runājam, pat ja viņi sevi uzskata vispirms par katoliskās baznīcas dēliem un tikai pēc tam par evaņģēlija mācekļiem
Tātad, kāds ir pamatojums tam, ka kristietis nomirstot kļūst par dievu? Bez pagānu un mormoņu teoloģijas lūdzu!
Aivars
# Iesūtīts: 2011.07.21 13:13:44
Memekija
Cik zinu, tad arī pīšļi teic Dieva godību, kad skatāmies uz saulrietu, bet... Dievs, cik noprotams, ir gribējis, lai paskatoties nevis uz kukainīti, bet uz Dieva bērnu, kas šeit sevi piesaka kā memekija, pasaule varētu priecīgi izsaukties: "Cik Dievs ir apbrīnojams!"
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.07.21 13:15:51
Taču, vēlreiz atgādināšu, mēs runājam par Dieva svētajiem, nevis pagānsmu adaptējušiem puskristiešiem.

Taatad visiem kristieshiem!

Mums ir apsoliijumi un reaal aprakse Rakstos par luugshanaam... Bet nekur nav nedz apsoliijumi, nedz paveeles nedz prakses RKB piekoptajai luugshanu un aizluugumu praksei... Taa NAV Kristiiga prakse... bet ir ievazaajusies no pagaanisma, kur bij leerums dazhaadu aizbildnju katrai dziives situaacijai. Kristietiiba maaca tikai par vienu aizbildni - Kristu... bet RKB tiiri veesturiski un tradicionaali, lai pieveerstu Kristietiibai peec iespeejas vairaak pagaanu, adapteeja vinjiem tik paziistamaas un eertaas prakses savaam vajadziibaam... un peec tam jau pasludinaaja to par "Pareizu Maaciibu" Tikai uvi... RKB par nelaimi shodien vairs nav Viduslaiki un ikkatrs ticiigais var pats izlasiit Dieva Vaardu un paarliecinaaties ir vai nav tur taads apsoliijums, paveele, prakse...

Jebkuram Bazniicaa esosham rituaalam, maaciibai, praksei mees varam atrast Rakstos pamatojumu - Dieva akcepteetaa praksee, Apsoliijumaa vai Paveelee... sveeto aizluugumiem kaa to maaca RKB Rakstos pamatojuma nav... un taa kaa mees paarstaavam Apustulisko sukcesiju, kas noziimee, ka tiek sukceseeta maaciiba... tad jebkaadi pielikumi ir atmetami.

Tieshi taapeec Luka raksta savu evangjeeliju, lai vinja draugs Teofils vareetu paarliecinaaties, ka tas kas vinjam ir pasludinaats atbilst patiesajai Maaciibai. Tieshi taapat mees daraam shodien... ja kaads man ko sludina Kristus Vaardaa, man ir Apusutliskaa maaciiba kas man ljauj paarliecinaaties, vai pasludinaatais ir vai nav patiesaa Kristus maaciiba un sveeto aizluugumi kaa tas ir RKB NAV Apustuliska maaciiba.

Visa paareejaa smadzenju fizkultuura, ko RKB meegjina iepiit shajaa praksee ir un paliek RKB Bazniicpolitikas chakars... kaarteejais meegjinaajums Kristu aizstaat ar Radiibu.
Aivars
# Iesūtīts: 2011.07.21 13:23:46
Vispār, vai kādam nav elektroniski nopublicējams teksts no Augsburgas ticības Apliecības Apoloģijas xxi artikula? Dikti par tēmu! Un beigu beigās, Vienprātības Grāmata tā kā ir arī LELB Satversmē minēta kā viens no mūsu Baznīcas pīlāriem.
Memekija
# Iesūtīts: 2011.07.21 13:25:42
Jošs Mulders Eh, nu tā jau nevar normāli parunāties, ja katrs vārds jāpārbauda, vai ir pareizs.
armilo
# Iesūtīts: 2011.07.21 13:26:30
Aivars
"Apustuļi redzēja viņus atklājamies Kristus priekšā."

Lūk, Tu pats tikko devi atslēgu svēto spējai aizlūgt. Visi Svētie stāv Kristus priekšā, un redz viņa Vaigu. Tālab šādām aizlūgšanām ir jo lielāka jēga. Ja spēks aizlūgt ir mums šeit uz zemes, kas Kristu tikai ticībā skatām, tad cik daudz lielāks tas ir svētajiem, kas Dievu redz vaigā?! cerams, ka jūs beidzot sapratāt, ka omniprezenti nav svētie, bet omniprezents ir Kristus, kura vaiga priekšā atrodās svētie.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.07.21 13:27:10
Eh, nu tā jau nevar normāli parunāties, ja katrs vārds jāpārbauda, vai ir pareizs.

Ja no taa ir atkariiga muuzhiigaa dziiviiba... es labaak tomeer pateereeshu laiku un paarbaudiishu, vai man nemeegjina iebarot blefu.
dafne
# Labojis dafne: 2011.07.21 13:27:18
armilo
kamēr Tu ar savu primitīvismu nelepojies, kā to dara Mulderi un Aivari, tikmēr Tu esi laba luterāne, kas grib augt ticībā un atziņā.
bet luterni paskat ko saka par sveto piesauksanu:
"Bet mūsu Ticības apliecība apstiprina tikai to,ka Raksti nemāca mums par svēto piesaukšanu,nedz arī lūgt no svētajiem palīdzību.Tā kā Rakstos par svēto piesaukšanu nekas nav nedz pavelēts,nedz apsolīts,nedz arī sniegts kāds piemērs,tad tas nozīmē,ka sirdsapziņa nevar droši paļauties uz svēto piesauksanu.Taču,tā ka lūgšanai ir jāizriet no ticības,tad-kā gan mēs varēsim zināt,ka Dievs apstiprina tādu svēto piesaukšanu?"(VG.XX/ Artikuls par sveto piesauksanu )
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2011.07.21 13:29:30
Lūk, Tu pats tikko devi atslēgu svēto spējai aizlūgt. Visi Svētie stāv Kristus priekšā, un redz viņa Vaigu. Tālab šādām aizlūgšanām ir jo lielāka jēga.

Atshkjiriibaa no parasto Kristieshu luugshanaam... kuras ir taadas... bezjeedziigas mazaak jeedziigas? Ij Kristus aicinaajumi luugt vinju nav iisti jeedziigi, saliidzinot ar progresiiviem aizluugumiem...

A kaa tu zini, ka Elija, Mozus tevi dzird un par tevi aizluudz?

Kaa tu saproti shos Kristus vaardus:

Jan 16:
26 Tanī dienā jūs lūgsit Manā Vārdā, un Es nesaku, ka Es aizlūgšu Tēva priekšā par jums.
27 Jo pats Tēvs jūs mīl, tāpēc ka jūs Mani esat mīlējuši un esat nākuši pie ticības, ka Es esmu izgājis no Tēva.

Kaapeec Kristus tavuprat manis izcelto piebildi saka?

Taatad Kristus nesaka ka vinjsh aizluugs PAR MUMS... Bet tu saki, ka Sveetie GAN aizluudz? Kristus neaizluudz... bet Sveetie Aizluudz?

Paskaidrosi?
Aivars
# Iesūtīts: 2011.07.21 13:30:04
armilo
Hm, arī Tu stāvi Kristus priekšā, kad lūdzies līdz ar citiem. Viņš starp citu, šo to šai sakarā ir sacījis... un tādēļ arī svētīgais Pāvils apcer, ka draudze jau ir paaugstināta debesīs... nu tā, starp citu
Memekija
# Iesūtīts: 2011.07.21 13:32:19
Vai gadījumā savukārt luterāņiem tās apliecības un apoloģijas nav kļuvušas par elku?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 11 . 12 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 88 , pavisam kopa bijuši: 35384