atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi Par piedošanas robežām
Aivars
Iesūtīts: 2010.10.22 23:42:11
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>
AutorsZiņas teksts
Aivars
# Iesūtīts: 2011.02.09 20:34:46
armilo
Nē, nu ir daži, kas ir kaut kā apvainojušies uz Dievu, vai izdeguši pēc kādas traģēdijas, un tiem var pat līdzi just un cerēt, ka reiz Dievs viņiem ļaus atklāt visas atbildes.
Bet nu lielākā daļa šo aktīvistu... mjā... lepnība ir stipri lielāka par saprašanu.
Lai gan Dievs noteikti arī tādus mīl un skumst
armilo
# Iesūtīts: 2011.02.09 20:50:33
Tas Pats
אלוהים הוא כל יכול

Āmen. Vai esi kļuvis par kristieti?
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2011.02.10 09:13:41
armilo
Man no malas raugoties, ateisti nebūt neliekas stulbi. Ja viņi uz dullo nepieņem kaut kādus tavus postulātus, tas nenozīmē, ka viņi ir stulbi.
masiks iesmīkņā [87.110.184.238]
# Iesūtīts: 2011.02.10 09:16:54
armilo
varen forši ir neatbildēt uz tiem jautājumiem, kurus es uzdevu, zato mesties atbildēt uz tiem, kurus es nemaz neesmu uzdevis. es vismaz ceru, ka jūties daudzmaz apmierināts un atbildējis uz maniem jautājumiem?

Ps - fanīgi Dievu uzskatīt par pašu labāko tikai tāpēc, ka viš nav mani paigaidām nokilojis...
masiks iesmīkņā [87.110.184.238]
# Iesūtīts: 2011.02.10 09:19:17
EzītisMiglā
es domāju, ka gan armilo, gan Aivars var šķist viss, kas viņiem labāk patīk. man, piemēram, šķiet ka viņi abi pārāk daudz dzer konjaku no rītiem.
παλαιό ανόητος
# Labojis παλαιό ανόητος: 2011.02.10 09:23:28
armilo
Tu esi pārāks par savu radītāju? Tu tiešām tā domā vai tikai blefo, dļa pdģeržki razgovora ?

Nu.. cilvēki spēj kādam piedot, nevienu nenogalinot. Viņš nespēj. Cilvēki spēj uzturēt attiecības ar tiem, kas viņus nepielūdz. Viņš nespēj.
Arī ja runā par pasaules radīšanu, tepat foruma Ezītis un Ctulhu varētu uzprojektēt pasauli ar daudz mazāk ciešanām, tomēr saglabājot brīvo gribu.
Aivars
# Iesūtīts: 2011.02.10 11:42:20
παλαιό ανόητος
http://www.youtube.com/watch?v=hq6SwCETltc
παλαιό ανόητος
# Iesūtīts: 2011.02.10 11:54:07
Aivars
http://www.youtube.com/watch?v=LLh5R5zkZwE
Līkcepure
# Iesūtīts: 2011.02.10 13:16:54
Es parasti piedodu tiem, kuri neapjēdz savu *****isko rīcību sekas, taču vienmēr cenšos pamācīt gan par sekām gan *****ismu.
armilo
# Iesūtīts: 2011.02.10 21:05:06
Masiks,
,,ja? un kā to tur var saskatīt?,,

Pagaidām tikai cerībā, kas balstās mūsu kristīgajā ticībā.
armilo
# Iesūtīts: 2011.02.10 21:13:50
Masiks,
,,Neprasīt nekādi nav tas pats, kas atteikties. Kas "šajā gadījumā" nosaka to, ka tas būtu viens un tas pats?,,

To nosaka tas, no kā pirmā nāk iniciatīva.
armilo
# Iesūtīts: 2011.02.10 21:18:42
Masiks,
,,varen forši ir neatbildēt uz tiem jautājumiem, kurus es uzdevu...,,

Neņem pie sirds, ka uzreiz neatbildu. Laika šajā dzīvē paliek arvien mazāk.
masiks [87.110.184.238]
# Iesūtīts: 2011.02.11 09:58:00
armilo
Pagaidām tikai cerībā, kas balstās mūsu kristīgajā ticībā.

ja cerībā un ticībā - tad jau nekādi nevar saskatīt. tikai cerēt un ticēt uz to....


To nosaka tas, no kā pirmā nāk iniciatīva.

iniciatīva nāk no tā, kurš to visu jezgu ar pasauli un tās radīšanu iesāka... tam, kuram esot tā neierobežotā piedošana un tā... Varen īpatnēji būtu, ja inicaitīva Kristus pestījošajam upurim nāktu no kristiešiem... nu, var būt ne tik daudz īpatnēji, cik mežonīgi un barbariski.

Neņem pie sirds, ka uzreiz neatbildu. Laika šajā dzīvē paliek arvien mazāk.

neņemu pie sirds. tikai vēršu uzmanību uz diezgan plaši sastopamu parādību reliģiskajos strīdos, pie kam ticības objekts nav noteicošais. to dara gan islamisti, gan kristieši, gan ezotēriķi. arī dievturi vai kā tur tos naturālistiskos dulburus sauca...
lai gan... jā - kaitinoši tas gan ir... un es ar lēnprātību nekādi n
masiks [87.110.184.238]
# Iesūtīts: 2011.02.11 09:58:18
un es ar lēnprātību nekādi nesirgstu.
παλαιό ανόητος
# Iesūtīts: 2011.02.11 10:23:57
masiks
Laikam vienkārši ir jāsamierinās ar faktu, ka ticīgo cilvēku domāšana ir neticīgajiem nesaprotama.
masiks [87.110.184.238]
# Iesūtīts: 2011.02.11 10:44:42
παλαιό ανόητος
Laikam vienkārši ir jāsamierinās ar faktu, ka ticīgo cilvēku domāšana ir neticīgajiem nesaprotama.

tā gribētu domāt paši ticīgie. vismaz parasti tas tā no viņiem tiek pasniegts. IMHO politkorekti izsakoties: patiesība mēdz izrādītes daudz banālāka, nekā mēs spējam to iedomāties...
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2011.02.11 12:08:48
παλαιό ανόητος ... cilvēki spēj kādam piedot, nevienu nenogalinot. Viņš nespēj.


Jēzus Savu bezgalīgo mīlestību/piedošanu pierādīja krusta Upurī:
13 Nevienam nav lielākas mīlestības kā šī, ja kāds savu dzīvību nodod par saviem draugiem. /Jņ.15/

un dvēseles vnk paņemot pie Sevis, Dievs nenogalina.
jēdziens kā tāds attiecināms tikai uz mums, cilvēkiem, no kuru acīm pazūd miesa un tad nu sakām - beigts/miris.


Cilvēki spēj uzturēt attiecības ar tiem, kas viņus nepielūdz. Viņš nespēj

spēj.
32 Un, kas ko runā pret Cilvēka Dēlu, tam tas tiks piedots... /Mt.12/
παλαιό ανόητος
# Iesūtīts: 2011.02.11 12:12:58
-Jona-
Bet kāpēc bija nepieciešams "krusta Upuris" - tāpēc, ka Dievs nespēja piedot tāpat vien, viņam kādu bija jānogalina, šajā gadījumā - Jēzu.

Un, kas ko runā pret Cilvēka Dēlu, tam tas tiks piedots... /Mt.12/ - bet, kas zunā pret Sv. Garu, tam netiks.
-Jona-
# Iesūtīts: 2011.02.11 12:19:32
παλαιό ανόητος

un atkal jau - jānogalina. Jēzus Sevi upurēja, bet galinātāji bija cilvēki. varu paskaidrot tikai atkal tāpat, kā jau reiz tepat skaidroju:

var to visu iedomāties kā laivu - ja vienā borta pusē tiek krauts un krauts bez aptstājas (mūsu grēki), bet otrā salīdzinoši maz, tad agri vai vēlu tas kaut kā jākoriģē, resp. laivas gaita obligāti jāizlīdzina.
ja Jēzus Upuri/Ciešanas nepieņem (citiem vārdiem - ja mēs ar Viņu savā grēknožēlā nesalīdzināmies) tad nezibēgami pienāk laiks, kad milzīgā grēku masa cilvēkiem jāizpērk pašiem - un nu jau caur pašu ciešanām.
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2011.02.11 12:22:12
citiem vārdiem - te runa par tādu kā kosmisko līdzsvaru (lielākos mērogos skatoties). jo grēkus izpērk/labo tikai caur ciešanām, nu apmēram kā ir + un ir - .
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 154 , pavisam kopa bijuši: 4293